Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (9 μέλη και 15 επισκέπτες)

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Αφού το πουστραδικο υδρημα δεν υπάρχει πλέον σαν adult theater πρέπει να αλλάξει όνομα το νήμα
 

Penniecrossdresser

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2021
Μηνύματα
116
Like
383
Πόντοι
21
Αφού το πουστραδικο υδρημα δεν υπάρχει πλέον σαν adult theater πρέπει να αλλάξει όνομα το νήμα
Ναι . Τώρα είναι down town
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και άλλη φωρα που θα θες βοήθεια εδώ είμαι εγω
Με χαρά John
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Ανεβαίνει και αναρτήθηκε κριτική για την επίσκεψη μου στο εν λόγω υδρημα στο οποίο είχα να πάω από το 2015
 

Νικολ96

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2021
Μηνύματα
3
Like
24
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα. Είμαι καινούρια εδώ κ θα ήθελα την γνώμη σας... Δεν έχω πάει ποτέ ξανά σε κάτι παρόμοιο κ είμαι περίεργη να δω τι συμβαίνει... Το θέμα είναι τι κόσμος πηγαίνει; δεν θελω να πάω κ να απογοητευτώ... Δεν θα ήθελα να δω μόνο άτομα αρκετά μεγαλύτερης ηλικίας από την δικιά μου. Περιμένω τα σχόλια σας ?
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Δεν έχει ανέβει ακόμα
 
Εγγρ.
2 Αυγ 2021
Μηνύματα
83
Like
72
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα. Είμαι καινούρια εδώ κ θα ήθελα την γνώμη σας... Δεν έχω πάει ποτέ ξανά σε κάτι παρόμοιο κ είμαι περίεργη να δω τι συμβαίνει... Το θέμα είναι τι κόσμος πηγαίνει; δεν θελω να πάω κ να απογοητευτώ... Δεν θα ήθελα να δω μόνο άτομα αρκετά μεγαλύτερης ηλικίας από την δικιά μου. Περιμένω τα σχόλια σας ?
γεια σου νικολ
στειλε πμ αν θες να κανονισουμε να παμε μαζι
 

Giorgos 1987

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
73
Like
86
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα. Είμαι καινούρια εδώ κ θα ήθελα την γνώμη σας... Δεν έχω πάει ποτέ ξανά σε κάτι παρόμοιο κ είμαι περίεργη να δω τι συμβαίνει... Το θέμα είναι τι κόσμος πηγαίνει; δεν θελω να πάω κ να απογοητευτώ... Δεν θα ήθελα να δω μόνο άτομα αρκετά μεγαλύτερης ηλικίας από την δικιά μου. Περιμένω τα σχόλια σας ?
Παίζουν διάφορες ηλικίες...υπάρχουν κ ποιο μικροί κ πιο μεγάλοι..
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom