Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.715
Like
2.476
Πόντοι
606
Εγω που οταν πηγα το ευχαριστηθηκα κιολας που συμμετειχα στη διαδικασια ειμαι παλιοπεριεργος?
γουστα ειναι παιδια :) Εμενα δεν μαρεσει η φάση :) ειμαι υπερδαστηριος και μαρεσει ο χαβαλες :) να προσποιουμε τον σοβαρο με το sony και καλα δεν ειναι του γουστου μου :) Αν ημουν με τους φιλους μου και πηναμε ρετσινες και τρωγαμε να πηγαινα για κανα 7ωρες τωρα οχι :) :) αυτα ty αλεξ και τους υπόλοιπους :) :)bye :) :) :) :) k :)hnyxta mallon :) :)  
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Άλεξ άσε τις περιστροφές και τις δικηγορίστικες διπλωματίες και απάντησε τώρα στην εξής ερώτηση:Μεταξύ Rose,Erinal και Αλήντισσας, ποιά είναι η πιο Hot;;
Αρχικαραμουναρες ειναι τυπε ....

Μέχρι να τις δεις απο κοντά  :2funny:

Επίσης παιζει να ειναι και ζευγάρι με τον αλεξ και να σας δουλεύουν ψιλό γαζί ......
Και ζευγάρι να μην ειναι κατι τρέχει μεταξύ τους και αυτο φαίνεται στην αλληλοκαλυψη  που εχουν  :sunglasses:


Βασικα χεστηκα αλλα καπως πρεπει να περάσω την ώρα μου :grin:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
...παιζει να ειναι και ζευγάρι με τον αλεξ και να σας δουλεύουν ψιλό γαζί ......
Και ζευγάρι να μην ειναι κατι τρέχει μεταξύ τους και αυτο φαίνεται στην αλληλοκαλυψη  που εχουν 

μπάτσοι είναι παίκτη.
 

Επισκέπτης
Εγω τους τα λεω τύπε, οτι ειναι μια ωραια εμπειρια και περναμε καλα, και μου λενε μαλακιες.
συμφωνω και γελιο εχει και μανουριτσα εχει και αμα είναι και λιγο οργανωμενα τα ψηφοδέλτια από την αρχη δεν εχει τρεξιμο και ζαλαδα από τον κοσμο.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ερχονται να σε συλλαβουν ρε λαμογιο που πουλας ξυμενα σκρατς
γουσταρω να με συλλάβουν σεξυ αστυνομικινες με ζαρτιερες ......

Μολις με καυλωσες πουτανακι και θα σε φυστικοσωωωωωωωωωωω!!!!!!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Εγω που οταν πηγα το ευχαριστηθηκα κιολας που συμμετειχα στη διαδικασια ειμαι παλιοπεριεργος?

οχι ειναι ωραια η διαδικασια ακομα και αν ειναι κουραστικη αλλα εχει χαβαλε. Νομιζω οτι ειναι ο κυριος λογος που κάνω αιτηση προτιμησης.  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom