Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (7 μέλη και 13 επισκέπτες)

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
8
Like
10.120
Πόντοι
1.336
Χθες βράδυ, ωραίο ζευγάρι με μούναρο ξανθό βγαλμένο από τσόντα, έως 25 το πολύ, έδινε πόνο σε διάφορα μέρη του σινεμά. Είδα να την χύνουν στο στόμα τουλάχιστον 4 και να την γαμάνε τουλάχιστον άλλοι 2.
Ονειρική βραδιά
 

lust4all

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2016
Μηνύματα
66
Like
192
Πόντοι
0
Εγώ ήμουν ο ένας που την έχυσε ένα ποτάμι στο στομα... τα κρατούσα μέρες.
Απίστευτη γυναικάρα.
Ήρθαν κι άλλα ζευγάρια? :Ο
Μήπως ήσουν ο πρώτος που δεν κρατήθηκε και παρέδωσε τα όπλα πρόωρα? :cheesy:
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
663
Κριτικές
4
Like
604
Πόντοι
86
Χθες η νύχτα ήταν όνειρο
Τέτοια μουναρα σαν απο τσόντα δεν έχω ξανά δει εκεί μέσα
Την πήδηξαν Κ πήρε τσιμπούκια σε όλο το σινεμά με το γαμιά της να την πασαρει παντού
Από Θεσσαλονίκη μας είπαν ότι είναι Κ έτρωγε Κ ξύλο κωλομερια από το γαμιά της κ εμείς την παίρναμε με τη σειρά
Το ευχαριστήθηκα πολύ ήμουν από τους πρώτους
Επίσης τέτοια ουρά στον πάνω όροφο δεν έχω ξανά δει να περιμένει για πήδημα
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
281
Like
404
Πόντοι
21
Να μας έρχονται συχνότερα από την συμπρωτεύουσα τέτοια καυλακια.
Λέτε να παρελάσει και σημερα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: teo78

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
722
Κριτικές
2
Like
932
Πόντοι
366
Χθες η νύχτα ήταν όνειρο
Τέτοια μουναρα σαν απο τσόντα δεν έχω ξανά δει εκεί μέσα
Την πήδηξαν Κ πήρε τσιμπούκια σε όλο το σινεμά με το γαμιά της να την πασαρει παντού
Από Θεσσαλονίκη μας είπαν ότι είναι Κ έτρωγε Κ ξύλο κωλομερια από το γαμιά της κ εμείς την παίρναμε με τη σειρά
Το ευχαριστήθηκα πολύ ήμουν από τους πρώτους
Επίσης τέτοια ουρά στον πάνω όροφο δεν έχω ξανά δει να περιμένει για πήδημα
Τι ωρα περιπου ολα αυτα τυπε?
 

mikeis

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2024
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Χθες η νύχτα ήταν όνειρο
Τέτοια μουναρα σαν απο τσόντα δεν έχω ξανά δει εκεί μέσα
Την πήδηξαν Κ πήρε τσιμπούκια σε όλο το σινεμά με το γαμιά της να την πασαρει παντού
Από Θεσσαλονίκη μας είπαν ότι είναι Κ έτρωγε Κ ξύλο κωλομερια από το γαμιά της κ εμείς την παίρναμε με τη σειρά
Το ευχαριστήθηκα πολύ ήμουν από τους πρώτους
Επίσης τέτοια ουρά στον πάνω όροφο δεν έχω ξανά δει να περιμένει για πήδημα
Θα ερθει και σημερα?
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
722
Κριτικές
2
Like
932
Πόντοι
366
Θα ερθει και σημερα?
μου αρεσει που ρωτας αν θα ερθει και σημερα λες και ξερει κανενας αν θα ερθουν και τι ωρα θα πανε. Καλυτερα ρωτα αν ειναι καποιος εκει σημερα να πει αν εχει κανα ζευγαρι
 

mikeis

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2024
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
μου αρεσει που ρωτας αν θα ερθει και σημερα λες και ξερει κανενας αν θα ερθουν και τι ωρα θα πανε. Καλυτερα ρωτα αν ειναι καποιος εκει σημερα να πει αν εχει κανα ζευγαρι
mercy για την αγνοια μου φυλε μη νευριαζεις.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
722
Κριτικές
2
Like
932
Πόντοι
366
mercy για την αγνοια μου φυλε μη νευριαζεις.
δεν νευριασα φιλε μου και εγω αγνοια εχω αλλα με βαση τι λογικη δεν μπορει καποιος να ξερει ποτε θα παει το ζευγαρι που λεγανε ποσο μαλλον για ενα ζευγαρι που οπως ειπαν ειναι απο θεσσαλονικη και ηρθε για τουρ. Πιο χρησιμο ειναι να ρωτησεις εχει τωρα κανα ζευγαρι?
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
185
Like
257
Πόντοι
21
Τυπε αν εχεις την διαθεση ενημερωνεις.
Ειναι το λιγοτερο αστειο αυτο που εγραψες, δηλαδη τοποθετεις τιμωρια στους κανιβαλους του site, του νηματος, αλλα και σε ολους που εχουν τη καυλα να εχουν μια οπτικη;
Υπηρχαν και θα υπαρχουν ασχετοι και βαρβαροι, βαζω και τον εαυτο μου μεσα, που μπαχαλευουν το θεμα.
Αλλα ο σοβαρος μυστης θα ψαξει το χαμενο μηνυμα-ενημερωση, αναμεσα στα αλλα "ουσιωδη και σοβαρα".
Το λιγοτερο αστειο ειναι να γραφω ολοκληρη ενημερωση απο επισκεψη με λεπτομερειες και να μου γραφει ενας ''γνωστος αγνωστος'' οτι ειμαι παπατζης.Βεβαια οταν μπηκαν κι αλλοι και εγραψαν οτι ισχυουν οσα εγραψα την εκανε με ελαφρα αυτος και δεν ξαναμιλησε.
Αλλωστε ηδη λαβατε ενημερωση απο αλλους παρευρισκομενους για το βραδινο ζευγαρι.
Επειδη ομως εγω ημουν και πιο νωρις ειχαν ερθει αλλα 2 ζευγαρια. Το πρωτο ηταν στη δευτερη καμπινα του ισογειου οπου μεσα ειχε 2-3 και αλλους 2 στη διπλανη καμπινα. Βογγουσε συνεχεια η τυπισα. σε καποια φαση βγηκε απο το δωματιο ενας μαυρος ο οποιος και εφυγε αμεσως και αλλοι 2. μετα αλλοι 2 πηραν σειρα αλλα ειχαν συνεχεια κλειστα.
Το αλλο ζευγαρι μπηκε στην τελευταια καμπινα γδυθηκαν και εκατσαν φατσα προς τα 2 μικρα παραθυρακια οπου και μπηκαν διαφοροι τους πιπωσε ολους και ενας ψηλος του φωναξε και μπηκε μεσα και την πηδηξε. μετα η γκομενα πηρε εναν δονητη και επαιξε μονη της σε κοινη θεα παλι απο την καμπινα, ενω ο φιλος της τον επαιζε μονο.
 

Aggelioforos1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
874
Like
1.690
Πόντοι
206
Gang δεν εισαι στο 1970 καποτε ναι μπορει η απαντηση σου να περναγε λογο φοβου και αγνοια ...Στο σημερα ο φοβος και η αγνοια ειναι επιλογη που οι ανθρωποι του σημερα απορρίψανε λογο οτι η γνωση τους αναβαθμησε και μιλουν με επιχειρήματα και αυτο τους δινει την ευκαιρια να διεκδικούν ..

Επισης οταν δεν απαντας με επιχειρηματα αλλα απροσωπες τσαχπινιές του τυπου το νου σου επιβεβαιώνεις οτι εισαι ασχετος ..

οποτε περιμενω απαντηση στο τι σημαινει τσονταδικο και ποιοι εσεις ? εγω με εσενα μιλαω ...και εσυ σε εμενα ...
Φιλοσοφο πανέξυπνο μωράκι αιαιι
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
8
Like
10.120
Πόντοι
1.336
Μόνο θετικό είναι να υπάρχουν ζευγάρια που να παίζουν εκεί. Ανεβαίνει επίπεδο σε θέμα παρουσίας, επειδή θα πηγαίνουν νορμάλ άτομα σε σχέση με κρος, ζόμπι, πουστρακια και δεν ξέρω εγώ τι άλλο .
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
163
Κριτικές
2
Like
402
Πόντοι
21
Εντάξει το έχουμε καταλάβει πόσο δεν αντέχετε κάποιοι την διαφορετικότητα. Και όποιον δεν συμβαδίζει με τα γούστα σας και δεν σας κάθεται, βρίσκετε ένα υποτιμητικό επίθετο για να του την πείτε π.χ. ελεηνίδα. Γι αυτό ακριβώς έχω απαξιώσει τόσον καιρό το τσατ και δεν ασχολούμαι. όπως είπε και παραπάνω ένας φίλος, όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα...
Αφήστε την Μάγκι και την όποια Μάγκι ήσυχη. "Μαγκάκια" του πληκτρολογίου...
Δεν είσαι ο μόνος που τον έχουν ξενερώσει οι μπαχαλάκηδες του μπου. Ξέρεις πόσα προφίλ έχουν σταματήσει να γράφουν εξαιτίας τους?
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
163
Κριτικές
2
Like
402
Πόντοι
21
Προσωπικά το έχω ξαναπεί το συγκεκριμένο μαγαζί έχει πληθώρα επιλογών για όλους του επισκέπτες του. Το ότι τάχα μου και δήθεν όλοι ψοφάνε για ενημέρωση και το μόνο ζητούμενο τους δεν είναι η ενημέρωση, αλλά η απαξίωση, ο χλευασμός και οι κοκορομαχίες, με ξεπερνάει.

Επίσης προσωπική μου άποψη η οποία έχει διατυπωθεί και από άλλα μέλη (τα σοβαρά εννοώ) το ατ νυν downtown ΔΕΝ είναι τσοντοσινεμά με την λογική των τσοντάδικων του 1980 και 1990. Το ότι διαθέτει και προβολή δεν το κατατάσσει σε αυτή την κατηγορία. Οπότε εσείς που αναζητάτε εκείνη την εποχή είστε σε λάθος νήμα. Τον μπούλο...
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
163
Κριτικές
2
Like
402
Πόντοι
21
Τυπε αν εχεις την διαθεση ενημερωνεις.
Ειναι το λιγοτερο αστειο αυτο που εγραψες, δηλαδη τοποθετεις τιμωρια στους κανιβαλους του site, του νηματος, αλλα και σε ολους που εχουν τη καυλα να εχουν μια οπτικη;
Υπηρχαν και θα υπαρχουν ασχετοι και βαρβαροι, βαζω και τον εαυτο μου μεσα, που μπαχαλευουν το θεμα.
Αλλα ο σοβαρος μυστης θα ψαξει το χαμενο μηνυμα-ενημερωση, αναμεσα στα αλλα "ουσιωδη και σοβαρα".
Και μόνο ότι έβαλες τον ευατό σου μέσα σε κάνει πιο σοβαρό και από τους σοβαρούς. Από εμένα like

Η μόνη πραγματική λύση στο πρόβλημα αυτό είναι να ενημερώνουμε με πμ τους μύστες που είναι σοβαροί και να αφήσουμε απ΄ έξω τους μπαχαλάκηδες και τα λιγούρια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom