Νέα

Ξερει κανεις απο Ζηνωνος??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Ρε παιδια, βρεθηκα σημερα στη Ζηνωνος (σσ στη γυρω περιοχη) για ασχετο λογο, και κατεληξα να μπανιζω κατι πουτανες επι ωρα, ενω απαντουσα σε ενα μακροσκελες τηλεφωνημα. Βολιδοσκοπουσα επι μακρον λοιπον, κι οι γκομενες με κοιταζαν επιμονα κι αυτες, οσο μιλαγα. Τελικα πλησιαζω και ρωταω τι και πώς... Μια ξανθια με μπλαζε και τελειως πουτανέ υφος μου λεει "30 ευρω με Χοτελ". Το σκεφτομαι για λιγο (βασικα ψηνομουνα για μια αλλη, ψηλη λιγο μελαμψη που ηταν διπλα- σε κοινο "πηγαδακι"), και μεχρι να το παρω οριστικα αποφαση, της πεταω την κλασσικη ατακα "Παω μια βολτα και ξαναπερναω".
"Ναι καλα", μου κανει εντελως ειρωνικα
Εγω απομακρυνομαι, αλλα με εντονη τη διαθεση να το σκεφτω για λιγο, και μετα να επιστρεψω για να γαμησω...Ειχα σκοπο να γαμησω και δυνατα για να μαθει να κοροιδευει.
Πανω λοιπον που ειμαι μες στην καυλα, επιστρεφοντας στον τοπο του εγκληματος βλεπω ολες τις πουτανες εξαφανισμενες. Κυκλοφοραγαν κατι μπατσοι τριγυρω και μαλλον επεσε σημα να το διαλυσουν...
Ξενερωσα τρελα γτ οι γαμιολες με ειχαν τρελανει με τα κολαν που φοραγαν, κι ημουν πολυ αποφασισμενος, παρα το γεγονος οτι τα λεφτα τα χρειαζομουνα....

Anyway, εγω μαλλον δεν θα ξαναασχοληθω με Ζηνωνος αμεσα, γτ ετοιμαζομαι για call girl και κανω οικονομια (εκ' ου οτι χρειαζομαι τα λεφτα...). Αλλα ετσι φιλολογικα θα ηθελα να μαθω:
Α) Αξιζει τον κοπο- σε σχεση με το 20αρι της Φυλης
Β) Τι υπηρεσιες παρεχουν πανω κατω?- και ποσο χρονο?
Γ) Ειναι και το βραδυ εκει αυτες? Γιατι εγω ημουν στην περιοχη το μεσημερι- κι αλλη μια φορα παλια που ειχα περασει, παλι μεσημερι ητανε
Δ) Ο χωρος που γαμας στο ξενοδοχειο ειναι εξισου αθλιος με Φυλης, καλυτερος ή χειροτερος? (βασικα σε θεμα καθαριοτητας)
 

Επισκέπτης


εγώ ξέρω το παράδοξο του Ζήνωνος...βοηθάει καθόλου? :2funny:
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Ρε παιδια, βρεθηκα σημερα στη Ζηνωνος (σσ στη γυρω περιοχη) για ασχετο λογο, και κατεληξα να μπανιζω κατι πουτανες επι ωρα, ενω απαντουσα σε ενα μακροσκελες τηλεφωνημα. Βολιδοσκοπουσα επι μακρον λοιπον, κι οι γκομενες με κοιταζαν επιμονα κι αυτες, οσο μιλαγα. Τελικα πλησιαζω και ρωταω τι και πώς... Μια ξανθια με μπλαζε και τελειως πουτανέ υφος μου λεει "30 ευρω με Χοτελ". Το σκεφτομαι για λιγο (βασικα ψηνομουνα για μια αλλη, ψηλη λιγο μελαμψη που ηταν διπλα- σε κοινο "πηγαδακι"), και μεχρι να το παρω οριστικα αποφαση, της πεταω την κλασσικη ατακα "Παω μια βολτα και ξαναπερναω".
"Ναι καλα", μου κανει εντελως ειρωνικα
Εγω απομακρυνομαι, αλλα με εντονη τη διαθεση να το σκεφτω για λιγο, και μετα να επιστρεψω για να γαμησω...Ειχα σκοπο να γαμησω και δυνατα για να μαθει να κοροιδευει.
Πανω λοιπον που ειμαι μες στην καυλα, επιστρεφοντας στον τοπο του εγκληματος βλεπω ολες τις πουτανες εξαφανισμενες. Κυκλοφοραγαν κατι μπατσοι τριγυρω και μαλλον επεσε σημα να το διαλυσουν...
Ξενερωσα τρελα γτ οι γαμιολες με ειχαν τρελανει με τα κολαν που φοραγαν, κι ημουν πολυ αποφασισμενος, παρα το γεγονος οτι τα λεφτα τα χρειαζομουνα....

Anyway, εγω μαλλον δεν θα ξαναασχοληθω με Ζηνωνος αμεσα, γτ ετοιμαζομαι για call girl και κανω οικονομια (εκ' ου οτι χρειαζομαι τα λεφτα...). Αλλα ετσι φιλολογικα θα ηθελα να μαθω:
Α) Αξιζει τον κοπο- σε σχεση με το 20αρι της Φυλης
Β) Τι υπηρεσιες παρεχουν πανω κατω?- και ποσο χρονο?
Γ) Ειναι και το βραδυ εκει αυτες? Γιατι εγω ημουν στην περιοχη το μεσημερι- κι αλλη μια φορα παλια που ειχα περασει, παλι μεσημερι ητανε
Δ) Ο χωρος που γαμας στο ξενοδοχειο ειναι εξισου αθλιος με Φυλης, καλυτερος ή χειροτερος? (βασικα σε θεμα καθαριοτητας)
Αν ειναι να βαζεις στον κουμπαρα για να τα δωσεις για μια ωρα σε ενα call-girl και με κινδυνο να μην σου βγει,καλυτερα πηγαινε σε ενα μπουρδελο και τα υπολοιπα καντα σουβλακια η ο,τι αλλο θελεις...
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Αν ειναι να βαζεις στον κουμπαρα για να τα δωσεις για μια ωρα σε ενα call-girl και με κινδυνο να μην σου βγει,καλυτερα πηγαινε σε ενα μπουρδελο και τα υπολοιπα καντα σουβλακια η ο,τι αλλο θελεις...
ΟΛΟΣΩΣΤΟΣ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ.............
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Καλημέρα εγώ το μόνο που ξέρω απο Ζήνωνος είναι ότι είναι πίσω απο τον Άγιο Κωνσταντίνο , κάθετη στην Αγίου Κωνσταντίνου καί ότι απο κεί φεύγουν τα λεωφορεία για Ακαδημία Πλάτωνος καί Αιγάλεω ! α καί επίσης ότι πήρε τ'όνομα της απο τόν Κύπριο φιλόσοφο Ζήνωνα !!
 
OP
OP
K

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Ευχαριστω
Βοηθησατε παρα πολυ
:jerking:
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Τα κόζαρα και εγώ τα τεμάχια και χθες και σήμερα το πρωί, 10 παρά ήταν στημένες εκεί 2 ξανθιές και μια μελαχρινή, η ψηλή ξανθιά είναι καλό μουνί, με καυλώσανε οι καριόλες πρωινιάτικα
 
OP
OP
K

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Τα κόζαρα και εγώ τα τεμάχια και χθες και σήμερα το πρωί, 10 παρά ήταν στημένες εκεί 2 ξανθιές και μια μελαχρινή, η ψηλή ξανθιά είναι καλό μουνί, με καυλώσανε οι καριόλες πρωινιάτικα

Aν με 30 ευρω ειναι αξιομαχες και σου αφηνουν χρονο παραπανω απο μπουρδελο (ας πουμε σαν στουντιο), νομιζω αξιζει τον κοπο
Και μονο για λογους εμφανισης...
Αν ομως ειναι σε στυλ μπουρδελου η φαση, μπορεις με 20 να γαμησεις εφαμιλλα- ισως και καλυτερα μουνια
Γι' αυτο και ρωτησα τι παιζει

ΥΓ Η ξανθια η ψηλη με το κολαν μου εχει γινει εμμονη ιδεα ρε πουστη μου... Θελω να τη χυσω μες στη μαπα την καριολαρα
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Ρε μάγκες, υπάρχει χρόνια αυτή η πιάτσα. Πάνε λίγο παρακάτω, στο χοτέλ Επίδαυρος, το οποίο είναι καθαρό. Όσον αφορά τις υπηρεσίες, δεν διαφέρουν από ενός μπουρδέλου. ΔΕν θα χτυπήσει και κανείς την πόρτα, αλλά πάνω από 15λεπτο δεν παίζει.

 
OP
OP
K

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Ξενοδοχειο επιλεγεις εσυ...?
Δεν ειναι δικο τους? (κι αρα πληρωμενο)

ΥΓ Αλλο το 15λεπτο, κι αλλο το 7λεπτο, οποτε απο πλευρας χρονου ειναι ΟΚ
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Eίναι στάνταρ το ξενοδοχείο. Οι περισσότερες πάνε στο Επίδαυρος, που είναι και το πιο καλό. Στα πέριξ υπάρχει και το Ανδρονίκη, όπου πήγαιναν παλιότερα, και ένα ακόμα χρέμπι που δε θυμάμαι πώς το λένε. Εσύ το πληρώνεις, 10 ευρώ. Συν 20 η κοπέλα. Δεν παίζει να προτείνεις άλλο χοτέλι, μακριά από εκεί, διότι τα κορίτσια δεν θέλουν να απομακρύνονται και πολύ, ιδίως αν δεν σε ξέρουν.
 

gaxpox

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μολις γυρισα απο ζηνωνος! Ειχα παει για τσιγαρα και καθε φορα που πηγαινα τους τελευταιους 2 μηνες, εβλεπα απο 3 εως 6 πουτανες. Ποτε 3 απο την μια πλευρα και 3 απο την αλλη. Μια απο αυτες μου την εδωσες γερα, καταλαβα οτι ηταν φρεσκια, η αμηχανια της με τρελανε καθως και το βλεμμα της οταν με κοιταξε για λιγο. Ειναι ξανθια πλατινε μαλι, ποτε ισιο και ποτε κοτσιδα, εκφραστικα ματια, κολλητο τζιν τις πιο πολλες φορες, μωβ τσαντουλα μικρη και ειναι λιγο πιο περα απο τα πηγαδακια των εταιρων.
Την εβλεπα 2 μηνες τωρα, ενω πριν δεν υπηρχε, ειναι η πιο ομορφη και μικρη απο την παρεα. Ετσι λοιπον σημερα ειπα θα το κανω. Να πω την αληθεια τοσα αουμε και διαβαζουμε φοβομουνα να παρω μια απο το πεζοδρομιο.
Αν παρατηρησει κανεις ολες τους, την πεφτουν σε γερους, χοντρους, εκει που ξερουν οτι θα ψαρεψουν σιγουρα. Εμεινα εκει στην πιατσα για 20 λεπτα και περιμενα να την δω, μα ακομα δεν ειχε φανει. Οι αλλες που ηταν εκει ουτε ενω με βλεπανε και περναγα επιτηδες απο διπλα τους δεν λεγανε κουβεντα, βλεπανε εναν νεαρο 30 ετων ψηλο 1.85 με αρκετα καλη εμφανιση, ειδαν οτι πηρα τσιγαρα και ετσι καμια δεν προσπαθησε να ψαρεψει. Οση ωρα εκοβα βολτες σε ενα στενακι μεσα κατω απο ενα ξενοδοχειο, πρωτο στενο αριστερα μολις μπεις στην Ζηνωνος, απο ομονοια, ποδαρατο ετσι? Ειδα μια ξανθια με σπαστο μαλι να μου κανει νευμα, απο μακρια θυμιζει λιγο την μακρυπουλια, αλλα απο πολυ κοντα την θεια μου την μαριγουλα, βλαχοφατσα αλλα σε περιοδο κρισης καλη ειναι. Την ρωταω ποσο? 30 Ευρω με το ξενοδοχειο, 20 λεπτα, μου λεει. Την ρωτησα για την κοπελα που εψαχνα και μου ειπε οτι δεν την ξερει. Οκ ειπα και περιμενα λιγο ακομα. Δεν περασανε πεντε λεπτα και ξαφνικα την βλεπω να περπαταει, να μπαινει σε ενα μαγαζι, αγοραζει χαρτομαντηλα και παει να  στηθει στην γωνια. Αμεσως πηγα προς το μερος της και λιγο πριν την πλησιασω την χαιρετησα, με μια ατακα ''Γεια σου Ομορφουλα!'' Εκεινη σηκωσε τα φρυδια της απορρημενη και δειχνωντας τον εαυτο της  ρωτουσε ''Εμενα?'' ναι της λεω βλεπεις αλλη διπλα σου? Ποσο παει?  Μου λεει οτι και η προηγουμενη. Ενταξει λεω και παμε στο ξενοδοχειο ακριβως διπλα εκει που καθοτανε η Βλαχα Μακρυπουλια. Μπηκαμε μεσα, μια καθαριστρια στην Ρεσεψιον. (Αυτο το πραγμα με τις καθαριστριες να ειναι σε 2 ποστα παντα???? Και στον Βασιλοπουλο αν πας να ψωνισεις μια καθαριστρια να ζυγιζει στο μαναβικο, ελεος πια, σε λιγο και στα Ι.Ε.Κ θα το σπουδαζεις) Δινω 10 ευρω στην καθαριστρια-Ρεσεψιονιστ και ανεβηκαμε στον πρωτο οροφο, μπηκαμε στο δωματιο, της εδωσα τα 20 ευρω και αρχισε να ξεντυνεται, εχει καλο σωματακι και ειναι πολυ πιτσιρικα 21 ειπε οτι ειναι αλλα μπορει και να ειναι οντως. Πρεπει να ηταν παχουλη καθως εχει ραγαδες σε ορισμενα σημεια και στο στηθος. Τωρα ομως ειναι λαμπαδα το κορμακι της.  Δεν με χαλασε αυτο καθως δειχνει πολυ κοπελα της διπλανη πορτας. Δεν ξερει σχεδον καθολου ελληνικα και τα Αγγλικα της σιγουρα δεν θα ενθουσιαζανε τον Καρολο της Αγγλιας, αλλα εχεις μια επικοινωνια εστω και με δυσκολιες. Το ονομα της ειναι Αλινα εχει 3 μηνες στην Ελλαδα και η γνωμη μου ειναι οτι ξεκινησε πριν 3 μηνες για πρωτη φορα. Στο ψητο τωρα??? Καλη πιπα αν ηταν η γκομενα σου, αν περιμενει κανεις μια επαγγελματια ας μην το δοκιμασει, αν εχει την φαντασιωση οτι καμακωνει μια στο δρομο και πανε στο πρωτο Hotel τοτε αξιζει να την παρεις, ανεβηκε απο πανω μου και η κινηση της η κλασσικη κινηση μιας νεαρης γκομενας που μολις τα εφτιαξες μαζι της και ζητημα αν την πηδαγε ο προηγουμενος γκομενος της. Στενο μουνι αρκετα, (ακομα και ενας κινεζος θα ανοιγε σαμπανιες για την Αλινα, θα ενιωθε οτι εχει ανακοντα.) Χαμογελουσε καθε φορα που την κοιταζα, θυμωσε που δεν την χουφτωνα στο στηθος οταν ηταν απο πανω και πηρε το χερι μου και το εβαλε στο στηθος της, ενω εγω ειχα το νου μου στο πεος μου καθω ηταν τοσο στενη που δεν γλιστρουσε οταν κουνιοτανε και ειδικα με τον αδεξιο, αμηχανο, πρωταρικο τροπο της, την εριξα ανασκελα, πηγε να με φιλησει αλλα τραβηχτηκα δεν ηθελα με τιποτα και την αρχισα στο πηδημα. Το σεντονι ειχε γεμισει με σταμπες απο τα υγρα της οταν τελειωσα και βγηκα, αυτο με καυλωσε πιο πολυ η αν θελεις με εβαλε στο τρυπακι να θελω να την ξανα δω. Την ρωτησα αν κανει ραντεβου σε σπιτια, ειπε,  οχι μονο εδω! Ανετα αν την συναντουσες σε μια παρεα, η ενα club και ανφυσικα ηξερε να μιλησει και της επιανες κουβεντα, σιγουρα θα την ερωτευοσουν πολυ ευκολα. Αυτα απο εμενα σημερα 5-3-12 μια μερα υγρη ακομα και ο καιρος χυνει ρε πουστη σημερα!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
συγγραφικο ταλεντο ο...νεος...μας τα χαλαει λιγο στις ..παραγραφους..ευγε παντως... :grin:
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
η πιατσα βεβαια ειναι αυτη που λεμε Γερανιου,εως τωρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom