Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (7 μέλη και 18 επισκέπτες)

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Ξερει κανενας πως να πεισω τη γυναικα μου να ερθει βραδυ ? ειναι αχορταγη στο σεξ αλλα με αλλα ατομα κομπλαρει θελω ομως να τη φερω και να κανουμε παιχνιδι με ζευγαρι η ενα δυα αντρες καθαρους οχι βρωμυλους και να ξερουν να ικανοποιουνε ,το μονο που ζηταω ειναι να μας πληρωσουν το εισητιριο
Έλα σε μένα και σου πληρώνω. Το ξενοδοχείο, και σού δίνω και λευτα μετά να πας και στο σινεμά, από εμένα, συστημένος, και θα περάσετε ευχάριστες στιγμές μύστη συνάδελφε
 

Couple 77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
4
Like
8
Πόντοι
0
Γεια σε όλους.θελω να πάω με την κοπέλα μου από το μαγαζί καθαρά για την εμπειρία.δεν θα κάνουμε τρίο η κάτι τέτοιο παρά μόνο μια δοκιμή στο gloryhole.αξιζει το μαγαζί και ο κόσμος και το γενικό κλίμα? κάποια γνώμη θα βοηθούσε για την απόφαση
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
καλημερα σε ολους. Θα ταξιδεψω Παρισι σε 3 μερες. Αν γνωριζει καποιος να μου δωσει πληροφοριες για sexομαγαζα, και σε ποια περιοχη ειναι.
Ευχαριστω
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
265
Like
359
Πόντοι
21
Γεια σε όλους.θελω να πάω με την κοπέλα μου από το μαγαζί καθαρά για την εμπειρία.δεν θα κάνουμε τρίο η κάτι τέτοιο παρά μόνο μια δοκιμή στο gloryhole.αξιζει το μαγαζί και ο κόσμος και το γενικό κλίμα? κάποια γνώμη θα βοηθούσε για την απόφαση
Απο ολα τα αντιστοιχα μαγαζια- τσονταδικα ειναι το πιο καθαρο και αξιοπρεπες. Τωρα απο κοσμο εξαρταται. Μπορειτε ειτε να ενθουσιαστειτε η και να φυγετε τρεχοντας.
Θα πρεπει να πατε και να σχηματισετε οι ιδιοι αποψη.
 

Couple 77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
4
Like
8
Πόντοι
0
Απο ολα τα αντιστοιχα μαγαζια- τσονταδικα ειναι το πιο καθαρο και αξιοπρεπες. Τωρα απο κοσμο εξαρταται. Μπορειτε ειτε να ενθουσιαστειτε η και να φυγετε τρεχοντας.
Θα πρεπει να πατε και να σχηματισετε οι ιδιοι
Ναι έχεις δίκιο. Αυτό που μας νοιάζει είναι να είναι καθαρό και ο κόσμος λίγο νορμάλ
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Γεια σε όλους.θελω να πάω με την κοπέλα μου από το μαγαζί καθαρά για την εμπειρία.δεν θα κάνουμε τρίο η κάτι τέτοιο παρά μόνο μια δοκιμή στο gloryhole.αξιζει το μαγαζί και ο κόσμος και το γενικό κλίμα? κάποια γνώμη θα βοηθούσε για την απόφαση
Καλητερα μύστη συνάδελφε να πας σε ένα ξενοδοχείο priamos που έχει δωμάτιο με glory hole, παρά εκεί μέσα,να φύγεις με νεύρα από τον κάθε τυχαίο μην χαρακτήρισω αλλιώς , που θα σου πιάνει την τσαπου για να στην γλυψη
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Απο ολα τα αντιστοιχα μαγαζια- τσονταδικα ειναι το πιο καθαρο και αξιοπρεπες. Τωρα απο κοσμο εξαρταται. Μπορειτε ειτε να ενθουσιαστειτε η και να φυγετε τρεχοντας.
Θα πρεπει να πατε και να σχηματισετε οι ιδιοι αποψη.
Το δεύτερο θα γίνει μύστη συνάδελφε θα φύγουν τρέχοντας
 

petroulacrossaki

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2017
Μηνύματα
47
Like
24
Πόντοι
1
Πήγα πριν από λίγο καιρό και είχα να πάω χρόνια... Από τότε με την αεροσυνοδό που λέτε.. Ήμουν κι εγώ εκεί.. 2016? Κάπου τότε..
Πολλές αλλαγές, θα το ξανατολμησω σύντομα..
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Πήγα πριν από λίγο καιρό και είχα να πάω χρόνια... Από τότε με την αεροσυνοδό που λέτε.. Ήμουν κι εγώ εκεί.. 2016? Κάπου τότε..
Πολλές αλλαγές, θα το ξανατολμησω σύντομα..
Τώρα μύστη το υδρημα δυστυχώς έχει φτιαχτεί για εσάς, εκείνη η εποχή πέθανε, όπως πέθανε και ο Αλέφαντος και ο Κώστας Γκουσγκούνης, ωραίες εποχές αλλά παρελθόν δυστυχώς
 

Couple 77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
4
Like
8
Πόντοι
0
Καλητερα μύστη συνάδελφε να πας σε ένα ξενοδοχείο priamos που έχει δωμάτιο με glory hole, παρά εκεί μέσα,να φύγεις με νεύρα από τον κάθε τυχαίο μην χαρακτήρισω αλλιώς , που θα σου πιάνει την τσαπου για να στην γλυψη
Α έχει τέτοια..κατάλαβα φίλε μου ευχαριστώ
 

Matikaiola

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2022
Μηνύματα
46
Like
50
Πόντοι
0
Τι ωρα ανοιγει το πρωι;;

Κοσμος παιζει νωρις;
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
Καλημέρα σε όλους πριν λίγες σελίδες είχα πει ότι θα επαναληφθεί το σκηνικό με την αεροσυνοδό που είχα κανονίσει πριν λίγα χρόνια.Επειδη ότι λέω το κάνω το σκηνικό θα επαναληφθεί όντως σε λίγο καιρό.Δε θα κάτσω να πω σε μια εβδομάδα σε δύο σε τρεις αλλά θα γίνει.Οποιος ενδιαφέρεται να είναι ενεργός στο σκηνικό μου στέλνει στο instagram μου.Οσοι ήταν τους στο σκηνικό γνωρίζουν.Ευχαριστω καλή συνέχεια
Login • Instagram to instagram mou.
 

Tis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
42
Like
53
Πόντοι
0
Α έχει τέτοια..κατάλαβα φίλε μου ευχαριστώ
Μην τον ακούς ανάλογος την μέρα είναι , και αν δεν θεέ εσύ κάνεις δεν σε αναγκάζει μπορείς μπορείς ζητήσεις και την βοήθεια του ιδιοκτήτη
 

PennyEasy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Δεν έχω ινστα πώς μπορώ να δηλώσω συμμετοχή;
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Α έχει τέτοια..κατάλαβα φίλε μου ευχαριστώ
Έχεις πάρει και άλλες απαντήσεις
Από ότι κατάλαβα θέλεις να κάνεις δοκιμή στο gloryhole

Αν σαν ζευγάρι θέλετε να μπείτε μέσα στο gloryhole και να κάνετε δοκιμή το gloryhole είναι μία καμπίνα που έχει γύρω-γύρω τρύπες

Αν μπείτε εκεί μέσα θα έρθουνε μερικοί και θα βάλουνε στις τρύπες τα πουλιά τους

Εσείς δεν θα τους βλέπετε

Η μπορείτε να μην κάνετε τίποτα ή μπορείτε να κάνετε ότι σας αρέσει

Αν τώρα δεν πάτε στο gh και πάτε απέξω

Εξαρτάται πού θα κάτσετε και τι θα κάνετε

Σε καμπίνα που έχει κουρτίνα και παραθυράκια και θα τα ανοίξετε ή όχι

Στο μικρό σινεμά

Στους πάνω ορόφους

Στο κεντρικό σινεμά

Στο dark room

Και αναλόγως τι θα κάνετε
θα χαϊδεύεστε ή κάτι πιο πολύ
Απλώς θα κοιτάτε την ταινία

Αναλόγως τη διάθεσή σας μπορεί να μη συμβεί τίποτα ή μπορεί να πάει η κοπέλα με έναν με δύο η και με όλο το μαγαζί

Κανένας δεν θα σας υποχρεώσει να κάνετε κάτι που δεν θέλετε

Βέβαια μερικές φορές δίνονται λάθος εντυπώσεις

Παραδείγματος χάρη Αν η κοπέλα σου κάνει πίπα σε δημόσιο χώρο
Κάποιοι θα πλησιάσουν για να συμμετάσχουν

Αν όμως δεν θέλετε και πείτε παιδιά μόνο να βλέπετε
99,9% Η απόφαση γίνεται Σεβαστή

Να είσαστε ζευγάρι και κάποιος να ορμήσει στον άντρα είναι πολύ πολύ πολύ σπάνιο
 

Couple 77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
4
Like
8
Πόντοι
0
Έχεις πάρει και άλλες απαντήσεις
Από ότι κατάλαβα θέλεις να κάνεις δοκιμή στο gloryhole

Αν σαν ζευγάρι θέλετε να μπείτε μέσα στο gloryhole και να κάνετε δοκιμή το gloryhole είναι μία καμπίνα που έχει γύρω-γύρω τρύπες

Αν μπείτε εκεί μέσα θα έρθουνε μερικοί και θα βάλουνε στις τρύπες τα πουλιά τους

Εσείς δεν θα τους βλέπετε

Η μπορείτε να μην κάνετε τίποτα ή μπορείτε να κάνετε ότι σας αρέσει

Αν τώρα δεν πάτε στο gh και πάτε απέξω

Εξαρτάται πού θα κάτσετε και τι θα κάνετε

Σε καμπίνα που έχει κουρτίνα και παραθυράκια και θα τα ανοίξετε ή όχι

Στο μικρό σινεμά

Στους πάνω ορόφους

Στο κεντρικό σινεμά

Στο dark room

Και αναλόγως τι θα κάνετε
θα χαϊδεύεστε ή κάτι πιο πολύ
Απλώς θα κοιτάτε την ταινία

Αναλόγως τη διάθεσή σας μπορεί να μη συμβεί τίποτα ή μπορεί να πάει η κοπέλα με έναν με δύο η και με όλο το μαγαζί

Κανένας δεν θα σας υποχρεώσει να κάνετε κάτι που δεν θέλετε

Βέβαια μερικές φορές δίνονται λάθος εντυπώσεις

Παραδείγματος χάρη Αν η κοπέλα σου κάνει πίπα σε δημόσιο χώρο
Κάποιοι θα πλησιάσουν για να συμμετάσχουν

Αν όμως δεν θέλετε και πείτε παιδιά μόνο να βλέπετε
99,9% Η απόφαση γίνεται Σεβαστή

Να είσαστε ζευγάρι και κάποιος να ορμήσει στον άντρα είναι πολύ πολύ πολύ σπάνιο
Ευχαριστώ πολύ για την όλη ανάλυση.ειναι πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες σου και μας βοήθησες να καταλάβουμε τι παίζει
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
Παιδιά μη στέλνετε εδώ για το σκηνικό.Σας είπα θα ξαναγίνει η φάση με τη κοπέλα την αεροσυνοδό άλλη μια φορά και μόνο τη μέρα που θα μου πει αυτή.Δε θα το ανακοινώσω εδώ για δικούς μου και δικούς της λόγους.Οποιος ενδιαφέρει ας μου στείλει inbox στο insta μου ότι ενδιαφέρεται και όταν είναι να γίνει θα το γράψω εκεί έτσι κιαλλιως.Ευχαριστω.Το insta einai Greekswinger1 (@greekswinger1) • Instagram photos and videos
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Παιδιά μη στέλνετε εδώ για το σκηνικό.Σας είπα θα ξαναγίνει η φάση με τη κοπέλα την αεροσυνοδό άλλη μια φορά και μόνο τη μέρα που θα μου πει αυτή.Δε θα το ανακοινώσω εδώ για δικούς μου και δικούς της λόγους.Οποιος ενδιαφέρει ας μου στείλει inbox στο insta μου ότι ενδιαφέρεται και όταν είναι να γίνει θα το γράψω εκεί έτσι κιαλλιως.Ευχαριστω.Το insta einai Greekswinger1 (@greekswinger1) • Instagram photos and videos
Πάρε την κοπέλα μύστη συνάδελφε και ελάτε σε εμένα και τα εισιτήρια διαρκείας πληρωμένα από εμένα συστημένα, αλλά για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το θέμα έλα ιδιωτικά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom