Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

la_kolan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
133
Like
124
Πόντοι
1
Πρέπει να είναι κανείς ανισόρροπος ή χαμένος για να κάνει φάσεις χωρις καπότα σε τσοντοσινεμά.
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
είναι καποιος εδω που ηταν εκει μια Κυριακη στα μεσα Μαρτιου που ειχα παει? με.... δυο εκεινη την ημερα ο ενας στα καθισματα πανω ο αλλος στην καμπινα
Σου έχω στείλει μήνυμα !
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
345
Like
355
Πόντοι
21
Εχω να κανω μια ερωτηση (Απορια)προς ολους!
Οταν πηγαινετε στα τσονταδηκα εχει πει ποτε κανεις σας το ψευδονημο που εχει εδω στο σαητ η φοβαστε να το πειτε για ευνοητους λογους!
 

sant7

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
114
Like
65
Πόντοι
1
Εχω να κανω μια ερωτηση (Απορια)προς ολους!
Οταν πηγαινετε στα τσονταδηκα εχει πει ποτε κανεις σας το ψευδονημο που εχει εδω στο σαητ η φοβαστε να το πειτε για ευνοητους λογους!
Αφού ρωτάς κάτι τέτοιο θα σου πω πριν από χρόνια είχε γράψει εδώ ένας ότι θα φέρει μια κοπέλα μοντελε να τη πάρει όλο το σινεμά.Δεν πήγε ποτέ ο τύπος αλλά πήγε μια κοπέλα που σύχναζε εκεί και έγινε χαμός.τοτε συστήθηκαν όλοι μεταξύ τους πρόεδροι αντιπρόεδροι κ.τ.λπ.καλη φάση και χάρηκαν τα παιδιά τότε πολύ θυμάμαι
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
345
Like
355
Πόντοι
21
Αφού ρωτάς κάτι τέτοιο θα σου πω πριν από χρόνια είχε γράψει εδώ ένας ότι θα φέρει μια κοπέλα μοντελε να τη πάρει όλο το σινεμά.Δεν πήγε ποτέ ο τύπος αλλά πήγε μια κοπέλα που σύχναζε εκεί και έγινε χαμός.τοτε συστήθηκαν όλοι μεταξύ τους πρόεδροι αντιπρόεδροι κ.τ.λπ.καλη φάση και χάρηκαν τα παιδιά τότε πολύ θυμάμαι
Απο οτι βλεπω εισαι απο τα αρχηκα μελη του σαιτ αλλα εμενα δεν μου το βγαζεις απο το μιαλο οτι παρα πολυ εχουν εδω μεσα παραπανω απο ενα προφηλ με αποτελεσμα να κοροηδευωντε μεταξη τους και να βρησκουν των μπελα τους και αυτη που δεν φτεναι!
Παντως εσυ δεν εδωσες απαντηση.Εδω μεσα εχω συναντηση πολυ υποκρησια απο ατομα που δεν εχω βρεθει ποτε απο κοντα πιθανων!
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.123
Πόντοι
206
Εχω να κανω μια ερωτηση (Απορια)προς ολους!
Οταν πηγαινετε στα τσονταδηκα εχει πει ποτε κανεις σας το ψευδονημο που εχει εδω στο σαητ η φοβαστε να το πειτε για ευνοητους λογους!
δεν χρειαζεται τα ζομπι γνωριζονται μεταξυ τους
 

lust4all

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2016
Μηνύματα
64
Like
176
Πόντοι
0
Εχω να κανω μια ερωτηση (Απορια)προς ολους!
Οταν πηγαινετε στα τσονταδηκα εχει πει ποτε κανεις σας το ψευδονημο που εχει εδω στο σαητ η φοβαστε να το πειτε για ευνοητους λογους!
Δηλαδή εσύ συστήνεσαι ως Xaris/Xaroula στο τσοντάδικο? (ρητορικό το ερώτημα)
 

lust4all

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2016
Μηνύματα
64
Like
176
Πόντοι
0
Ζευγάρι χθες βράδυ στο cinema με milfara σε καμπίνα του ισογείου. Τους πήρα είδηση λίγο αργά. Βγήκε έξω από την καμπίνα γυμνόστηθη (βυζάρες) με μάσκα και χάιδευε τις ψωλές. Διάλεγε και έμπαινε στην καμπίνα με τον επόμενο τυχερό. Απ' ό,τι κατάλαβα ήταν καμιά δεκαριά οι τυχεροί... Εγώ μπήκα, μου πήρε πίπα, μου γλειψε τα αρχίδια και την έχυσα στο στόμα. Τα κατάπιε όλα περήφανη... Ο δικός της δίπλα έπαιρνε μάτι, τον έπαιζε και με ψιλοχάιδευε... Μετά έφυγα... Αυτά έγιναν γύρω στις 12.30 μετά τα μεσάνυχτα...
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
345
Like
355
Πόντοι
21
Δηλαδή εσύ συστήνεσαι ως Xaris/Xaroula στο τσοντάδικο? (ρητορικό το ερώτημα)
Εγω δεν εχω παει ποτε σε αυτα τα μερη.Τω να παω και να πω ποια ειμαι δεν με συνφερη γιατη εχω πολους εχθρους τωρα τελευταια εδω μεσα γιατη λεω ορησμενα πραγματα που κατα 90% πιστευω οτι ισχιουν.
Για αυτο και εχουν παψει να μου στελνουν προσωπηκα μηνηματα κτλ.
Την νομιωσηνη μου δεν μου την προσβαλει κανενας...
 

gambros

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
38
Κριτικές
5
Like
252
Πόντοι
0
απορία για όποιον έχει τις απαντήσεις: αυτά τα σινεμά είναι μόνο για γκέι; Τελοσπάντων οι πιο περπατημένοι σε ποιο προτείνετε να πάω που να είναι όπως παλιά, δεκαετία 80 δηλαδή, για ελεύθερο παίξιμο και μάτι χωρίς να πρέπει να αποφύγεις τον κάθε πικραμένο; Στρέιτ ζευγάρια όντως παίζουν ή όλοι μιλάνε γι' αυτά σε τέτοιους χώρους, χωρίς να τα έχει δει ποτέ κανείς -σαν το γέτι των πάγων ένα πράμα
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.123
Πόντοι
206
Εγω δεν εχω παει ποτε σε αυτα τα μερη.Τω να παω και να πω ποια ειμαι δεν με συνφερη γιατη εχω πολους εχθρους τωρα τελευταια εδω μεσα γιατη λεω ορησμενα πραγματα που κατα 90% πιστευω οτι ισχιουν.
Για αυτο και εχουν παψει να μου στελνουν προσωπηκα μηνηματα κτλ.
Την νομιωσηνη μου δεν μου την προσβαλει κανενας...
Γιατι σε εχθρευονται χαρη/χαρουλα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δηλαδή εσύ συστήνεσαι ως Xaris/Xaroula στο τσοντάδικο? (ρητορικό το ερώτημα)
αν ειναι στημενος στα 4 για χαρουλα θα συστηθει
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.123
Πόντοι
206
Δηλαδη στο At πρεπει να με περνάνε ολοι; αυτο εννοείς; Δεν σε καταλαβαίνω
ναι εχουν οι μυστες αισθηματα δεν γινεται να τους αποριπτεις μετα γινονται χειροτερα ζομπι αποτι ειναι ηδη
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.775
Κριτικές
126
Like
7.827
Πόντοι
7.885
Ζευγάρι χθες βράδυ στο cinema με milfara σε καμπίνα του ισογείου. Τους πήρα είδηση λίγο αργά. Βγήκε έξω από την καμπίνα γυμνόστηθη (βυζάρες) με μάσκα και χάιδευε τις ψωλές. Διάλεγε και έμπαινε στην καμπίνα με τον επόμενο τυχερό. Απ' ό,τι κατάλαβα ήταν καμιά δεκαριά οι τυχεροί... Εγώ μπήκα, μου πήρε πίπα, μου γλειψε τα αρχίδια και την έχυσα στο στόμα. Τα κατάπιε όλα περήφανη... Ο δικός της δίπλα έπαιρνε μάτι, τον έπαιζε και με ψιλοχάιδευε... Μετά έφυγα... Αυτά έγιναν γύρω στις 12.30 μετά τα μεσάνυχτα...
Πάντα μετά τα μεσάνυχτα τυπε, που έχουμε μαζευτεί και όλα τα ζόμπι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom