Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (2 μέλη και 51 επισκέπτες)

Kokovios7

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
16
Like
20
Πόντοι
0
απλά εννοούσα ότι θα μπορούσες να γράψεις μια πιο εμπεριστατωμένη κριτική (αν θέλεις) επειδή απλά έχεις γράψει αυτό: "Μικρόσωμη με ξανθό 80's μαλλί, βυζί αρκετά μεγάλο που σε συνδυασμό με το ότι είναι μικρόσωμη είναι τούμπανο, τώρα όσο αφορά νούμερο εγώ θα έλεγα στο 4"
Ok
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
Η ΚΟΡΙΝΑ ΑΠΟ ΦΩΚΑΙΑΣ 27 ΠΗΡΕ ...ΔΥΣΜΕΝΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΚΕΡΑΜΙΚΟΥ ΣΤΟ ΙΣΟΓΕΙΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ. ΠΕΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ...ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ.
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Διδίμου 18β (υπόγειο κάτω από Αλιόνα). Ρωσίδα μεγαλοκοπέλα, όνομα δε συγκράτησα, από Β αρχίζει. Μικρόσωμη με ξανθό 80's μαλλί, βυζί αρκετά μεγάλο που σε συνδυασμό με το ότι είναι μικρόσωμη είναι τούμπανο, τώρα όσο αφορά νούμερο εγώ θα έλεγα στο 4. Μου είπε ότι είναι 6 μέρες εκεί, έχει έρθει από Θεσσαλονίκη και δουλεύει από το πρωί μέχρι τις 20:00. Όσοι θέλετε πιπίνια ή παχουλές, δε συστήνεται. Εγώ πάντως συναγωνιστές βυζί μεγάλο να έχει, και ας έχει και τρία πόδια. ?.
Επιείκεια είναι η πρώτη κριτική που γράφω αλάνια.
Καλησπέρα σε όλους έχουμε καμία ενημέρωση για την κοπέλα στο σπίτι της Διδύμου 18β?
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.042
Πόντοι
1.960
:offtopic: αλλα μηπως το δει εδω καποιος χριστιανος και μας πει σχετικα με την Marta2..:helpplea:
Καθως στο σωμα ειναι η ιδια, υπαρχουν μεγαλες διαφορες σε σχεση με το προσωπο της απο τις παλιες στις νεες φωτο..
Διαλεξα 2 οπου εχει παρει την ιδια ποζα, ειναι βαμμενη και χαμογελαει παρ'ολα αυτα ειναι δυο τελειως διαφορετικες κοπελες...!:boobies::tits:


Ποια απο τις δυο ειναι τελικα? :think:
 

Συνημμένα

  • marta.jpg
    marta.jpg
    55,4 KB · Εμφανίσεις: 217
Τελευταία τροποποίηση:

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
Καλησπέρα σε όλους έχουμε καμία ενημέρωση για την κοπέλα στο σπίτι της Διδύμου 18β?
Σε τσαρκα χθες στη πρωινη ακομα βαρδια, πετυχα μια στο 18β, Ρωσιδα γυρω στα 60, βυζι τουμπανο, μουτρο μετριο, ξανθο μαλλι, τα υπολοιπα δε τα προσεξα μεσα στο σκοταδι, νομιζω λεμε την ιδια. Ανακοινωσε απλο προγραμμα και την εκανα ελαφρως.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.042
Πόντοι
1.960
Σε τσαρκα χθες στη πρωινη ακομα βαρδια, πετυχα μια στο 18β, Ρωσιδα γυρω στα 60, βυζι τουμπανο, μουτρο μετριο, ξανθο μαλλι, τα υπολοιπα δε τα προσεξα μεσα στο σκοταδι, νομιζω λεμε την ιδια. Ανακοινωσε απλο προγραμμα και την εκανα ελαφρως.
60? :new_shocked:
Ooohh Lord
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
514
Πόντοι
301
:offtopic: αλλα μηπως το δει εδω καποιος χριστιανος και μας πει σχετικα με την Marta2..:helpplea:
Καθως στο σωμα ειναι η ιδια, υπαρχουν μεγαλες διαφορες σε σχεση με το προσωπο της απο τις παλιες στις νεες φωτο..
Διαλεξα 2 οπου εχει παρει την ιδια ποζα, ειναι βαμμενη και χαμογελαει παρ'ολα αυτα ειναι δυο τελειως διαφορετικες κοπελες...!:boobies::tits:


Ποια απο τις δυο ειναι τελικα? :think:


Η αριστερή είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα, η δεξιά φώτο έχει πολύ makeup στα μάτια, φώτοσοπ στα χείλια και ψεύτικο μαύρισμα στο σώμα.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.042
Πόντοι
1.960
Συνοπτικα:

Φυλης
65 Α 2Β Μαρία μελαχρινή αδυνατη 3,5+ new :gumtits:
67 1Β Αλίσια 3,5αρι+

Ιωαν 3 οροφος 1Β+2Β Λίλη Μελαχροινή 3,5αρι+

Εξηκ 18 1Β Μαρίνα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 3.5αρι συν βυζι με τεράστια ρογα.

ΥΓ
Η black Μπιουτι 4αρι αγνοειτε, εθεαθηκε σε Φιλιππιδου προσφατα λεει, αν και μπορει να ηταν και καποια αλλη απο τις τρεις,
μεχρι και στην Ιασωνος εχω διαβασει οτι εχει βρεθει :helpplea:
Η θεια Κορινα 4αρι+ δεν ξερω που βοσκει..:think:
Ορορα και Αντζελα κοντοπουτανα 3αρια δεν τις ξανα αναφερω, ο πηχης εχει πεσει πολυ..
:police:
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Συνοπτικα:

Φυλης
65 Α 2Β Μαρία μελαχρινή αδυνατη 3,5+ new :gumtits:
67 1Β Αλίσια 3,5αρι+

Ιωαν 3 οροφος 1Β+2Β Λίλη Μελαχροινή 3,5αρι+

Εξηκ 18 1Β Μαρίνα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 3.5αρι συν βυζι με τεράστια ρογα.

ΥΓ
Η black Μπιουτι 4αρι αγνοειτε, εθεαθηκε σε Φιλιππιδου προσφατα λεει, αν και μπορει να ηταν και καποια αλλη απο τις τρεις,
μεχρι και στην Ιασωνος εχω διαβασει οτι εχει βρεθει :helpplea:
Η θεια Κορινα 4αρι+ δεν ξερω που βοσκει..:think:
Ορορα και Αντζελα κοντοπουτανα 3αρια δεν τις ξανα αναφερω, ο πηχης εχει πεσει πολυ..
:police:
Καλησπέρα, να είσαι καλά αγαπητέ Katoukavle, κοιτώντας στην Eξηκίου υπάρχει 18Α-18Β-18Γ σε ποιο ειναι η Mαρίνα? Ευχαριστω...
 

Markosss13

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
0
Γειά σας μάγκες μήπως ξέρει κάποιος το τηλέφωνο της Τζούλια με της βηζαρεσ ευχαριστώ
 

Korax22

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2021
Μηνύματα
54
Like
178
Πόντοι
0

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.042
Πόντοι
1.960
Καλησπέρα, να είσαι καλά αγαπητέ Katoukavle, κοιτώντας στην Eξηκίου υπάρχει 18Α-18Β-18Γ σε ποιο ειναι η Mαρίνα? Ευχαριστω...
Να σαι καλα και εσυ!
Οπως εχω γραψει παλαιοτερα η συνοπτικη αναφορα που βαζω εδω μεσα ειναι απο ενημερωσεις γενικα οπως και για να τα εχω καπου μαζεμενα εγω αλλα και εσεις,
αν λειπει καποια πληροφορια δεν θα την εχει βαλει η πρωταρχικη πηγη!
:hi:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Aναπολώ αυτην την κυρία .. Στην αρχη ηταν πολυ απομακρη και μαγκωμένη .. μετά = καλύτερη Διαβαστε την κριτική του Zero :wink: .. Mετά στην Βουρβαχη, είχε λυθεί / και ήταν σπανια εμπειρία .. Μετά .. απλά έφυγε ..
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.042
Πόντοι
1.960
Συνοπτικα:

Φυλης
65 Α 2Β Μαρία μελαχρινή αδυνατη 3,5+ new :gumtits:
67 1Β Αλίσια 3,5αρι+

Ιωαν 3 οροφος 1Β+2Β Λίλη Μελαχροινή 3,5αρι+
Τωρα
Μαρια Φ65Α,25αρα, αδυνατη, 3,5αρι,λευκη και αχαρη, μην μπεις καν..

Λιλη Ιωαννινων 3ορ μεχρι τη 1, 40αρα, παχουλη, 3,5+,λευκη, δεν περασα..
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.042
Πόντοι
1.960
Βαζω εδω την κριτικη γιατι μου βγαζει
There was a problem submitting the form (Invalid Token).
..Αν θελουν ας την ενσωματωσουν οι admin!

Μαρια, εκλασε η Εστελ και βγηκε αυτη..

Απογευματινη εκτονωση πριν την εξοδο ετσι ωστε να μην επικεντρωνομαι τοσο στα μουνια οσο στην παρεα..:sunglasses:
Ετσι λοιπον λατρης του μεγαλου στηθους επισκευτηκα την Μαρια για να την τσεκαρω και ετσι οπως την ειδα περασα για το test drive.
Η Μαρια ειναι μια αδυνατη κοπελα, δηλωνει Ιταλιδα αλλα πρεπει να ειναι πολυ βορεια αν το παρεις γυρω γυρω στον χαρτη προς Ελμπασαν,συνορα ΑλβανοΙταλιας, αγριο προσωπο γυρω στα 25 να πω, μελαχροινη μαλλι κατσιδα και λευκη επιδερμιδα με λιγα μικρα tatoo, καλο κωλαρακι, ωραια ποδια και ευμεγεθης μαστους εκει γυρω στο 3,5αρι, σαγκι ψιλοφουσκωτους με λιγο φλεβα στο δεξι και ρωγες να κοιτανε κατω..
Μου θυμισε λιγο την Εστελ απο τον λαιμο και κατω με εξαιρεση λιγο το υψος και την επιδερμιδα,
η Εστελ ηταν πιο μαυρισμενη, καλυτερη περιφερια και φυσικα 3,5+ περηφανα, χωρις βλεβες στρογγυλα φουσκωτα βυζια!!!:kneel:
Τεσπα..Ειχα καιρο να σεξαρω με βυζοστυλιαρι και περασα..Δεν θα επεκταθω βεβαια σε συγκριση ομορφιας γιατι η Εστελ ηταν κουκλα!!
Αρνητικα:
1.Μπηκε στο δωματιο σαν καταθλιπτικη.:badair:
2.Δεν μιλαει ουτε Ελληνικα ουτε Αγγλικα.:headbang:
3.Παιξιμο πουτσου με μωρομαντιλο.:jerking:
4.Σου δινει το προφυλακτικο να το βαλεις εσυ.:birdman:
5.Πιπα χωρις δοντι αλλα τον εβαζε λες και εκανε δοκιμη με λουκανικο Φρανκφουρτης.
6.Χασμουριτο.:coffee:
7.Κατευθειαν ιεραποστολικο με τα βυζια να χυνονται σα πετσες απο κοτοπουλο.:confused:
8.Αξυριστες γαμπες.:(
9.Μουνοχειλα λες και ειχε 50σκουλαρικια και αποφασισε να τα βγαλει.:confused:
10.Χαμηλο στησιμο σε ντογκι και με μαξιλαρι χωρις να σου δινει καλη τοποθετηση αξονα.:badair:
11.Ψευτικες κραυγουλες χωρις να ειναι καν μεσα το εργαλειο.:fuck1:
12.Δεν κανει cow girl.:zfuck:
13. Δεν θα μιλησω για ρομαντισμο, αυτο το εχεις καταλαβει ηδη οτι δεν υπαρχει..:smiling-face-with-heart-eyes::kiss-mark::badair:

Θετικα:
-

Η κοπελα ενδεικνυται για καποιον που θελει απλα να τον βαλει σε μια αδυνατη κοπελα εχοντας θεα ενα λεπτο κωλαρακι και μεγαλα βυζακια..
Εμενα παντως μου επεσε 2 φορες με δαυτην και το κυριοτερο στο τελειωμα..
Γενικα δεν κανει για το σπορ και υπαρχουν 2 εκδοχες,
ειτε με τον καιρο και τις πολλες ψωλες να αναθεωρησει απο μονη της ισως με καποια "βοηθεια":knuppel: απο τον νταβατζη της,
ειτε θα σταματησει συντομα κανωντας κατι αλλο, πραγμα που το θεωρω πολυ πιθανο..


Το κορυφαιο highlight της συνευρεσης καθως δεν μιλαει αλλη γλωσσα ηταν στο τελος που της ειπα -Thank you, η τυπισσα μου απαντησε -Nothing!
:O:2funny:
Ok λεω, τουλαχιστον ας ηξερα απο την αρχη οτι μιλαει Ellinoaglika!:hi:
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα, σούπερ Κριτική, να είσαι καλά, μπορώ να ρωτήσω σε ποιο οίκο και πια βάρδια? Ευχαριστώ...
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Να είσαι καλά σε ευχαριστώ, ή άλλη η κοπέλα η Εστελ είναι και αυτή δεύτερη βάρδια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom