Νέα

Βυζομάνες σε μασαζερί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
Εκτός από τον mikrosgr την εχει πάρει κανεις να μας πει για μεγεθος και τα λοιπά?

μολις επεστρεψα απο την βικυ στο μονης προδρομου και αριστοτελους γωνια... 2ος οροφος.. λοιπον.. zaras.. το μεγεθος ειναι ενα νουμερο κατω απο την λαουρα.. αλλα βαρυ βυζι... φυσικο που ξερει να το χρησιμοποιει... περασα πολυ καλα.. η γνωστη ταριφα.. και μεσα ειχε αλλες δυο οι οποιες κοιμοντουσαν ορθιες στο σαλονι... η κυρια της υποδοχης.. αν και καχυποπτη που με εβλεπε πρωτη φορα... ηταν πολυ ευγενικη... σου προτεινω να πας.. αν εισαι οκ με τις ταριφες του μασατζιδικου...
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
αυτη η παμελα? :idiot: ειναι μια αχαρακτηριστη! που δουλευε στη κουμανουδη στην αλεξανδρας? πριν κλεισει
και σε ξεπεταγε στο πι και φι ακανε χαλια μασαζ  για 10 λεπτα  :tickedoff: μετα σου πεταγε το στηθος και εκανε μονο φραπε! :jerking:
για 80!!ευρω  και για να γαμηθει ελεγε ξαναλα και καλα .. γιατι αν ειναι αυτη μακρια μαγκες
εκτος και αν εχεται ορεξη για σπασιμο :-

Σωστός
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
παιδες....τελευταια ενημερωση απο το (βυζο)μετωπο....περασα απο το μελινοσπιτο και γυρισε η βικτωρια....οποτε σημερα μεχρι τις 9 ειναι στιν διαθεση σας....βουρ στο κρεας.....
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
παιδες....τελευταια ενημερωση απο το (βυζο)μετωπο....περασα απο το μελινοσπιτο και γυρισε η βικτωρια....οποτε σημερα μεχρι τις 9 ειναι στιν διαθεση σας....βουρ στο κρεας.....
ρε τελικα τη ξερεις τη Βικτωρια?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ρε τελικα τη ξερεις τη Βικτωρια?
ρε συ ιμπλις με δουλευεις...? την βικτωρια την ξερω απο το προηγουμενο μαγαζι που δουλευε..στην πατησιων...απλως τωρα εχει χασει κιλα...ευτυχως οχι στις τορπιλες.....
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ρε συ ιμπλις με δουλευεις...? την βικτωρια την ξερω απο το προηγουμενο μαγαζι που δουλευε..στην πατησιων...απλως τωρα εχει χασει κιλα...ευτυχως οχι στις τορπιλες.....
οχι ειναι πολυ καλη οπως ειναι τωρα...
και για σκληρη χρηση...
δε μου το ειπες, μαλλον επειδη σου την ειπα Βικυ...
θα εγραφα ενημερωση...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
νομιζω πως ειναι η βυζομανα της χρονιας, τι λες κι εσυ?
μπροστα σε κατι αλλες ειναι class
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
νομιζω πως ειναι η βυζομανα της χρονιας, τι λες κι εσυ?
μπροστα σε κατι αλλες ειναι class
κοιταξε φιλε μου....γενικα....υπαρχει ξεραιλα.....δεν παιζουν σχεδον τιποτα στα μεγεθη της....ξερεις ποια ηταν σαυτο το στυλ?...η ολγα ,αν την ξερεις, που δουλευε στην μιχαλακοπουλου πριν κανενα χρονο στο 99...αλλα την εχασα...
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
?...η ολγα ,αν την ξερεις, που δουλευε στην μιχαλακοπουλου πριν κανενα χρονο στο 99...αλλα την εχασα...


oλγα = call girl την ειχα δει πριν ενα μηνα στην ροδο , σε ξενοδοχειο πολλων αστερων . . . . 
 

BOOBLOVER68

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές βυζολάτρες θέλω πληροφορίες για τη βυζομάνα απο την καραίσκου 88 στον Πειραιά. Σκοπεύω να την επισκεφτώ αύριο. Ξερεις κανείς το ωράριο της να με πληροφορήσει? Με τους φιλικούς χαιρετισμούς μου περιμένω εναγωνίως.....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Συναγωνιστές βυζολάτρες θέλω πληροφορίες για τη βυζομάνα απο την καραίσκου 88 στον Πειραιά. Σκοπεύω να την επισκεφτώ αύριο. Ξερεις κανείς το ωράριο της να με πληροφορήσει? Με τους φιλικούς χαιρετισμούς μου περιμένω εναγωνίως.....
αν λες για την παμελα την ελληνιδα,φιλε μου,μεινε μακρια της....
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
875
Κριτικές
40
Like
4.616
Πόντοι
6.555
Γιατί παίδες μακριά ? Για φωτίστε
Εαν φιλε μου θες να πας απλα για να δεις ,να χαιδεψεις ,να ζουληξεις και να γλυψεις 2 βυζαρες Νο6-7 , και να δωσεις 85 ευρωπουλα για φραπεδια, πηγαινε. Εαν θες 30λεπτο μασαζ αθλητικο με συμμετοχη, και μετα ολα το φουλ πακετακι μεχρι το 45λεπτο μη πας. Θα σε ξεπεταξει στο 10λεπτο ασε που ειναι πολυ φλυαρη. Απλα ειμαι παθων και στα λεω (και βυζολατρης). Για μια φορα για τις βυζαρες της καλη ειναι..
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
μιλαμε για πολυ μαλακια φαση :tickedoff: και γω παθων απο την χαζοπαμελα :jerking:
μαυρο λεμε αντε να πει να καθαριζει σκαλες :huh:
για να μαθει πως βγαινουν τα 85 ευρω! :tickedoff:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
μαγκες η καλυτερη ειπαμε ποια ειναι,
με 70 ευρακια σας κανει περδικι
 

BOOBLOVER68

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ενημέρωση απο το ινστιτούτο της Καραίσκου στον Πειραιά. Πολυ ευγενική πόρτα ήπια και το καφεδάκι μου μέχρι να τελειώσει η Πάμελα (βλέπετε πήγα μόνο για εκείνη). Μετά απο μισή ωρίτσα χαλαρή κουβεντούλα έρχεται και βλέπω μια ξανθιά γεματούλα με λαχταριστό ντεκολτέ και τα μπαλκόνια ξεχειλίζανε. Μετά το μπανάκι έρχεται στο δωμάτιο και ομολογουμένως ένιωσα σαν να είμαι με την γκόμενα μου. Πολύ οικεία με γλωσσόφιλα χάδια ελεύθερα και κυρίως με υπέροχους βύζους. Την πασάλειψα σε πολύ λίγο ενώ μου έκανε ισπανική. Ηταν πολύ καλή και απλά εγώ ήμουν πολύ τούρμπο και δεν αντεξα για παρακάτω( κάτι για το οποίο μου υποσχέθηκε την επόμενη φορά). Θετικές λοιπόν οι εντυπώσεις...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Ενημέρωση απο το ινστιτούτο της Καραίσκου στον Πειραιά. Πολυ ευγενική πόρτα ήπια και το καφεδάκι μου μέχρι να τελειώσει η Πάμελα (βλέπετε πήγα μόνο για εκείνη). Μετά απο μισή ωρίτσα χαλαρή κουβεντούλα έρχεται και βλέπω μια ξανθιά γεματούλα με λαχταριστό ντεκολτέ και τα μπαλκόνια ξεχειλίζανε. Μετά το μπανάκι έρχεται στο δωμάτιο και ομολογουμένως ένιωσα σαν να είμαι με την γκόμενα μου. Πολύ οικεία με γλωσσόφιλα χάδια ελεύθερα και κυρίως με υπέροχους βύζους. Την πασάλειψα σε πολύ λίγο ενώ μου έκανε ισπανική. Ηταν πολύ καλή και απλά εγώ ήμουν πολύ τούρμπο και δεν αντεξα για παρακάτω( κάτι για το οποίο μου υποσχέθηκε την επόμενη φορά). Θετικές λοιπόν οι εντυπώσεις...
μπραβο φιλε!!!!
εισαι απο τους ελαχιστους που ζητουν πληροφοριες και δινουν αμεσα αναφορα...
μακαρι να εκαναν ετσι ολοι !!!
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
λες να αλλαξε η παμελα  :jerking:η γραφει κανα κλωνος της....?
γιατι μεχρι τωρα ολοι ειχαμε γραψει τα χειροτερα για αυτην οποτε περιεργο
μου φαινεται :idiot:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
λες να αλλαξε η παμελα  :jerking:η γραφει κανα κλωνος της....?
γιατι μεχρι τωρα ολοι ειχαμε γραψει τα χειροτερα για αυτην οποτε περιεργο
μου φαινεται :idiot:
παιδια , γουστα ειναι αυτα, το ξαναλεω...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom