Νέα

Βυζομάνες σε μασαζερί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
οποιος γνωριζει μαρικα απο φραντζη 4 ή ακομα καλυτερα βικυ απο μονης προδρομου αν θελει να ενημερωσει αν υπαρχει καποια θεραπευτρεια με μεγαλυτερα βυζια ή ακομα καλυτερα με μεγαλυτερο ογκο γενικοτερα.
απο ποσα κυβικα και επανω?
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
απο τα κυβικα της βικυς.το γραφω.
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
σχεδον σε καθε καταστημα θα βρεις μια μεγαλου κυβισμου, σαν τη Βικυ δεν ξερω...

θα ελιχε νοημα να κανουμε μια λιστα με ολες αυτες και την αντιστοιχη διευθυνση?..ζηταω πολλα εεε? :dancing: :rockon:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Ενημέρωση απο το ινστιτούτο της Καραίσκου στον Πειραιά. Πολυ ευγενική πόρτα ήπια και το καφεδάκι μου μέχρι να τελειώσει η Πάμελα (βλέπετε πήγα μόνο για εκείνη). Μετά απο μισή ωρίτσα χαλαρή κουβεντούλα έρχεται και βλέπω μια ξανθιά γεματούλα με λαχταριστό ντεκολτέ και τα μπαλκόνια ξεχειλίζανε. Μετά το μπανάκι έρχεται στο δωμάτιο και ομολογουμένως ένιωσα σαν να είμαι με την γκόμενα μου. Πολύ οικεία με γλωσσόφιλα χάδια ελεύθερα και κυρίως με υπέροχους βύζους. Την πασάλειψα σε πολύ λίγο ενώ μου έκανε ισπανική. Ηταν πολύ καλή και απλά εγώ ήμουν πολύ τούρμπο και δεν αντεξα για παρακάτω( κάτι για το οποίο μου υποσχέθηκε την επόμενη φορά). Θετικές λοιπόν οι εντυπώσεις...

Αναφορά από Καραΐσκου:

Λοιπόν, πήγα για Πάμελα, βρήκα Πάμελα, πήρα Πάμελα. Στο ζουμί τώρα...

Μασάζ, κάτω του μετρίου. Και να σκεφτείτε ότι της είπα να το πάει πιο δυνατά (σκεφτείτε να μην της το έλεγα κιόλας...). Αφού έφαγε πόση ώρα (πάνω από 20') με την πλάτη μου (και έμαθα όλα τα τελευταία νέα της που λέει ο λόγος), είπα να περάσω και στο παρασύνθημα. Μετά από το σχετικό 'και πού ξέρω εγώ ποιος είσαι' (μέχρι ταυτότητα μου ζήτησε, αλλά δε μάσησα), μου λέει τον τιμοκατάλογο και παθαίνω ένα σοκ! Ε, όχι και 100 ρε παιδιά! Τέλος πάντων, μετά από σχετικό παζάρι πέφτουμε στα 85. Και περνάμε στο κυρίως...

Το κυρίως τώρα, έμεινε στο πρώτο πιάτο (φταίω βέβαια κι εγώ, που πήγα απροετοίμαστος, ενώ ήξερα τι με περιμένει), που σημαίνει μείναμε στο φραπεδάκι. Κλασικά υποσχέθηκε για περισσότερα την επόμενη φορά.

Στα συν το GFE, και ότι μετά το τέλος κάθεται και για κουβέντα (έχει και ένα καλό η πολυλογία). Στα συν και η περιποίηση του μαγαζιού.

Στα πλην, το στήθος που ΔΕΝ είναι ούτε 7, ούτε 5... 4-4,5 θα έλεγα εγώ (ή αν προτιμάτε 36DD) και πάλι επιεικής είμαι, τουλάχιστον σε σχέση με όσα λέγονται εδώ πέρα, αλλιώς μια χαρά στήθος έχει το κορίτσι, αλλά το τονίζει υπεβολικά ώστε να φαίνεται πολύ μεγαλύτερο (και φυσικά ως κλασσική Ελληνίδα, έχει και τα απαραίτητα συνοδευτικά παραπανίσια κιλά). Στα πλην επίσης το μασάζ, εκτός κι αν δεν πηγαίνεις για κάτι τέτοιο, αλλά σ' αυτή την περίπτωση, πας studio και ησυχάζεις (και σίγουρα σε studio βρίσκεις πολύ καλύτερα τεμάχια από πλευράς εμφάνισης από την Πάμελα). Τέλος στο πλην η ξεπέτα, γιατί μη μου πείτε ότι δεν ξέρει ότι ο φραπές της είναι πολύ δυνατός... Εδώ το ήξερα εγώ που πήγα για πρώτη φορά...

Τέλος πάντων, 85 Ευρά για ένα φραπέ είναι πολλά. Ίσως, αν πάει κάποιος ΠΟΛΥ καλά προετοιμασμένος να μένει και για κυρίως πιάτο. Όπως είπε και άλλος συναγωνιστής, καλή είναι για μια-δυο φορές (και με ΠΟΛΥ καλή προετοιμασία πριν), αλλά ως εκεί. Για fan δε με βλέπω να γίνομαι..
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Φίλε progressive, κάνε τον κόπο να διαβάσεις λίγο πιο πίσω...
quality time ισως ,
αλλα οχι gfe,
κανωντας χιουμορ θα ελεγα οτι ηταν gfe
απο την αποψη οτι η θυμισε ζηλιαρα γκομενα που κανει ανακριση.
με καθε σεβασμο.
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
quality time ισως ,
αλλα οχι gfe,
κανωντας χιουμορ θα ελεγα οτι ηταν gfe
απο την αποψη οτι η θυμισε ζηλιαρα γκομενα που κανει ανακριση.
με καθε σεβασμο.

Φίλε Iblis, όταν κάποια μιλάει για μισή ώρα συνέχεια, δε μπορεί να λέει μόνο για τον εαυτό της. Μπορεί το κορίτσι να έχει τους λόγους της (κλασσική ελεϊνίδα, ψάχνει κάποιον να του τα μασάει), αλλά και εσύ δεν είσαι και υποχρεωμένος να απαντήσεις. Κατά τα υπόλοιπα, δεν ξέρω να κάνει κανένας τίποτα περισσότερο με τη γκόμενά του, απ' ότι έκανε και η Πάμελα (στα πλαίσια του 'ότι πρόλαβα' έτσι; )
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Φίλε Iblis, όταν κάποια μιλάει για μισή ώρα συνέχεια, δε μπορεί να λέει μόνο για τον εαυτό της. Μπορεί το κορίτσι να έχει τους λόγους της (κλασσική ελεϊνίδα, ψάχνει κάποιον να του τα μασάει), αλλά και εσύ δεν είσαι και υποχρεωμένος να απαντήσεις. Κατά τα υπόλοιπα, δεν ξέρω να κάνει κανένας τίποτα περισσότερο με τη γκόμενά του, απ' ότι έκανε και η Πάμελα (στα πλαίσια του 'ότι πρόλαβα' έτσι; )
πασο
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Αναφορά από Καραΐσκου:

Λοιπόν, πήγα για Πάμελα, βρήκα Πάμελα, πήρα Πάμελα. Στο ζουμί τώρα...

Μασάζ, κάτω του μετρίου. Και να σκεφτείτε ότι της είπα να το πάει πιο δυνατά (σκεφτείτε να μην της το έλεγα κιόλας...). Αφού έφαγε πόση ώρα (πάνω από 20') με την πλάτη μου (και έμαθα όλα τα τελευταία νέα της που λέει ο λόγος), είπα να περάσω και στο παρασύνθημα. Μετά από το σχετικό 'και πού ξέρω εγώ ποιος είσαι' (μέχρι ταυτότητα μου ζήτησε, αλλά δε μάσησα), μου λέει τον τιμοκατάλογο και παθαίνω ένα σοκ! Ε, όχι και 100 ρε παιδιά! Τέλος πάντων, μετά από σχετικό παζάρι πέφτουμε στα 85. Και περνάμε στο κυρίως...

Το κυρίως τώρα, έμεινε στο πρώτο πιάτο (φταίω βέβαια κι εγώ, που πήγα απροετοίμαστος, ενώ ήξερα τι με περιμένει), που σημαίνει μείναμε στο φραπεδάκι. Κλασικά υποσχέθηκε για περισσότερα την επόμενη φορά.

Στα συν το GFE, και ότι μετά το τέλος κάθεται και για κουβέντα (έχει και ένα καλό η πολυλογία). Στα συν και η περιποίηση του μαγαζιού.

Στα πλην, το στήθος που ΔΕΝ είναι ούτε 7, ούτε 5... 4-4,5 θα έλεγα εγώ (ή αν προτιμάτε 36DD) και πάλι επιεικής είμαι, τουλάχιστον σε σχέση με όσα λέγονται εδώ πέρα, αλλιώς μια χαρά στήθος έχει το κορίτσι, αλλά το τονίζει υπεβολικά ώστε να φαίνεται πολύ μεγαλύτερο (και φυσικά ως κλασσική Ελληνίδα, έχει και τα απαραίτητα συνοδευτικά παραπανίσια κιλά). Στα πλην επίσης το μασάζ, εκτός κι αν δεν πηγαίνεις για κάτι τέτοιο, αλλά σ' αυτή την περίπτωση, πας studio και ησυχάζεις (και σίγουρα σε studio βρίσκεις πολύ καλύτερα τεμάχια από πλευράς εμφάνισης από την Πάμελα). Τέλος στο πλην η ξεπέτα, γιατί μη μου πείτε ότι δεν ξέρει ότι ο φραπές της είναι πολύ δυνατός... Εδώ το ήξερα εγώ που πήγα για πρώτη φορά...

Τέλος πάντων, 85 Ευρά για ένα φραπέ είναι πολλά. Ίσως, αν πάει κάποιος ΠΟΛΥ καλά προετοιμασμένος να μένει και για κυρίως πιάτο. Όπως είπε και άλλος συναγωνιστής, καλή είναι για μια-δυο φορές (και με ΠΟΛΥ καλή προετοιμασία πριν), αλλά ως εκεί. Για fan δε με βλέπω να γίνομαι..
δεν επρεπε να της δωσεις τα συμφωνημενα (85), αφου δεν εγινε το συμφωνημενο προγραμμα..
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
παιδε μετα απο καιρο,και αφου βλεπω οτι κανεις δεν εχει αναφερει τιποτα,εθεαθη φορτωμενη με τριαρια-τεσσαρια,στο καλλιροης 48.....σχετικα κοντη,ξανθια,λευκο δερμα...το μονο μειον....ελληνιδα(χαχαχαχαχα!!!)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
παιδε μετα απο καιρο,και αφου βλεπω οτι κανεις δεν εχει αναφερει τιποτα,εθεαθη φορτωμενη με τριαρια-τεσσαρια,στο καλλιροης 48.....σχετικα κοντη,ξανθια,λευκο δερμα...το μονο μειον....ελληνιδα(χαχαχαχαχα!!!)
                                                                                Ειναι ομωs και λιγο αποτομη στουs τροπουs τηs και το παιζει και μαγκισα.
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
875
Κριτικές
40
Like
4.616
Πόντοι
6.555
                                                                                 Ειναι ομωs και λιγο αποτομη στουs τροπουs τηs και το παιζει και μαγκισα.
Συμφωνω και επαυξανω..σε ξεπεταει με λαδοχαιδεμα σε 10 λεπτα και μετα σε πλακωνει σε γρηγορη πιπα για να χυσεις τσακα τσακα...μακρια
 

boobman

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
143
Like
30
Πόντοι
1
Συμφωνω και επαυξανω..σε ξεπεταει με λαδοχαιδεμα σε 10 λεπτα και μετα σε πλακωνει σε γρηγορη πιπα για να χυσεις τσακα τσακα...μακρια

και αυτο καμια φορα..
γιατι παιζει να φας και πορτα
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Αναφορά από Καραΐσκου:

Λοιπόν, πήγα για Πάμελα, βρήκα Πάμελα, πήρα Πάμελα. Στο ζουμί τώρα...

Μασάζ, κάτω του μετρίου. Και να σκεφτείτε ότι της είπα να το πάει πιο δυνατά (σκεφτείτε να μην της το έλεγα κιόλας...). Αφού έφαγε πόση ώρα (πάνω από 20') με την πλάτη μου (και έμαθα όλα τα τελευταία νέα της που λέει ο λόγος), είπα να περάσω και στο παρασύνθημα. Μετά από το σχετικό 'και πού ξέρω εγώ ποιος είσαι' (μέχρι ταυτότητα μου ζήτησε, αλλά δε μάσησα), μου λέει τον τιμοκατάλογο και παθαίνω ένα σοκ! Ε, όχι και 100 ρε παιδιά! Τέλος πάντων, μετά από σχετικό παζάρι πέφτουμε στα 85. Και περνάμε στο κυρίως...

Το κυρίως τώρα, έμεινε στο πρώτο πιάτο (φταίω βέβαια κι εγώ, που πήγα απροετοίμαστος, ενώ ήξερα τι με περιμένει), που σημαίνει μείναμε στο φραπεδάκι. Κλασικά υποσχέθηκε για περισσότερα την επόμενη φορά.

Στα συν το GFE, και ότι μετά το τέλος κάθεται και για κουβέντα (έχει και ένα καλό η πολυλογία). Στα συν και η περιποίηση του μαγαζιού.

Στα πλην, το στήθος που ΔΕΝ είναι ούτε 7, ούτε 5... 4-4,5 θα έλεγα εγώ (ή αν προτιμάτε 36DD) και πάλι επιεικής είμαι, τουλάχιστον σε σχέση με όσα λέγονται εδώ πέρα, αλλιώς μια χαρά στήθος έχει το κορίτσι, αλλά το τονίζει υπεβολικά ώστε να φαίνεται πολύ μεγαλύτερο (και φυσικά ως κλασσική Ελληνίδα, έχει και τα απαραίτητα συνοδευτικά παραπανίσια κιλά). Στα πλην επίσης το μασάζ, εκτός κι αν δεν πηγαίνεις για κάτι τέτοιο, αλλά σ' αυτή την περίπτωση, πας studio και ησυχάζεις (και σίγουρα σε studio βρίσκεις πολύ καλύτερα τεμάχια από πλευράς εμφάνισης από την Πάμελα). Τέλος στο πλην η ξεπέτα, γιατί μη μου πείτε ότι δεν ξέρει ότι ο φραπές της είναι πολύ δυνατός... Εδώ το ήξερα εγώ που πήγα για πρώτη φορά...

Τέλος πάντων, 85 Ευρά για ένα φραπέ είναι πολλά. Ίσως, αν πάει κάποιος ΠΟΛΥ καλά προετοιμασμένος να μένει και για κυρίως πιάτο. Όπως είπε και άλλος συναγωνιστής, καλή είναι για μια-δυο φορές (και με ΠΟΛΥ καλή προετοιμασία πριν), αλλά ως εκεί. Για fan δε με βλέπω να γίνομαι..
[/quote :think:]ρε παιδες αφου το χουμε γραψει η γκομενα  :jerking:κοροιδευει δεν το κατεχει το αθλημα
προσπαθει να φαει λεφτακια χωρις να το αξιζει. μακρια!
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
μαγκες διαβασα για βυζομπαλλα και ετρεξα αλλα τζιφος!!
λοιπον πηγα μονη προδρομου η γκομενα εκει η πολωνεζα σορι αλλα δεν θυμαμαι
ονομα ειναι 85 κιλα χοντρη με βυζι αλλα υμαρτον ειπαμε αλλα οχι και ετσι!!
πατησιων 175 η νικολ και αυτη χοντρη με μετριο μασαζ
την διαλεξα λογω κουρασης αλλα δεν ξαναπαταω παλι.
μια σεριφισα μεγαλη ομως η ελενη τι παιζει εκειμεσα?
εχει βυζι και μου ειπε να παω μαζι της αλλα δεν πηγα μαλλον λαθος τουλαχιστον κανει καλο προγραμμα ξερει κανεις?
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
:idiot:τελικα η μονη που αξιζει απο βυζι στα μασαζ ειναι η βικτωρια :rockon: στο μελινοσπιτο
αλλα κανει μετριο μασαζ.
αν ξερει κανεις καμια αναλογη περιπτωση ας το καταθεσει :helpplea:
μπας και δουμε και μεις τα αρρωστακια μια καλη βυζομερα.... :headbang: :tits2: :kissass: :tits:
 

johnnybravo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
λισα απο καλλιροισ & φραντζισ, ελλινιδα με νο 4  :tits:
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
λιζα?τι προγραματακι κανει ρε τζονυ ?μπας και πεσουμε σε καμια ξενερα σαν την παμελα παλι..
:idiot:η οποιος αλλος βυζοφιλος ξερει ας ενημερωσει.. :kissass:
ωχ ερχεται και καλοκαιρι μαλλον στο δαφνι μας βλεπω :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom