Νέα

Βουλευτικές εκλογές 4/10/2009 - Με δεδομένα πια τα αποτελέσματα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 158K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ψηφίστε εδώ ...!!!!!

  • Ν.Δ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ - ΛΕΒΕΝΤΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ - ΠΡΑΣΙΝΟΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΚΥΡΟ - ΛΕΥΚΟ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Σοβαρά φίλε περιμένεις να είναι καλύτερα τα πράγματα; Συγνώμη αλλά η είσαι προσινοφρουρός η απλά στον κόσμο σου...

Η Ελπίδα πεθαίνει τελευταία.Ούτε πρασινοφρουρός ούτε γαλλαζιοφρουρός είμαι.Αν είμαι ή όχι στον κόσμο μου,δε θα το κρίνεις εσύ.Εκτός αν εσύ τώρα,με τη ΝΔ κυβέρνηση είσαι ευχαριστημένος,περνάς ωραία και δε θέλεις να αλλάξει τίποτα και να πορευθείς με τον Αντώναρο,τον Παπαθανασίου και τον Σουφλιά για τα επόμενα χρόνια.Μήπως αγόρασες κι εσύ αμάξι με τα μειωμένα τέλη ταξινόμησης;Μήπως μπήκες σε καμιά θέση ΝΠΙΔ εκτός ΑΣΕΠ;Εγώ τίποτα από αυτά δεν έκανα,και ετοιμάζομαι να πληρώσω και το πράσινο τέλος για ένα αμάξι 8ετιας που αγόρασα.Αντί να πάω σε κανά μπουρδέλο,ή να πάρω ένα παντελόνι,ένα πουκάμισο,ένα βιβλίο,θα τα δώσω στο ΥΠΕΧΩΔΕ του αντιοικολόγου Σουφλιά,που για να καλύψει τις τρύπες του προϋπολογισμού που δεν έκανα εγώ,την είδε οικολόγος.Ε όχι,να πάνε στο διάολο και να μην ξαναγυρίσουν.Προτιμότερο ο Βεργής Πρωθυπουργός και ο Τσίπρας και ο Καρατζαφέρης,αλλά με τίποτα ΝΔ.
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
απορια : γιατι δεν κανουμε εκλογες καθε χρονο αφου σπανια πια κλεινουν

τετραετια οι κυβερνησεις.......
  :think: :think: :think:


και ποτε θα προλαβαινουμε να κανουμε Δημοτικες και Ευρωεκλογες!!

Σαν την μπαλλα καθε καλοκαιρι ειναι , απλα αλλη διοργανωση Μουντιαλ , Ευρω , Συνομοσπονδιων κλπ

 Αν το καλοσκεφτεια απο το 2006 εχουμε ψηφισει 4 φορες
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Σοβαρά φίλε περιμένεις να είναι καλύτερα τα πράγματα; Συγνώμη αλλά η είσαι προσινοφρουρός η απλά στον κόσμο σου...

Προσεξε λιγο τις εκφράσεις σου και μη βιάζεσαι να βγαλεις συμπεράσματα

Ο imaginas ουτε πρασινοφρουρος ειναι, ουτε στον κοσμο του

Και εγω νομιζω οτι κανεις δε μπορει να ειναι χειρότερος απο τον καραμανλη και τους ανικανους που προστατευε
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
τα πραγματα δεν ειναι καθολου καλα
η χωρα βρισκεται μπροστα στην χρεωκοπια
Το δημοσιο μονο το α εξαμηνο του 2009 δανειστηκε 60 δις ευρω εναντι 15 δις που προεβλεπε ο προυπολογισμός για ολοκληρο το 2009!!!!!!!!
και παλι ειναι αδεια τα ταμεια
οποιος και να βγει την εχουμε πουτσισει
απλα ποιο αχρηστος απο την χοντρη δεν πιστευω να ειναι ο χαζουλης
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
τα πραγματα δεν ειναι καθολου καλα
η χωρα βρισκεται μπροστα στην χρεωκοπια
Το δημοσιο μονο το α εξαμηνο του 2009 δανειστηκε 60 δις ευρω εναντι 15 δις που προεβλεπε ο προυπολογισμός για ολοκληρο το 2009!!!!!!!!
και παλι ειναι αδεια τα ταμεια
οποιος και να βγει την εχουμε πουτσισει
απλα ποιο αχρηστος απο την χοντρη δεν πιστευω να ειναι ο χαζουλης

40 προέβλεπε και πάλι +50%
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Αντε πάλι τα ιδια.....Αντι για τα μπλε,θα ερθουν τα πρασινα λαμογια..Μοναδική μου ελπίδα (??),μηπως ο Γιωργος αποδειχθεί αντάξιος των περιστασεων και συνθηκών και βάλει χερι στα λαμογια.Αντε και να ενισχυσει(??) τους εξαθλιωμένους συμπολιτες μας.Λεω τωρα... :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 
OP
OP
CIVIL111

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
16
Πόντοι
4.175
[size=15pt]ΜΠΗΚΕ ΚΑΙ Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ για συγκρισεις........ :rockon: :rockon:[/size]
 

mythos83

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
ωραία δουλειά δεν είχαμε και βρήκαμε.... θα μας πρήξουν τα κάκαλα τώρα για ένα μήνα, όλη μέρα θα τρώγονται ποιός έφαγε τα περισσότερα....έλεος δεν μας λυπούνται καθόλου
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Αντε πάλι τα ιδια.....Αντι για τα μπλε,θα ερθουν τα πρασινα λαμογια..Μοναδική μου ελπίδα (??),μηπως ο Γιωργος αποδειχθεί αντάξιος των περιστασεων και συνθηκών και βάλει χερι στα λαμογια.Αντε και να ενισχυσει(??) τους εξαθλιωμένους συμπολιτες μας.Λεω τωρα... :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Εσύ βάζεις πολύ ψηλά τον πύχη.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αντε πάλι τα ιδια.....Αντι για τα μπλε,θα ερθουν τα πρασινα λαμογια..Μοναδική μου ελπίδα (??),μηπως ο Γιωργος αποδειχθεί αντάξιος των περιστασεων και συνθηκών και βάλει χερι στα λαμογια.Αντε και να ενισχυσει(??) τους εξαθλιωμένους συμπολιτες μας.Λεω τωρα... :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Απ το στομα σου και στου Γιωργακη το αυτι.....Λεμε τωρα.....Αλλα δεν ξερουμε αν εχει καλη...ακοη!!!!!
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Ψηφίζουμε αυτόν που νομίζουμε ότι θα βγει. Όχι αυτόν που θέλουμε να βγει.
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Η Ελπίδα πεθαίνει τελευταία.Ούτε πρασινοφρουρός ούτε γαλλαζιοφρουρός είμαι.Αν είμαι ή όχι στον κόσμο μου,δε θα το κρίνεις εσύ.Εκτός αν εσύ τώρα,με τη ΝΔ κυβέρνηση είσαι ευχαριστημένος,περνάς ωραία και δε θέλεις να αλλάξει τίποτα και να πορευθείς με τον Αντώναρο,τον Παπαθανασίου και τον Σουφλιά για τα επόμενα χρόνια.Μήπως αγόρασες κι εσύ αμάξι με τα μειωμένα τέλη ταξινόμησης;Μήπως μπήκες σε καμιά θέση ΝΠΙΔ εκτός ΑΣΕΠ;Εγώ τίποτα από αυτά δεν έκανα,και ετοιμάζομαι να πληρώσω και το πράσινο τέλος για ένα αμάξι 8ετιας που αγόρασα.Αντί να πάω σε κανά μπουρδέλο,ή να πάρω ένα παντελόνι,ένα πουκάμισο,ένα βιβλίο,θα τα δώσω στο ΥΠΕΧΩΔΕ του αντιοικολόγου Σουφλιά,που για να καλύψει τις τρύπες του προϋπολογισμού που δεν έκανα εγώ,την είδε οικολόγος.Ε όχι,να πάνε στο διάολο και να μην ξαναγυρίσουν.Προτιμότερο ο Βεργής Πρωθυπουργός και ο Τσίπρας και ο Καρατζαφέρης,αλλά με τίποτα ΝΔ.

Πρώτα από όλα συγνώμη για τον χαρακτηρισμό,παραφέρθηκα.Όσο αφορά εμένα να ξέρεις οτι δουλεύω από παιδί αλλά πλέον έχω εξασφαλίσει άνετη ζωή για μένα,τα παιδιά μου και τα εγγόνια μου.Άλλα δουλεύω (η μάλλον δούλευα) σαν το σκυλί,πράγμα που η Ελληνες μάλλον το θεωρούμε περιττό.Οπότε όποιος και να βγει, Κωστάκης η Γιωργάκης λίγο θα με πειράξει...απλά λέω (αν μπορώ να έχω εδώ μέσα) την γνώμη μου...
 

Επισκέπτης
Προσεξε λιγο τις εκφράσεις σου και μη βιάζεσαι να βγαλεις συμπεράσματα

Ο imaginas ουτε πρασινοφρουρος ειναι, ουτε στον κοσμο του

Και εγω νομιζω οτι κανεις δε μπορει να ειναι χειρότερος απο τον καραμανλη και τους ανικανους που προστατευε

Εnforcer για πρωθυπουργός!!!! είναι ο Έλληνας Μπερλουσκόνι!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Αντε μαλακες αγαμητοι Ελληνες και Ελλεεινιδες ψηφιστε οσους θα σας ταξουν ξανα ...... ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΚΩΛΟ ΜΑΛΑΚΕΣ  !!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom