Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ακριβώς. Γι΄αυτό τον λόγο άλλωστε δεν υπάρχει περίπτωση και ο κ. Λόπεθ να σας έχει πάρει στα σοβαρά.

Ο Λοπεζ με υποστηριζει οπως βλέπεις. Έτσι κάνουν οι πραγματικοι φιλοι.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
p1zqu.gif
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
για σπουδες δεν ειμαι σε θεση να κρινω. για ολα τα υπολοιπα στο 100% εχει ξεβρακωθει πληρως.
σκεψου οτι ξεκινησε με το να παριστανει τον ΟΥΚα και στην πορεια μετα απο πιεστικο ξεβρακωμα ανασκευασε οτι πηγε αλλα εφυγε γιατι...δεν του αρεσε. και σημερα αποκαλυφθηκε οτι δεν εχει κανει ουτε μια μερα φανταρος.
τι να πεις για τον ξεφτιλισμενο.

Οχι τραυματιστηκε ειπε ξερεις το εριξε στο μελο για να φανεις εσυ και καλα απαισιος ή εγω που θα τον κράζουμε οταν θα γραφει τις κουταμαρες του
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Ακριβώς. Γι΄αυτό τον λόγο άλλωστε δεν υπάρχει περίπτωση και ο κ. Λόπεθ να σας έχει πάρει στα σοβαρά.

ακου να δεις και χωρις ιχνος αστειοτητας, εγω σεβομαι το γεγονος οτι δραστηριοποιηθηκε να κανει κατι να βρει το δρομο του και να ανεξαρτητοποιηθει. σε αντιθεση με αλλες κουραδες της ηλικιας του που καθονται σπιτι επειδη νιωθουν επιστημονες και ζουν με το χαρτζηλικι των γονεων που παραλληλα βριζουν τυπου κοσαμφ.
ο μπολντης τσαλακωθηκε πηρε τη ζωη του στα χερια του και ορθωσε αναστημα. επειδη ακριβως ενηργησε απο το να καθεται εγω τον σεβομαι απο τοτε.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Τσσσσ...

Τα "πέπλα μυστηρίου" ήταν το "φόρτε" σας ανέκαθεν.  :)
το φορτε μου ηταν οι τσοντες....εχω 10 τερα σκληρου πορνο.....τους πουλαω στην τιμη των 15000 ευρω αμα θελει καποιος
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.014
Πόντοι
25.467
ακου να δεις και χωρις ιχνος αστειοτητας, εγω σεβομαι το γεγονος οτι δραστηριοποιηθηκε να κανει κατι να βρει το δρομο του και να ανεξαρτητοποιηθει. σε αντιθεση με αλλες κουραδες της ηλικιας του που καθονται σπιτι επειδη νιωθουν επιστημονες και ζουν με το χαρτζηλικι των γονεων που παραλληλα βριζουν τυπου κοσαμφ.
ο μπολντης τσαλακωθηκε πηρε τη ζωη του στα χερια του και ορθωσε αναστημα. επειδη ακριβως ενηργησε απο το να καθεται εγω τον σεβομαι απο τοτε.

Δεκτόν, τότε.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Το καταλαβαίνεις αμέσως ότι λέει παραμύθια από τον χρόνο που απαντάει.Ψάχνει στο νετ για info και επιστρέφει.Ενίοτε απαντά κι ο gl... :think: ως ανταυτού.
τι λες ρε πλακοφ;αμφισβητεις οτι ειναι οδοντιατρος ο λακις;σε λιγο θα αμφισβητησεις οτι ο λιλας ειναι υπαρκτο προσωπο
 

aktinologos21

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
για σπουδες δεν ειμαι σε θεση να κρινω. για ολα τα υπολοιπα στο 100% εχει ξεβρακωθει πληρως.
σκεψου οτι ξεκινησε με το να παριστανει τον ΟΥΚα και στην πορεια μετα απο πιεστικο ξεβρακωμα ανασκευασε οτι πηγε αλλα εφυγε γιατι...δεν του αρεσε.
τι να πεις για τον ξεφτιλισμενο.
Το καταλαβαίνεις αμέσως ότι λέει παραμύθια από τον χρόνο που απαντάει.Ψάχνει στο νετ για info και επιστρέφει.Ενίοτε απαντά κι ο gl... :think: ως ανταυτού.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366

δεν του αξιζει να του το καταλογισουμε? να τον βαλουμε στην ιδια μοιρα με τους φραπεδες σταυροποδι δαχτυλακι σαγιοναρα και φιλοσοφια ωχ αμαν κριση και ειμαι επιστημονας γαμωτο δεν ειναι σωστο.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ο Λάκης είναι τόσο γιωτάς και μυρωδιάς...που αν τον ρωτήσεις τι είναι η ξυλοκα'ι'νη, θα σου πει ποκιλία καφέ!!
ελα ρε μλκ....σταματα τις χαζαμαρες.....σαν παιδακι κανεις
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
ακου να δεις και χωρις ιχνος αστειοτητας, εγω σεβομαι το γεγονος οτι δραστηριοποιηθηκε να κανει κατι να βρει το δρομο του και να ανεξαρτητοποιηθει. σε αντιθεση με αλλες κουραδες της ηλικιας του που καθονται σπιτι επειδη νιωθουν επιστημονες και ζουν με το χαρτζηλικι των γονεων που παραλληλα βριζουν τυπου κοσαμφ.
ο μπολντης τσαλακωθηκε πηρε τη ζωη του στα χερια του και ορθωσε αναστημα. επειδη ακριβως ενηργησε απο το να καθεται εγω τον σεβομαι απο τοτε.
που είναι η γριέρι να τα δει
 

aktinologos21

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
τι λες ρε πλακοφ;αμφισβητεις οτι ειναι οδοντιατρος ο λακις;σε λιγο θα αμφισβητησεις οτι ο λιλας ειναι υπαρκτο προσωπο
Ο Λάκης είναι τόσο γιωτάς και μυρωδιάς...που αν τον ρωτήσεις τι είναι η ξυλοκα'ι'νη, θα σου πει ποκιλία καφέ!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ακου να δεις και χωρις ιχνος αστειοτητας, εγω σεβομαι το γεγονος οτι δραστηριοποιηθηκε να κανει κατι να βρει το δρομο του και να ανεξαρτητοποιηθει. σε αντιθεση με αλλες κουραδες της ηλικιας του που καθονται σπιτι επειδη νιωθουν επιστημονες και ζουν με το χαρτζηλικι των γονεων που παραλληλα βριζουν τυπου κοσαμφ.
ο μπολντης τσαλακωθηκε πηρε τη ζωη του στα χερια του και ορθωσε αναστημα. επειδη ακριβως ενηργησε απο το να καθεται εγω τον σεβομαι απο τοτε.

Κολλητε ευχαριστω για τα καλα σου λογια  :rockon: τους ενοχλει η φιλια μας και την πολεμάνε τι καχυποψια ειναι αυτη που έχουν μερικοι??? ελεος
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Κολλητε ευχαριστω για τα καλα σου λογια  :rockon: τους ενοχλει η φιλια μας και την πολεμάνε τι καχυποψια ειναι αυτη που έχουν μερικοι??? ελεος

παιχτουρι μου τα κερδισες μονος σου τα λογια δε στα χαρισα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom