Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

aktinologos21

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
μπορεί να λέει και παπάντζες αλλα το ενδεχόμενο να ήθελε για δικούς του λόγους ενα ακόμα πτυχίο που να μην έχει απαραίτητα σχέση με το κυρίως του επάγγελμα δεν παίζει;
Τύπε, οι της οδοντιατρικής με κατατακτήριες σε ιατρική δεν πάνε για δεύτερο πτυχίο απλά για να <υπάρχει>...αλλά πάνε καθαρά για απόκτηση ειδικότητας γναθοχειρουργικής!!Είναι πολλά τα χρόνια σπουδών για να συλλέγουν απλά πτυχία προς τέρψη προσωπική....
 

Expanding Mindfuck

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.491
Like
0
Πόντοι
16
Και κάτι τελευταίο για τον Αίσωπο 2014 του bourdelacom.Έχθές για να μαζέψει τ ασυμμάζευτα περί 12ετούς φοίτησης στην Οδοντιατρική...ανέφερε πως μέσα σ αυτά τα 12 χρόνια πήρε και πτυχίο Ιατρικής.Απαντώ για τους μη γνώστες του χώρου:Πτυχίο οδοντιατρικής και ιατρικής λαμβάνουν μόνον όσοιθέλουν ν ακολουθήσουν την ειδικότητα της Γναθοχειρουργικής, που έχει ως προαπαιτούμενο μετά από αλλαγή της νομοθεσίας και τα δυο πτυχία.Λάκη!!μήπως τελικά είσαι και Γναθοχειρουργός...πλην όλων των άλλων και δεν μας το χες πει κι αυτό;;;

12ετης φοιτηση ειναι, ουτως ή αλλως, too much.
Aκομα και αν μιλαμε για κατακτατηριες και τα σχετικα.
Plus το οτι (ξανα)φοιτας συνηθως απο το 2ο ετος της εκαστοτε σχολης.
Αναμενω στιβαρη απαντηση απο Λακη που θα βουλωσει τα κομμουνια.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.238
Like
13.456
Πόντοι
2.606
Τύπε, οι της οδοντιατρικής με κατατακτήριες σε ιατρική δεν πάνε για δεύτερο πτυχίο απλά για να <υπάρχει>...αλλά πάνε καθαρά για απόκτηση ειδικότητας γναθοχειρουργικής!!Είναι πολλά τα χρόνια σπουδών για να συλλέγουν απλά πτυχία προς τέρψη προσωπική....
μαύρα μεσάνυχτα εχω αλλα ο Λάκης σε άλλη κουβέντα ειχε πει οτι δεν κάνει σφραγίσματα και τέτοια άρα μάλλον γναθωχειρουργος πρεπει να ειναι άρα......δεν ξέρω αυτός ο μπουστης ο Λάκης με μπερδεύει   :grin:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.910
Like
74.061
Πόντοι
12.756
Αρχηγέ, εσύ τι πιτσιλάς αυτόν τον καιρό;  :rockon:
"Επίσημο" γκομενάκι που στα τρώει;
Πολλές καριολίτσες από λίγο την καθε μία;
Ξερά καμάκια;

το επισημο την εκανε.
κυνηγάω μια που μου ειχε ξεφυγει πριν καιρο , αλλα κανει πολυ την δυσκολη..
στην διαδρομη βρισκονται και καποιες στην μεση , ετοιμες να τα δωσουν ολα,αλλα πρεπει να κανω τον καλο  :sunglasses:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.910
Like
74.061
Πόντοι
12.756
μαύρα μεσάνυχτα εχω αλλα ο Λάκης σε άλλη κουβέντα ειχε πει οτι δεν κάνει σφραγίσματα και τέτοια άρα μάλλον γναθωχειρουργος πρεπει να ειναι άρα......δεν ξέρω αυτός ο μπουστης ο Λάκης με μπερδεύει   :grin:

το μονο σιγουρο με τον λακη ειναι οτι και μεσα στο ρολοι της δεη εχει φυσίγγια
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

aktinologos21

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
μαύρα μεσάνυχτα εχω αλλα ο Λάκης σε άλλη κουβέντα ειχε πει οτι δεν κάνει σφραγίσματα και τέτοια άρα μάλλον γναθωχειρουργος πρεπει να ειναι άρα......δεν ξέρω αυτός ο μπουστης ο Λάκης με μπερδεύει   :grin:
Κοίτα τύπε στην Ελλάδα είσαι ότι δηλώσεις!!!Απλά ξεκαθαρίζω πως η γενική οδοντιατρική δεν είναι γναθοχειρουργική!!Με γναθοχειρουργικά περιστατικά αυστηρά εκ του νόμου ασχολείται ο Γναθοχειρουργός!!Τώρα θα μου πεις πριν κάμποσα χρόνια ένας γεροξούρας άνευ πτυχίου οδοντιατρικής έβαζε οδοντικά εμφυτεύματα με ΟΥΠΑ και τσάκιζε κόσμο!!Οπότε ποτέ μην λες ποτέ.... :S
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.910
Like
74.061
Πόντοι
12.756
Μαλακίες!Ακόμα και οι υπολογισμοί στην άθροιση είναι λάθος... Εγγράφονται στο 5ο εξάμηνο και δεν ξαναδίνουν κάποια μαθήματα, αλλά αποφοιτούν υποχρεωτικά όταν συμπλρώσουν τα 6 έτη σπουδών!!!

τοτε πρεπει να ανεβασει φωτο με αποδειξεις τυπε αν ειναι οδοντιατρος , απο άδειες οπλοκατοχης χορτασαμε
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.238
Like
13.456
Πόντοι
2.606
και το σκατοχαρτο θα το περναει πανω απο το φυσίγγι  
φημες θέλουν να φτιαξε μια μέρα κανελονια με τα φυσίγγια του λακη




Θα με γαμησει ο Λάκης αύριο  :2funny: ελπίζω να γαμησε καλα  να μην εχει νεύρα  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom