Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 237K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 396 76,4%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 122 23,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    518

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Γουελκαμ μπακ εσυ :P :)
 

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
Ρε μαγκες ξερει κανεις κανενα καλο κομωτηριο να παω να μου τα περιποιηθουν λιγακι?
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Και για ποιο λογο βαζανε τριχουλες πανω απο το πουλακι και ξεχναγανε να τις βαλουν κατω απο το πουλακι? βαριοντουσαν να κανουν διπλη δουλεια?βαζανε και στα μαλλια.......που ειναι και πιο πολλες.........γιατι δεν τους κανανε ολους καραφλους να τελειωνει το θεμα?βαζανε και γενια.......ας τους κανανε σπανους.....που να κανεις μερεμετοδουλειες τωρα.......
Εσένα, μάλλον σε πάω.
 

gothiam

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Και για ποιο λογο βαζανε τριχουλες πανω απο το πουλακι και ξεχναγανε να τις βαλουν κατω απο το πουλακι? βαριοντουσαν να κανουν διπλη δουλεια?βαζανε και στα μαλλια.......που ειναι και πιο πολλες.........γιατι δεν τους κανανε ολους καραφλους να τελειωνει το θεμα?βαζανε και γενια.......ας τους κανανε σπανους.....που να κανεις μερεμετοδουλειες τωρα.......


ενταξει με επεισες...οκ οι αρχαιοι ξυριζονταν...
τα επιχειρηματα ειναι ακλονητα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Οσο γελοια ηταν η απορια στο ιδιο υφος κινηθηκε και η απαντηση...... :)
 

gothiam

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
οκ την αλλη φορα θα ειμαι πιο προσεχτικος να μην εκφραζω 'γελοιες' αποριες γυρω απο ενα τοσο σοβαρο θεμα !!

τελικα ομως θα μας πεις ? τα ξυριζαν ή οχι?
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Για τα πάντα υπάρχει η μέση οδός, που συνήθως, είναι και η προτιμότερη απ' όλες τια απόψεις: αισθητικής και υγιεινής. Απαλό προσεκτικό ξύρισμα στα αρχίδια, για να μην έχουμε τίποτα αιματοχυσίες, έως και τη βάση του πούτσου. Στην περιοχή του εφηβαίου, είναι ότι πρέπει ένα trimming, με ένα μικρό ψαλιδάκι, σε τέτοιο ύψος, ώστε οι τρίχες να είναι σε ανάλογο ύψος με εκείνες στην κοιλιά.

Τόσο δύσκολο είναι;

Φίλε αυτό που λες δεν γίνετε...για να φτάσουν οι τρίχες του εφηβαίου μου σε ανάλογο ύψος με αυτό της κοιλιάς πρέπει να βάλω μισό μέτρο εξτένσιον στην περιοχή...τι να κάνω που έχω αρχοντικό στύλ...
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
ναι...καλα...τραγουδα! σε ειδαμε και στο video ρε κακομοιρη! που πας και σε γυμναστηρια!!! (μαλλον μονο για κουβεντα...)
σου εχει γλυψει ποτε τα αρχειδια γκομενα η εισαι μικρος για τετοια΄;  γιατι αν το κανουνε συχνα ,σιγουρα θα σου εχουν πει καποια στιγμη οτι μυριζουν κρεμυδιλα απο τα σουβλακια που ειχες φαει απο το προηγουμενο βραδυ! και μην αρχισεις να μου λες για μπανια και τετοιες μαλακιουλες....οσο και να το τριβεις με το σφουγγαρι το δερμα μαζι με τις μπλεγμενες τριχεσ σου αναδυει μια πολυ ευαισθητη μυρωδια!  γι'αυτο και τις ξυριζουν οι περισοτεροι! ειναι θεμα καθαριοτητας, πανω απ'ολα!! και εν συνεχεια αισθητικης!  καταλαβες 'ομορφαντρα'; αντε κοιμησου τωρα. 
Τα λεγομενα σου επιβεβαιωνουν οτι σαρεσουν οι ξυρισμενες πουτσες!Οντως στο δικο μου βιντεο δεν σου κανα κοντινο να τη θαυμασεις,στο επομενο θα σεχω στα υποψην μου παντως.
Οταν εμενα μου γλυφαν τα παπαρια νεοπα εσενα η μαμα σου βαζε ρουφοκαβλετες για να ενεργηθεις μιας και εισουν σε βρεφικη ακομα ηλικια!
Τραβα να λοιπον να ξυριστεις ολος μιας και συχαινεσαι τη φυσικη ομορφια του σωματος σου.Αναρωτιεμαι καθε ποτε κανεις και μπανιο για να λες οτι ακομα βγαζει μυρωδιες.
Αν ηταν το ξυρισμα για καθαριοτητα καμενε θαχαν καταργησει τα σαμπουαν και τα σαπουνια,κατι που προφανος δεν εχεις καλη σχεση μαζι.Αντε ξυρισου πιτσιρικο να εισαι αισθητικα τρεντι μετο πουλακι σου και ασε οποιον δεν εχει κομπλεξ με το καβλι του να κανει οτι θελει!
Μη μου πεις μονο να κανουμε σχεση επειδη ειδες το βιντεο μου σε πληροφορω οτι με πουστακια ξυρισμενα δε κανω επαφες.Δε γαμαω ρε παιδι μου,πως να το κανουμε..
Αντε πιες το γαλα σου και οταν βγαλεις παλι τριχες τα λεμε..
 

ANDREAS69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Για μια ακομη φορά βρεθηκαμε να συζηταμε περι ανεμων και υδατων. Ο πρώτος που ξεκίνησε την κουβεντα αυτη, ρωτησε αν υπάρχουν λύσεις για το ξυρισμα των αρχιδιών και εδώ και μερικές ημέρες όλο το φόρουμ ασχολείται με το αν ειναι γκει αυτοί που τα ξυριζουν αν ειναι ματσο αυτοι που δεν τα ξυριζουν κ.ο.κ..

Ρε παιδια δεν θελω να φανω ο εξυπνος αλλά όποιος πιστεύει πως θέλει να συζητήσει περί του ανδρισμού των κατόχων ξυρισμένων όρχεων ας ανοίξει ενα σχετικό thread.

Προσωπικά τα ξυρίζω σε κάθε ευκαιρία. Νιώθω καλύτερα και η αίσθηση που μου δίνει στην πράξη ειναι υπέροχη. Αδιαφορώ εαν κάποιοι εδώ μεσα με θεωρούν λιγότερο άνδρα επειδή δεν γουσταρω τις τρίχες. Θα παρακαλούσα λοιπόν όσους θέλουν να διαλαλήσουν την τριχωτη πραμάτια τους να πάνε σε άλλο thread και ας αφησουν εμας τους λιγότερο φανατικούς να βρούμε καμιά ακρη για το πως μπορούμε να τα ξυρίζουμε με λιγότερο κόπο.

Συγνωμη αν πίκρανα κάποιους αλλά ρε παιδιά ήμαρτον... :idiot:
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
αγορια, κοριτσια και λοιπες,
εφοσον σας πειραζει που καποιοι σας κραζουμε,
γιατί δεν ρωτατε στο forum του cosmopolitan
που θα παρετε εγκυρες απαντησεις;
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Για μια ακομη φορά βρεθηκαμε να συζηταμε περι ανεμων και υδατων. Ο πρώτος που ξεκίνησε την κουβεντα αυτη, ρωτησε αν υπάρχουν λύσεις για το ξυρισμα των αρχιδιών και εδώ και μερικές ημέρες όλο το φόρουμ ασχολείται με το αν ειναι γκει αυτοί που τα ξυριζουν αν ειναι ματσο αυτοι που δεν τα ξυριζουν κ.ο.κ..

Ρε παιδια δεν θελω να φανω ο εξυπνος αλλά όποιος πιστεύει πως θέλει να συζητήσει περί του ανδρισμού των κατόχων ξυρισμένων όρχεων ας ανοίξει ενα σχετικό thread.

Προσωπικά τα ξυρίζω σε κάθε ευκαιρία. Νιώθω καλύτερα και η αίσθηση που μου δίνει στην πράξη ειναι υπέροχη. Αδιαφορώ εαν κάποιοι εδώ μεσα με θεωρούν λιγότερο άνδρα επειδή δεν γουσταρω τις τρίχες. Θα παρακαλούσα λοιπόν όσους θέλουν να διαλαλήσουν την τριχωτη πραμάτια τους να πάνε σε άλλο thread και ας αφησουν εμας τους λιγότερο φανατικούς να βρούμε καμιά ακρη για το πως μπορούμε να τα ξυρίζουμε με λιγότερο κόπο.

Συγνωμη αν πίκρανα κάποιους αλλά ρε παιδιά ήμαρτον... :idiot:
.....πεστα φιλε μου....ετσι ετσι....+1000
 

iraklispro

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
σωστος +1001 ο ANDREAS69  το τι κανει ο καθενας με τα αρχιδια του ειναι δικο του θεμα και μονο.ιδεες για πιο γρηγορο και ανωδηνο ξυρισμα εχετε? αν ναι πεστετο!!!
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
ιδεες για το πιο γρηγορο και αποτελεσματικο ξυρισμα:

URL]]
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Τα λεγομενα σου επιβεβαιωνουν οτι σαρεσουν οι ξυρισμενες πουτσες!Οντως στο δικο μου βιντεο δεν σου κανα κοντινο να τη θαυμασεις,στο επομενο θα σεχω στα υποψην μου παντως.
Οταν εμενα μου γλυφαν τα παπαρια νεοπα εσενα η μαμα σου βαζε ρουφοκαβλετες για να ενεργηθεις μιας και εισουν σε βρεφικη ακομα ηλικια!
Τραβα να λοιπον να ξυριστεις ολος μιας και συχαινεσαι τη φυσικη ομορφια του σωματος σου.Αναρωτιεμαι καθε ποτε κανεις και μπανιο για να λες οτι ακομα βγαζει μυρωδιες.
Αν ηταν το ξυρισμα για καθαριοτητα καμενε θαχαν καταργησει τα σαμπουαν και τα σαπουνια,κατι που προφανος δεν εχεις καλη σχεση μαζι.Αντε ξυρισου πιτσιρικο να εισαι αισθητικα τρεντι μετο πουλακι σου και ασε οποιον δεν εχει κομπλεξ με το καβλι του να κανει οτι θελει!
Μη μου πεις μονο να κανουμε σχεση επειδη ειδες το βιντεο μου σε πληροφορω οτι με πουστακια ξυρισμενα δε κανω επαφες.Δε γαμαω ρε παιδι μου,πως να το κανουμε..
Αντε πιες το γαλα σου και οταν βγαλεις παλι τριχες τα λεμε..
εισαι τελειως εξω απο το θεμα...πρεπει να κουβαλας πολλα κομπλεξ απο την παιδικη σου ηλικια...και αμφιβαλω αν εχεις παει ποτε με γκομενα εκτος απο πουτανες...
και επειδη το βαρεθηκα ολο αυτο το...πηγαινε-ελα....αντε..ξυρισου!
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
ακόμα περισσότερες πληροφορίες:

URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom