Νέα

Βουλευτικές εκλογές 4/10/2009 - Με δεδομένα πια τα αποτελέσματα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 158K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ψηφίστε εδώ ...!!!!!

  • Ν.Δ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ - ΛΕΒΕΝΤΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ - ΠΡΑΣΙΝΟΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΚΥΡΟ - ΛΕΥΚΟ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
....ΠΑΣΟΚ, ΛΑΟΣ και ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ έχουν μεγάλο ρεύμα στους μπουρδελιάριδες....




1personanongrata είσαι μόνο για να παίρνεις :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3:
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Μόνο ο Αγγουράκης είναι η ήρεμη δύναμη.
Όμως οι εγκάθετοι δεν τον βγάζουν στην τηλεόραση.
Η μάχη θα δοθεί στα καφενεία!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
....ΠΑΣΟΚ, ΛΑΟΣ και ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ έχουν μεγάλο ρεύμα στους μπουρδελιάριδες....

1personanongrata είσαι μόνο για να παίρνεις :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3:

αυτές τις μαλακίες σου έμαθε η ομογένεια;

Υ.Γ.
όταν πηγαίνεις με πουτάνες να παίρνεις πετσέτες μαζί σου και γιο γιο.....
εδώ θα σε πιάνει ακράτεια απ τα γαμήσια μου.......
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
αυτές τις μαλακίες σου έμαθε η ομογένεια;

Υ.Γ.
όταν πηγαίνεις με πουτάνες να παίρνεις πετσέτες μαζί σου και γιο γιο.....
εδώ θα σε πιάνει ακράτεια απ τα γαμήσια μου.......

...βλέπω λεβέντη μου παρακολουθείς τα γραφόμενά μου. Συνέχεισε να τα διαβάζεις μπας και βάλεις μυαλό,αν και δεν έχεις ελπίδες.....με το μυαλό που κουβαλάς άντε να γαμάς τη χούφτα σου :Uglystupid: :Uglystupid: :Uglystupid:

...βρε άρρωστε πόσο πίσω πήγες για να διαβάσεις παλιά μου post ???? 
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
...βλέπω λεβέντη μου παρακολουθείς τα γραφόμενά μου. Συνέχεισε να τα διαβάζεις μπας και βάλεις μυαλό,αν και δεν έχεις ελπίδες.....με το μυαλό που κουβαλάς άντε να γαμάς τη χούφτα σου :Uglystupid: :Uglystupid: :Uglystupid:

...βρε άρρωστε πόσο πίσω πήγες για να διαβάσεις παλιά μου post ???? 

τα καγκουρώ όταν σε γαμούσαν σε έβαζαν και στο μάρσιπο μετά;
Που σαι κομματόσκυλο...... μια χούφτα ποστ έχεις ρε καρταγκιόζη.

Υ.Γ.
τι μυαλό να βάλω ρε σκατόβλαχε που ήρθες από του διαόλου τη μάνα να μας πεις για τις ελεηνίδες και το θλιβερό γιωργάκη.
καραγκιόζη.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
....τρελό αγόρι το έκαψες τελείως  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

...με 16.130 μηνύματα σε 1,5 χρόνο που είσαι μέλος στο site και με 30 μηνύματα ανά μέρα, όλη η άχαρη ζωή σου περιορίζεται μπροστά σε ένα PC να γράφεις μαλακίες.... :jerking: :jerking: :jerking:

....και μάλιστα καμαρώνεις ότι έχεις περισσότερα μηνύματα από εμένα, τρομάρα σου... :jerking: :jerking: :jerking:

ΥΓ

...όταν σε  :2on1: :2on1: :2on1: να είσαι μακριά από το PC σου, μη πάθει τίποτα και σε χάσουμε  :2funny: :2funny: :2funny:

   

 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
ΠΑΣΟΚ για να φάμε με χρυσά κουτάλια.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566

...μήπως μετά το debate αποφασίσατε τι να ψηφίσετε ??? :headbang: :headbang: :headbang:

 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
...ίσως αν είχαμε τα αποτελέσματα του γκάλοπ στις εκλογές, κάποια πράγματα θα άλλαζαν...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
...ίσως αν είχαμε τα αποτελέσματα του γκάλοπ στις εκλογές, κάποια πράγματα θα άλλαζαν...
Όλοι για φούντο είναι φίλε...Ήξερες εσύ ότι ο αναπληρωματικός βουλευτής,από τη στιγμή που θα πάρει τη θέση του παραιτηθέντα,ΚΑΡΠΩΝΕΤΑΙ ΠΛΗΡΕΙΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ ΚΑΙ BONUS ΤΕΤΡΑΕΤΙΑΣ?????!!!!H ότι ΟΛΟΙ κυκλοφορούν με τα καινούργια ΥΒΡΙΔΙΚΑ LEXUS των 70.000€????!!!Οχι μπουρλότο,ΦΟΥΡΝΕΛΟ θα τους έβαζα άμα μου επιτρεπόταν.Και λόγω ιδιότητας τους προστατεύω κιόλας!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.423
Κριτικές
61
Like
42.546
Πόντοι
22.785
Όλοι για φούντο είναι φίλε...Ήξερες εσύ ότι ο αναπληρωματικός βουλευτής,από τη στιγμή που θα πάρει τη θέση του παραιτηθέντα,ΚΑΡΠΩΝΕΤΑΙ ΠΛΗΡΕΙΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ ΚΑΙ BONUS ΤΕΤΡΑΕΤΙΑΣ?????!!!!H ότι ΟΛΟΙ κυκλοφορούν με τα καινούργια ΥΒΡΙΔΙΚΑ LEXUS των 70.000€????!!!Οχι μπουρλότο,ΦΟΥΡΝΕΛΟ θα τους έβαζα άμα μου επιτρεπόταν.Και λόγω ιδιότητας τους προστατεύω κιόλας!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
μασ ακουνε κολιτε.........
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Όλοι για φούντο είναι φίλε...Ήξερες εσύ ότι ο αναπληρωματικός βουλευτής,από τη στιγμή που θα πάρει τη θέση του παραιτηθέντα,ΚΑΡΠΩΝΕΤΑΙ ΠΛΗΡΕΙΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ ΚΑΙ BONUS ΤΕΤΡΑΕΤΙΑΣ?????!!!!H ότι ΟΛΟΙ κυκλοφορούν με τα καινούργια ΥΒΡΙΔΙΚΑ LEXUS των 70.000€????!!!Οχι μπουρλότο,ΦΟΥΡΝΕΛΟ θα τους έβαζα άμα μου επιτρεπόταν.Και λόγω ιδιότητας τους προστατεύω κιόλας!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
πνίχτους τους πούστηδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom