Νέα

Βυζομάνες σε μασαζερί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
ρε παιδες δωστε τα φωτα σας γ βυζοπουλα..?που θα βρουμε?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Στο Συγγρού 29 εργάζεται πλέον μια κορασίδα εκ Ρωσίας ονόματι Μόνικα. Ξανθιά, με μπυροκοιλιά αλλά γλυκό πρόσωοπο, αξιοπρεπή πίσω κίνηση και εξόπλισμο Νο 5, ανάλογο της αφεντικίνας Ρομίνας/Βίκη.
:tits2:

Καλή περίπτωση, τιμάει το (ακριβό) αντίτιμο.
no 5?......για να δουμε....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ε οχι και 5...κανα τριαρακι μου φανηκε....
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.268
Κριτικές
4
Like
1.972
Πόντοι
266
...Τι θα γίνει μ εσάς εδώ μέσα ρε?? Θα μάθετε ποτέ τα σωστά νούμερα ή θα στέλνετε τσάμπα τον κόσμο σε μαλακισμένες?
 

SAKIS74

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καλησπερα,

προσπαθω να ειμαι κοντα στισ εξελιξεις αλλα δε βλεπω φως με καμια βυζαρου τωρα τελευταια.Εχω ανακαλυψει αυτη.

http://www.*****.com/sedcards/details/597

Εχει παει κανενας να βοηθησει?Μου κανει εντυπωση που δεν αναφερεται πολυ στο βυζοχωρο αν και φαινεται καλο κομματι.

Ευχαριστω
sakis
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Συναγωνιστες καλησπερα,

προσπαθω να ειμαι κοντα στισ εξελιξεις αλλα δε βλεπω φως με καμια βυζαρου τωρα τελευταια.Εχω ανακαλυψει αυτη.


Εχει παει κανενας να βοηθησει?Μου κανει εντυπωση που δεν αναφερεται πολυ στο βυζοχωρο αν και φαινεται καλο κομματι.

Ευχαριστω
sakis
σε λαθος θρεντ εισαι. Αυτη δουλευει σε στουντιο (χαλκιδικης 83, Λουκιανου κολωνακι,κλπ) και απο οτι θυμαμαι σε κριτικες ειναι μπαζο και πατσουρο-παρταλι. Δεν την εχω δοκιμασει προσωπικα
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
και επισης αυτη θα ηταν 31 χρ, οταν εφυγε απο την ΕΣΣΔ με την πτωση του υπαρκτου (σικ) σοσιαλισμου δυο δεκαετιες πισω...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Κάτσε γιατί μπερδεύτηκα. Αν η Νίκη είναι 4αρι, τότε IMHO η Μόνικα είναι πεντάρι. :think:
Εκτός κι'αν έχω κάνει λάθος οπότε αφήνω τους ειδικούς να μιλήσουν.
πενταρι η μονικα δεν νομιζω....δεν το χουφτωσα, αλλα με την περατζαδα της απο πολυ κοντα μου ετσι, φανηκε....χρονια βυζοπαθιασμενος!!!!!!!!!
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Εγώ πάντως που τα είδα και τα χούφτωσα ήταν σίγουρα ισομεγέθη, άντε λίγο μικρότερα, από της αφεντικίνας Βίκης.
H MONIKA HTAN ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΟ ΜΑΡΝΗΣ Η ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΕΡΙ ΑΛΛΗΣ?
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
ρε μαγκες ξερει κανεις αν ειναι ακομα η λολα στο συγ147???και τι παιζει στο δωματιο??
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
ρε μαγκες ξερει κανεις αν ειναι ακομα η λολα στο συγ147???και τι παιζει στο δωματιο??
Στις αρχές της περασμένης εβδομάδας, ήταν εκεί. Αν έπαιρνε 60 Ευρώ, θα σου έλεγα (με επιφύλαξη, βέβαια) πως μπορείς να τη δοκιμάσεις, αν δεν έχεις πρόβλημα με τις (πολύ) μεγάλες κοιλιές. Τώρα, όμως, σου λέω να το αποφύγεις, χωρίς αυτό να σημαίνει πως η απόδοσή της, κρίνεται απογοητευτική.
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Στις αρχές της περασμένης εβδομάδας, ήταν εκεί. Αν έπαιρνε 60 Ευρώ, θα σου έλεγα (με επιφύλαξη, βέβαια) πως μπορείς να τη δοκιμάσεις, αν δεν έχεις πρόβλημα με τις (πολύ) μεγάλες κοιλιές. Τώρα, όμως, σου λέω να το αποφύγεις, χωρίς αυτό να σημαίνει πως η απόδοσή της, κρίνεται απογοητευτική.
tο κυριοτερο δε μου ειπατε..απο  :tits2: τι λεει??
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
tο κυριοτερο δε μου ειπατε..απο  :tits2: τι λεει??
Συγνώμη, δεν το κατάλαβα. Νόμιζα πως τη γνώριζες. Παίρνοντας ως μέτρο σύγκρισης τη Βίκυ/Ρομίνα (εξάρια), αυτή πρέπει να έχει 4+. Να ξέρεις όμως, πως είναι αποτέλεσμα των κιλών της και να είσαι έτοιμος να αντικρύσεις μία κλασσική μπυροκοιλιά.
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
:tits2:Εδω γραφουμε οτι εχει να κανει με κοπελες με πλουσια  προσοντα που ξερουν να τα χρησιμοποιουν σωστα με το καταλληλο λαδι παντα για να μην κλαιμε τα περιορισμενα ευρωπουλα που οσο πανε γινονται ειδος προς εξαφανιση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom