Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (3 μέλη και 42 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Τη θρυλική Τζούλια την ξεχνάμε όλοι. Βρήκα το τηλ της και μου απάντησε πως δεν δουλεύει πια και ζει στις Σέρρες. Μια μαύρη κορδέλα για τα μεγαλύτερα βυζιά που είχαμε πανελλαδικά και σε τόσο προσιτή τιμή.... :(
Ποια νύχτα σ' έκλεψε

Βροχή στο πρόσωπό μου
Ο ήλιος πουθενά
Ψάχνω για τ’ όνειρό μου
Μα γύρω μου αβυζιά

Ποια νύχτα σ’ έκλεψε
Ποια πίκρα σ’ έκρυψε
Και τώρα πια, για ποιαν θα πιρφορώ
Νωρίς που βράδιασε
Ο κόσμος άδειασε
Αχ Τζούλια μου, δε θα σε ξαναδώ

Στων μασταριών τη βρύση
Δεν έχει πια νερό
Ξέρω δεν θα γυρίσει
Μα θα την καρτερώ
 
Ποια νύχτα σ’ έκλεψε
Ποια πίκρα σ’ έκρυψε
Και τώρα πια, για ποιαν θα πιρφορώ
Νωρίς που βράδιασε
Ο κόσμος άδειασε
Αχ Τζούλια μου, δε θα σε ξαναδώ
 

Συνημμένα

  • 19-45-40.png
    19-45-40.png
    437,9 KB · Εμφανίσεις: 26

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Εχει ξαναφύγει για Σέρρες και έχει επιστρέψει ξανά.
Οπότε δεν ξέρεις...
Εγώ προσωπικά αν και ήμουν πιστός από τα πρώτα της βήματα, τα τελευταία 2 χρόνια έχω σταματήσει μιας και ξενέρωσα όταν μια μέρα είδα ότι προφανώς λόγω αναδουλειάς έπερνε και μαυρούκους
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
279
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
Εχει ξαναφύγει για Σέρρες και έχει επιστρέψει ξανά.
Οπότε δεν ξέρεις...
δεν το λέγατε να φέρω  Ακανέδες όταν πέρασα από Σέρρες, ήθελε πολύ ενέργεια  να κουβαλάει αυτά τα βυζιά και το υπόλοιπο κορμί
 

Markosss13

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
0
Ποια νύχτα σ' έκλεψε

Βροχή στο πρόσωπό μου
Ο ήλιος πουθενά
Ψάχνω για τ’ όνειρό μου
Μα γύρω μου αβυζιά

Ποια νύχτα σ’ έκλεψε
Ποια πίκρα σ’ έκρυψε
Και τώρα πια, για ποιαν θα πιρφορώ
Νωρίς που βράδιασε
Ο κόσμος άδειασε
Αχ Τζούλια μου, δε θα σε ξαναδώ

Στων μασταριών τη βρύση
Δεν έχει πια νερό
Ξέρω δεν θα γυρίσει
Μα θα την καρτερώ

Ποια νύχτα σ’ έκλεψε
Ποια πίκρα σ’ έκρυψε
Και τώρα πια, για ποιαν θα πιρφορώ
Νωρίς που βράδιασε
Ο κόσμος άδειασε
Αχ Τζούλια μου, δε θα σε ξαναδώ
  μπορείς να μου στείλεις το τηλέφωνο της  φίλος?
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
  μπορείς να μου στείλεις το τηλέφωνο της  φίλος?
Όταν το τηλέφωνο χτυπήσει,
η Τζούλια δε θα σου απαντήσει,
θα είναι όλα πια χαμένα
και τα δικά σας περασμένα ξεχασμένα

Στο πρώτο χτύπημα σβήνει τα φώτα,
δεύτερο χτύπημα είναι στην πόρτα,
στο τρίτο χτύπημα η πόρτα ανοίγει,
μην επιμένεις, έχει φύγει

ΥΓ. Το'χα, αλλά το'σβησα όταν έμαθα τα μαντάτα φίλε. Καταλαβαίνεις... ήτο βαρύς ο καημός...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.042
Πόντοι
1.960
Αναφερθηκε στην ΗΕΜ απο bourdeliari

περασμα κατα τις 11 απο μεταξουργειο..μετα απο συντομη τσαρκα κατεληξα στο κολωνου 27β υπογειο οπου εκει ηταν η μελινα απο βενεζουελα..με το που ειδα τις βυζαρες τις επαθα σοκ και δεν μπορεσα να μην μπω αν και το μπουρδελο αυτο ειναι αθλιο..η μελινα δεν καταλαβαινει αγγλικα ουτε ελληνικα οποτε η συνεννοηση εγινα με τα λιγα ισπανικα που ξερω..η κοπελα ειναι γυρω στα 35 εχει τεραστιες φυσικες βυζαρες με πολυ ωραιο σωμα με πιασιματα..πιπα ψιλο αδιαφορη αλλα πολυ καλο στησιμο στα τεσσερα και σε σταση cowgirl..δεν παραπονεθηκε σε τιποτα αν και εκατσα αρκετα στο δωματιο και δεν σταματησα να πιανω τις βυζαρες τις και να τις γλυφω με μανια..αξιζει αμεση επισκεψη ειδικα για τους βυζολαγνους σαν και μενα..

Γνωριζει κατι κανεις?
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.042
Πόντοι
1.960
Αναφερθηκε στην ΗΕΜ απο bourdeliari

περασμα κατα τις 11 απο μεταξουργειο..μετα απο συντομη τσαρκα κατεληξα στο κολωνου 27β υπογειο οπου εκει ηταν η μελινα απο βενεζουελα..με το που ειδα τις βυζαρες τις επαθα σοκ και δεν μπορεσα να μην μπω αν και το μπουρδελο αυτο ειναι αθλιο..η μελινα δεν καταλαβαινει αγγλικα ουτε ελληνικα οποτε η συνεννοηση εγινα με τα λιγα ισπανικα που ξερω..η κοπελα ειναι γυρω στα 35 εχει τεραστιες φυσικες βυζαρες με πολυ ωραιο σωμα με πιασιματα..πιπα ψιλο αδιαφορη αλλα πολυ καλο στησιμο στα τεσσερα και σε σταση cowgirl..δεν παραπονεθηκε σε τιποτα αν και εκατσα αρκετα στο δωματιο και δεν σταματησα να πιανω τις βυζαρες τις και να τις γλυφω με μανια..αξιζει αμεση επισκεψη ειδικα για τους βυζολαγνους σαν και μενα..

Γνωριζει κατι κανεις?
false Alarm
Εχει αναφερθει ξανα, δεν εχει και τοσο μεγαλα οσο της Μελινας Κολ 30 2ος και εχει και κυταριτιδα στην κολαρα της
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Τη θρυλική Τζούλια την ξεχνάμε όλοι. Βρήκα το τηλ της και μου απάντησε πως δεν δουλεύει πια και ζει στις Σέρρες. Μια μαύρη κορδέλα για τα μεγαλύτερα βυζιά που είχαμε πανελλαδικά και σε τόσο προσιτή τιμή.... :(

Πολυ κριμα, πραγματικα... Τα τελευταια 2 χρονια φαινοταν οτι κατι δεν παει καλα. Συνεχεις αλλαγες σπιτιων, οι τσατσαδες εκαναν οτι δεν την ηξεραν, ειχε τσακωθει και με μια Βουλγαρα πουτανα στην Τροφωνιου... Δυστυχως τη θεωρουσαμε δεδομενη και δεν πολυπηγαιναμε. Αν ηξερα οτι θα σταματουσε ετσι αποτομα, θα πηγαινα καθε μερα για κανενα μηνα να χορτασω βυζι και θα την αποχαιρετουσα με  δακρυα στα ματια. Ας ελπισουμε οτι καπως, καπου, καποτε θα ξανακατεβει στους στιβους.

Τα έμαθα που τα έμαθα αργά τα νέα...και είχα πάει αρχή της χρονίας να την βρώ και νόμιζα ότι απλά έλειπε διακοπές. Μαύρα τα μαντάτα, μαύρη και η κορδέλα... :'(
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
οκ η αληθεια ειναι οτι τα τελευταια 3-4 χρονια ειχε παραγινει,
οκ βυζαρες τεραστιες.
αλλα αποδοση οχι πλεον αναλογη...
ευτυχως την ειχα ευχαριστηθει παλια οσο ηταν Ιεροσολυμων
μετα νομιζω αρχισε η πτωση.
καλα να ειναι καλη συνεχεια στην ζωη της!
 

b0urdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2020
Μηνύματα
39
Like
102
Πόντοι
0
false Alarm
Εχει αναφερθει ξανα, δεν εχει και τοσο μεγαλα οσο της Μελινας Κολ 30 2ος και εχει και κυταριτιδα στην κολαρα της

παντως για δεκα ευρω, τετοιες βυζαρες και καλη συμπεριφορα νομιζω δε βρισκεις πλεον μεταξι..τα μεγαλυτερα βυζια που ειχα δει εγω τα ειχε μια τυπισσα απο κολωνου 32 νομιζω, δε θυμαμαι ονομα..αυτη ειχε και τρομερη κωλαρα..αλλα δε σ αφηνε με τιποτα να τα πιασεις σου επαιρνε τα χερια..μεγαλη ξενερα..
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26
Τύπε, εννοείς Την Μισέλ ??? Οντως μεγάαααλη φόλα !!!!
 

b0urdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2020
Μηνύματα
39
Like
102
Πόντοι
0
ναι φιλε μου αυτη πρεπει να ηταν..μεγαλη φολααα..κριμα οι βυζαρες της..
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Ρεμούνδου 21Α, πρωινή βάρδια, μικρή κοπέλα με καλό στήθος (οχι Τζούλιας), αξιόλογο δοκιμής. Βικτώρια αν θυμάμαι καλά το όνομά της. Αγέλαστη , με το βλέμα της αγελάδας, όπως όλες σχεδόν οι βυζαρούδες. Πίπα με προφύλαξη και δοκιμή σε όλες τις στάσεις. Βύζαγμα επιτρέπει απεριόριστα καθώς και πιτσίλισμα τους. Καλό βόλι.
 

mixaliss

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
299
Like
247
Πόντοι
21
Ρεμούνδου 21Α, πρωινή βάρδια, μικρή κοπέλα με καλό στήθος (οχι Τζούλιας), αξιόλογο δοκιμής. Βικτώρια αν θυμάμαι καλά το όνομά της. Αγέλαστη , με το βλέμα της αγελάδας, όπως όλες σχεδόν οι βυζαρούδες. Πίπα με προφύλαξη και δοκιμή σε όλες τις στάσεις. Βύζαγμα επιτρέπει απεριόριστα καθώς και πιτσίλισμα τους. Καλό βόλι.
Ποια προτείνεις από τις δύο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom