Νέα

Βουλευτικές εκλογές 4/10/2009 - Με δεδομένα πια τα αποτελέσματα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 158K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ψηφίστε εδώ ...!!!!!

  • Ν.Δ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ - ΛΕΒΕΝΤΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ - ΠΡΑΣΙΝΟΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΚΥΡΟ - ΛΕΥΚΟ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Kαλημερα σε ολους τους παρακολουθησα ολους για αλλη μια φορα στην πρωινη της νετ το παρεακι ΝΔ ΠΑΣΟΚ ΚΚΕ ΣΥΡΙΖΑ ΛΑΟΣ ηταν για αλλη μια φορα μαζεμενο ολοι τους κουστουμαρισμενοι ολοι τους χωρις καμια ουσιαστικη προταση με αερολογιες τυπου ο προγραμτισμος,το λαικο κυνημα,εμεις κληρονομησαμε,εμεις θα τα καταφερουμε κτλ κτλ,ο επιλογος ηταν οπως παντα να μιλανε ολοι μαζι δυνατα και να ακουγεται αυτος ο τραγικος θορυβος των ανθρωπων που εμεις επιλεγουμε να μας αντιπρωσωπευουνε και να μας κυβερνουνε,λυπαμαι παρα πολυ αλλα παλι τα ιδια θα εχουμε.
 

ispahan

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
104
Like
2
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Μέσα σε λιγότερες απο 12 ώρες γράφτηκαν 119 σελίδες, για τις εκλογές. Αν δούλευε με την μισή απο αυτή την ταχύτητα το δημόσιο θα είμασταν Σουηδία.

όσο αφορά στις εκλογές, μόνο για να τιμωρήσουμε πρέπει να πάμε για ψήφο. Αλλιώς τα βλέπετε στο avatar....

Βέβαια απο ότι βλέπω και τους πασόκους στα κανάλια ετοιμάζονται για  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: έκανε και lifting η Βασούλα....η Παπανδρέου :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

elbetos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2009
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Τι καϊνάρι είσαι εσύ αγόρι μου;
Που ήσουν κρυμένος τόσον καιρό, στα υπόγεια του Μαξίμου;
δεν απαντάς όμως!τον έχεις δει εσύ!
και να έφυγε,μια δυο φορές,τι έγινε;Μπορει να πηγε νοσοκομείο!
Ολοι ξερουμε τις δύσκολες ωρες που περνάει με την υγεία του ενα μέλος της οικογένειας του και ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ να του σταθούμε!
 

elbetos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2009
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Έχεις δίκιο. Μπορεί να πήγε νοσοκομείο γιατί του έπεσαν βαριά τα 5-6 δίπιτα με γύρο που περιδρόμιασε γύρω στις 12 για τη λιγούρα.
και η σίτιση έγινε μεμπτή τώρα;
έτσι σας λένε στο κόμμα με σήμα το πράσινο μήλο;
 

Επισκέπτης
Έχεις δίκιο. Μπορεί να πήγε νοσοκομείο γιατί του έπεσαν βαριά τα 5-6 δίπιτα με γύρο που περιδρόμιασε γύρω στις 12 για τη λιγούρα.
κακο αγορι που θα πεις εσυ για το δουλευταρα το κωστακη!!! εχεις δει αλλο πρωθυπουργο να αγωνια για τα προβληματα αυτου του τοπου; εχεις δει αλλο πρωθυπουργο να δουλευει :sleeping: τοσο σκληρα οσο αυτος; τη διπλοπιτα και μαλακιες λες εδω στη ραφηνα εχει γινει επιτιμο μελος πιτσαριας οι ανθρωοποι εχουν ανοιξει και δευτερο μαγαζι γιατι απο τη πολλη δουλεια τα τελευταια πεντε χρονια οι παραγγελιες φευγαν τρεις τρεις!!! συσκεψεις επι συσκεψεων στη ραφηνα θα περασω αυτη τη πιστα η να παρω βοηθεια!!! :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.386
Κριτικές
61
Like
42.453
Πόντοι
22.785
Μεχρι και αυτη τη στιγμη δεν εχω αποφασισει τι θα κανω δεν λεω μια χαρα θεαμα ειναι κωλοι αλλα στον αντιποδα ζητανε την ψηφο μου αυτοι που τα εκαναν μουνι δεκαετιες τωρα και αντιλαμβανεστε φυσικα οτι το διλλημα ειναι μεγαλο..............
Αν τελικα αποφασισω να απεχω θα ειναι γιατι δεν θελω να νομιμοποιωσω με την ψηφο μου
την παραλογη θεωρια τους οτι τα κερδη ειναι πανω απο τον ανθρωπο
την δουλεια των πολλων(για ενα κομματι ψωμι) για τα συμφεροντα των λιγων
την αναγνωριση οτι καποια κρατη μελη ειναι ισχυροτερα και μπορουν να κανουν οτι γουσταρουν
την Βig Brother κοινωνια και την φιμωση των φωνων που ενοχλουν
τον ελεγχο της αγροτικης παραγωγης απο τους λιγους εις βαρος των αγροτων
την διαλυση του δημοσιου πλουτου και την πωληση του σε ιδιωτες
την επιβολη της δημοκρατιας με πολεμο...............
Και στο κατω κατω αναρωτηθηκατε ποτε γιατι εχουν λυσαξει να μας πεισουν οτι πρεπει να κρατησουμε υπευθυνη σταση ψηφιζωντας και οτι η αποχη ειναι ανωριμη πραξη;;;;;;;;;;;;
Πως ειναι δυνατον να κοπτονται για την δημοκρατια και τους θεσμους ολοι αυτοι που εχουν κατακλεψει τα ταμεια και τα ονειρα μας;;;;;;;;;;;;; :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:
Μα ειναι δυνατον να νοιαζονται τοσο πολυ ολοι αυτοι οι καρεκλοκενταυροι  να μην αδικηθουμε την στιγμη που οταν ζητας το δικιο σου στην καλυτερη παιρνεις τα τρια σου και στην χειροτερη σε τουλουμιαζει στο ξυλο μια διμοιρια ΜΑΤ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :kissass2:
Γιατι νοιαζονται τελικα τοσο πολυ για την αποχη αφου στο κατω κατω η αποχη αφορα αυτους που ΔΕΝ θα τους ψηφιζαν αρα καλο ειναι γι αυτους................
Κατι μου λεει οτι τους νοιαζει και φοβουνται μια μεγαλη  αποχη μια αποχη που θα κλωνισει την παντοδυναμια τους............ :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

Μηπως τελικα με την ψηφο μας τους νομιμοποιουμε να κανουν οτι θελουν χωρις να δινουν λογο σε κανενα για 4 χρονια;;;;;;;;;;;;;;;;;


Αιδοια vs Κωλων λοιπον...


Η αποφαση δικη σας....



 

Επισκέπτης
Εκλογές 2009, Τι Κόμμα Θα Ψηφίζατε και Πολιτικό Γκάλοπ του Bourdela.

Ικανοποιήθηκες γλυκέ μου;
ρε μην ασχολεισαι ο ανθρωπος ειναι αλλου μιλαμε αυτα που περνει δεν ειναι ληγμενα ειναι προπολεμικα!!!!!
 

Επισκέπτης
Σωστά...δεν συμφωνεί μαζί μας,άρα "παίρνει¨ κάτι...... :jerking:
Σωστά...δεν συμφωνεί μαζί μας,άρα "παίρνει¨ κάτι...... :jerking:
σωστα εκπροσωπε πρεπει να συμφωνω με τις παπαριες που γραφει σε αυτα που φασκει και αντιφασκει!!!!!! :jerking:
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
σωστα εκπροσωπε πρεπει να συμφωνω με τις παπαριες που γραφει σε αυτα που φασκει και αντιφασκει!!!!!! :jerking:

"Φίλε μου" μπορεί και εγώ να μην συμφωνώ με αυτά που λέει...αλλά δεν νομίζω να ισχυριστώ κάτι τέτοιο...βέβαια ο καθένας με τον τρόπο του και τους τρόπους του...
 

xbitmlsss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ερώτηση. Προϋπολογισμό ποιος θα καταθέσει , πότε  και με τι στοιχεία αν υποθέσουμε ότι θα βγει το πασοκ ? :think: :think: :think:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Καλημέρα σε όλους. Μέσα σε λιγότερες απο 12 ώρες γράφτηκαν 119 σελίδες, για τις εκλογές. Αν δούλευε με την μισή απο αυτή την ταχύτητα το δημόσιο θα είμασταν Σουηδία.

όσο αφορά στις εκλογές, μόνο για να τιμωρήσουμε πρέπει να πάμε για ψήφο. Αλλιώς τα βλέπετε στο avatar....

Βέβαια απο ότι βλέπω και τους πασόκους στα κανάλια ετοιμάζονται για  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: έκανε και lifting η Βασούλα....η Παπανδρέου :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
Οι 119 σελίδες προήλθαν από συγχώνευση τριών προϋπάρχοντων νημάτων φωστήρα.
ναι ? ποιων νημάτων λαμπτήρα?


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Μην εκτίθεσαι άλλο!!!
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Διαβάστε πως θα ΥΠΑΡΞΕΙ αυτοδυναμία

News24.gr
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Εκλογές 2009, Τι Κόμμα Θα Ψηφίζατε και Πολιτικό Γκάλοπ του Bourdela.

Ικανοποιήθηκες γλυκέ μου;

Θα παρετε τον μπουλο κωλοπασοκια......

Αμα καταφερετε να παρετε αυτοδυναμια θα γελασει και το παρδαλο κατσικι  :pipa3:

Εγγυηση σου λεω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom