Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Η απάντηση είναι διφορούμενη .

Η πραγματικότητα είναι ότι η Ερι μετά το φαγητό

αφού έφαγε του σκασμού ,λες και είχε να φάει από

τις προηγούμενες εκλογές  :2funny: ,έδωσε τον λογαριασμό

στον τύπο να τον πληρώσει ,τον καληνύχτισε και μετά

πήγε να κάνει σεξ με άλλον δωρεάν !  :2funny: :2funny: :2funny:

Αλλού τρώει ,αλλού πίνει ,αλλού πάει και το δίνει  :2funny: :2funny:
με τον ρεπα τον χρυσαυγιτη συγκεκριμενα
 

Επισκέπτης
Αλλού τρώει ,αλλού πίνει ,αλλού πάει και το δίνει

Γι'αυτό δεν κερνάμε ποτε, γυναίκες που δεν γαμάμε
(εξαιρούνται παλιές φίλες, οικογενειακές φίλες , παλιές συμμαθήτριες κτλ).
Για να μην τις ... προσβάλουμε.

Να λένε ότι τις ταϊζουμε για να τις γαμήσουμε ...
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.248
Like
13.522
Πόντοι
2.606
λακη σε φανταζομαι να πηγαινεις σε κυριλε ρεστοραντι που ο γυναικειος καταλογος δεν εχει τιμες και να βαζεις χερι στον σερβιτορο να φερει στο γκομενικο που συνοδευεις σαν τον δικο σου  :grin:
σε εχω ικανο ρε μπουστη να κοβεις και το χαρτακι απο την αποδειξη στην μεση  :2funny:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
λακη σε φανταζομαι να πηγαινεις σε κυριλε ρεστοραντι που ο γυναικειος καταλογος δεν εχει τιμες και να βαζεις χερι στον σερβιτορο να φερει στο γκομενικο που συνοδευεις σαν τον δικο σου  :grin:
σε εχω ικανο ρε μπουστη να κοβεις και το χαρτακι απο την αποδειξη στην μεση  :2funny:

Γιατί όχι ρε παίχτη, δεν εχουμε ισότητα των δύο φύλων; :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.jpg
    αρχείο λήψης.jpg
    8,9 KB · Εμφανίσεις: 25

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.248
Like
13.522
Πόντοι
2.606
χεχεχεχε μαλλον οχι δεν μπορουμε να καταφερουμε με το μικρο η μεγαλο μας καβλι αυτα που καταφερνουν αυτες με την στενωπο τους μαν  ;)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
το να μη κερνας στο πρωτο ραντεβου δεν ειναι αποψη, ειναι γυφτια τελειωμενη. τα αποτελεσματα αυτης της γυφτιας τα ξερουν οι ιδιοι που το κανουν, δε χρειαζεται να αναφερθουμε περαιτερω. σπιτακι και τικι τακα μαριγουλα μαριγω
jackoff1.gif
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
το να μη κερνας στο πρωτο ραντεβου δεν ειναι αποψη, ειναι γυφτια τελειωμενη. τα αποτελεσματα αυτης της γυφτιας τα ξερουν οι ιδιοι που το κανουν, δε χρειαζεται να αναφερθουμε περαιτερω. σπιτακι και τικι τακα μαριγουλα μαριγω
jackoff1.gif

Οταν στο πρωτο ραντεβου κερναει η γκομενα τι ειναι ρε παιδια ? Ειδικα αν ειναι Κουκλαρα ζωγραφιστη ?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
το να μη κερνας στο πρωτο ραντεβου δεν ειναι αποψη, ειναι γυφτια τελειωμενη. τα αποτελεσματα αυτης της γυφτιας τα ξερουν οι ιδιοι που το κανουν, δε χρειαζεται να αναφερθουμε περαιτερω. σπιτακι και τικι τακα μαριγουλα μαριγω
jackoff1.gif
εγω κερναω στο δευτερο ,την γνωμη σου
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Εγώ πλέον κερνάω σε όλα τα ραντεβού διότι βγαίνω (όποτε βγαίνω) με μικρότερές μου. Και άντρες υφισταμένους μου, π.χ. ειδικευόμενούς μου όταν ήμουν επιμελητής σε νοσοκομείο τους κερνούσα.
Κάποτε όμως που ήμουν κι εγώ μικρός με κερνούσαν μεγαλύτεροί μου και πιο καλά επαγγελματικά αποκαταστημένοι, μεταξύ αυτών δε και γυναίκες και χωρίς να νοιώθω άβολα.

Οπότε το ζήτημα νομίζω πως μπαίνει όντως στη βάση της ισότητος των δύο φύλων, αλλά και της οικονομικής ανισότητος.
Αν ήμουν 30χρονος π.χ. και έβγαινα με την Μαρία Σαράποβα η οποία θα έβγαζε 1000 φορές από όσα εγώ ετησίως, το να επέμενα να την κεράσω μάλλον θυμηδία θα της προκαλούσε.
Το ζήτημα βέβαια είναι πως η Σαράποβα μάλλον δεν θα βγαίνει με λιμούτσηδες και το πως με την όποια βγω εγώ 99,9% θα έχει μικρότερη οικονομική άνεση από εμένα οπότε λογικά εγώ θα την κεράσω...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Δεν είναι θέμα άνεσης, είναι θέμα αρχών, ευγένειας κι αβροφροσύνης
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Επαναλαμβανω οβερ... οταν στο πρωτο ραντεβου κερναει η γκομενα που παρεπιμπτοντος ειναι και Κομματος... τι ειναι ? Οβερ !!!
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.248
Like
13.522
Πόντοι
2.606
οσα φραγκα και να χει μια γκομενα οταν πληρωνεις εναν λογαριασμο και στο πιο ακριβο εστιατοριο ακομα ερχεται κατευθειαν στα μετρα σου κι ας ειναι κι η βερνικου ετσι εισαι παντα αν οχι σε θεση υπεροχης σε θεση ιση τουλαχιστον
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ΤΟ λεει απο πανω
εισαι γυφτος :2funny:
αυτο υπεθεσα και γω    :thumbsup:
Επαναλαμβανω οβερ... οταν στο πρωτο ραντεβου κερναει η γκομενα που παρεπιμπτοντος ειναι και Κομματος... τι ειναι ? Οβερ !!!
υποψηφια ειναι για τις εκλογες
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
υποψηφια ειναι για τις εκλογες

Οχι τυπε καμια σχεση, ηθελα να κερασω και δεν με αφηνε και τα κερασε αυτη. Ε αφου επεμενε την αφησα τι να κανω... να σκεφτηκε καμια μαλακια απο μεσα της λες ?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Οχι τυπε καμια σχεση, ηθελα να κερασω και δεν με αφηνε και τα κερασε αυτη. Ε αφου επεμενε την αφησα τι να κανω... να σκεφτηκε καμια μαλακια απο μεσα της λες ?
ηταν πολυ χοντρη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom