Νέα

XXX Φωτογραφίες ΜΟΝΟ από τα μέλη γυναίκες....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MojoRising
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
;)
 

Συνημμένα

  • ray-j-kim-kardashian-sex-tape_471x354.jpg
    ray-j-kim-kardashian-sex-tape_471x354.jpg
    22,3 KB · Εμφανίσεις: 28

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
και βεβαια δεν ειμαι ρατσιστρια με τους μαυρους απλα μια φαντασιση εχω κι εγω η γυναικα...
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
και βεβαια δεν ειμαι ρατσιστρια με τους μαυρους απλα μια φαντασιση εχω κι εγω η γυναικα...

Είδα και σε προηγούμενη φώτο σου μία μαυρούλα. Τι είναι αυτό που σε τραβάει να φαντασιώνεσαι έναν έγχρωμο άντρα;
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.784
Πόντοι
216
Το γιατι ποσταρουν οι ΓΥΝΑΙΚΕΣ φοτος απο ΓΥΝΑΙΚΕΣ κανεις δεν το καταλαβε ακομα..

Ολοι περιμεναμε να ποσταρουν πουτσους κτλ κτλ αλλα αυτες εκειιιιι, κολλημα στις γυναικες. ελεος.

μπορω να πω οτι ειναι πολυ καλο αυτο που παρατηρησες !!!

τα τελευτεα χρονια συνανταω συνεχεια και μεσα απο τσατ και στην ρεαλ λιφε γυναικες bi or bi-curious ...
Αυτο σημαινει οτι προοδευουμε και οτι ζεστενεται η σουπα και με λιγη τυχη θα φαμε και εμεις ... Αν και ελλαδα οπισοδρομικη χωρα σε αυτα τα θεματα ειναι πολυ ικανοποιτικο ... !!! εσεις τι λετε κοριτσια ?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
μπορω να πω οτι ειναι πολυ καλο αυτο που παρατηρησες !!!

τα τελευτεα χρονια συνανταω συνεχεια και μεσα απο τσατ και στην ρεαλ λιφε γυναικες bi or bi-curious ...
Αυτο σημαινει οτι προοδευουμε και οτι ζεστενεται η σουπα και με λιγη τυχη θα φαμε και εμεις ... Αν και ελλαδα οπισοδρομικη χωρα σε αυτα τα θεματα ειναι πολυ ικανοποιτικο ... !!! εσεις τι λετε κοριτσια ?

ζουμε και ελπιζουμε για τη μερα που θα χρησιμοποιησουμε τα σταρπ ον μας........σε ολους και ολες....... :P :P
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
μπορω να πω οτι ειναι πολυ καλο αυτο που παρατηρησες !!!

τα τελευτεα χρονια συνανταω συνεχεια και μεσα απο τσατ και στην ρεαλ λιφε γυναικες bi or bi-curious ...
Αυτο σημαινει οτι προοδευουμε και οτι ζεστενεται η σουπα και με λιγη τυχη θα φαμε και εμεις ... Αν και ελλαδα οπισοδρομικη χωρα σε αυτα τα θεματα ειναι πολυ ικανοποιτικο ... !!! εσεις τι λετε κοριτσια ?

Πάλι για τις κολητές μου θα μιλήσω...

Κολητή παντρεμένη (καβλίτσα) και παρ' όλα αυτά ρίχνει που και που και κανένα πλακωτό με φίλη της...

Μου λέει ότι είναι πιο "γλυκό" με τη γυναίκα και εγώ δεν θα μπορέσω ποτέ να το καταλάβω (τους είπα να μου δείξουνε μπας και καταλάβω αλλά μάλλον τους λείπει το παιδαγωγικό πνεύμα :grin:)  
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.784
Πόντοι
216
την αληθεια λεω......εγω ειμαι υπερ του να πηγαινουν ολα τα φυλα μεταξυ τους......χιχι θα φαω ξυλο το βλεπω........

κοιτα κουκλα μου αυτο γινετε ηδη οποιος θελει τον περνει οποιος θελει τον δινει... δεν το εχεις καταλαβει ακομα ... απλως το θεμα ειναι ο καθενας τι θελει σε προσωπικο επιπεδο και πως το εκφραζει μετα στον περιγυρο του. Το κρυβει η το λανσαρει χωρις προβλημα ...??? Παντως αμα γυρναγε η κοπελα μου και μου ελεγε οτι ειναι βι θα ανοιγα 10 σαμπανιες το αντιθετο ομως θα χτυπαγε πολυ ασχημα στην γκομενα ...
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
κοιτα κουκλα μου αυτο γινετε ηδη οποιος θελει τον περνει οποιος θελει τον δινει... δεν το εχεις καταλαβει ακομα ... απλως το θεμα ειναι ο καθενας τι θελει σε προσωπικο επιπεδο και πως το εκφραζει μετα στον περιγυρο του. Το κρυβει η το λανσαρει χωρις προβλημα ...??? Παντως αμα γυρναγε η κοπελα μου και μου ελεγε οτι ειναι βι θα ανοιγα 10 σαμπανιες το αντιθετο ομως θα χτυπαγε πολυ ασχημα στην γκομενα ...

Δεν θα σε πείραζε που θα τη γλωσοτρύπιαζε η γκόμενα της ρε Leon?
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
την αληθεια λεω......εγω ειμαι υπερ του να πηγαινουν ολα τα φυλα μεταξυ τους......χιχι θα φαω ξυλο το βλεπω........
άρα αποκλείεις το μεταξύ ανδρός και γυναικός....μόνο τα ίδια φύλα.......απο την.....μυτιλήνη είσαι?....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom