Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (5 μέλη και 43 επισκέπτες)

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Γκαμπριέλα η σάπια με τεράστιους βύζους. Πιάνεις το ένα βυζί με τα δύο σου χέρια και περισσεύει άλλο τόσο. Φοβερή αίσθηση!
Κατά τα άλλα σαπίλα παίδες. Μαξιλάρι, φίμωτρο (δεν παλεύεται η χαζοφλυαρία της) και ξενέρωμα. Απλά τα βυζιά, βυζάρες. Δεύτερα μεγαλύτερα μετά τη Τζούλια. Δοκίμασα και αυτήν την Έλενα στο μασατζίδικο, σαφώς πιο μικρά, αλλά είναι εξίσου παρλαπίπα και ντεκαβλέ. Αυτά

Ελενα εννοεις στην Κυψελη κοντα πλατεια Κολιάτσου ;
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Συνάδελφοι,αυτή η Gabriela πού βρίσκεται?Επισκέπτεται δηλ. ο συναγωνιστής σπίτι?Επίσης ξέρουμε τιμές?Γιατί από όγκο είμαστε μια χαρά!Ερώτηση τελευταία & φαρμακερή: Αν έχει περάσει κάποιος από τους συναθλητές τον τελευταίο καιρό από τις 2  μεγάλες μου αδυναμίες (Τζούλια/Λάουρα και Κωνσταντίνα στο Παιωνίου) ας πει 2-3 κουβέντες ...Ρωτάω γιατί Αθήνα επισκέπτομαι πια 1 φορά το χρόνο και μου λείπει ο σούπερ όγκος των παραπάνω!
Τι εστι Κωνσταντίνα από Παιωνίου;
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Ορθώς - η Κων/ να  Π47  είναι  κήτος- αλλά περί ορεξεως .. :) Γενικώς, απο φωτο στουντιων=  επεξεργασμένες, δεν βγαινει ακρη.. :)
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
125
Πόντοι
6.760
Σωστά....Η Κωνσταντίνα είναι τεράστια αλλά με μικρά βυζιά....Ο λάτρης του όγκου όμως παρασυρμένος ανέφερα και την Κων/να γιατί όποτε βρεθώ στην Αθήνα αυτές τις 2 επισκέπτομαι [Τζούλια-Κων/να].Ελπίζω να μην βγήκα off topic με την bbw μανία μου!
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
10
Like
3.075
Πόντοι
1.960
Από το μέγεθος της ρώγας σε σχέση με τον συνολικό όγκο και το διαμέτρημα των στηθών, καθώς και το πόσο στητά είναι, μάλλον έχουν μια ελαφρά σιλικόνη για να γίνουν πιο αρεστά.  Και για αυτό χρειαζόμαστε πρώτα δείγματα αφής ρε φίλε.
Εμενα κατι μου λεει οτι παιζει να ειναι και ψευτικες οι φωτος "too good to be true"
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Πιο πολύ πειραγμένο το βυζί παρά η φωτό μου φαίνεται. Την δοκίμασε και κανένας την κοπελιά να πεί απόψεις και εξακριβώσουμε το...επιστημονικό ερώτημα :grin: :dancing: ;
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
10
Like
3.075
Πόντοι
1.960

Xaris_0026

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Η Σίντυ από Βριλησσού 46 ξέρουμε αν τα δέχεται κάπου;;
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
:offtopic:
Ειπα να βαλω τπτ για να ξεκολησει λιγο το τοπικ..
Πολυ βυζι στη Ρωσσια ρε παιδια, για ολα τα βαλαντια! (Αν δεν ηταν και ακριβη χωρα σε ολα τα αλλα θα ηταν μια χαρα για σεξοτουρισμο)


Η τελευταια ειναι πολυ οπλο!
Μια τετοια να βρισκαμε εδω θα ειχαμε καθαρισει.Πλησιαζει της Βικτωριας παντως αν και δεν την εχω δοκιμασει ακομα
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Η Βικτώρια δεν είναι κάτι ιδιαίτερο συνολικά ωστόσο νομίζω είναι το νουμερο 2 τεραστίων βυζιών στην Αθήνα μετά τη Τζούλια οπότε είναι must για κάθε βυζολάτρη η δοκιμή τους. Από συμμετοχή πολύ λίγα πράγματα ωστόσο σε αφήνει να ασχοληθείς με τα βυζιά αδιαμαρτύρητα!
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Η Βικτώρια δεν είναι κάτι ιδιαίτερο συνολικά ωστόσο νομίζω είναι το νουμερο 2 τεραστίων βυζιών στην Αθήνα μετά τη Τζούλια οπότε είναι must για κάθε βυζολάτρη η δοκιμή τους. Από συμμετοχή πολύ λίγα πράγματα ωστόσο σε αφήνει να ασχοληθείς με τα βυζιά αδιαμαρτύρητα!
Υπάρχει κάποια αγγελία για την Βικτώρια; πως μπορούμε να την βρούμε; 
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
10
Like
3.075
Πόντοι
1.960
Μια τετοια να βρισκαμε εδω θα ειχαμε καθαρισει.Πλησιαζει της Βικτωριας παντως αν και δεν την εχω δοκιμασει ακομα
Τις Βικτοριας ειναι γαλακτερα και καθοδικα, εμενα μ αρεσαν της Ρομπερτας που ηταν σοκολατενια και τουμπανα!!!

Π.χ της συγκεκριμενης δεν ξερω αν ειναι πραγματικες φωτο ρε φιλε Zara και ολα τα παιδια, αλλα αν υπαρχει κατι τετοιο ειναι καλη περιπτωση και μεγαλυτερα απο της Ρομπερτας!


Να μας πει και κανα φιλος απο Σαλονικα αν την παρει τηλ και την συναντησει..
Γενικα εχει πολλες βυζουδες σ αυτο το site, αλλα παιζει και πολυ φωτοπορνό.

Πχ τωρα αυτη θα ειναι αληθεια ή θα ρθει καμμια Γερασιμιδου και θα βαραει τις πορτες..

Το site μου το στειλε φιλος mikrosgr απο εδω μεσα και τον ευχαριστω!..Δεν το ηξερα οτι υπαρχει μπορει εσεις να το ξερετε..
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
10
Like
3.075
Πόντοι
1.960
Γεια σαs την εχω παρει παλια, ειναι η Αννετα, σε σπιτι κοντα στν Ευελπιδων.Ειναι με κατι αλλα μπαζα,την αδικουν λιγο η φωτογραφιεs, απλα βυζαρεs ,ολα με προφυλαξη ,δεν θα σαs μεινει αξεχαστο.40ευρω για 1 ωρα και καλα....
Ιδου και η Αννετα απ το μασατζιδικο της Ευελπιδων πανω..
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
H  ανωτερω μεγκάλο  στίτος/  μοιάζει παρα πολυ με τον  ....Τρούμαν Καπότε  :o
 

Συνημμένα

  • Capote 4.jpg
    Capote 4.jpg
    15,1 KB · Εμφανίσεις: 24

joe_love

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
Επέστρεψε η Ρομπέρτα!!!!!!
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
10
Like
3.075
Πόντοι
1.960
Που?..σε Μπου ή σε Στου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom