Νέα

Βυζομάνες σε μασαζερί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
ΛΙΝΑ λινα λινα θελω καταλινα!
ειπα να γραψω ενα στιχο για
την γνωστη κολομβιανη βυζοσειρα
χααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχααχαχχα
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
ΕΡΩΤΗΣΗ..ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΓΝΩΣΤΗ ΒΙΚΥ ΤΗΝ ΠΟΛΩΝΗ ΥΠΗΡΧΕ Κ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΜΙΑ ΒΙΚΥ ΣΤΟ ΜΟΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ  :tits2:
.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ Ν ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ Κ ΠΕΡΙ ΤΙΝΟΣ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ??

αλλο η βικυ (ρομινα) στιν μαρνης , και αλλο η βικυ στιν μ.προδρομου , εγω το μονο πουμοπρω να σου πω οτι απο της δυο πρωτυμαω τιν βικυ απο μαρνης , η αλλη ειναι λιγο ξενερωμα , μη αυτο μη το αλλο και δεν βγαζει τελειως τα ρουχα διοτι εχει μια κοιλι αστα να πανε και το εχει καταλαβει και προσπαθει να τιν κρυβη
 

SAKIS74

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα σας κυριοι

Αυτη η Βικυ(ρομινα) απο Μαρνης μηπως ξερετε που τελικα ειναι και θα παιζει αυτη τη βδομαδα??Ειμαι απο Χαλκιδα και θα εχω αδεια αυτη τη βδομαδα και λεω να παω μια βολτα.Δε θα με χαλαγε και τιποτα αναλογο σε μεγεθος αν παιζει πουθενα αλλου και ξερει κανεις καμια πληροφορια

Ευχαριστωωω
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
τελικα απο  :tits2: μονο στη μαρνης θα βρουμε ρε παιδια?ξερει κνεις γ ν δοκιμασω κατι νεο..εκτοσ βικυς
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
παιδες επανηλθα στο μαρνης γ τη βικαρα!αυτη η γκομενα τι βυζαρες εχει?πραγματικα αξιοπεριεργες..τα χαρηκα αρκεταα οχι ομως οσο ηθελα γιατι δεν αντεξα :headbang: πολυ καλη κ προθυμη..μου ελεγε οτι απο τοτε που εφυγε γ πολωνια τα βυζια εχουν φουσκωσει.. :2funny:..τεσπα..δεν ειδα καν αλλες εκει..μπηκα κατευθειαν..
στο μασατζιδικο της 3ης σεπτεμβριου89 παιζει καλο βυζομιλφ???
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
ρε παιδες η βικυ απο μαρνης που πηγε υποδοχη?ξερει κανεις?
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
νομιζω στο αδελφο μαγαζι καπου στιν συγγρου
Λες να ειναι σ'αυτο που ανοιγει αυριο Συγγρου 29??
Μου ειχε πει προ καιρου (μεταξυ σοβαρου και αστειου βεβαια) οτι ηθελε να ανοιξει δικο της μαγαζι μονο με μπροστοκουνητες θεραπευτριες  :tits: :tits: :tits: :tits:

ΛΕΣ ΝΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΚΑΝΑ ΒΥΖΟΝΑΟ???????  :o :o :o

χλωμο  :grin: :grin: :grin:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Λες να ειναι σ'αυτο που ανοιγει αυριο Συγγρου 29??
Μου ειχε πει προ καιρου (μεταξυ σοβαρου και αστειου βεβαια) οτι ηθελε να ανοιξει δικο της μαγαζι μονο με μπροστοκουνητες θεραπευτριες  :tits: :tits: :tits: :tits:

ΛΕΣ ΝΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΚΑΝΑ ΒΥΖΟΝΑΟ???????  :o :o :o

χλωμο  :grin: :grin: :grin:
καλα αν γινει κατι τετοιο,εχει να γινει της πουτανας....ουρα σαν αυτη με τιν απεργια των βενζιναδικων θα εχει απεξω.....
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.268
Κριτικές
4
Like
1.972
Πόντοι
266
Λες να ειναι σ'αυτο που ανοιγει αυριο Συγγρου 29??
Μου ειχε πει προ καιρου (μεταξυ σοβαρου και αστειου βεβαια) οτι ηθελε να ανοιξει δικο της μαγαζι μονο με μπροστοκουνητες θεραπευτριες  :tits: :tits: :tits: :tits:

ΛΕΣ ΝΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΚΑΝΑ ΒΥΖΟΝΑΟ???????  :o :o :o

χλωμο  :grin: :grin: :grin:

...Απ το στόμα σου και στου Δία το αυτί...
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
  Λοιπόν, η Βίκυ, μετακινήθηκε, όντως, στο καινούριο κατάστημα, επί της Συγγρού 29. Βρίσκεται στον 1ο όροφο, το κουδούνι γράφει SPA και εξυπηρετεί καλύτερα, η στάση του Μετρό στην Ακρόπολη.

  Εργάζονται τρεις κοπέλες και η, αναβαθμισμένη, από άποψη θέσης, Βίκυ. Είναι, πλέον, η Σερίφισα και, όπως τουλάχιστον ισχυρίζεται η ίδια, μπαίνει στο δωμάτιο, μόνο με τους γνωστούς της πελάτες. Το δωμάτιο στο οποίο μπήκα, ήταν αρκετά μεγάλο, με ωραία ντουζιέρα και ευρύχωρο καναπέ. Το δυσάρεστο είναι ότι το αντίτιμο κοστολογείται 80 Ευρώ, για 45 λεπτά. Προς το παρόν, θα παραμένει ανοιχτό ως τις 21:00, αν και σκέφτονται να το παρατείνουν ως τις 24:00, με δύο βάρδιες κοριτσιών.

  Οι υπόλοιπες τρεις κοπέλες, είναι ψιλές, αδύνατες και νεαρής (ως νεαρότατης) ηλικίας. Μία έκφυλη μελαχροινή με μακρυά μαλλιά και δύο -νομίζω- ξανθιές. Καμία δεν έχει ίχνος λίπους πάνω της. Το βασικό τους ατού, πρέπει να είναι τα οπίσθιά τους. Το στήθος τους, δεν πρέπει να βαθμολογείται, ούτε με 2.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.268
Κριτικές
4
Like
1.972
Πόντοι
266
  Λοιπόν, η Βίκυ, μετακινήθηκε, όντως, στο καινούριο κατάστημα, επί της Συγγρού 29. Βρίσκεται στον 1ο όροφο, το κουδούνι γράφει SPA και εξυπηρετεί καλύτερα, η στάση του Μετρό στην Ακρόπολη.

  Εργάζονται τρεις κοπέλες και η, αναβαθμισμένη, από άποψη θέσης, Βίκυ. Είναι, πλέον, η Σερίφισα και, όπως τουλάχιστον ισχυρίζεται η ίδια, μπαίνει στο δωμάτιο, μόνο με τους γνωστούς της πελάτες. Το δωμάτιο στο οποίο μπήκα, ήταν αρκετά μεγάλο, με ωραία ντουζιέρα και ευρύχωρο καναπέ. Το δυσάρεστο είναι ότι το αντίτιμο κοστολογείται 80 Ευρώ, για 45 λεπτά. Προς το παρόν, θα παραμένει ανοιχτό ως τις 21:00, αν και σκέφτονται να το παρατείνουν ως τις 24:00, με δύο βάρδιες κοριτσιών.

Το στήθος τους, δεν πρέπει να βαθμολογείται, ούτε με 2.

...ΜΑΥΡΟ λοιπόν...εκτός αν κάποιος είναι φαν της Βικούλας...
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
και με βικυ με 80 ευρω μπαινεις???
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Yπάρχει κανένα τηλ απο το Συγγρού 29 να μην πηγαίνουμε μέχρι εκει τζάμπα;
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Aπο το Μάρνης 28 μου ειπαν πως αυριο θα ειναι μια Μόνικα που ειναι κ αυτη βυζαρού σαν τη Βικυ την έχει δοκιμάσει κανεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom