Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
ειναι τιποτα κουτση,στραβη,μουγγη,δυσλεκτικη,κουφη;

Οχι τυπε ολα under control.
Μου εκανε εντυπωση που επεμενε να πληρωσει... δεν με χαλασε  :grin:

Να με περασε για κανενα τσιπι ? (αυτο επρεπε να πεις χεχεχε)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Οχι τυπε ολα under control.
Μου εκανε εντυπωση που επεμενε να πληρωσει... δεν με χαλασε  :grin:

Να με περασε για κανα τσιπι ? (αυτο επρεπε να πεις χεχεχε)
οχι ρε τυπε δεν ψαχνω αυτο....ψαχνω πως και ηπιε καφε μαζι σου :tooth:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.248
Like
13.522
Πόντοι
2.606
Οχι τυπε, μιλαγε συνεχεια αλλα καλυτερα για εμενα γιατι ειχα χρονο να την χαζευω.
Μου εκανε εντυπωση που επεμενε να πληρωσει... δεν με χαλασε  :grin:
πιπη μηπως της ηρθε καμια οσμη φτωχιας απο τα χνωτα σου  και αυτοσχεδιασε για να απαλλαχθει?  :grin:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.248
Like
13.522
Πόντοι
2.606
Ζητω το εξωτερικό  :rockon:
μια φορα στο εξωτερικο σε εστιατοριο ασιατικο καθησαμε σε ενα τραπεζι με αλλα δυο ζευγαρια που δεν τα γνωριζαμε ηταν το σεναριο ετσι μεγαλα τραπεζια στρογγυλα με περιστρεφομενο κεντρο για τα φαγητα .πιασαμε την κουβεντα ηταν εβραιοι και οι τεσσερις και απο τα ρουχα τα αξεσουαρ και τα λεγομενα τους ηταν φορτογκες.συμπτωματικα πληρωσαμε την ιδια ωρα τον λογαριασμο.τα ζευγαρια αντρογυνα των εβραιων υπολογιζαν μεχρι σεντς μεταξυ τους το καθενα ποσα επρεπε να πληρωσουν αναλογα με το τι ειχε παραγγειλει ο καθενας ξεχωριστα  :new_shocked:(το καθε ατομοξεχωριστα ακομα κι απο τον συζηγο του).για τιπ ουτε για αστειο ουτε ενα σεντς.αφου μου ειχαν ζαλισει τα παπαρια με τα λεφτα τους αφηνω εικοσι ευρα πουρμπουαρ στον σερβιτορο και μενουν αγαλμα  :2funny:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.195
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Παντως εγω αν πηγαινα σε εστιατοριο και μου συνεβαινε το τραγικο που εχει συμβει σε γνωστους, ο καταλογος ο δικος μου να εχει τιμες και ο καταλογος της γκομενας να μην εχει, θα εφευγα στεγνα. Γιατι εγω μπορει να ειμαι γυφτος και να μοιραζομαι το λογαριασμο (που ακουστηκε, ισοτητα μεταξυ φυλων) ή να κερναω τη γκομενα μπας και μου κατσει, αλλα εσυ καργιολη εστιατορα δεν μπορεις να υποθεσεις ή να μου επιβαλλεις τι θα ειμαι! Εκτος βεβαια και αν πηγαινα με καμια φορτωμενη απο κανα ιδρυμα, οποτε ετσι παει η συναλλαγη.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Παντως εγω αν πηγαινα σε εστιατοριο και μου συνεβαινε το τραγικο που εχει συμβει σε γνωστους, ο καταλογος ο δικος μου να εχει τιμες και ο καταλογος της γκομενας να μην εχει, θα εφευγα στεγνα. Γιατι εγω μπορει να ειμαι γυφτος και να μοιραζομαι το λογαριασμο (που ακουστηκε, ισοτητα μεταξυ φυλων) ή να κερναω τη γκομενα μπας και μου κατσει, αλλα εσυ καργιολη εστιατορα δεν μπορεις να υποθεσεις ή να μου επιβαλλεις τι θα ειμαι! Εκτος βεβαια και αν πηγαινα με καμια φορτωμενη απο κανα ιδρυμα, οποτε ετσι παει η συναλλαγη.

Τύπε εδώ είμαι μαζί σου 100%!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Παντως εγω αν πηγαινα σε εστιατοριο και μου συνεβαινε το τραγικο που εχει συμβει σε γνωστους, ο καταλογος ο δικος μου να εχει τιμες και ο καταλογος της γκομενας να μην εχει, θα εφευγα στεγνα. Γιατι εγω μπορει να ειμαι γυφτος και να μοιραζομαι το λογαριασμο (που ακουστηκε, ισοτητα μεταξυ φυλων) ή να κερναω τη γκομενα μπας και μου κατσει, αλλα εσυ καργιολη εστιατορα δεν μπορεις να υποθεσεις ή να μου επιβαλλεις τι θα ειμαι! Εκτος βεβαια και αν πηγαινα με καμια φορτωμενη απο κανα ιδρυμα, οποτε ετσι παει η συναλλαγη.

Σου λεει ο εστιατορας "για να ερθεις στο και γαμω τα χαιλίκια ρεστοράν μας, αποκλειεται να εισαι γυφτος, αρα δεν θα πληρωσει η κοπελα αλλά εσυ. Αρα μονο εσυ θα βλεπεις τις τιμές".
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.195
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
οχι ρε τυπε.....ο πιπης λεει οτι τον κερασε η γκομενα
Ναι ρε τυπε. Κι εσυ παραθετεις μειονεκτηματα της γκομενας ψαχνοντας γιατι τον κερασε. Εμενα η μουγγαμαρα για περιζητητο πλεονεκτημα μου ακουγεται. :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom