Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (9 μέλη και 36 επισκέπτες)

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Δώστε χερετισματα και ευχές στον πιλότο
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Με έχει πιάσει μια μανία τελευταία να θέλω να μπω μέσα και να ρίξω κανένα ύπνο όπως παλιά αλλά έρχονται η γυναίκες και μου πιάνουν την τσαπου
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Εκεί μέσα δεν μπορεί ούτε να κοιμηθεί κάνεις ήσυχα τη διάολο συμβαίνει έρχονται γυναίκες τακτικά και με χαϊδεύουν την τσαπου θα πρέπει να βάλω φάκα
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Έτσι γίνεται η φάση εκεί; Πας και το βγάζεις έξω; Δεν μιλάς πιο πριν κλπ κλπ;
Τι να πεις τυπε πιο πριν?"Τι φαγητο εφαγες σημερα" ή "πινεις τον καφε σου μετριο?" Καλυτερα να ρωτησεις
"το γυαλιζεις το πομολο?
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Τι να πεις τυπε πιο πριν?"Τι φαγητο εφαγες σημερα" ή "πινεις τον καφε σου μετριο?" Καλυτερα να ρωτησεις
"το γυαλιζεις το πομολο?
Ααααα μπράβο σιγά μήν κάνουμε ερωτήσεις σε σχολείο είμαστε εδώ πάμε και πληρονουμε λευτα για να μπούμε
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Καλη Χρονια σε ολους. Υπαρχει περισοτερη κινητικοτητα απο ζευγαρια - γυναικες, απ' οτι παλαιοτερα?
Τουλαχιστον να αξιζει το 10-15 ευρω.
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
259
Like
353
Πόντοι
21
Καλη Χρονια σε ολους. Υπαρχει περισοτερη κινητικοτητα απο ζευγαρια - γυναικες, απ' οτι παλαιοτερα?
Τουλαχιστον να αξιζει το 10-15 ευρω.
Ειναι καθαρα θεμα τυχης. Εγω οσα ζευγαρια εχω πετυχει απο τοτε που ανοιξε μετα την καραντινα ηταν Κυριακη μεταξυ 6 και 11 το βραδυ. Αλλες φορες γινοταν παιχνιδι αλλες τιποτα.
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
sexmaniac σου ευχομαι να εχεις τυχει παντα.
για μενα ειναι η μεγαλυτερη φαντασιωση, γυναικα να την παιρνει ολο το σινεμα,
ειχα την τυχει να πετυχω Ρωσιδα 3 φορες μαζι με τον δικο της. Ψιλή, ξανθια σκετη καυλα.
 

JohnHelen11

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
20
Σκεφτόμαστε να πάμε απόψε νωρίς το βράδυ μια επίσκεψη. Πώς μπορούμε να αποφύγουμε όμως τους βρωμιάρηδες εκεί μέσα και να παίξουμε επιλεκτικά με άτομα που θα θέλει η κοπέλα?
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
να πατε και να περασετε καλα, οποιος ειναι βρωμιαρης η ενοχλητικος, στο χερι σας ειναι να τον κενετε περα.
 

JohnHelen11

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
20
να πατε και να περασετε καλα, οποιος ειναι βρωμιαρης η ενοχλητικος, στο χερι σας ειναι να τον κενετε περα.
Επειδή είχαμε ξαναβρεθεί παλιότερα εκεί μέσα , μας ακολουθούσαν όλοι σαν τα κοράκια και τελικά φύγαμε από το σινεμά χωρίς να κάνουμε κάτι.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Σκεφτόμαστε να πάμε απόψε νωρίς το βράδυ μια επίσκεψη. Πώς μπορούμε να αποφύγουμε όμως τους βρωμιάρηδες εκεί μέσα και να παίξουμε επιλεκτικά με άτομα που θα θέλει η κοπέλα?
μπορειτε πολυ ευκολα να βρειτε μεσω του site εδω ατομα, να αλλαξετε φωτο κτλ, και μετα να πατε ολοι μαζι!!! ετσι ωστε να μην εχετε τετοιο προβλημα.
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
πρωτα απ' ολα πρεπει η κοπελα να νιωσει καλα και ανετα, για να μπορεσει να λειτουργησει, πισετυω με μερικες επισκεψεις θα το πετυχει.
Εγω που ειμαι αντρας οταν ξεκινησα να πηγαινω, δεν ημουνα και πολυ ανετος, με τον καιρο απελευθερωθηκα, και τωρα πια περναω πολυ ομορφα
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
259
Like
353
Πόντοι
21
Επειδή είχαμε ξαναβρεθεί παλιότερα εκεί μέσα , μας ακολουθούσαν όλοι σαν τα κοράκια και τελικά φύγαμε από το σινεμά χωρίς να κάνουμε κάτι.
Εσεις επιλεγετε αν θα κανετε κατι και με ποιους. Αυτο ειναι κανονας. Και σε οποιον αρεσει.
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
Επειδή είχαμε ξαναβρεθεί παλιότερα εκεί μέσα , μας ακολουθούσαν όλοι σαν τα κοράκια και τελικά φύγαμε από το σινεμά χωρίς να κάνουμε κάτι.
παντα ετσι γινεται με τα ζευγαρια. θα κατσετε καπου θα κοψετε κινηση , θα κανετε καμια δυο βολτες και οποιον γουσταρετε πατε σε δωματιο ωστε να μη σας ενοχλουν οι υπολοιποι που δεν θελετε. γιατι οσο ειστε σε εξωτερικο χωρο καλως η κακως ολοι θα ειναι τριγυρω σας.
 

Horny_36

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
104
Like
94
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα.Δεν ξέρω τι παίζει τώρα με τα νέα μέτρα και πως μπαίνεις μέσα.Σκεφτομουν να πάω σήμερα.Υπαρχει κανένας που ψήνεται????Ψάχνω εδώ και καιρο να κάτσει φάση να πιπωσω δύο τρία άτομα μαζί αλλά δεν κάθεται.Οποιος θέλει κανονίζουμε και εδώ δημόσια αλλά μπορεί να μου στείλει και πριβέ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: mrkaza

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
επισκεψη σημερα 15,30 μεσημερι, απιστευτο 2 ατομα ειχε, εχασα 12 ευρω. Ο κοσμος προτιμαει video show. Kαθε φορα που το επισκεπτομαι εχει πανω απο 12-15 ατομα.
Καποιοι γραφουν διαφορα ψεματακια παντως για το πρωην ΑΤ
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
επισκεψη σημερα 15,30 μεσημερι, απιστευτο 2 ατομα ειχε, εχασα 12 ευρω. Ο κοσμος προτιμαει video show. Kαθε φορα που το επισκεπτομαι εχει πανω απο 12-15 ατομα.
Καποιοι γραφουν διαφορα ψεματακια παντως για το πρωην ΑΤ
ισχυει! καποιοι γραφουν οτι ειναι μεσα ή οτι πηγαν την προηγουμενη μέρα ενω ουτε απ εξω δεν εχουν περασει. δεν ξερω γιατι γινεται αυτο, μαλλον τους φτιαχνει :)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα.Δεν ξέρω τι παίζει τώρα με τα νέα μέτρα και πως μπαίνεις μέσα.Σκεφτομουν να πάω σήμερα.Υπαρχει κανένας που ψήνεται????Ψάχνω εδώ και καιρο να κάτσει φάση να πιπωσω δύο τρία άτομα μαζί αλλά δεν κάθεται.Οποιος θέλει κανονίζουμε και εδώ δημόσια αλλά μπορεί να μου στείλει και πριβέ.
λεω να παω αυριο που ειναι αργια, λογικα θα εχει κοσμο. α δεν εχει θα παω προς video show
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Άμα πας ρε φίλε στο βίντεο σόου να φωρας στριγκαρα να σε γνωρίσω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom