Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (2 μέλη και 43 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλησπερα συναγωνιστες απογευματινη βαρδια σημερα απο 17.30 η Κλεοπατρα με 5αρια :boobies: patriot οπλισμο στο διπλα που δουλευει η γνωστη μας Βικυ απο Καζακσταν.Ηταν και παλαιοτερα εκει και θα ειναι εκει τα απογευματα μου ειπε!Καλη για ενα ρονταρισμα και μπορω να πω αρκετα θετικη σε ολα...

Είναι μια ξανθια με κοντό μαλλί και σχετικά ψηλή που δουλευε και Αγκύρας?
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Αγαπητοί συμμαστολάτρεις,
προτείνω να έχουμε ένα αξιόπιστο μέτρο σύγκρισης. Το 4άρι, 5άρι κτλ είναι μέτρο αλλά όχι αξιόπιστο διότι ο κάθε ένας μπορεί να μην έχει την εμπειρία να δει με το μάτι και να κρίνει. Το αξιόπιστο θα θεωρείται η σύγκριση με τη φωτογραφία που μπορεσε και έβγαλε ο Kopros77.
Άρα ας λέμε για παράδειγμα:
1)Ίδια με αυτά
2)Λίγο μικρότερα από αυτά
3)Αισθητά μικρότερα από αυτά
Έτσι θα μπορέσουμε να ξεφύγουμε από την παγίδα του να τρέχουμε να βλέπουμε κάτι που στο site χαρακτηρίστηκε βυζάρα ή 5άρι και να βλέπουμε 3άρι ή 3,5άρι.
Με βάση αυτά λοιπόν αγαπητέ Gpoint, πες μας πόσο μικρότερα είναι αυτά που ονομάζεις 5άρια. Σημειώνεται ότι εάν είναι ίδια ή μεγαλύτερα πρόκειται για ανακάλυψη και το nickname σου θα γραφεί στην πλακέτα του θέματος με τίτλο: "ΧΡΥΣΟΙ ΕΥΕΡΓΕΤΑΙ"

HAIL BIG TITS!!!


Για οσους εχου παει τζουλια το τατου  πιστοποιη  την  αυθεντικότητα   της φωτο...

f5avtc.jpg
 

Gpoint

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
0
Γεια χαρα και παλι σε ολους.Φιλε Ζαρας μπορει και να ηταν παλιοτερα στο αγκυρας οπως λες αλλα στη Διδυμου που δουλευε παλιοτερα ηταν μαυρα τα μαλλια της και τωρα εγινε ξανθεια και οντως ειναι ψηλη και νταρντανα...Οσο για το συναγωνιστη φ,πολιτη μακαρι να ηταν σαν της Λαουρας-τζουλιας που εχω τιμησει κι εγω  :boobies: επανειλημενα αλλα σαφως ειναι μικροτερα 4.5 με 5αρι πραγματικο...λογω εμπειριας μιλαω και δε κανω διαφημιση ..βεβαιως βεβαιως!
Καλη συνεχεια και καλο ψαξιμο σε ολους κι ας βολευτουμε προσωρινα και σε λιγο μικροτερα,Τι να κανουμ娨ελπιζουμε και στη Κατερινα να φερει τιποτα...καλο σας βραδυ!
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
αν εχετε τη καλοσυνη ασ με ενημερωσει καποιοσ..
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
[quote author=kainourios  link=topic=29.msg828602#msg828602 date=1225924641]
αν εχετε τη καλοσυνη ασ με ενημερωσει καποιοσ..
[/quote] Τροφωνιου13ισογειο Δευτερα-Παρασκευη 11-4 καινουργιε!Μην με ρωτησεις σε παρακαλω κι εσυ που ειναι η Τροφωνιου υπαρχει στον μπουρδελοχαρτη του site!
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
οχι, αλλα θα σε ρωτησω κατι αλλο. κανει ακαποτο η τζουλια? τι να προτιμησω, τζουλια ή αγκυρας 12????
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Μακρια απο τα ακαποτα ειναι επικινδυνα μην μαλακιζεστε!!
Βυζια σαν της Τζουλιας δεν υπαρχουν αλλου και πολυ καλη συμπεριφορα η συγκεκριμενη ταναπου συν τοις αλλοις!!
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
1.943
Πόντοι
201
Παίδες ... έχουμε κάνα νεότερο για καμία  :boobies:....
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Παίδες ... έχουμε κάνα νεότερο για καμία  :boobies:....

Αγγούρια συναγωνιστή... :headbang: :headbang: :headbang:
Δεν πειράζει όμως έχουμε πάλι το στέκι μας να κλαίμε ομαδικώς οι κατατρεγμένοι βυζοπληβείοι... :'( :'( :'(

Τα βυζοσέβη μου μόρτες!!! :boobies: :boobies: :boobies:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Χαιρετώ τους φίλους συναγωνιστές..... :rockon: :rockon:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.289
Κριτικές
4
Like
2.050
Πόντοι
506
Λοιπόν...Αφού και σ' αυτό τον τομέα αυτή η χώρα είναι σκατά, πάρτε μερικά από Ρωσία...
 

Συνημμένα

  • rita.jpg
    rita.jpg
    15,7 KB · Εμφανίσεις: 30
  • helena.jpg
    helena.jpg
    26,1 KB · Εμφανίσεις: 67
  • nona.jpg
    nona.jpg
    14,4 KB · Εμφανίσεις: 30

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ωραία... και τι να τα κάνουμε αφού δεν μπορούμε να πάμε έξω??
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
γεια σου Βυζολαγνε!εγω πρεπει τελικα να παιρνω ποσοστα απο τους πλαστικους χειρουργους!επεισα και αλλη γκομενα να παει να βαλει βυζια!!!!!!

Έλα δικέ μου τι κάνεις;
Όχι μόνο οι πλαστικοί αλλά κι εμείς πρέπει να σου δίνουμε ποσοστά, γιατί συμβάλλεις στην αύξηση του πληθυσμού των βυζοπουλέν!!!
Για την προσφορά σου στον αγώνα σε ανακηρύσσω "επίτιμο διδάκτωρ της βυζολογίας"!!! :rockon: :boobies: :rockon:
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Mετά και τις σημερινές εικόνες κατάφερα να πείσω τον εαυτό μου ότι δεν είμαι βυζολάγνος :uglystupid: :uglystupid:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Mετά και τις σημερινές εικόνες κατάφερα να πείσω τον εαυτό μου ότι δεν είμαι βυζολάγνος :uglystupid: :uglystupid:

Αυτές εννοείς;;;

Λοιπόν...Αφού και σ' αυτό τον τομέα αυτή η χώρα είναι σκατά, πάρτε μερικά από Ρωσία...

Κοίτα εμένα να μαθαίνεις ρε αβυζολάγνε!!! :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

Επισκέπτης
Χαιρετω τους αδελφους συναγωνιστές μετα από επίσκεψη μου οπως ειχα πει στη δαιδαλωδη Φρανκφούρτη μετα θηρία .Απ οτι καταλαβα ειμαστε παλι μαζι και ψαχνουμε μπας εε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom