Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Καμία σωστή ανωμαλία θα κανονιστεί ας πούμε;;
Εκεί μέσα είναι ίδρυμα ανωμαλίας και πάνε άτομα ψυχικής ιδιαίτερου ενδιαφέροντος οπότε θα βρεις ότι θέλεις αφού δεν το κλείνει η αστυνομία πάλι καλά πάντως των κουβά δεν τον ξέχασα απλά δεν έχω λεφτά τώρα
 

klearxos000

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2019
Μηνύματα
94
Like
280
Πόντοι
20
γεια σας
Βραδυνη επισκεψη με την καβλα μου αποψε.Μπηκαμε στη ν κατω αιθουσα ειχε αρκετο κοσμο,κατσαμε κανενα 10 λεπτο ορθιοι και επεσε το πρωτο χουφτωμα.Ανεβηκαμε στις καμπινες επανω και αρχισαμε να πεζουμε και με την συμετοχη αλλων.Μεχρι εδω ολα καλα ξεκηνισαμε να παμε στους καναπεδες για ποιο ανεση,και ξαφνικα ενας γερος αλβανος μπαινει αναμεσα μας και ηθελε να κανει τα κουμαντα.Του λεμε στην αρχη ευγενικα να φυγει,εκει αυτος.Αρχιζω και του την λεω ασχημα,φευγει αλλα 2 ωριτσες που κατσαμε εκει συνεχως μας χαλαγε την φαση,με αποτελεσμα να μας χαλασει την βραδια και την ορεξη που ειχαμε.
Και ρωτω φιλοι μου γιατι ορισμενη δεν καταλαβαινουν το οχι των αλλων και κανουν οτι ειναι δυνατων να στην χαλανε.Στο τελος ηρθε να μου ζητησει τον λογο γιατι δεν τον θελαμε ελεος.Και το κακο ηταν οτι ξεκηνισαμε να κανουμε ενα παιχνιδακι ομαδικο καλο, και μπηκε ο μαλακα παλι στην μεση.ξενερωσαμε και φυγαμε.
Γιατι δεν βαζουν ενα οριο ηλικιας να ξεμπερδευουμε με τα γεροντια.
 

Newmanforsex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2021
Μηνύματα
95
Like
1.049
Πόντοι
200
γεια σας
Βραδυνη επισκεψη με την καβλα μου αποψε.Μπηκαμε στη ν κατω αιθουσα ειχε αρκετο κοσμο,κατσαμε κανενα 10 λεπτο ορθιοι και επεσε το πρωτο χουφτωμα.Ανεβηκαμε στις καμπινες επανω και αρχισαμε να πεζουμε και με την συμετοχη αλλων.Μεχρι εδω ολα καλα ξεκηνισαμε να παμε στους καναπεδες για ποιο ανεση,και ξαφνικα ενας γερος αλβανος μπαινει αναμεσα μας και ηθελε να κανει τα κουμαντα.Του λεμε στην αρχη ευγενικα να φυγει,εκει αυτος.Αρχιζω και του την λεω ασχημα,φευγει αλλα 2 ωριτσες που κατσαμε εκει συνεχως μας χαλαγε την φαση,με αποτελεσμα να μας χαλασει την βραδια και την ορεξη που ειχαμε.
Και ρωτω φιλοι μου γιατι ορισμενη δεν καταλαβαινουν το οχι των αλλων και κανουν οτι ειναι δυνατων να στην χαλανε.Στο τελος ηρθε να μου ζητησει τον λογο γιατι δεν τον θελαμε ελεος.Και το κακο ηταν οτι ξεκηνισαμε να κανουμε ενα παιχνιδακι ομαδικο καλο, και μπηκε ο μαλακα παλι στην μεση.ξενερωσαμε και φυγαμε.
Γιατι δεν βαζουν ενα οριο ηλικιας να ξεμπερδευουμε με τα γεροντια.
Από αγαμητους τι περιμένεις, κάτι τέτοιους δεν θα έπρεπε να τους βάζουν μέσα, πάντως καλύτερα θα ήταν να έχετε κλείσει από πριν τα ραντεβού με αυτούς που μπορείτε να συνεννοηθειτε για να βγει δυνατό το παιχνίδι!
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
γεια σας
Βραδυνη επισκεψη με την καβλα μου αποψε.Μπηκαμε στη ν κατω αιθουσα ειχε αρκετο κοσμο,κατσαμε κανενα 10 λεπτο ορθιοι και επεσε το πρωτο χουφτωμα.Ανεβηκαμε στις καμπινες επανω και αρχισαμε να πεζουμε και με την συμετοχη αλλων.Μεχρι εδω ολα καλα ξεκηνισαμε να παμε στους καναπεδες για ποιο ανεση,και ξαφνικα ενας γερος αλβανος μπαινει αναμεσα μας και ηθελε να κανει τα κουμαντα.Του λεμε στην αρχη ευγενικα να φυγει,εκει αυτος.Αρχιζω και του την λεω ασχημα,φευγει αλλα 2 ωριτσες που κατσαμε εκει συνεχως μας χαλαγε την φαση,με αποτελεσμα να μας χαλασει την βραδια και την ορεξη που ειχαμε.
Και ρωτω φιλοι μου γιατι ορισμενη δεν καταλαβαινουν το οχι των αλλων και κανουν οτι ειναι δυνατων να στην χαλανε.Στο τελος ηρθε να μου ζητησει τον λογο γιατι δεν τον θελαμε ελεος.Και το κακο ηταν οτι ξεκηνισαμε να κανουμε ενα παιχνιδακι ομαδικο καλο, και μπηκε ο μαλακα παλι στην μεση.ξενερωσαμε και φυγαμε.
Γιατι δεν βαζουν ενα οριο ηλικιας να ξεμπερδευουμε με τα γεροντια.
Άμα θες φίλε επιλογές στους πελάτες κάτσε σπίτι και βάλε αγγελία και κάλεσε οποίον θες εκεί μέσα είναι μπουρδέλο βάζει μέσα ανωμαλία φουλλ ηδονοβλεψίες πανηδονυστες ότι θες βρομιλοι Λιγουρία ότι θέλεις εγώ φίλε μου δεν θα με δεις ποτέ εκεί γιατί είναι αδερφή αυτός που το έχει και να με πληρώσουν ποσοστό από την δουλειά δεν πάω εκτός και αν καταλάβουν τη μαλάκια τους και μου ζήτησουν μια συγνώμη τότε ίσως προς το παρόν εγώ το παλεύω νωμικα
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Το μαγαζί σύντομα θα κλείσει θα μπει μέσα εισαγγελέας γιατί έχει κάμερες και καταγράφουν τούς πάντες και ένα βράδυ που έφυγα εγώ με φασαρία στο δρόμο είχα ένα μυστήριο τροχαίο ατύχημα που σημειώθηκε και ειμουν 7μηνες στο νοσοκομείο τώρα θα αναλάβουν την υπόθεση τα όργανα του κράτους για αυτό το νου σας τη γράφεται παίδες
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Σιγα ρε Γιαννη τσονταδικο ειναι οχι παραρτημα της CIA
Και όμως έχει κάμερες ασφαλείας που σάς καταγράφουν όπως είχε το ίδρυμα ανταλλαγής συντρόφον στον Πειραιά και μπήκε μέσα η αστυνομία πριν μερικά χρόνια έτσι θα έρθουν και εισβολείς οι άνθρωποι υπάλληλοι του κράτους εδώ
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Αντί να πάρω τον κουβά και να έρθω θα πρέπει να κάνουμε νωμικα πραγματα
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
748
Κριτικές
131
Like
6.999
Πόντοι
17.576
Αντί να πάρω τον κουβά και να έρθω θα πρέπει να κάνουμε νωμικα πραγματα
Ρε αδερφέ πραγματικά από την μία παρακαλάς να σου κάτσει κανένας για να τον χώσεις από την άλλη βρίζεις όλους του θαμώνες.... Από την μία πας προσκαλείς διάφορους τρανς και gay να πάτε σαν ζευγάρι σε τσονταδικο μπας και σου πάρουν καμία πιπα και τους λες ότι σε φτιάχνουν τα κωλαράκια με στρινγκ από την άλλη αποκαλείς αυτούς που έχουν τα ίδια γούστα με εσένα ψυχανομαλους και 1002 αλλα... . Βρες τα με τον εαυτό σου δες τι σου συμβαίνει μην ξεχνάς τις εποχές που παρακαλαγες μέσα σε αυτό το σινεμά ολογυμνος και γινόσουν τσίρκο... Και μην ξεχνάς τι γράφεις και τι προτάσεις κάνεις σε άλλες σελίδες.....
 

Tis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
42
Like
53
Πόντοι
0
γεια σας
Βραδυνη επισκεψη με την καβλα μου αποψε.Μπηκαμε στη ν κατω αιθουσα ειχε αρκετο κοσμο,κατσαμε κανενα 10 λεπτο ορθιοι και επεσε το πρωτο χουφτωμα.Ανεβηκαμε στις καμπινες επανω και αρχισαμε να πεζουμε και με την συμετοχη αλλων.Μεχρι εδω ολα καλα ξεκηνισαμε να παμε στους καναπεδες για ποιο ανεση,και ξαφνικα ενας γερος αλβανος μπαινει αναμεσα μας και ηθελε να κανει τα κουμαντα.Του λεμε στην αρχη ευγενικα να φυγει,εκει αυτος.Αρχιζω και του την λεω ασχημα,φευγει αλλα 2 ωριτσες που κατσαμε εκει συνεχως μας χαλαγε την φαση,με αποτελεσμα να μας χαλασει την βραδια και την ορεξη που ειχαμε.
Και ρωτω φιλοι μου γιατι ορισμενη δεν καταλαβαινουν το οχι των αλλων και κανουν οτι ειναι δυνατων να στην χαλανε.Στο τελος ηρθε να μου ζητησει τον λογο γιατι δεν τον θελαμε ελεος.Και το κακο ηταν οτι ξεκηνισαμε να κανουμε ενα παιχνιδακι ομαδικο καλο, και μπηκε ο μαλακα παλι στην μεση.ξενερωσαμε και φυγαμε.
Γιατι δεν βαζουν ενα οριο ηλικιας να ξεμπερδευουμε με τα γεροντια.
Έπρεπε να ζητήσεις την βοήθεια του ιδιοκτήτη συνήθως αυτός μπαίνει μπροστά και δεν αφήνει ανθρώπους έτσι στο χύμα
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Ρε αδερφέ πραγματικά από την μία παρακαλάς να σου κάτσει κανένας για να τον χώσεις από την άλλη βρίζεις όλους του θαμώνες.... Από την μία πας προσκαλείς διάφορους τρανς και gay να πάτε σαν ζευγάρι σε τσονταδικο μπας και σου πάρουν καμία πιπα και τους λες ότι σε φτιάχνουν τα κωλαράκια με στρινγκ από την άλλη αποκαλείς αυτούς που έχουν τα ίδια γούστα με εσένα ψυχανομαλους και 1002 αλλα... . Βρες τα με τον εαυτό σου δες τι σου συμβαίνει μην ξεχνάς τις εποχές που παρακαλαγες μέσα σε αυτό το σινεμά ολογυμνος και γινόσουν τσίρκο... Και μην ξεχνάς τι γράφεις και τι προτάσεις κάνεις σε άλλες σελίδες.....
Οκ μπορεί να έχεις δίκιο αλλά έχω αλλάξει άποψη γιατί μου συνέβη σαν κάποια θέματα όσο για τον hamster που έκανε λαικ τα συλλυπητήρια μου ξέρει αυτός και μπορεί να με πάρει τηλέφωνο να τον πάρω στην δουλειά μου αν θέλει
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
748
Κριτικές
131
Like
6.999
Πόντοι
17.576
Οκ μπορεί να έχεις δίκιο αλλά έχω αλλάξει άποψη γιατί μου συνέβη σαν κάποια θέματα όσο για τον hamster που έκανε λαικ τα συλλυπητήρια μου ξέρει αυτός και μπορεί να με πάρει τηλέφωνο να τον πάρω στην δουλειά μου αν θέλει
Μακάρι να έχεις αλλάξει... Τουλάχιστο αυτά που γράφεις από εδώ και από εκεί αλλά δείχνουν...
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Μακάρι να έχεις αλλάξει... Τουλάχιστο αυτά που γράφεις από εδώ και από εκεί αλλά δείχνουν...
Χερομαι που με βλέπεις αλλά έχω αλλάξει άποψη γενικά γιατί η ζωή μου με υποχρεωσαι και δεν πηγενω πουθενά αλλά η απότομη αλλαγή αυτή με έκανε να θεωρώ το κατάστημα ίδρυμα από εκεί και πέρα περαστικά σας
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
748
Κριτικές
131
Like
6.999
Πόντοι
17.576
Χερομαι που με βλέπεις αλλά έχω αλλάξει άποψη γενικά γιατί η ζωή μου με υποχρεωσαι και δεν πηγενω πουθενά αλλά η απότομη αλλαγή αυτή με έκανε να θεωρώ το κατάστημα ίδρυμα από εκεί και πέρα περαστικά σας
Περαστικά σε εμάς.... Σε τρώει για πολύ κράξιμο αλλά δεν θα μπω σε αυτό το τριπ... Άλλος παρακαλάει αλλά δεν θα πάω παρακάτω....
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Περαστικά σε εμάς.... Σε τρώει για πολύ κράξιμο αλλά δεν θα μπω σε αυτό το τριπ... Άλλος παρακαλάει αλλά δεν θα πάω παρακάτω....
Δυστυχώς δεν παρακαλάω μπενω όπου θέλω και αν δεν με αφήνουν το πάω νωμικα αμα θέλετε
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Αλλά δυστυχώς για το ίδρυμα μόνο εγώ γράφω σχόλια και κριτικές για το ίδρυμα εδώ και καιρό και ο κόσμος φοβάται να ρισκάρει να πάει λόγω covid όπως δυστυχώς και εγώ γιατί οκ μαλάκια είναι να πληρώσο 9,5 ευρώ και να φύγει από εκεί στρατάρχης και μετά καραντίνα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.759
Πόντοι
7.885
Τυπε μηπως
γεια σας
Βραδυνη επισκεψη με την καβλα μου αποψε.Μπηκαμε στη ν κατω αιθουσα ειχε αρκετο κοσμο,κατσαμε κανενα 10 λεπτο ορθιοι και επεσε το πρωτο χουφτωμα.Ανεβηκαμε στις καμπινες επανω και αρχισαμε να πεζουμε και με την συμετοχη αλλων.Μεχρι εδω ολα καλα ξεκηνισαμε να παμε στους καναπεδες για ποιο ανεση,και ξαφνικα ενας γερος αλβανος μπαινει αναμεσα μας και ηθελε να κανει τα κουμαντα.Του λεμε στην αρχη ευγενικα να φυγει,εκει αυτος.Αρχιζω και του την λεω ασχημα,φευγει αλλα 2 ωριτσες που κατσαμε εκει συνεχως μας χαλαγε την φαση,με αποτελεσμα να μας χαλασει την βραδια και την ορεξη που ειχαμε.
Και ρωτω φιλοι μου γιατι ορισμενη δεν καταλαβαινουν το οχι των αλλων και κανουν οτι ειναι δυνατων να στην χαλανε.Στο τελος ηρθε να μου ζητησει τον λογο γιατι δεν τον θελαμε ελεος.Και το κακο ηταν οτι ξεκηνισαμε να κανουμε ενα παιχνιδακι ομαδικο καλο, και μπηκε ο μαλακα παλι στην μεση.ξενερωσαμε και φυγαμε.
Γιατι δεν βαζουν ενα οριο ηλικιας να ξεμπερδευουμε με τα γεροντια.
Τυπε μηπως ηταν ενας ψηλος που τον ελεγαν γιωργο??
 

Guts

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
18
Like
29
Πόντοι
0
Εκεί μέσα είναι ίδρυμα ανωμαλίας και πάνε άτομα ψυχικής ιδιαίτερου ενδιαφέροντος οπότε θα βρεις ότι θέλεις αφού δεν το κλείνει η αστυνομία πάλι καλά πάντως των κουβά δεν τον ξέχασα απλά δεν έχω λεφτά τώρα
Για αυτό έγραψα σωστή αλλά δεν το βλέπω ?
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
  • Like
Αντιδράσεις: Guts

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom