Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.009
Πόντοι
25.467
Κολλητε ευχαριστω για τα καλα σου λογια  :rockon: τους ενοχλει η φιλια μας και την πολεμάνε τι καχυποψια ειναι αυτη που έχουν μερικοι??? ελεος

Δεν με ενοχλεί καθόλου η φιλία σας με τον κ. Λόπεθ. Η δική σας "έπαρση" με ενοχλεί και το ότι  παρασύρεστε εύκολα στο να "ψηλώνετε" με ξένες πλάτες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
δεν του αξιζει να του το καταλογισουμε? να τον βαλουμε στην ιδια μοιρα με τους φραπεδες σταυροποδι δαχτυλακι σαγιοναρα και φιλοσοφια ωχ αμαν κριση και ειμαι επιστημονας γαμωτο δεν ειναι σωστο.
Ξεχασες το "φταιει ο Σαμαρας και θα ψηφισω Συριζα γιατι ποσο πιο ασχημα μπορει να τα κανει".
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.009
Πόντοι
25.467
δεν του αξιζει να του το καταλογισουμε? να τον βαλουμε στην ιδια μοιρα με τους φραπεδες σταυροποδι δαχτυλακι σαγιοναρα και φιλοσοφια ωχ αμαν κριση και ειμαι επιστημονας γαμωτο δεν ειναι σωστο.

Σε αυτό που γραφετε, έχετε δίκιο. Αν χαλιναγωγήσει λίγο και τις τάσεις που προανέφερα, θα αλλάξω και εγώ στάση.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Σε αυτό που γραφετε, έχετε δίκιο. Αν χαλιναγωγήσει λίγο και τις τάσεις που προανέφερα, θα αλλάξω και εγώ στάση.

νεος ειναι θαχει και επαρση και αλλα λαθη. οταν κανει προσπαθειες μονος του και αλλαζει τη ζωη του πρεπει να τον επιβραβευουμε, οπως ο προπονητης τον αθλητη και ο καθηγητης τον μαθητη. οι μονιμως απαξιωτικοι χαρακτηρισμοι ειδικα οταν κανει βηματα προοδου ειναι αντιπαιδαγωγικοι.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.009
Πόντοι
25.467
νεος ειναι θαχει και επαρση και αλλα λαθη. οταν κανει προσπαθειες μονος του και αλλαζει τη ζωη του πρεπει να τον επιβραβευουμε, οπως ο προπονητης τον αθλητη και ο καθηγητης τον μαθητη. οι μονιμως απαξιωτικοι χαρακτηρισμοι ειδικα οταν κανει βηματα προοδου ειναι αντιπαιδαγωγικοι.

Καλώς. Εύχομαι να μην αποδειχθεί μία από τις γνωστές "παπάτζες" του.
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.713
Like
10
Πόντοι
16
Εγω λεω οτι καποιοι παιρνουν πολυ σοβαρα τις διαδικτυακες τους περσονες και χτιζουν προσωπικοτητα και σχεσεις εδω μεσα.
Μακαρι να μην το μετανιωσουν οπως ο τραμουντανας.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Ρε κολλητε τι καχυποπτοι ειναι ολοι αυτοι? πας να τους υποστηριξεις και νομιζουν οτι τους κξοροιδευεις  :S

ετσι και ειναι παπατζα η σχολη σε γαμησα να ξερεις  :think:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
νεος ειναι θαχει και επαρση και αλλα λαθη. οταν κανει προσπαθειες μονος του και αλλαζει τη ζωη του πρεπει να τον επιβραβευουμε, οπως ο προπονητης τον αθλητη και ο καθηγητης τον μαθητη. οι μονιμως απαξιωτικοι χαρακτηρισμοι ειδικα οταν κανει βηματα προοδου ειναι αντιπαιδαγωγικοι.

Ρε κολλητε τι καχυποπτοι ειναι ολοι αυτοι? πας να τους υποστηριξεις και νομιζουν οτι τους κξοροιδευεις  :S
 

aktinologos21

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Είμαι σίγουρος πως εντός ολίγου θα υπάρξει οργίλη απαντητική επιστολή από το name Lakis33, για τα όσα του καταλογίσθηκαν παραπάνω.Απλά ακόμα μαζεύει πληροφορίες στο νετ για να μην πιαστεί αδιάβαστος ;)Εμένα πάντως η Ντέπυ Γκολεμά του bourdelacom...πολύ με διασκεδάζει τελευταία :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom