Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 237K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 396 76,4%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 122 23,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    518

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
μαγκες, οταν τελειωσει η ανταλλαγη αποψεων για το ξυρισμα των ορχεων,
να συνεχισουμε με ενα αλλο θεμα που απασχολει τον συγχρονο αντρα: το ξυρισμα της μασχαλης. Πιστευω ακραδαντα πως οποιος δεν ξυριζει την μασχαλη του εχει μεινει πισω, καπου στο'50 τον τοποθετω. Σιγουρα με αξυριστη μασχαλη δεν βλεπω να πηγαινουμε μπροστα!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Εγώ τις κατσαρώνω...

Γιατί, τράβα τράβα τις τρίχες από τα αρχίδια μου με τις μαλακίες που διαβάζουμε ... έχουν ισιώσει και τσιμπάνε ...
 

gothiam

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
μυριζε που μυριζε πουτσιλα...τωρα θα μυριζει και μασχαλιλα?????
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
ειστε οπισθοδρομικοι!
ετσι θα πατε μπροστα; με τριχωτο παπάρι;
τουλαχιστον καντε του ανταύγειες.

για να παθετε πώς γινονται οι ανταύγειες:
 

iraklispro

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
συναδελφοι μια ειναι η λυση... μηχανη για φαβοριτες!!! ουτε αφρους ουτε ξυραφακια ουτε αλοιφες .και σε 10 εισαι γλομπος ετσι για να γουσταρουν τα γκομενακια :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
μαγκες και με βραστο νερο γινεται καλη δουλεια ,  :2funny::dancing: σου πεφτουν μια και εξω ( βλεπε μαδημα κοτοπουλου) :idiot:
ελα να σοβαρευτουμε,,,,, :jerking: :jerking:
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Gamaomanoules  :uglystupid: αυτοι που λες δεν ειναι πουστηδες απλα ειναι η δουλεια τους,συμφωνω με veneto. εγω θα παραδεχτω οτι το χειμωνα ξυριζω τσαπου και αρχιδια το καλοκαιρι ξυριζω και θωρακα και κοιλια πως θα φανει η δουλεια που εχω ριξει στο γυμναστηριο με τις ωρες να ριξουμε και κανα πουτανακι.Γενικα ξεκολατε δεν ειναι πουστικο  :tickedoff:.
Ρε φιλε και γω παω γυμναστηριο αλλα και γαμαω αλλα ποτε δεν ξυριζομαι,οι αντρες φυσιολογικο ειναι να εχουν τριχες και αυτη ειναι η μαγκια ασε που βαριεμαι να ξυριζω τα μουσια μου θα ξυριζω το σωμα μου και τ'αρχιδια μου αλλη δουλεια δεν ειχα!
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
με κανα ψαλιδακι να χαμηλωσει ο καμπος.......ξυρισμα ποτε ι τριχα στα αρχιδια υποδηλωνει αντριλα νομιζω.....
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
με κανα ψαλιδακι να χαμηλωσει ο καμπος.......ξυρισμα ποτε ι τριχα στα αρχιδια υποδηλωνει αντριλα νομιζω.....
Αλλού φαίνεται η αντρίλα Συναγωνιστή,μην την ψάχνεις στίς τρίχες...
:rolleyes:
 

]{ING_J

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
και κατι που...κανεις δε τοχει αναφερει!
ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ μετα το ξυρισμα μην ξεπλυθειτε με ζεστο νερο!!ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΑΙ!!διοτι μπορει να γυρισει καμια τριχα απο μεσα...και μετα...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!
η μουνιτσα θα το ξερει στανταρ αυτο....
ξεπλυθειτε με χλιαρο προς κρυο καλυτερα....
ισχυει οντως αυτο? κ γιατι ειναι τοσο τραγικο? δλδ αν γυρισει προς τα μεσα η τριχα δε θα ξαναβγει?
 

Επισκέπτης
με κανα ψαλιδακι να χαμηλωσει ο καμπος.......ξυρισμα ποτε ι τριχα στα αρχιδια υποδηλωνει αντριλα νομιζω.....

Φιλαράκο εντάξει... κι εσύ δεν γουστάρεις περισσότερο να γλύφεις ξούρα το μουνάκι? Από πάνω ούτε εγώ τα ξυρίζω, όπως είπες κι εσύ με ψαλιδάκι τα παίρνω. Αλλά από κάτω... μου αρέσει να μου τα γλύφουν και φρντίζω να αρέσει και σε αυτές! Το κάνουν καλύτερα έτσι!
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
αν κρινω απο το δικο σου avatar σιγουρα πας πολλα χρονια γυμναστηριο,εχεις σιγουρα πολλα κομπλεξ φιλε που γαμας μανουλες αλλα σε πειραζει να ξυριζουμε τα αρχιδια μας αλλα οχι να γαμας μανουλες,δεν εχεις αφησει σχολιο αναπαντητο,ολη την μερα στην οθονη να μας λες να μην ξυριζουμε τα αρχιδια μας....ε  στα αρχιδια μας λοιπον ! (τα ξυρισμενα)

φιλε με το λαθος αβαταρ εισαι παντελως ασχετος με το δικο μου,δεν ειμαι εγω αυτος.Αν διαβαζες την υπογραφη αντι να ξυριζεις τα αρχιδια σου θα καταλαβαινες ποιος ειναι.
Αντε εις ανωτερα και κωλοτρυπιδες και φρυδια..
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Εγώ τα ξυρίζω εδώ και πολλααά χρόνια... κλασσικά με πολύ αφρό και ΚΑΛΟ ξυραφάκι που το περνάς απαλά...
Ο κα-υ-λύτερος πάντως τρόπος, είναι να σε ξυρίζει γκόμενα (που επίσης ξυρίζει το μουνάκι της, άρα ξέρει πως να το κάνει) μετά από πίπα... σ' εχει καβλώσει καλά και η αίσθηση των χαδιών στην πούτσα + τ' αρχίδια είναι φανταστική !!!
ΑΡΧΟΝΤΑ!!!
 
OP
OP
B

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
καραφλα αντε να γαμησεις καμμια μανουλα και αντε και γιαγια σου ευχομαι! το avatar μου ειναι σωστοτατο .Ειμαι Ελληναρας κατω απο το αυλακι!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ηρεμία..........................
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
εγω θα βαλω το ληθαρακι μου και θα πω οτι τα ξυριζω με την ζιλετ μαχ 3 τουρμπ με δονησεις...εχω λιγο τον φοβω μην κανω καμια κινηση που θα με ταραξει σαν προσωπικοτητα,αλλα παρολαυτα θα χρισιμοποιησω την φραση που ταιριαζει κουτι....στα αρχιδια μου!!!!!!
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
καραφλα αντε να γαμησεις καμμια μανουλα και αντε και γιαγια σου ευχομαι! το avatar μου ειναι σωστοτατο .Ειμαι Ελληναρας κατω απο το αυλακι!

ακομα να τελειωσεις το ξυρισμα?Μαλλον εισαι ολιγον ασχετος!Επαναλαμβανω φιλε με το λαθος αβαταρ,στη φωτο που εχω βαλει δεν ειμαι εγω ειναι καποιος αλλος και δοξα το θεο μαλλια εχω και πανω και κατω!
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
(Καλα ακουσες!) φιλε γυμναστηριο παω αρκετα χρονακια και ξερω πολυ καλα τι απαντησεις θα παρω στην πλειοψηφια τους.Καλο ειναι να ξερουμε οτι σημερα ευτυχως δηλαδη ειναι ακομα η μειοψηφια που σκεφτεται ετσι,για τα επομενα χρονια δεν μπορω να πω.
Εγω θα λεγα να ρωταγες τον τυπο πουχεις για avatar τι θα ελεγε αν τον ρωτουσες τι γνωμη του για το αν ξυριζει ταρχιδια του..



δεν συμφωνω με τις αποψεις σου γενικοτερα περι ξυρισματος ...αλλα το τελευταιο ηταν πολυ καλο χαχαχαχα...σωστος!!!  tonight we dine in hell!!  σορυ για τα αγγλικα..αλλα το θελα :dancing:
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Ασε ρε φιλε θα βγει τωρα ο καθε ασχετος που θελει να βαζει τετοιες προσωπικοτητες να τον εκπροσωπουν την ωρα που δηλωνει οτι ξυριζει ταρχιδια του!Ελεος!
Αν ηταν ετσι οι ελληνες τοτε γαματα φιλε..
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
θα θελα να ρωτησω κατι ολους οσους δεν περιποιουνται καθολου τον πουτσο τους και τα αρχιδια τους....ΟΙ τριχες ειναι μεγαλυτερες απο το καβλι σας?? η' ακομα κοντραροντε? :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom