Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
124
Like
315
Πόντοι
21
Ρε αδερφέ πραγματικά από την μία παρακαλάς να σου κάτσει κανένας για να τον χώσεις από την άλλη βρίζεις όλους του θαμώνες.... Από την μία πας προσκαλείς διάφορους τρανς και gay να πάτε σαν ζευγάρι σε τσονταδικο μπας και σου πάρουν καμία πιπα και τους λες ότι σε φτιάχνουν τα κωλαράκια με στρινγκ από την άλλη αποκαλείς αυτούς που έχουν τα ίδια γούστα με εσένα ψυχανομαλους και 1002 αλλα... . Βρες τα με τον εαυτό σου δες τι σου συμβαίνει μην ξεχνάς τις εποχές που παρακαλαγες μέσα σε αυτό το σινεμά ολογυμνος και γινόσουν τσίρκο... Και μην ξεχνάς τι γράφεις και τι προτάσεις κάνεις σε άλλες σελίδες.....
απορώ ρε παιδιά γιατί ασχολείστε με αυτόν τον ψυχάκια ? δεν έχετε ακόμα καταλάβει ότι ο άνθρωπος έχει ψυχολογικά προβλήματα ?
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
απορώ ρε παιδιά γιατί ασχολείστε με αυτόν τον ψυχάκια ? δεν έχετε ακόμα καταλάβει ότι ο άνθρωπος έχει ψυχολογικά προβλήματα ?
Ψυχολογικά προβλήματα ίσως έχεις εσύ και όποιος μύστης πάει εκεί μέσα που αν το πεις σε μια νορμάλ γυναίκα ότι πυγενεις σε τσονταδικο η ανώμαλο θα σέ πει η αδερφή οπότε κάντε ερωτήσεις λίγο να δείτε τη απάντησεις θα πάρετε επιστήμονες
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
259
Like
351
Πόντοι
21
Εμεις ετσι και αλλιως ψαχνουμε ανωμαλαριες γυναικες που αγαπουν να παρτουζωνονται, οποτε οι νορμαλ γυναικες μας ξενερωνουν λιγο.
 

Morata

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
68
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Είναι κανεις μέσα τώρα ;
 

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
509
Πόντοι
81
Ψυχολογικά προβλήματα ίσως έχεις εσύ και όποιος μύστης πάει εκεί μέσα που αν το πεις σε μια νορμάλ γυναίκα ότι πυγενεις σε τσονταδικο η ανώμαλο θα σέ πει η αδερφή οπότε κάντε ερωτήσεις λίγο να δείτε τη απάντησεις θα πάρετε επιστήμονες
Σωστά, τα γράφετε. Προβληματικοι είναι, μεγαλωμένοι σε προβληματικες οικογένειες που τους γέμισαν με ψυχικά τραύματα κατά την διάρκεια της ανατροφής τους.
 

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
509
Πόντοι
81
Εμεις ετσι και αλλιως ψαχνουμε ανωμαλαριες γυναικες που αγαπουν να παρτουζωνονται, οποτε οι νορμαλ γυναικες μας ξενερωνουν λιγο.
Ναι, ρε φίλε, άμα υπάρχει συναίσθημα, έλα να με βρεις και να μου πεις, με τι κουράγιο θα κανετε τις παρτουζες εσύ ή εκείνη.
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Σας εχω πει 100 φορες πως πρεπει να οργανωθουμε, ετσι ωστε και να περναμε καλα εμεις και τα ζευγαρια που θα ειναι σε εμας,
και να μην υπαρχουν παρισακτοι σε παρτουζες που θα οργανωνουμε ειτε στο ιδρυμα ειτε αλλου
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Σας εχω πει 100 φορες πως πρεπει να οργανωθουμε, ετσι ωστε και να περναμε καλα εμεις και τα ζευγαρια που θα ειναι σε εμας,
και να μην υπαρχουν παρισακτοι σε παρτουζες που θα οργανωνουμε ειτε στο ιδρυμα ειτε αλλου
Μπορεί σε κανένα ξενοδοχείο το ποίο φυσικό τώρα παρτουζα με μια γκόμενα φίλε που έχεις συναισθήματα δύσκολη περίπτωση τώρα αν είσαι μόνος και γούσταρεις ανωμαλία την πληρώνεις και την βρίσκεις εγώ που έχω συντροφιά γυναίκα και πάμε σε μαγαζιά ανταλλαγής συντρόφον απλά έρχεται για ποτω όχι τίποτα άλλο εγώ κάνω το μάτι μου μόνο και στο ξενοδοχείο όταν είμαστε δυο μας μας βγενει η καύλα τώρα πρωσπαθο να την ψήσω να κάνουμε σεξ μαζί με ένα ζευγάρι χωρίς να έχουμε επαφή απλά να βλέπουμε
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Fatsea παρε με μαζι σου. Τα κανω ολα πιπες γλυφουνια, δινω κωλο γαμαω μουνια. Μεγαλος καριολης ειμαι, χεχε
και μην τρελενεστε ρε, καντε χαβαλε και περαστε καλα, δεν σας φτανουν τα καθημερινα προβληματα, θελετε να φορτονεστε κι'απο δω?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.759
Πόντοι
7.885
Σωστά, τα γράφετε. Προβληματικοι είναι, μεγαλωμένοι σε προβληματικες οικογένειες που τους γέμισαν με ψυχικά τραύματα κατά την διάρκεια της ανατροφής τους.
Τυπισσα γι αυτην την ανωμαλια πλεον ζουμε οι μυστες. Εσυ τραβα να βρεις κανα παντοφλακια να λετε μονο για το φαι και για τα μαλακιστηρια παιδια της γειτονισσας.
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
748
Κριτικές
131
Like
6.999
Πόντοι
17.576
Σωστά, τα γράφετε. Προβληματικοι είναι, μεγαλωμένοι σε προβληματικες οικογένειες που τους γέμισαν με ψυχικά τραύματα κατά την διάρκεια της ανατροφής τους.
Και εσύ αφού είσαι από μι προβληματική οικογένεια με ανατροφή (γαλλικά και πιάνο) τι θες σε ένα φόρουμ που λέγεται μπουρδελα άρα γυναίκες πληρωμένου έρωτα και πολύ περισσότερο σε ένα τοπικ που ασχολείται με τσοντοσινεμα;;;; κάτι βρωμάει εδώ.... Μπας και έχεις φαγούρα και ντρέπεσαι να το πεις;;;;
 

φιληδονη κυρια

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Ιαν 2022
Μηνύματα
176
Like
5.871
Πόντοι
1.041
Και εσύ αφού είσαι από μι προβληματική οικογένεια με ανατροφή (γαλλικά και πιάνο) τι θες σε ένα φόρουμ που λέγεται μπουρδελα άρα γυναίκες πληρωμένου έρωτα και πολύ περισσότερο σε ένα τοπικ που ασχολείται με τσοντοσινεμα;;;; κάτι βρωμάει εδώ.... Μπας και έχεις φαγούρα και ντρέπεσαι να το πεις;;;;
σωστος
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Στην εποχή μας έχουμε παιδες δημοκρατία και δεχόμαστε όλες τις απόψεις και προτάσεις τώρα τα γούστα στην εποχή μας πληρώνονται και όταν λοιπόν πληρώνεις έχεις κάι της ανάλογες περιπτώσεις που θα βρεθείς στο κατάστημα ( ίδρυμα)
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Πέριξ των πελατών τώρα τό κατάστημα ( ιδρύμα) τρέφονται πελάτες ( ασθενείς) άλλος ηδονοβλεψίας άλλος πανηδονυστης και έτσι υπάρχει ένα μέρος που πάνε και αφήνουν ήσυχους αυτούς κάνουμε σεξ στο υπεθρο και δεν υπάρχει και εγκλήματικοτητα άρα το ίδρυμα κάνει λειτουργημα
 

Giorgos 1987

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
73
Like
86
Πόντοι
0
Καλημέρα.. σκέφτεται κανένα ζευγάρι σήμερα να πάει?
 

Mpourdeliarisss

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
53
Like
64
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • κατάλογος.jpg
    κατάλογος.jpg
    15,7 KB · Εμφανίσεις: 61

Giorgos 1987

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
73
Like
86
Πόντοι
0

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Δεν ήρθα τελικά γτ δεν βρήκα εισιτήριο με τα 300 ζευγάρια..
Τελευταία το ίδρυμα άλλαξε ιδιοκτήτες και έχει κάνει αλλαγές στης του τιμές και ναι μεν έχει αλλάξει άποψη στο ίδρυμα αλλά δυστυχώς απευθύνεται σε γκέι πλυθησμό και όχι σε ζευγάρια δηλαδή ένα ζευγάρι που ψάχνετε για άντρες ποίο καλά θα περάσει μια Πέμπτη βράδυ στο 2+2 στον Πειραιά και με τα ίδια χρήματα με ποτά και θα διασκεδάσουν
 

ntaizy_crossaki

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2021
Μηνύματα
38
Like
220
Πόντοι
20
Καλησπέρα. Επειδή δεν έχω πάει ποτέ στο εν λόγω σινεμά, οι φάσεις πώς ακριβώς γίνονται εκεί; Αν κάτσω ντυμένη σε καμπίνα με ανοιχτή την πόρτα, θα παιχτεί τίποτα; Σκέφτομαι να πάω, αλλά δεν ξέρω αν θα υπάρχει ανταπόκριση.
 

Συνημμένα

  • 20211022_194748.jpg
    20211022_194748.jpg
    668 KB · Εμφανίσεις: 106

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
θα κλαις τα χρηματα σου, ψυχη δεν παταει, ειδικα στις μερες που ζουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom