Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.260
Like
20
Πόντοι
366
Γιατι μπορουν να σε στειλουν και μακρια;

μόνο αν έχεις δηλώσει να σε πάνε σε όλη την επικράτεια άρα δεν μπορείς να κλαίγεσαι εκ των υστέρων αφού ο ίδιος επέλεξες να το δηλώσεις
 

Επισκέπτης
Εμ εγω τα ελεγα, και μου απαντουσαν καποιοι παντογνωστες με ενα στυλ "ο κοσμος πειναει κι εσας δεν σας αρκουν 800-900 ευρω για δυο μερες δουλεια".
Τι να τους πεις και τι να τους εξηγησεις...
Γιατι μπορουν να σε στειλουν και μακρια;
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.260
Like
20
Πόντοι
366
Δεν υπαρχει καποιο κινητρο; Γιατι να δηλωσει καποιος να τραβιέται για 3 μερες μακρια από το σπιτι του;;

για να πάρει λίγα περισσότερα χρήματα και για να έχει περισσότερες πιθανότητες να κληρωθεί, βέβαια στην εποχή μας όλοι ήταν υποψιασμένοι ότι οι αποζημιώσεις θα ήταν χαμηλές άρα...
 

Επισκέπτης
μόνο αν έχεις δηλώσει να σε πάνε σε όλη την επικράτεια άρα δεν μπορείς να κλαίγεσαι εκ των υστέρων αφού ο ίδιος επέλεξες να το δηλώσεις
Δεν υπαρχει καποιο κινητρο; Γιατι να δηλωσει καποιος να τραβιέται για 3 μερες μακρια από το σπιτι του;;
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Τα 900 για κοντα στην περιοχη σου δεν είναι και λιγα, αλλα αν είναι μεσα σε αυτά να πληρωσεις μεταφορικα και διαμονες...γαμα τα
Γαματα δε λες τπτ, πεσαν πολυ οι αμοιβες δε λεει για μακρια!!!
 

Επισκέπτης
για να πάρει λίγα περισσότερα χρήματα και για να έχει περισσότερες πιθανότητες να κληρωθεί, βέβαια στην εποχή μας όλοι ήταν υποψιασμένοι ότι οι αποζημιώσεις θα ήταν χαμηλές άρα...
Τα 900 για κοντα στην περιοχη σου δεν είναι και λιγα, αλλα αν είναι μεσα σε αυτά να πληρωσεις μεταφορικα και διαμονες...γαμα τα
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
εγω για την κοντρα και μονο ψηφισα οτι ειναι μουναρα!
αντε γειαααααα!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.621
Like
22.001
Πόντοι
5.006
εσυ ποσο εισαι και βλεπεις ποκεμον???
δεν βλεπω τωρα μωρη νυχτεριδα...αλλα ηταν της μοδας οταν ημουν πιτσιρικι...
εσυ οταν ησουν ακομα προνυμφη τι παιδικα ειχε???τον τιραμολα?????
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Δεν εχω ιδεα αλλα μου φαινεται ότι κανουν τα ευκολα δυσκολα όπως παντα....
Όπως στην περιοχη μου για παράδειγμα για εφορευτικη επιτροπή κάθε φορα μαζευουν τα ιδια ατομα και κατά συναιπεια στο τελος ψαχνουν από αντικαταστατες μεχρι περαστικούς...
Μου το ελεγαν τον Ιουνιο και δεν το πιστευα μεχρι τωρα που εκτως από τοτε με εβαλαν και στις 18 και στις 25
Παρατηρειται συχνα η αληθεια να ειναι πολλες φορες οι ιδιοι, αν κ γινεται κληρωση. Πάντως αν εμφανισθουν όλα τα μέλη της εφορευτικής είναι καλύτερα, γτ θα μοιραστουν οι ωρες και δε θα ταλαιπωρηθει κανείς ιδιαίτερα.
 

Επισκέπτης
Γαματα δε λες τπτ, πεσαν πολυ οι αμοιβες δε λεει για μακρια!!!
Δεν εχω ιδεα αλλα μου φαινεται ότι κανουν τα ευκολα δυσκολα όπως παντα....
Όπως στην περιοχη μου για παράδειγμα για εφορευτικη επιτροπή κάθε φορα μαζευουν τα ιδια ατομα και κατά συναιπεια στο τελος ψαχνουν από αντικαταστατες μεχρι περαστικούς...
Μου το ελεγαν τον Ιουνιο και δεν το πιστευα μεχρι τωρα που εκτως από τοτε με εβαλαν και στις 18 και στις 25
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom