Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 237K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 396 76,4%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 122 23,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    518

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Αυτο περι χομπι πηδηκουλα απανταει μονο στα περι δερβεναγα και οπως καταλαβαινεις δεν εχει καμια απολυτως σχεση με το σχολιακι για τον πατερα μου ο οποιος θα εκτιμουσα να μην ξαναναφερθει σε τετοιου ειδους σχολια και ο οποιος πιστευω θα αρχιζε να προβληματιζεται αν αρχιζα να κανω και αξιολογηση των πτανων παρα για το οτι μπαινω στο μπουρδελα.......κατα ταλλα μαλλον φυσιολογικη ειμαι μιας και ολοι οι χρηστες εδω μεσα θεωρουν οτι ολες οι ελληνιδες ειναι ιδιες και οτι οι 4-5 γυναικες του σαιτ προφανως δεν αποτελουν εξαιρεση..... :)

η πιο έξυπνη κίνηση που μπορείς να κάνεις είναι να παροτρύνεις φίλες σου αν έχεις να γίνουν μέλη εδώ μέσα κι αυτές να παροτρύνουν τις αδελφές τους και τις φίλες τους ώστε να μη νιώθεις σα φυλετική μειοψηφία.
ʼσε που μπορεί να υπερδιπλασιαστεί ο αριθμός των χρηστών και τα τυχερά.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ασε ρε g.......εκτος απο χαζογκομενα δεν ξερω να κανω και καφε.......που πας να μπλεξεις.........εγω φταιω που δε μου αρεσει το τσικι τσικι φτου και βρισκω καθολα φυσιολογικο να ξυριζει ο αντρας τα @@δια του????

αντωνη δεν ειναι θεμα παρεας απλα οι ελληνες ειναι πιο συσπειρωμενοι στο εξωτερικο οπως καταλαβαινεις οποτε κανεις παρεα θελοντας και μη με πολυ κοσμο και συναντας καθε καρυδιας καρυδι.....

ρεηβεν χαιρομαι που σε καθησυχασα :P

nephilim δεν νιωθω την αναγκη να κανω τετοιο θενξ ομως για την συμβουλη θα την εχω υποψην :)
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Ο Tempora o mores. Τί άλλο θα ακούσουμε. Παρακολουθώ το θρεντ και εχω την αίσθηση οτι κάνετε μια ομαδική πλάκα. Δεν μπορεί να είναι κάτι άλλο. Κάτι ξέρανε οι πιό παλιοί που λέγανε ότι θα έρθει εποχή που θα λες 1+1=2 και θα σε κοιτάν σαν εξωγήινο. Κάτι παρόμοιο συμβαίνει και εδώ. Είναι δυνατόν να τίθεται καν θέμα για το ξύρισμα της κάτω περιοχής? Βέβαια στην Ελλάδα του Νίνο τίθεται. Δεν ντρέπονται να λένε κάποιοι ότι ξυρίζονται κάτω από το λαιμό? Τί να πω .... Ειλικρινά , δεν θεωρώ την τρίχα "μαγκιά", ούτε "ανδρισμό". Το ξύρισμα είναι που με ενοχλεί. Και αν κάποιος μου πει , "Εγώ ξυρίζομαι , γιατί έχω μικρό πέος", εντάξει , τότε το καταλαβαίνω. Αν κάποιος επίσης πει, "Εγώ ξυρίζομαι γιατί έτσι γουστάρω", πάλι δεν θα έχω πρόβλημα. Εκείνο που με λυπεί είναι ότι όσοι ξυρίζονται το κάνουν γιατί "έτσι θα αρέσω στις γυναίκες". Για μια ακόμη φορά οι γυναίκες χτυπάν το ντέφι και οι άντρες σαν τα αρκουδάκια χορεύουν  . Αυτές οι γυναίκες που από τότε που "βγήκαν" στο δρόμο και στη δουλειά, ανάθεμα κι αν ξέρουν και οι ίδιες τί θέλουν.
Προς τους ελάχιστους εναπομείναντες λογικούς τί να πω ρε παιδιά. Οι σημερινές γυναίκες προτιμούν τα "άτριχα αγόρια. Είναι πιο ...trendy βλέπετε. Και μετά αρχίζουν τα γνωστά,"Ααααχ, δεν υπάρχουν πια αντρες...".  
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
ε εγω φταιω που μονο τετοια ηθελες? χα χα χα

τι θα ελεγες για μια προ(σ)κληση εσυ ............η νιτσα και εγω για μια σεμνη
αλλα και αναγνωριστικη φωτογραφηση???????????????????????????????
Ελα τωρα που εγινε μοδα............................................................................
 

Επισκέπτης
η πιο έξυπνη κίνηση που μπορείς να κάνεις είναι να παροτρύνεις φίλες σου αν έχεις να γίνουν μέλη εδώ μέσα κι αυτές να παροτρύνουν τις αδελφές τους και τις φίλες τους ώστε να μη νιώθεις σα φυλετική μειοψηφία.
ʼσε που μπορεί να υπερδιπλασιαστεί ο αριθμός των χρηστών και τα τυχερά.

Αν το κανει αυτό δεν θα νιώθει μοναδική και το κεντρο του σάιτ οπου 60 νοματαίοι ασχολουνται να της απαντούν. Ούτε οι ηδονικες περιγραφές απο τα γαμησια μας θα της εξάπτουν τη φανατσία. Εδω ειναι το μυστικό. Θα μπαίνουν εδω, όσο ισχύει αυτο το στατους. Αν μπούν και αλλες γυναικες, χαλαει η πιάτσα....ειναι σαν να λες σε μια παρέα μέρτιων γυναικων να φερουν και τις ομορφες φιλες τους ..απλα δεν θα το κανουν ΠΟΤΕ.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Germaon το θεμα νομιζω δεν ειναι οτι το κανουν για να "Αρεσουν στις γυναικες" αλλα γιατι οπως σε εναν αντρα αρεσει να εχει ενα περιποιημενο αιδοιο το ιδιο αρεσει και σε μια γυναικα ενας περιποιημενος αντρας εκει περα.......γιατι δηλαδη πρεπει οι γυναικες να καταπινουν τουφες και αυτο να θεωρειται φυσιολογικο και "αρρενωπο"? :2funny:


G εμεις θα κανουμε κατι πιο πρωτοτυπο.....η φωτογραφιση η αναγνωριστικη παει περασε εγινε κλισε........πρεπει να βρουμε κατι πιο προχωρημενο......βιντεοκληση ισως? :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αν το κανει αυτό δεν θα νιώθει μοναδική και το κεντρο του σάιτ οπου 60 νοματαίοι ασχολουνται να της απαντούν. Ούτε οι ηδονικες περιγραφές απο τα γαμησια μας θα της εξάπτουν τη φανατσία. Εδω ειναι το μυστικό. Θα μπαίνουν εδω, όσο ισχύει αυτο το στατους. Αν μπούν και αλλες γυναικες, χαλαει η πιάτσα....ειναι σαν να λες σε μια παρέα μέρτιων γυναικων να φερουν και τις ομορφες φιλες τους ..απλα δεν θα το κανουν ΠΟΤΕ.


Raven......Μη βαυκαλιζεσαι χωρις λογο :) πιστεψε με τα γμησια σας δεν εξαπτουν καμια φαντασια μου.......ουτε η ανταποκριση των σερνικων του φορουμ στο ατομο μου.......αλλωστε δεν εχω ακουσει και λιγα........(μαλλον πιο πολλα αρνητικα παρα θετικα)
κουβαλησα την μπαιτ μι θελετε κι αλλες?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
τι θα ελεγες για μια προ(σ)κληση εσυ ............η νιτσα και εγω για μια σεμνη
αλλα και αναγνωριστικη φωτογραφηση???????????????????????????????
Ελα τωρα που εγινε μοδα............................................................................

ε δε θελω τωρα βαριεμαι
αυριο...
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Germaon το θεμα νομιζω δεν ειναι οτι το κανουν για να "Αρεσουν στις γυναικες" αλλα γιατι οπως σε εναν αντρα αρεσει να εχει ενα περιποιημενο αιδοιο το ιδιο αρεσει και σε μια γυναικα ενας περιποιημενος αντρας εκει περα.......γιατι δηλαδη πρεπει οι γυναικες να καταπινουν τουφες και αυτο να θεωρειται φυσιολογικο και "αρρενωπο"? :2funny:
Ναι...ναι... και μετά δες την γυναίκα αγκαλιά με τον μαστρό-Βαγγέλη τον υδραυλικό με "τρίχα για πουλόβερ", ή με τον Μανώλη τον μανάβη(πού τον θυμήθηκα αυτόν). Αμ ξύλο που θέλετε που αποκτήσατε και ...άποψη
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Σιγα ρε germaon :P να αρχισουμε να αφηνουμε και μεις αφανα τοτε......να γυρισουμε στις παραδοσεις.........αμ ωραια τις θελετε τις παραδοσεις μερικοι........με δυο μετρα και δυο σταθμα.......παραδοσιακη η γυναικα φυσικα αλλα ανεξαρτητη οικονομικα, αποτριχωμενη, με ζαρτιερα και στρινγκ, περιποιημενη, να μαγειρευει τελεια.......αμ δεν ειναι ετσι η παραδοσιακη γυναικα...και φυσικα εσεις απεχετε μακραν απο τον παραδοσιακο αντρα...... :)
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Σιγα ρε germaon :P να αρχισουμε να αφηνουμε και μεις αφανα τοτε......να γυρισουμε στις παραδοσεις.........αμ ωραια τις θελετε τις παραδοσεις μερικοι........με δυο μετρα και δυο σταθμα.......παραδοσιακη η γυναικα φυσικα αλλα ανεξαρτητη οικονομικα, αποτριχωμενη, με ζαρτιερα και στρινγκ, περιποιημενη, να μαγειρευει τελεια.......αμ δεν ειναι ετσι η παραδοσιακη γυναικα...και φυσικα εσεις απεχετε μακραν απο τον παραδοσιακο αντρα...... :)
Ακούστηκαν και οι δύο απόψεις...Ας βγάλει ο καθένας τα συμπεράσματά του.
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
τελειωσε η προσωπικη διαμαχη; να συνεχισουμε;

[quote author=mounitsa ] να αρχισουμε να αφηνουμε και μεις αφανα τοτε......να γυρισουμε στις παραδοσεις...[/quote] ρε μουνιτσα, σας ζητησε κανεις να το ξυρισετε; το κανετε γιατι σας αρεσει και γιατι δεν θελετε να βγειτε στην παραλια και να ειναι οι τριχες εξω απο το μαγιο, οπως δεν σας ζητησε κανεις να βαψετε τα νυχια ή τα μαλλια, ή να αδυνατισετε. Φανταζομαι οτι και και οσοι ξυριζονται προφανως θελουν να ειναι ξυρισμενοι οχι γιατι καποια τους το ζητησε (ασχετα αν το χρησιμοποιουν για προφαση) αλλα γιατι ειδαν κατι λουγκρες στην TV και ζηλεψαν, τελος παντων γιατι τους αρεσει. Εμενα καμια ποτε δεν μου ζητησε να αλλαξω κατι επανω μου και φυσικα δεν ειμαι Αδωνης. Αντιθετα οταν συζητουσα να ισιωσω την μυτη μου με "εφαγαν" να μην την πειραξω.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αντωνη τα πιστευεις αυτα που λες? πιστευεις οι οι γυναικες τα κανουν ολα αυτα επειδη εχουν την ορεξη να τα κανουν? αν ηταν ετσι γιατι δεν τα κανανε και παλιοτερα? γιατι απλουστατα εχουν αλλαξει τα στανταρτς του τι ειναι "εμφανισημο"......πλεν εμφανισημη δεν ειναι μια παχουλη γυναικα αλλα μια ξερακιανη......δεν ειναι μια τριχωτη αλλα μια πληρως αποτριχωμενη (ευελπιστω να μην αρχισουμε να ξυριζουμε και το κεφαλι σε λιγο).....αλλα ειδικα στο θεμα της αποτριχωσης δεν ειναι απλα "μοδα" ειναι θεμα αμοιβαιας ευχαριστησης ως προς τον συντροφο σου.......οκ εσενα δεν εχει τυχει να στο ζητησει καμια......οπως ειπες ομως ετυχε....υπαρχουν γυναικες που δε θελουν ο αντρας να ξυριζεται εκει οπως και γυναικες που δεν θελουν να ξυριζουν το αιδοιο τους......γουστα ειναι αυτα.......απλα υποτιθεται οτι στο σεξ προσπαθει το ζευγαρι να πετυχει αμοιβαια ευχαριστηση και ικανοποιηση......και οπως σε ολα τα πραγματα αρκει να συμφωνουν και οι δυο και δεν υπαρχει θεμα......απλα δεν υπαρχει κανενας λογος να κατηγορουν οι μεν τους δε για "Φλωρους" "λουγκρες" "που παει αυτη η κενωνια" και τα σχετικα γιατι δεν εχει καμια απολυτως σχεση το ενα με το αλλο......ουτε κατακρινω καποιον που εχει πουλεβερακι τριχα και αποφασιζει να την βγαλει γιατι προσωπικα το θεωρω αντιαισθητικο και δε μου αρεσει να το πιανω.......απο κει και περα ομως ο καθενας κανει ο,τι θελει.......δεν μιλαω για οσους ειναι ψωνια και καθονται και ξυριζονται οπου βρουν αλλα για αυτους που εχουν πραγματικο προβλημα ή τουλαχιστον ετσι το αντιλαμβανονται αυτοι.....οπως μια κοπελα μπορει να κανει αποτριχωση στο μουστακι εαν το θεωρει αντιαισθητικο (αλλες απλα ζουν με αυτο και θυμιζουν τον καραισκακη).....

αυτο που θεωρω παραλογο ειναι να βλεπω μετροσεξουαλ και θηλυκη συμπεριφορα σε εναν αντρα ή υπερβολικη ενασχοληση με τον εαυτο του και ατελειωτες ωωωωωωρες στα γυμναστηρια και τα ρουχαδικα και τους χοντους σεντερ για να γινει τρεντυς και οτιδηποτε αλλο......προσωπικα τους κοροιδευω αυτους οπως πιθανον να με κοροιδευουν και αυτοι γιατι δεν πλησιαζω το ειδος γυναικας που θα θελανε.....καθε περιπτωση ειναι καθαρα υποκειμενικη και εξατομικευμενη και δε μπορουμε να βγαλουμε γενικευμενες κρισεις.....
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
και αν θελετε (ολοι) μην επαναλαμβανετε ολοκληρα posts γιατι δεν προκειται να διαβαστουν απο κανεναν, απλα γεμιζει ασκοπα η σελιδα με το ιδιο κειμενο.

Μουνιτσα (αν και θα προτιμουσα να απευθυνομαι σε σενα και σε αλλους που σεβομαι τις θεσεις τους με καποιο ονομα και οχι τετοια usernames) ειπα οτι ειναι επιλογη σου αν θα ξυρισεις τις μασχαλες σου και αν θα βαψεις τα νυχια σου. Δεν σε υποχρεωσε κανεις. Θα μπορουσες να πεις οτι γουσταρεις τα αξυριστα ποδια και σε οποιον του αρεσει. Δεν δεχομαι αυτο που διαβασα καπου, οτι καποιες ζητησαν απο τους συντροφους τους να τα ξυρισουν και αυτοι τα ξυρισαν. Προφανως ηθελαν να τα ξυρισουν και τους αρεσει η ιδεα να ζουν μεσα σε ενα καλοξυρισμενο κορμι για τον ιδιο λογο που αρεσει και σε σενα να ζεις μεσα σε ενα ατριχο κορμι.
Ισως να ετυχε να μην μου το ζητησε καποια. Ετυχε τοτε να μην ακουσει κανενα καντηλι!!!
Φανταζομαι πως δεν εχω κατι αλλο να προσθεσω στο θεμα. Δεν με ενδιαφερει να ζυγισω ποσο αντρας ειναι ο καθενας και δεν θα τεκμηριωσω περαιτερω αν η ενασχοληση με την αποτριχωση απο εναν αντρα συναδει με τον υποτιθεμενο ανδρισμο του. Λειπει και η λουγκρα ο χρυσαργος να βαλει και ενα γκαλοπ.
Προκυπτει ομως πως ο ανδρισμος ειναι ενα φαινομενο σε υφεση, καποιοι το τεκμηριωσαν και ως αποτελεσμα της μολυνσης, καποιοι αλλοι και ως αποτελεσμα της αλλαγης της θεσης της γυναικας στην κοινωνια, μπορει να φταιει οτιδηποτε. Ομως δεν περισσευουν γυναικες, ισως και αναμεσα στις γυναικες υπαρχει περισσια ανωμαλιας...
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
αγορασα αποτριχωτικο Veet  σε κρεμα και λεω να αλλειψω τα αρχιδια και την γυρω περιοχη για να αποφυγω το ξυραφι.θα καθαρισει η περιοχη η θα χρειαζεται παλι ξυρισμα?
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
αγορασα αποτριχωτικο Veet  σε κρεμα και λεω να αλλειψω τα αρχιδια και την γυρω περιοχη για να αποφυγω το ξυραφι.θα καθαρισει η περιοχη η θα χρειαζεται παλι ξυρισμα?
Ε ρε κατι παλικαρια τι αποριες εχουν!(να ποιοι γαμανε τα καλυτερα μουνια)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom