Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
313
Πόντοι
21

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Πρώτα μας τα πρήζει και μετά θα μας τα κλάσει ο υπεργαμιας του downtown και του bou. Μετά θα κάνουμε νέο νήμα, έριξα κι εγώ φαπες στον μικροτσουτσουνο Κωστάκη ΧΑ ΧΑ.
Την καλησπέρα μου στο γκέι ζευγάρι @teo78 και @Georgekor84. Πλησιάστε στο τσονταδικο και θα χορτάσει πουτσα ο κωλος σας μέχρι να μην μπορείτε να περπατήσετε. Υπάρχουν και κάτι ταρίφες που συχνά περνάνε απ' έξω για να κουβαλάνε κάτι πουστρ@κια σαν εσάς. Πριν μπείτε να γνωριστείτε και με τον καθυστερημένο @Filippos3739 θα κάνετε ωραία παρέα όταν σας φαπωνω και τους 3 μαζί, τρομπες.
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
96
Κριτικές
1
Like
195
Πόντοι
0
Την καλησπέρα μου στο γκέι ζευγάρι @teo78 και @Georgekor84. Πλησιάστε στο τσονταδικο και θα χορτάσει πουτσα ο κωλος σας μέχρι να μην μπορείτε να περπατήσετε. Υπάρχουν και κάτι ταρίφες που συχνά περνάνε απ' έξω για να κουβαλάνε κάτι πουστρ@κια σαν εσάς. Πριν μπείτε να γνωριστείτε και με τον καθυστερημένο @Filippos3739 θα κάνετε ωραία παρέα όταν σας φαπωνω και τους 3 μαζί, τρομπες.
Σιγά ρε Ράμπο, το πρώτο αίμα ΧΑ ΧΑ. Μάλλον είναι το αίμα που τρέχει από τον σκισμένο κώλο σου για να συχνάζεις εκεί. Αλλά πάντα χρειάζεται ένας βλάκας σε κάθε "παρέα". Οπότε we enjoy your style
 
  • Like
Αντιδράσεις: teo78

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
86
Την καλησπέρα μου στο γκέι ζευγάρι @teo78 και @Georgekor84. Πλησιάστε στο τσονταδικο και θα χορτάσει πουτσα ο κωλος σας μέχρι να μην μπορείτε να περπατήσετε. Υπάρχουν και κάτι ταρίφες που συχνά περνάνε απ' έξω για να κουβαλάνε κάτι πουστρ@κια σαν εσάς. Πριν μπείτε να γνωριστείτε και με τον καθυστερημένο @Filippos3739 θα κάνετε ωραία παρέα όταν σας φαπωνω και τους 3 μαζί, τρομπες.
Ρε κωλοπαιδο κλείσε το στόμα σου γελοίε μην βγάλω τις συνομιλίες στην φόρα και τότε θα δούμε ποιος είναι πουστακι
 

miltos4

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2024
Μηνύματα
27
Like
18
Πόντοι
0
Ρε κωλοπαιδο κλείσε το στόμα σου γελοίε μην βγάλω τις συνομιλίες στην φόρα και τότε θα δούμε ποιος είναι πουστακι
Ο λαός απαιτεί, ο Κωστάκης να ξεφτιλιστεί !! Παρακαλώ το βίντεο ..
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
86
Ο λαός απαιτεί, ο Κωστάκης να ξεφτιλιστεί !! Παρακαλώ το βίντεο ..
Επειδή μίλησε για πουστακια ο Κωστάκης έχω να του πω την.παροιμια που λέει στου κρεμασμένου την πόρτα δεν μιλάνε για σχοινί
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Ρε κωλοπαιδο κλείσε το στόμα σου γελοίε μην βγάλω τις συνομιλίες στην φόρα και τότε θα δούμε ποιος είναι πουστακι
Άντε ρε πουστρ@κι ακόμα τις περιμένουμε.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
8
Like
9.060
Πόντοι
1.336
Ρε παιδιά αφήστε τον Κωστάκη ήσυχο. Το παιδί είναι καθυστερημένο, μου το έχει πει η μάνα του. Δυστυχώς για αυτόν δεν μπορεί να γίνει καλά και ο γιατρός είπε να του λέμε σε όλα ναι. Σας παρακαλώ μην του πάτε κόντρα, την βλακεία δεν την κέρδισε κανείς.
 

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
76
Like
84
Πόντοι
0
Κύριοι κάνετε κατάχρηση του χώρου που μας φιλοξενεί. Οι έξυπνοι ας αποχωρήσουν από τις διαμάχες. Οι βλάκες ας συνεχίσουν .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom