Νέα

Βουλευτικές εκλογές 4/10/2009 - Με δεδομένα πια τα αποτελέσματα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 158K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ψηφίστε εδώ ...!!!!!

  • Ν.Δ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ - ΛΕΒΕΝΤΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ - ΠΡΑΣΙΝΟΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΚΥΡΟ - ΛΕΥΚΟ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Ρε ραφ το ΠΑΣΟΚ τα πηγαινε καλα με γερμανους και αμερικανους,η ΝΔ με γαλλους,ρωσους και λιγοτερο με τους αμερικανους,εσεις ονειρευστε τον ΠΟΥΤΙΝ ως απελευθερωτη...ΟΤΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΝΤΑΒΑΤΖΗ ΜΟΝΟ Η ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΠΑΝΙΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ...

Τα αμερικανακια εχουν μπατιρεψει τωρα και δεν τα γουσταρουμε και πολυ......

Προτιμαμε τον Πουτιν....Με τους αγωγους του....

και ο Νταβατζης θελει το Νταβατζη του  soi 6 

Σκεφτοματε επισεις τους αγωγους να τους χωσουμε στο κωλαρακι του ΜΑΡΓΑΡΙΤΟ-Γιωργακη  :uglystupid:

 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
[size=10pt][size=10pt]ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΔΙΧΩΣ ΤΕΛΟΣ...(Η αλλιως "Η Οδυσσεια ενος αναποφασιστου")[/size][/size]

Κοκκινη κλωστη δεμενη...στον ανεμο τυλιγμενη...
Μια φορα κι ενα καιρο...πριν 28 χρονια,συναντησα τη Κουλα (ΠΑΣΟ-Κουλα)...Αφου γνωριστηκαμε και αρχισαμε να βγαινουμε,καποια στιγμη τον Οκτωβριο του 1981,συμφωνησαμε να κανουμε σχεση...
Η αληθεια ειναι οτι απο τη πρωτη στιγμη,αρχισε να μου κανει πραγματα στο κρεββατι,που καμμια αλλη μεχρι τοτε δεν ειχε δοκιμασει...Ηταν πολυ "δοτικη" ρε παιδι μου...Πολυ "large"..Και με εκανε να νιωθω αρχοντας στο κρεββατι...Οτι εχω ΕΓΩ την εξουσια στα χερια μου...Ειδικα η ερωτικη σταση "σοσιαλισμος" με εφτιαχνε τρομερα...
Ακομα και τη καλυτερη γκομενα παντως,καποια στιγμη αρχιζεις και τη βαριεσαι..Και η αληθεια ειναι 4 χρονια μετα,το 1985,βρεθηκα σε διλημμα για το αν θα τη κρατησω...
Επειδη ως συνηθως σε αυτες τις περιπτωσεις,το συναισθημα υπερισχυει της λογικης,αποφασισα να τη κρατησω για αλλα 4 χρονια μαξιμουμ...
Η περιοδος ομως αυτη δεν αρχισε με τους καλυτερους οιωνους...Με το "καλημερα",αρχισαν οι "περικοπες" στο σεξ και ολα εδειχναν οτι η σχεση μας θα ειχε ημερομηνια ληξης...Οσο περνουσε ο καιρος η κατασταση χειροτερευε επικινδυνα,σε σημειο να εχω αρχισει να ξενερωνω εντελως...Και σαν να μην εφτανε αυτο,καποια στιγμη δεχτηκα και το τελειωτικο "χτυπημα"...
Εμαθα οτι "εξυπηρετουσε" κι αλλους και μαλιστα "επι χρημασι"...Τα λεφτα μαλιστα της τα εστελναν σε κατι κουτια απο πανες Pampers...
Αυτο ηταν...Το ποτηρι ξεχυλησε...
Τη παραταω λοιπον και τα φτιαχνω με τη Λιτσα (ΝΟΥ ΔΟΥ-Λιτσα)...
Ενταξει..δε μπορω να πω οτι "επαιρνε φωτια" το κρεββατι μας,αλλα με νωπες τις μνημες απο τη συμπεριφορα της Κουλας τα τελευταια ειδικα χρονια,στην αρχη ψιλοπερνουσα καλα γιατι μου ειχε φερει για καποιο χρονικο διαστημα και μια φιλη της,τη Νιτσα (Κουμου-Νιτσα) και καναμε "τριο"...
Μειναμε τρια χρονια μαζι και η αληθεια ειναι οτι η κοπελα προσπαθουσε...Ελα ομως που ΔΕΝ "το ειχε"...Οτι και να εκανε,στο τελος η προσπαθεια της επεφτε στο κενο...Ηταν πολυ "γκαντεμω" ρε παιδι μου...
Με δεδομενη εντωμεταξυ και την "ενοχληση" που ειχα ολο αυτο το καιρο απο τον πρωτο μου ερωτα,τη Κουλα,αποφασισα να τη παρατησω...Ειχα μαθει εντωμεταξυ οτι η Κουλα αντιμετωπιζε και καποια προβληματα υγειας (ειχε επισκεφτει το Χερφιλντ) και ολη αυτη η συγκινησιακη κατασταση που ειχα περιελθει με οδηγησε στο να επιστρεψω σε αυτη το 1993...
Παροτι ειχε "ρυτιδιασει",εξακολουθουσε καποιες φορες να μου θυμιζει το "ενδοξο" παρελθον,αλλα καποια στιγμη η κατασταση εφτασε στο απροχωρητο και χρειαστηκε να κανει αρχικα Μποτοξ και το 1996 ολοκληρωτικο λιφτινγκ (Σημιφτινγκ)...
Το 2000 ημουνα στο τσακ να τη παρατησω,αλλα κατι "λεπτομερειες" με κρατησαν σε αυτη...Το νερο ομως ειχε ηδη μπει στο αυλακι και ο χωρισμος μας το 2004 ηταν αναποφευκτος...Ειχα πια ξενερωσει απιστευτα...
Ξαναγυρισα λοιπον κατ'αναγκην στη Λιτσα για να εχω καποια να μου μαγειρευει,να με πλενει και να με σιδερωνει,αλλα απο σεξ τιποτα το σπουδαιο...Πολυ "διαδικαστικα" τα πραγματα...Ειπαμε,η κοπελα ΔΕΝ "το εχει"...
Περασαν 5 χρονια με τη Λιτσα και χθες επειδη εχει παρει χαμπαρι οτι εδω και καιρο η σχεση μας δε παει καλα,μου εδωσε τελεσιγραφο...
-"Ερχονται ακομα πιο δυσκολα χρονια..Πρεπει να αποφασισεις αν θες να μεινεις μαζι μου και να παλεψουμε μαζι για τη ζωη μας...Θελω να μου δειξεις εμπιστοσυνη και σου υποσχομαι πως θα ελαχιστοποιησω τα λαθη που μας εφεραν σε αυτη τη κατασταση...Σου υποσχομαι πως θα παλεψω με ολες μου τις δυναμεις για ενα καλυτερο μελλον...ΣΕ ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.."
-"Μα ρε Λιτσα (της λεω εγω),ΤΑ ΙΔΙΑ μου ελεγες και πριν 2 χρονια..Πως και γιατι να σε εμπιστευθω τωρα?"
-Μουγκαμαρα η Λιτσα..."Εχε μου εμπιστοσυνη" μου λεει μετα απο λιγο...
Οπως καταλαβαινετε βρισκομαι σε διλημμα...Να γυρισω στη Κουλα ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΩ...Πηγε στην ΑΜΕΡΙΚΗ και εκανε καινουριο λιφτινγκ,αλλαξε και το μαλλι,το εβαψε πορτοκαλοπρασινο,και εχει γινει σα πατσαβουρα...Αν δεν αλλαξει το μαλλι,δε σουλουπωθει και δε κοψει τις "Αμερικανιες",εγω δε γυριζω πισω...Χωρια που εζησα πανω απο 20 χρονια μαζι της και προκοπη δεν ειδα...Αν ειναι να παω με τη Κουλα,καλυτερα να κατσω στα αυγα μου και να μεινω με τη Λιτσα...
Υπαρχει βεβαια και η Νιτσα (Κουμου-Νιτσα),που την επαιρνα τριο με τη Λιτσα το '89 και εμφανιστηκε και μια "ξαδερφη" της η Ζιτσα (ΣΥΡΙ-Ζιτσα)...Πολυ "ατιθασο" γκομενακι αυτο και εχει και ενα βιτσιο,οταν "το κανει" θελει να φοραει κουκουλα!!
Ειναι και η Σουλα (ΛΑΟ-Σουλα),δειχνει τρελλο μωρο,αλλα δε κανει για σπιτι...Μονο για ξεπετες...
Τελος καποια στιγμη πηρε το ματι μου και τη Γιωτα (Οικολο-Γιωτα),αλλα αυτη δε τη βλεπω να ξαναρχεται...Εξαφανιστηκε...

Συνεχιζεται μετα απο 70 ημερες...(30 για τις εκλογες + 40 για τις επαναληπτικες)... ;)

:new_shocked: :new_shocked: Για σου πιπινο Αρχοντα..... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Δεν πιστευω να εισαι ΟΙΚΟΛΟΓΟΣ-ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
79
Πόντοι
1
4 οκτωβριου εκλογες και παγκοσμια μερα των ζωων, τιποτα δεν ειναι τυχαιο...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Το ΠΑΣΟΚ είναι πρώτο στο γκάλοπ.
Αλλά κανείς δεν δηλώνει ΠΑΣΟΚος !!!!!
Γιατί;
Ντρέπονται επειδή είναι αργόμισθοι κηφήνες κρατικοδίαιτοι που διορίστηκαν με πίπες+τσιμπούκια;

εγώ δηλώνω νορμάλ.
για τους ανώμαλους υπάρχουν όλα τα λοιπά κόμματα πλην ΠΑΣΟΚ.
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
εισαι απο αυτους που δηλωνουν 8000 εισοδημα και κυκλοφορουν με μπεμπα και βριζεις τους τεμπεληδες που προπληρωνουν την εφορια τους

Παντως οταν γινεται προκυρηξη για ΔΥ υπαλληλους πάνε 15000 ατομα (edit ελαχιστους λεω στον διαγωνισμο που ακυρωθηκε λόφω Τσεκου ειχαν λαβει μέρος 142,000  ατομα), σε αγγελιες εργασιας στελνουνε 300 ατομα βιογραφικο ενω ειναι ζητημα αν ανοιγουν 5000 εταιρειες ετησιως ..

 τεσπα ο κωστακης ειπε κατι χθες που κανουμε οτι δεν το ακουμε . Οτι η οποια κυβερνηση βγει πρεπει να παρει ΔΥΣΚΟΛΕΣ και ΜΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ αποφασεις!!! Οποτε το καραβι ειναι βουλιαγμενο ηδη και εμεις με τα νερα στο γονατο πιζουμε μπιριμπα και μαλωνουμε αν το γκολ στην Τιβι ηταν οφσαιντ!!!!

 Εγω δεν κατηγορω την ΝΔ οτι εφερε σε αυτο το χαλι την Ελλαδα αλλα γιατι απο το 2003  το πλοιο εχει κανει ρηγμα και αυτοι αντι να κανουν κατι μας βαζουν να τσακωθουμε μεταξυ μας (οχι ανεργοι αλλα χλιδανεργοι ,υπαρχει δεν υπαρχει κριση  κλπ κλπ)

 Οποιος περιμενει οτι το ΠΑΣΟΚ θα μοιρασει χρημμα κοιμαται !! Το ΔΝΤ προτεινει μειωση μισθων και συνταξεων ανεμεσα στα αλλα μετρα ,οσο τα καθυστερουμε η Ελλαδα θα γινεται μια κηλιδα απο το βουλιαγμα!!!!

 ΥΓ Ο Κωστακης παντως κωλωσε να τα παρει τα μετρα ,οποιος τα παρει θα ειναι μαγκας !!!
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Τα αμερικανακια εχουν μπατιρεψει τωρα και δεν τα γουσταρουμε και πολυ......

Προτιμαμε τον Πουτιν....Με τους αγωγους του....

και ο Νταβατζης θελει το Νταβατζη του  soi 6 

Σκεφτοματε επισεις τους αγωγους να τους χωσουμε στο κωλαρακι του ΜΑΡΓΑΡΙΤΟ-Γιωργακη  :uglystupid:
Οι αγωγοι του ΠΟΥΤΙΝ προς το παρον δεν ειναι ουτε απλοι σωληνες...και αυτος παιχνιδακια παιζει μεχρι να βρει την πιο ΕΥΚΟΛΗ ΠΟΥΤΑΝΑ....

Μην αναφερεις τον γιωργακη γιατι απλα ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...Οταν τα MEDIA του φτιαξουν την εικονα να τα ξαναπουμε για τον GEORGE...Θυμασε τι ελεγαν για τον κωστακη στην αρχη...μπουλης-ανεπαγγελτος-αχρηστος και μετα σταδιακα εγινε σοβαρος-μετρημενος κλ,μεχρι που το ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΚΑΤΕΡΡΕΥΣΕ.....



 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Παντως οταν γινεται προκυρηξη για ΔΥ υπαλληλους πάνε 15000 ατομα , σε αγγελιες εργασιας στελνουνε 300 ατομα βιογραφικο ενω ειναι ζητημα αν ανοιγουν 5000 εταιρειες ετησιως ..

 τεσπα ο κωστακης ειπε κατι χθες που κανουμε οτι δεν το ακουμε . Οτι η οποια κυβερνηση βγει πρεπει να παρει ΔΥΣΚΟΛΕΣ και ΜΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ αποφασεις!!! Οποτε το καραβι ειναι βουλιαγμενο ηδη και εμεις με τα νερα στο γονατο πιζουμε μπιριμπα και μαλωνουμε αν το γκολ στην Τιβι ηταν οφσαιντ!!!!

 Εγω δεν κατηγορω την ΝΔ οτι εφερε σε αυτο το χαλι την Ελλαδα αλλα γιατι απο το 2003  το πλοιο εχει κανει ρηγμα και αυτοι αντι να κανουν κατι μας βαζουν να τσακωθουμε μεταξυ μας (οχι ανεργοι αλλα χλιδανεργοι ,υπαρχει δεν υπαρχει κριση  κλπ κλπ)

 Οποιος περιμενει οτι το ΠΑΣΟΚ θα μοιρασει χρημμα κοιμαται !! Το ΔΝΤ προτεινει μειωση μισθων και συνταξεων ανεμεσα στα αλλα μετρα ,οσο τα καθυστερουμε η Ελλαδα θα γινεται μια κηλιδα απο το βουλιαγμα!!!!

 ΥΓ Ο Κωστακης παντως κωλωσε να τα παρει τα μετρα ,οποιος τα παρει θα ειναι μαγκας !!!

όποιος σας πουλάει παραμύθα ότι δεν υπάρχουν φράγκα είναι μαλάκας.

Μια φορολογία στα κέρδη των πουτανοτραπεζών και θα σου πω εγώ πώς μοιράζονται χρήματα......
Να δω ποιός πούστης θα βγεί και θα φορλογήσει με 10% τα κέρδη των τραπεχών όπως τις καταθέσεις ιδιωτών και θα τον ψηφίζω ες αεί με εξουσιοδότηση ψήφου.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Οι αγωγοι του ΠΟΥΤΙΝ προς το παρον δεν ειναι ουτε απλοι σωληνες...και αυτος παιχνιδακια παιζει μεχρι να βρει την πιο ΕΥΚΟΛΗ ΠΟΥΤΑΝΑ....

Μην αναφερεις τον γιωργακη γιατι απλα ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...Οταν τα MEDIA του φτιαξουν την εικονα να τα ξαναπουμε για τον GEORGE...Θυμασε τι ελεγαν για τον κωστακη στην αρχη...μπουλης-ανεπαγγελτος-αχρηστος και μετα σταδιακα εγινε σοβαρος-μετρημενος κλ,μεχρι που το ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΚΑΤΕΡΡΕΥΣΕ.....

Αντε να τον δουμε και αυτον.. αλλα το βασανιστικο ερωτημα ειναι θα ΑΝΤΕΞΕΙ....
η θα κλαταρει ?
Για πολυ φυστικοβουτυρο τον εχω ΛΕΜΕ....

εγω παντως ετσι και παρει αυτοδυναμια εφυγα..........ξερεις για που  :uglystupid:

 

nik6367

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
[size=40pt]ΑΝ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΑΛΛΑΖΑΝ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΡΓΟΥΣΑΝ[/size]
 

nik6367

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Οι καταρα της Ελλαδας ειναι οι τραπεζες και οι Ελευθεροι Επαγγελματιες που δηλωνουν μικρα εισοδηματα και ζουν προκλητικα βριζοντας ταυτοχρονα τους μισθωτους.
Αυτοι πρεπει να πληρωσουν να φυλακιστουν και δημευθει η περιουσία τους...
 

rebel 7

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Οι καταρα της Ελλαδας ειναι οι τραπεζες και οι Ελευθεροι Επαγγελματιες που δηλωνουν μικρα εισοδηματα και ζουν προκλητικα βριζοντας ταυτοχρονα τους μισθωτους.
Αυτοι πρεπει να πληρωσουν να φυλακιστουν και δημευθει η περιουσία τους...

ενω οι δημοσοι υπαλληλοι ε ; ;
η χαρα της οικονομιας μας.. :uglystupid:
περισσοτεροι απο τους μισους ειναι αχρηστοι και πρεπει να απολυθουν.
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
όποιος σας πουλάει παραμύθα ότι δεν υπάρχουν φράγκα είναι μαλάκας.
Μια φορολογία στα κέρδη των πουτανοτραπεζών και θα σου πω εγώ πώς μοιράζονται χρήματα......
Να δω ποιός πούστης θα βγεί και θα φορλογήσει με 10% τα κέρδη των τραπεχών όπως τις καταθέσεις ιδιωτών και θα τον ψηφίζω ες αεί με εξουσιοδότηση ψήφου.

 πες μου και συ οτι ΔΕΝ υπαρχει κριση να παθω τέτανο  :headbang: Ή μηπως θα φορολογησει ο Γιωργος τις Τραπεζες !!! Αν κανουν μια τσα οι τραπεζες και απολυσουν κόσμο θα παει στο 18% η ανεργια !!!

 Η πρασινη αναπτυξη μαλλον θα ειναι οτι οι συναλλαγες μας θα γινονται με κατοσταευρα που θα εχουν αξια 20 ευρω !!!

 Η φορολόγηση των πλουσιων ειναι μια αρλουμπα απλα καλυτρα να πληρωσουμε ΜΙΑ φορα και να βγουμε απο την κριση και οχι ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ και να μην βγαινουμε !!!!
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
μαζι με τα κερδη των πουτανοτραπεζων και την περιουσια της εκκλησιας που δεν αγγιζει κανεις πουστης απο αυτους που κυβερνανε χρονια!η οικονομια βουλιαζει και η εκκλησια ανθει!βολευοντε με κατι γευματα και κατι παπαριες.στην κρητη τα μοναστηρια εχουν απιστευτες εκτασεις και ακινητα φιλετα σε ολες τις πολεις.ουτε καν στο στοιχειωδη κοινωνικο της ρολο δεν ανταποκρινεται.γιαυτο οπως λεει ο φιλος ο περσονα εξουσιοδοτηση δινω επαπειρον σε οποιον αγγιξει την εκκλησια και τα απιστευτα φραγκα που διαχειριζιντε πολυ λιγοι!
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
μαζι με τα κερδη των πουτανοτραπεζων και την περιουσια της εκκλησιας που δεν αγγιζει κανεις πουστης απο αυτους που κυβερνανε χρονια!η οικονομια βουλιαζει και η εκκλησια ανθει!βολευοντε με κατι γευματα και κατι παπαριες.στην κρητη τα μοναστηρια εχουν απιστευτες εκτασεις και ακινητα φιλετα σε ολες τις πολεις.ουτε καν στο στοιχειωδη κοινωνικο της ρολο δεν ανταποκρινεται.γιαυτο οπως λεει ο φιλος ο περσονα εξουσιοδοτηση δινω επαπειρον σε οποιον αγγιξει την εκκλησια και τα απιστευτα φραγκα που διαχειριζιντε πολυ λιγοι!


  Η εκκλησια εβγαλε κανα δυο εκατομμυρια ανθρωπους στο δρόμο για μια μπουρδα !!! Αυτα τα 2 εκατομμυρια ψηφιζουν απο ΛΑΟΣ εως ΚΚΕ , τολμαει κανεις να την φορολογησει να χασει τα ψηφαλακια ????

  ΥΓ ο εραστης του playstation τους εβαλε ΕΤΑΚ, τωρα αν το πληρωσε η Εκκλησια το ΕΤΑΚ ειναι αλλο θέμα!!

  ΥΓ2 πριν τους βαλει ΕΤΑΚ βεβαια εκανε και κατι ανταλλαγες οικοπεδων το Δημοσιο με την Εκκλησια οποτε ισως πληρωσμαμε ΕΤΑΚ αντι να παρουμε !!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
 πες μου και συ οτι ΔΕΝ υπαρχει κριση να παθω τέτανο  :headbang: Ή μηπως θα φορολογησει ο Γιωργος τις Τραπεζες !!! Αν κανουν μια τσα οι τραπεζες και απολυσουν κόσμο θα παει στο 18% η ανεργια !!!

 Η πρασινη αναπτυξη μαλλον θα ειναι οτι οι συναλλαγες μας θα γινονται με κατοσταευρα που θα εχουν αξια 20 ευρω !!!

 Η φορολόγηση των πλουσιων ειναι μια αρλουμπα απλα καλυτρα να πληρωσουμε ΜΙΑ φορα και να βγουμε απο την κριση και οχι ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ και να μην βγαινουμε !!!!

ποιός θα απολύσει ρε;
οι νόμιμοι τοκογλύφοι;
πλάκα κάνεις;
η μεγαλύερη απάτη στην Ελλάδα μετά την Εκκλησία και τα εξοπλιστικά του Στρατού είναι το τραπεζικό σύστημα...
Ρώτα πώς δουλευουν οι τράπεζες στις άλλες χώρες της Ευρώπης και τα ξαναλέμε......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom