Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (5 μέλη και 39 επισκέπτες)

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
...άσε που υποψιάζομαι ότι το σουτιέν της είναι με ενίσχυση...
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Φανταστείτε ρε παιδιά να είχε το βυζί της Λάουρας ή Λουίζας ή βυζαρούς τι θα λέγαμε!!!! :2funny: :2funny:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
...άσε που υποψιάζομαι ότι το σουτιέν της είναι με ενίσχυση...

όταν βγαίνει στο σαλόνι, τα βυζιά της τ' ανεβάζει λιγάκι... ;)
τώρα, είναι ενισχυμένο σουτιέν, μικρότερο... δεν ξέρω....
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Φανταστείτε ρε παιδιά να είχε το βυζί της Λάουρας ή Λουίζας ή βυζαρούς τι θα λέγαμε!!!! :2funny: :2funny:

καλά..... θα είχαμε πάρει μιλφοβυζοδάνειο...... :rockon: :rockon: :2funny:

αν φόραγε και High Heels....... γάματα...... :rockon: :2funny:
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Κοίτα, όπως βλέπεις και αυτοί που τη λένε κομοδίνο, δεν είναι λίγοι.. άρα η γκόμενα είναι περίεργη. Συνεπώς, αν λες στον άλλο 'πήγαινε και θα με θυμηθείς' (ενώ απ' ότι φαίνεται μπορεί και να σε θυμηθεί για να σε σιχτιρίσει), ε... τα θέλει και σένα ο οργανισμός σου..
για εσενα ποια ειναι η ιδανικη στο 8εμα που μας ενδιαφερει?Μεγαλα βυζια με καλυτερη συμετοχη? (Να βλεπεται)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
βρε παιδιά... δεν υπάρχει λογως αντιπαράθεσης...
βυζολάτρεις είμαστε όλοι... :boobies: :rockon:

βέβαια θα πει ο καθένας τη γνώμη του, αλλά μόνο όταν θα πάει κάποιος
να δει από κοντά θα σχηματίσει γνώμη.... ;)
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
για εσενα ποια ειναι η ιδανικη στο 8εμα που μας ενδιαφερει?Μεγαλα βυζια με καλυτερη συμετοχη? (Να βλεπεται)
Κοίτα, η ιδανική σαν περιγραφή είναι 5άρι βυζί τουλάχιστον (με ή χωρίς σιλικόνη) και γαμάτη συμμετοχή. Πάντως, επειδή είχα αποχή από τα καταστήματα για κάμποσο καιρό, δεν έχω βρει ακόμα κάποια που να ανταποκρίνεται στην παραπάνω περιγραφή. Έχω διαβάσει για τη Λάουρα (Τροφ.), αλλά στην προηγούμενη εξόρμηση που έκανα ήμουν άτυχος.
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Κοίτα, η ιδανική σαν περιγραφή είναι 5άρι βυζί τουλάχιστον (με ή χωρίς σιλικόνη) και γαμάτη συμμετοχή. Πάντως, επειδή είχα αποχή από τα καταστήματα για κάμποσο καιρό, δεν έχω βρει ακόμα κάποια που να ανταποκρίνεται στην παραπάνω περιγραφή. Έχω διαβάσει για τη Λάουρα (Τροφ.), αλλά στην προηγούμενη εξόρμηση που έκανα ήμουν άτυχος.
Aρα 8εωρεις την Ειρηνη μπαζο στη συμετοχη σε συγκρηση με ποια????? Με καποια που.....δεν υπαρχει? γιατι οπως σε εχω διαβασει δεν εχεις προβλημα ουτε με την εμφανιση ουτε με το βυζι της Ειρηνης!!!! Οσο για Λαουρα τεραστιες βυζαρες αλλα χειροτερη σε συμετοχη..δεν ησουν ατυχος.

να προσθεσω,
Παντα φιλικα αδελφε ΒΟΟΒMANIAC
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Η Λάουρα έχει καλή συμμετοχή...
καλή πίπα, γλύψιμο στα παπάρια, από πάνω, ανάσκελα, από πίσω!!
Ευχαριστημένος ήμουν....

Βέβαια η Αγάπη ήταν πιο περιποιητική...
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Η Λάουρα έχει καλή συμμετοχή...
καλή πίπα, γλύψιμο στα παπάρια, από πάνω, ανάσκελα, από πίσω!!
Ευχαριστημένος ήμουν....

Βέβαια η Αγάπη ήταν πιο περιποιητική...
Η ΑΓΑΠΗ εχει παρα πολυ καλη συμμετοχη αλλα πυστευω χανει πολυ σε εμφανηση Η Λαουρα εχει μετρια συμετοχη σε σχεση με ΕΙΡΗΝΗ και χειροτερη εμφανηση.Εχει ομως τους μεγαλυτερους βυζους.Φιλε Heelover αν κανω λα8ος καπου διωρ8ωσε με
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
H άποψή μου είναι....
Αγάπη.... πάρα πολύ καλή συμμετοχή, ωραία ΜΕΓΑΛΑ βυζιά, παχουλή (το μόνο αρνητικό)
Λάουρα.... καλή συμμετοχή, ωραία ΜΕΓΑΛΑ βυζιά, παχουλή κι αυτή!
Ειρήνη.... συμμετοχή σαν να γαμάς την κοπέλα σου, ωραία μεγάλα βυζιά, γυναίκα με πιασίματα (πολύ καλές αναλογίες)!!

δηλαδή... να φέρουν μια κοπέλα με την συμμετοχή της Ειρήνης-Αγάπης με τα βυζιά της Αγάπης!!

ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ;;; :boobies: :boobies: :grin: :grin:
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Aρα 8εωρεις την Ειρηνη μπαζο στη συμετοχη σε συγκρηση με ποια????? Με καποια που.....δεν υπαρχει? γιατι οπως σε εχω διαβασει δεν εχεις προβλημα ουτε με την εμφανιση ουτε με το βυζι της Ειρηνης!!!! Οσο για Λαουρα τεραστιες βυζαρες αλλα χειροτερη σε συμετοχη..δεν ησουν ατυχος.

να προσθεσω,
Παντα φιλικα αδελφε ΒΟΟΒMANIAC
τη θεωρώ μπάζο στη συμμετοχή σε σχέση με τη μέση γυναίκα. Η συμμετοχή της ήταν χειρότερη από τη χειρότερη συμμετοχή γκόμενας που είχα ποτέ.
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
H άποψή μου είναι....
Αγάπη.... πάρα πολύ καλή συμμετοχή, ωραία ΜΕΓΑΛΑ βυζιά, παχουλή (το μόνο αρνητικό)
Λάουρα.... καλή συμμετοχή, ωραία ΜΕΓΑΛΑ βυζιά, παχουλή κι αυτή!
Ειρήνη.... συμμετοχή σαν να γαμάς την κοπέλα σου, ωραία μεγάλα βυζιά, γυναίκα με πιασίματα (πολύ καλές αναλογίες)!!

δηλαδή... να φέρουν μια κοπέλα με την συμμετοχή της Ειρήνης-Αγάπης με τα βυζιά της Αγάπης!!

ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ;;; :boobies: :boobies: :grin: :grin:
Μισό λεπτό... κάπου πιο πίσω διάβασα ότι Λάουρα και Αγάπη είναι το ίδιο πρόσωπο. Δεν το ξεκαθαρίζουμε κι αυτό τελικά. Που δουλεύει η μία και πού η άλλη;
 

Επισκέπτης
Ωραίες οι απόψεις αλλά να είχαμε και καμιά καινούργια καλά θα ητανε και οχι να ασχολούμαστε εδω και καιρό με τις ιδιες ...Τι ερημιά ειναι αυτή ρε γαμωτο...?
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Aρα 8εωρεις την Ειρηνη μπαζο στη συμετοχη σε συγκρηση με ποια????? Με καποια που.....δεν υπαρχει? γιατι οπως σε εχω διαβασει δεν εχεις προβλημα ουτε με την εμφανιση ουτε με το βυζι της Ειρηνης!!!! Οσο για Λαουρα τεραστιες βυζαρες αλλα χειροτερη σε συμετοχη..δεν ησουν ατυχος.

να προσθεσω,
Παντα φιλικα αδελφε ΒΟΟΒMANIAC

Διαφωνώ σφόδρα! 2 φορές πήγα με Ειρήνη- και δεν προκειται να ξαναπάω ποτέ μου!- και μου την είπε επειδή χούφτωνα πολύ και έγλειφα τα βυζιά με τη Λάουρα έχω πάει άπειρες φορές και με αφηνει και κάνω οτι θέλω και αν την ενοχλεί κάτι το λέει με ωραιο τρόπο!
 

Επισκέπτης
Τα ιδια Παντελάκι μου τα ιδια Παντελή μου.......αντι να βρούμε κάτι ασχολούμαστε με...μην πω...αντε
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Διαφωνώ σφόδρα! 2 φορές πήγα με Ειρήνη- και δεν προκειται να ξαναπάω ποτέ μου!- και μου την είπε επειδή χούφτωνα πολύ και έγλειφα τα βυζιά με τη Λάουρα έχω πάει άπειρες φορές και με αφηνει και κάνω οτι θέλω και αν την ενοχλεί κάτι το λέει με ωραιο τρόπο!
Τα ίδια μου έκανε και μένα η Ιρίνα (ή μάλλον, εσύ ήσουν πιο τυχερός, σε άφησε να γλύψεις τουλάχιστον...)
 

SCOTI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Σημερα πετυχα ενα τριαρακι στο ισογειο τησ κεραμεικου νομιζω στο 11 Η κοποελα ηταν μελαχροινη γυρω στα τριαντα αλλα ειχε βυζακι ωραιο για χουφτωμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom