Νέα

Βουλευτικές εκλογές 4/10/2009 - Με δεδομένα πια τα αποτελέσματα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 158K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ψηφίστε εδώ ...!!!!!

  • Ν.Δ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ - ΛΕΒΕΝΤΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ - ΠΡΑΣΙΝΟΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΚΥΡΟ - ΛΕΥΚΟ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

allen221

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
454
Like
8
Πόντοι
1
Πρέπει στην ψηφοφορία να μπει και η αποχή (βλέπε ευρωεκλογές 50% αποχή)  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
σε καμμια λιστα φιλτατε και μην βγαζεις ευκολα συμπερασματα να μιλαμε σταρατα και αντρικια και η ολη κατασταση ετσι ειναι.σατυριζω την πραγματικοτητα απλα η μην μου πεις οτι δεν ειναι ετσι.......? :2funny:
ρε ο ανθρωπος μιλαμε οτι ειναι μεγαλο βλημα!!!!! εδω το ιδιο το κομμα του τον εχει απαξιωσει αυτος μας πουλαει τρελα σαν τον προεδρο του. πικραμενος ειναι ο τυπος που δεν προλαβε να διοριστει!!!!!!
 

Επισκέπτης
Το ΠΑΣΟΚ είναι πρώτο στο γκάλοπ.
Αλλά κανείς δεν δηλώνει ΠΑΣΟΚος !!!!!
Γιατί;
Ντρέπονται επειδή είναι αργόμισθοι κηφήνες κρατικοδίαιτοι που διορίστηκαν με πίπες+τσιμπούκια;
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καταρχην για να μην παρεξηγηθω απο οτι βλεπω φιλε μου εγω δεν μιλησα για εδω μεσα αλλα γενικοτερα σαν κατασταση της κοινωνιας.κακα τα ψεμματα αρκετοι δυσαρεστημενοι που ψηφισαν Καραμανλη θα προχωρησουν σε αποχη η καποιο αλλο κομμα.το συμπερασμα ειναι οτι ολλοι εμεις φταιμε.. γιατι απο εμας εγινε αυτη η κατασταση!εμεις ψηφιζουμε!το αν προσβληθηκες προσωπικα φιλε εγω ζητω συγγνωμη.χαβαλε κανουμε απλα και σε καμμια περιπτωση δεν το ειπα για να προσβαλω καποιον .
 

Επισκέπτης
Το ΠΑΣΟΚ είναι πρώτο στο γκάλοπ.
Αλλά κανείς δεν δηλώνει ΠΑΣΟΚος !!!!!
Γιατί;
Ντρέπονται επειδή είναι αργόμισθοι κηφήνες κρατικοδίαιτοι που διορίστηκαν με πίπες+τσιμπούκια;
λακηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη μπανανα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
Το ΠΑΣΟΚ είναι πρώτο στο γκάλοπ.
Αλλά κανείς δεν δηλώνει ΠΑΣΟΚος !!!!!
Γιατί;
Ντρέπονται επειδή είναι αργόμισθοι κηφήνες κρατικοδίαιτοι που διορίστηκαν με πίπες+τσιμπούκια;
εγω μονο λιγο κολο εδωσα
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
χαχαχαχαχα...

ρε την κακομοίρα την καλή....την ενοχλεί που οι μόνες μίζες που ειναι παράνομες είναι των πολιτικών...

κλάψε...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Γι'αυτό έχει θυμώσει ο Λάκης.
Επειδή αυτουνού δεν του ζήτησαν να δώσει.

Εγώ δεν είμαι γαμημένος δημόσιος υπάλληλος.
Είμαι ελεύθερος επαγγελματίας.
Δουλεύω για να ζήσω.
Δεν είμαι παράσιτο .....
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66

Το ΠΑΣΟΚ... ειναι εδω... ενωμενο.. δυνατο
 

Συνημμένα

  • pasok.jpg
    pasok.jpg
    22,5 KB · Εμφανίσεις: 16

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ δεν είμαι γαμημένος δημόσιος υπάλληλος.
Είμαι ελεύθερος επαγγελματίας.
Δουλεύω για να ζήσω.
Δεν είμαι παράσιτο .....
εισαι απο αυτους που δηλωνουν 8000 εισοδημα και κυκλοφορουν με μπεμπα και βριζεις τους τεμπεληδες που προπληρωνουν την εφορια τους
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Το ΠΑΣΟΚ... ειναι εδω... ενωμενο.. δυνατο
Ρε ραφ το ΠΑΣΟΚ τα πηγαινε καλα με γερμανους και αμερικανους,η ΝΔ με γαλλους,ρωσους και λιγοτερο με τους αμερικανους,εσεις ονειρευστε τον ΠΟΥΤΙΝ ως απελευθερωτη...ΟΤΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΝΤΑΒΑΤΖΗ ΜΟΝΟ Η ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΠΑΝΙΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ...
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Του πιντί θα βγει! Σίγουρα πράματα!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
[size=10pt][size=10pt]ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΔΙΧΩΣ ΤΕΛΟΣ...(Η αλλιως "Η Οδυσσεια ενος αναποφασιστου")[/size][/size]

Κοκκινη κλωστη δεμενη...στον ανεμο τυλιγμενη...
Μια φορα κι ενα καιρο...πριν 28 χρονια,συναντησα τη Κουλα (ΠΑΣΟ-Κουλα)...Αφου γνωριστηκαμε και αρχισαμε να βγαινουμε,καποια στιγμη τον Οκτωβριο του 1981,συμφωνησαμε να κανουμε σχεση...
Η αληθεια ειναι οτι απο τη πρωτη στιγμη,αρχισε να μου κανει πραγματα στο κρεββατι,που καμμια αλλη μεχρι τοτε δεν ειχε δοκιμασει...Ηταν πολυ "δοτικη" ρε παιδι μου...Πολυ "large"..Και με εκανε να νιωθω αρχοντας στο κρεββατι...Οτι εχω ΕΓΩ την εξουσια στα χερια μου...Ειδικα η ερωτικη σταση "σοσιαλισμος" με εφτιαχνε τρομερα...
Ακομα και τη καλυτερη γκομενα παντως,καποια στιγμη αρχιζεις και τη βαριεσαι..Και η αληθεια ειναι 4 χρονια μετα,το 1985,βρεθηκα σε διλημμα για το αν θα τη κρατησω...
Επειδη ως συνηθως σε αυτες τις περιπτωσεις,το συναισθημα υπερισχυει της λογικης,αποφασισα να τη κρατησω για αλλα 4 χρονια μαξιμουμ...
Η περιοδος ομως αυτη δεν αρχισε με τους καλυτερους οιωνους...Με το "καλημερα",αρχισαν οι "περικοπες" στο σεξ και ολα εδειχναν οτι η σχεση μας θα ειχε ημερομηνια ληξης...Οσο περνουσε ο καιρος η κατασταση χειροτερευε επικινδυνα,σε σημειο να εχω αρχισει να ξενερωνω εντελως...Και σαν να μην εφτανε αυτο,καποια στιγμη δεχτηκα και το τελειωτικο "χτυπημα"...
Εμαθα οτι "εξυπηρετουσε" κι αλλους και μαλιστα "επι χρημασι"...Τα λεφτα μαλιστα της τα εστελναν σε κατι κουτια απο πανες Pampers...
Αυτο ηταν...Το ποτηρι ξεχυλησε...
Τη παραταω λοιπον και τα φτιαχνω με τη Λιτσα (ΝΟΥ ΔΟΥ-Λιτσα)...
Ενταξει..δε μπορω να πω οτι "επαιρνε φωτια" το κρεββατι μας,αλλα με νωπες τις μνημες απο τη συμπεριφορα της Κουλας τα τελευταια ειδικα χρονια,στην αρχη ψιλοπερνουσα καλα γιατι μου ειχε φερει για καποιο χρονικο διαστημα και μια φιλη της,τη Νιτσα (Κουμου-Νιτσα) και καναμε "τριο"...
Μειναμε τρια χρονια μαζι και η αληθεια ειναι οτι η κοπελα προσπαθουσε...Ελα ομως που ΔΕΝ "το ειχε"...Οτι και να εκανε,στο τελος η προσπαθεια της επεφτε στο κενο...Ηταν πολυ "γκαντεμω" ρε παιδι μου...
Με δεδομενη εντωμεταξυ και την "ενοχληση" που ειχα ολο αυτο το καιρο απο τον πρωτο μου ερωτα,τη Κουλα,αποφασισα να τη παρατησω...Ειχα μαθει εντωμεταξυ οτι η Κουλα αντιμετωπιζε και καποια προβληματα υγειας (ειχε επισκεφτει το Χερφιλντ) και ολη αυτη η συγκινησιακη κατασταση που ειχα περιελθει με οδηγησε στο να επιστρεψω σε αυτη το 1993...
Παροτι ειχε "ρυτιδιασει",εξακολουθουσε καποιες φορες να μου θυμιζει το "ενδοξο" παρελθον,αλλα καποια στιγμη η κατασταση εφτασε στο απροχωρητο και χρειαστηκε να κανει αρχικα Μποτοξ και το 1996 ολοκληρωτικο λιφτινγκ (Σημιφτινγκ)...
Το 2000 ημουνα στο τσακ να τη παρατησω,αλλα κατι "λεπτομερειες" με κρατησαν σε αυτη...Το νερο ομως ειχε ηδη μπει στο αυλακι και ο χωρισμος μας το 2004 ηταν αναποφευκτος...Ειχα πια ξενερωσει απιστευτα...
Ξαναγυρισα λοιπον κατ'αναγκην στη Λιτσα για να εχω καποια να μου μαγειρευει,να με πλενει και να με σιδερωνει,αλλα απο σεξ τιποτα το σπουδαιο...Πολυ "διαδικαστικα" τα πραγματα...Ειπαμε,η κοπελα ΔΕΝ "το εχει"...
Περασαν 5 χρονια με τη Λιτσα και χθες επειδη εχει παρει χαμπαρι οτι εδω και καιρο η σχεση μας δε παει καλα,μου εδωσε τελεσιγραφο...
-"Ερχονται ακομα πιο δυσκολα χρονια..Πρεπει να αποφασισεις αν θες να μεινεις μαζι μου και να παλεψουμε μαζι για τη ζωη μας...Θελω να μου δειξεις εμπιστοσυνη και σου υποσχομαι πως θα ελαχιστοποιησω τα λαθη που μας εφεραν σε αυτη τη κατασταση...Σου υποσχομαι πως θα παλεψω με ολες μου τις δυναμεις για ενα καλυτερο μελλον...ΣΕ ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.."
-"Μα ρε Λιτσα (της λεω εγω),ΤΑ ΙΔΙΑ μου ελεγες και πριν 2 χρονια..Πως και γιατι να σε εμπιστευθω τωρα?"
-Μουγκαμαρα η Λιτσα..."Εχε μου εμπιστοσυνη" μου λεει μετα απο λιγο...
Οπως καταλαβαινετε βρισκομαι σε διλημμα...Να γυρισω στη Κουλα ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΩ...Πηγε στην ΑΜΕΡΙΚΗ και εκανε καινουριο λιφτινγκ,αλλαξε και το μαλλι,το εβαψε πορτοκαλοπρασινο,και εχει γινει σα πατσαβουρα...Αν δεν αλλαξει το μαλλι,δε σουλουπωθει και δε κοψει τις "Αμερικανιες",εγω δε γυριζω πισω...Χωρια που εζησα πανω απο 20 χρονια μαζι της και προκοπη δεν ειδα...Αν ειναι να παω με τη Κουλα,καλυτερα να κατσω στα αυγα μου και να μεινω με τη Λιτσα...
Υπαρχει βεβαια και η Νιτσα (Κουμου-Νιτσα),που την επαιρνα τριο με τη Λιτσα το '89 και εμφανιστηκε και μια "ξαδερφη" της η Ζιτσα (ΣΥΡΙ-Ζιτσα)...Πολυ "ατιθασο" γκομενακι αυτο και εχει και ενα βιτσιο,οταν "το κανει" θελει να φοραει κουκουλα!!
Ειναι και η Σουλα (ΛΑΟ-Σουλα),δειχνει τρελλο μωρο,αλλα δε κανει για σπιτι...Μονο για ξεπετες...
Τελος καποια στιγμη πηρε το ματι μου και τη Γιωτα (Οικολο-Γιωτα),αλλα αυτη δε τη βλεπω να ξαναρχεται...Εξαφανιστηκε...

Συνεχιζεται μετα απο 70 ημερες...(30 για τις εκλογες + 40 για τις επαναληπτικες)... ;)
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Συμφωνώ με το συμμαθητή μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom