Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 237K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 396 76,4%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 122 23,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    518

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εμενα παντως ο πατερας μου παθαινει εγκεφαλικα στη σκεψη και μονο του στρινγκ......οταν γινεις πατερας τοτε ισως το καταλαβεις και εσυ.......οι πατεραδες (ολοι οι πατεραδες) εθελοτυφλουν οταν ερχεται το θεμα στην κορη τους και ζητοκραυγαζουν οταν μιλανε για το αν πηδηξε ο γιοκας τους.....(και μετα λεμε πως βγαινουν κομπλεξικες οι ελληνιδες.....παμε παρακατω...)

δεν καταλαβαινω γιατι ενας πατερας θα πρεπει να προβληματιστει για το αν ο γιος του ξυριζει τα @@ του ή οχι.....εδω κοτζαμ ταξιαρχος και βγαινει φουστα μπλουζα με το στιρνγκ........απο ποτε αριχσαν οι τριχες να αποτελουν μετρο συγκρισης αρρενωποτητας? (δεν μιλαω για υπερβολες)
 

Επισκέπτης
Εμενα παντως ο πατερας μου παθαινει εγκεφαλικα στη σκεψη και μονο του στρινγκ......οταν γινεις πατερας τοτε ισως το καταλαβεις και εσυ.......οι πατεραδες (ολοι οι πατεραδες) εθελοτυφλουν οταν ερχεται το θεμα στην κορη τους και ζητοκραυγαζουν οταν μιλανε για το αν πηδηξε ο γιοκας τους.....(και μετα λεμε πως βγαινουν κομπλεξικες οι ελληνιδες.....παμε παρακατω...)

δεν καταλαβαινω γιατι ενας πατερας θα πρεπει να προβληματιστει για το αν ο γιος του ξυριζει τα @@ του ή οχι.....εδω κοτζαμ ταξιαρχος και βγαινει φουστα μπλουζα με το στιρνγκ........απο ποτε αριχσαν οι τριχες να αποτελουν μετρο συγκρισης αρρενωποτητας? (δεν μιλαω για υπερβολες)

το οτι ξημεροβραδυάζεσαι στα σαίτ και σχολιάζεις πάν επι(στητό) πώς του φαινετε του μπαμπά σου?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εσυ εισαι δερβεναγας εδω? τσιφλικας? κοτζαμπασης? καποιος αρμοδιος τελος παντων και χρονομετρας τους χρηστες? ή ειναι μερος του ψυχογραφηματος που εχεις λυσσαξει να κανεις? υποθετω οσο θα απασχολει τον δικο σου απασχολει και τον δικο μου το αν μπαινω στο ιντερνετ, ποσο μπαινω, σε ποιες σελιδες μπαινω και τι κανω...... :)
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
το οτι καποιος ταξιαρχος (εστω οτι) φοραει στρινγκ και (εστω οτι) ειναι πούστρα, τι ακριβως αποδεικνυει; Δεν καταλαβα αν το θεμα με τον ταξιαρχο ειναι το επαγγελμα ή αν δεν υπαρχουν αλλες πούστρες εκτος απο ταξίαρχους; Θα ήταν θεμα αν ο ταξιαρχους ειχε επιβαλλει τον ενδυματολογικο του κωδικα στους υφισταμενους του. Ή αν την επεφτε σε αυτους.

η πρωτη παράγραφος δεν καταλαβαίνω πως ακριβως συνδέεται με το θεμα. Δεν εχεις αδικο απλα φευγουμε απο το θεμα. Πιθανως δεν θα γινω πατερας κορης και δεν θα χρειαστει να μπω στην λογικη.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αυτο που θελω να πω αντωνη ειναι οτι δεν κανει η τριχα τον αντρα ουτε θα επρεπε να υπαρχει θεμα και προβληματισμος απο εναν πατερα για το αν ξυριζει τα @@δια του ο γιος του (νομιζω εσυ το ανεφερες αυτο)........γιαυτο ακριβως εφερα το αντιστοιχο παραδειγμα με την κορη.......
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
εχω την εντυπωση οτι επειδη σπουδαζεις στην Αγγλια (ετσι καταλαβα, κανω λαθος;) αντιλαμβανεσαι τα πραγματα μεσα απο την βρετανικη (αγγλικη) λογικη. Εδω οι πατεραδες ανησυχουν αν ο γιος τους ξυριζεται κατω απο τον λαιμο, και για μενα καλα κανουν και ανησυχουν.

Ξερεις πως (λεμε εδω στην Ελλαδα οτι) βγαζουν το προφυλακτικο οι ʼγγλοι;
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ξερω παρα πολυ καλα πως το βγαζουν το προφυλακτικο.........εσυ ξερεις οτι μονο ελληνες πουστηδες εχω γνωρισει στην αγγλια (6 το συνολο) και εναν μονο αγγλο?

καλο θα ηταν ο πατερας να ανησυχει για αλλα πραγματα και οχι για το αν ξυριζεται ο γιος του.....και στην τελικη τι τον νοιαζει τον καθε πατερα τι κανει στο πουλι του ο γιος του??? μπας και ειστε μπαμπακηδες? σιγα μην του κανει ελεγχο και σε ποια σταση κανει σεξ και με ποιες παει.....με το ιδιο σκεπτικο οι μαναδες μας δεν αποτριχωνονται στο αιδοιο τους οπως οι νεες κοπελες........και προφανως τους φαινεται ακραιο το "καραφλο" αιδοιο......τι θα πει αυτο? να γυρναμε με την αφανα?
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
ένας λόγος να κάνω παιδί με ταϋλανδέζα είναι για να μη χρειάζεται να ξυρίζει όλη μέρα ταρχίδια του ή το μουνί της.
 

Επισκέπτης
Εσυ εισαι δερβεναγας εδω? τσιφλικας? κοτζαμπασης? καποιος αρμοδιος τελος παντων και χρονομετρας τους χρηστες? ή ειναι μερος του ψυχογραφηματος που εχεις λυσσαξει να κανεις? υποθετω οσο θα απασχολει τον δικο σου απασχολει και τον δικο μου το αν μπαινω στο ιντερνετ, ποσο μπαινω, σε ποιες σελιδες μπαινω και τι κανω...... :)

Μπα, ενας απλος hobby fucker είμαι. Απλά πράγματα. Βλέπω το πηδηματάκι (και τις ενεργειες που οδηγούν σε αυτο) κατι σαν το 5Χ5, ενα φαί στην Σπονδή ή μια συναυλεια. Τοσο ΑΠΛΑ. Οσο για το ψυχογράφημα, οντως ειμαι πολυ περίεργος. Αλήθεια, θεωρεις τον εαυτο σου φυσιολογική?
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
με 1346 μυνήματα σίγουρα θυσιάζει η δεσποινίς μουνίτσα άλλες δόξες...εκτός οθόνης, αλλά τα παράσημα και η ορχήστρα της αξίζουν αφού τα καταφέρνει.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μπα, ενας απλος hobby fucker είμαι. Απλά πράγματα. Βλέπω το πηδηματάκι (και τις ενεργειες που οδηγούν σε αυτο) κατι σαν το 5Χ5, ενα φαί στην Σπονδή ή μια συναυλεια. Τοσο ΑΠΛΑ. Οσο για το ψυχογράφημα, οντως ειμαι πολυ περίεργος. Αλήθεια, θεωρεις τον εαυτο σου φυσιολογική?


Αυτο περι χομπι πηδηκουλα απανταει μονο στα περι δερβεναγα και οπως καταλαβαινεις δεν εχει καμια απολυτως σχεση με το σχολιακι για τον πατερα μου ο οποιος θα εκτιμουσα να μην ξαναναφερθει σε τετοιου ειδους σχολια και ο οποιος πιστευω θα αρχιζε να προβληματιζεται αν αρχιζα να κανω και αξιολογηση των πτανων παρα για το οτι μπαινω στο μπουρδελα.......κατα ταλλα μαλλον φυσιολογικη ειμαι μιας και ολοι οι χρηστες εδω μεσα θεωρουν οτι ολες οι ελληνιδες ειναι ιδιες και οτι οι 4-5 γυναικες του σαιτ προφανως δεν αποτελουν εξαιρεση..... :)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
με 1346 μυνήματα σίγουρα θυσιάζει η δεσποινίς μουνίτσα άλλες δόξες...εκτός οθόνης, αλλά τα παράσημα και η ορχήστρα της αξίζουν αφού τα καταφέρνει.

η δεσποινις μουνιτσα τα προλλαβαινει ολα.......μην ανησυχειτε :)
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
το θεμα μας ειναι αν υπαρχουν και αλλα θεματα για να ανησυχησει ενας πατερας; προφανως υπαρχουν πολλα. Ή ισχυριστηκε κανεις οτι ο πατερας εχει λογο να ασχοληθει με τις στασεις που προτιμα ο γιος του;

Φυσικα δεν μπορω να ξερω ουτε με ποιους κανεις παρεα στην Αγγλια ουτε το φυλο τους, παντως δειχνεις να μην προσεχεις τις παρεες σου, τοσους πουστηδες δεν εχω γνωρισει στα 36 μου (ή τουλαχιστον δεν το ξερω)! just kidding! Δεν φανταζομαι παντως να ειναι αστηριχτη η φημη τους. Καποιο λακο θα εχει η φαβα.
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
ρε συ μουνιτσα με πληγωσες τωρα................................................
και εγω που αφησα τη μπαιτ μι για παρτη σου...............................
και να τι μαθαινω..........................................................................
που σε ειχα για γυναικα και οχι για χαζογκομενακι.........................
αχ αχ
                                                                                                                           
Ξερω παρα πολυ καλα πως το βγαζουν το προφυλακτικο.........εσυ ξερεις οτι μονο ελληνες πουστηδες εχω γνωρισει στην αγγλια (6 το συνολο) και εναν μονο αγγλο?

καλο θα ηταν ο πατερας να ανησυχει για αλλα πραγματα και οχι για το αν ξυριζεται ο γιος του.....και στην τελικη τι τον νοιαζει τον καθε πατερα τι κανει στο πουλι του ο γιος του??? μπας και ειστε μπαμπακηδες? σιγα μην του κανει ελεγχο και σε ποια σταση κανει σεξ και με ποιες παει.....με το ιδιο σκεπτικο οι μαναδες μας δεν αποτριχωνονται στο αιδοιο τους οπως οι νεες κοπελες........και προφανως τους φαινεται ακραιο το "καραφλο" αιδοιο......τι θα πει αυτο? να γυρναμε με την αφανα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom