Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)

iceman81

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί φίλοι να σας πω κι εγώ- αναλυτικά
όντως πριν ένα μηνα η Ειρήνη μου είχε πει και εμένα , ότι θα ειναι απογεύματα στο 27α δηλ 17-23.00 περίπου, εκτος Σαβ/ κυριακου κατά τα γνωστά
Φαίνεται ότι δεν  είναι πλέον. Μια Πέμπτη πριν 25 μερες  πάντως δεν ήταν ---και η τσ2 είπε ότι " θα ναι αύριο " ...
Δυστυχώς πρέπει να συμφωνήσω  με τον παραπάνω συνάδελφο, ότι η Ειρήνη είναι πλέον αγνώριστη
Δεν  υπάρχουν πλέον τεραστια .. αλλά  μεγάλα  μακρόστενα πεσμένα στηθη απλώς. εγώ τρόμαξα να την γνωρίσω- οι παλιοι της φαν πιστεύω θα στενοχωρηθούν
Ειναι  υπερβολικά αδυνατισμένη-- μου είπε ότι έκανε μια σοβαρή εγχείρηση-- αλλά δεν ΄ξερω , ίσως είναι κατι άλλο
Επίσης είπε ότι  είχε προβλημα με τον γιο της που ήταν  άρρωστος. Ηταν ... αθλιότητα η φάση πάντως.  με την αντροτσατσά να μουρμουρίζει...
Η Ειρήνη σκοτεινιασμενη  στα  15Ε  και να μην έχει κόσμο- και στο τέλος μου ειπε με πόνο  "μην με ξεχνάτε". όποιος
Μακάρι να είναι καλά- και να επιστρέψει καλύτερα. οποιος  μάθει-- ας πει
Ευχομαι σε όλους Καλό  Πάσχα-  να στε καλά


καλησπερα φιλοι συναγωνιστες βυζολαγνοι οποιος  φιλος  εντοπιση  την Ειρηνη καποια στιγμη ασ ριξει ενα pm
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ρε κοπέλια... τι διαβάζω για την Ειρήνη???  :o
τι λέτε τώρα ρε ???? πωπωωω.... στεναχωρήθηκα ρε πούστη μου....  :'(

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΕ οποιος την δει να ενημερώσει ΑΜΕΣΩΣ!!!!!


Το θέμα με την Τζούλια, προσωπικά δεν μπορώ να τις πω για τα κιλά της... ίσως
το πάρει στραβά... ;)

 

Επισκέπτης
Εγω πάντως της το εχω πει και μαλιστα ευγενικά .Στο στυλ ξερεις πόσο θα σου πηγαινε να χασεις μερικά κιλά ? Το δεχεται ετσι γιατί και αυτή δυσκολευεται με τόσα κιλα .
Επίσης της λεω να μην φοράει το μαγιω.Αυτήν τη βολευει στο βαλε βγαλε αλλά δεν ειναι ωραιο .Της εχω πει να βαλει ασπρα εσωρουχα , ν αλλαξει παπουτσια κτλ αλλά ρε παιδια μην τα λεω μόνος μου.

Αλεξα στο Μοναχο σου ερχομαιαιαιαιαιαιαιαι
 

iceman81

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
θα συμφωνισο με των φιλο παραπανω οχι μονο πρεπει να βαλει κανα εσωρουχο τισ προκοπης αλλα οταν αρχιζει το παιχνιδη να τα πεταει ολα οχι σαν τωρα που απλα τραβαει το κυλοτακι πιστευω οτι αν ολοι μας κανουμε την κινηση να τις μιλησουμε θα εχουμε αποτελεσμα.
 

johnvts

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε κοπέλια... τι διαβάζω για την Ειρήνη???  :o
τι λέτε τώρα ρε ???? πωπωωω.... στεναχωρήθηκα ρε πούστη μου....  :'(

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΕ οποιος την δει να ενημερώσει ΑΜΕΣΩΣ!!!!!


Το θέμα με την Τζούλια, προσωπικά δεν μπορώ να τις πω για τα κιλά της... ίσως
το πάρει στραβά... ;)
Η Ειρήνη δουλεύει λίγες μέρες τώρα στην Φωκαίας 19. Τα προβλήματα φαίνεται προέκυψαν από την τσατσά στο Κολωνού 27α που φώναζε στους πελάτες να συντομεύουν. Μπορεί να γυρίσει στο πόστο της πάλι.
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Η Ειρήνη δουλεύει λίγες μέρες τώρα στην Φωκαίας 19. Τα προβλήματα φαίνεται προέκυψαν από την τσατσά στο Κολωνού 27α που φώναζε στους πελάτες να συντομεύουν. Μπορεί να γυρίσει στο πόστο της πάλι.
SORRY αλλα δεν βγαζω νοημα...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Παιδιά όποιος πηγαινει στη Λάουρα ας τις λεει ν αδυνατίσει γιατί μετά το Πασχα τι θα κανουμε .Αντε όλοι να της πουμε για αδυνάτισμα δεν ειναι ντροπή .Εξάλλου το ξερει κι εκεινη , [glow=red,2,300]λιγο σπρωξιμο θελει από μας [/glow] ...
μαλλον πολυ θελει ;)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Η Τζούλια αν βάλει κάνα ωραίο ψηλοτάκουνο, ξέρετε σεις ;) ;) ;) θα είναι τρέλα...
αλλά αυτά που φοράει την βολεύουν καλύτερα!!
Προσωπικά δε με χαλάει που τραβάει την κυλότα για να πηδηχτεί!!

Για την Ειρήνη τώρα... δεν ξέρω... Φωκαίας δεν βολεύει να πάω.....
 

Επισκέπτης
Jasonbecker ετοιμάσου αναχωρω στις 7 για Μοναχο .Οποιος συναγωνιστής θα βρισκεται εκει θα ευχαριστηθεί μπαλόνια που θα του δείξω αρχίζοντας από την Αλέξα.
Για τα ελληνικά εδάφη επιμένω στο αδυνάτισμα της Λάουρας/Τζουλιας και ας συμμετάσχουμε ΟΛΟΙ και συμφωνω με τον Heelover για ψηλοτάκουνα
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Jasonbecker ετοιμάσου αναχωρω στις 7 για Μοναχο .Οποιος συναγωνιστής θα βρισκεται εκει θα ευχαριστηθεί μπαλόνια που θα του δείξω αρχίζοντας από την Αλέξα.
Για τα ελληνικά εδάφη επιμένω στο αδυνάτισμα της Λάουρας/Τζουλιας και ας συμμετάσχουμε ΟΛΟΙ και συμφωνω με τον Heelover για ψηλοτάκουνα

βρε παιδια αδυνατηζοντας 8α πεσει και το βυζι......
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Jasonbecker ετοιμάσου αναχωρω στις 7 για Μοναχο .Οποιος συναγωνιστής θα βρισκεται εκει θα ευχαριστηθεί μπαλόνια που θα του δείξω αρχίζοντας από την Αλέξα.
Για τα ελληνικά εδάφη [glow=red,2,300]επιμένω στο αδυνάτισμα της Λάουρας/Τζουλιας [/glow] και ας συμμετάσχουμε ΟΛΟΙ και συμφωνω με τον Heelover για ψηλοτάκουνα

οπως ολοι οι φαν της νομιζω
 

Επισκέπτης
Οπως ειδατε ειμαστε πολλοί εδω .Γι αυτό όποιος πηγαινει απο δω και περα ας της το λεει .Εξαλλου ξερει οτι λεμε για εκεινη στο site οπότε είμαι σιγουρος οτι θα το κάνει
 

Επισκέπτης
Αυτή την Ευα στο Φ92 ποιος την εχει πάρει να μας πει λεπτομέρειες και ακριβές νούμερο στήθους?
 

darkroom

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
650
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Δεν πεφτει το συγκεκριμενο....

Και όμως δυστυχώς..
Όταν ήταν ακόμα Ιεροσολύμων και σε κάποια φάση αδυνάτισε πολύ, σε σημείο να μην τη γνωρίσω, το βυζί κρεμόταν κι ήταν αηδία.. Λογικό είναι.
Όταν μετά ξαναπήρε τα κιλά ξαναφούσκωσε και το βυζί ευτυχώς.. Αλλά το έχει παρακάνει.
Μια μέση λύση θα ήταν ιδανική.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Αυτή την Ευα στο Φ92 ποιος την εχει πάρει να μας πει λεπτομέρειες και ακριβές νούμερο στήθους?

H Eύα είναι ένα πρόστυχο νταρντανόμουνο με βυζί 3άρι.
Φαντάζομαι ξενέρωσες με το νούμερο αλλά έχει ένα καλό: δίνει κουλούρι.
Με +20 γιούρο βέβαια. Πουλάει το κουλούρι σε τιμή ντόνατ η λεγάμενη... :pipa3:
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
παιδια εχουμε κανα νεο απο Αγαπη η Αναστασια(οπως την παρουσιαζουν καθε φορα).μονο η τζουλια εχει μεινει ρε γμτο???
 

iceman81

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα ενας συναγωνιστης  ανεφερε οτι η ειρηνη δουλευει φωκαιας 19 ισχυει?και αν ναι πρωι η απογεμα?
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
H Eύα είναι ένα πρόστυχο νταρντανόμουνο με βυζί 3άρι.
Φαντάζομαι ξενέρωσες με το νούμερο αλλά έχει ένα καλό: δίνει κουλούρι.
Με +20 γιούρο βέβαια. Πουλάει το κουλούρι σε τιμή ντόνατ η λεγάμενη... :pipa3:

τι ειπε παλι το ατομο.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Jason τι εκανες με την Αλέξα ποιο προγραμμα πήρες ? το 200 για 1 ωρα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom