Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

antonipapa

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
63
Like
37
Πόντοι
0
Κατα την γνωμη οσων ειναι γνωστες..ποιες ωρες ειναι οι καλυτερες απο θεμα κοσμου..;;
 

Nick Nick

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Τελικά βρε παιδιά πάνε η δεν πάνε ζευγάρια στο adult άλλος λέει πάνε άλλος δεν πάνε τι ισχύει τελικά;
πηγενουν φίλε μου... Εγώ τουλάχιστον έχω πάει με κοπέλα 3 φορές και έχω βρεθεί εκεί με άλλα ζευγάρια και με γυναίκες μόνες αρκετές φορές
Κατα την γνωμη οσων ειναι γνωστες..ποιες ωρες ειναι οι καλυτερες απο θεμα κοσμου..;;
το
πηγενουν φίλε μου... Εγώ τουλάχιστον έχω πάει με κοπέλα 3 φορές και έχω βρεθεί εκεί με άλλα ζευγάρια και με γυναίκες μόνες αρκετές φορές
το λέω φίλε από την άποψη ότι πολλοί εδώ γράφουν ότι είναι μουφα ότι πηγαίνουν ζευγάρια στο adult και ότι πολλοί γράφουν επίτηδες ότι πάνε ζευγάρια για να πηγαίνει κόσμος στο σινεμά!
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Αφου υπαρχει τετοιο θεμα προτείνω: Εάν δεν υπάρχει ενημέρωση απο εδώ μέσα για το αν θα πάνε ζευγάρια ή γυναίκες μόνες να μην πηγαίνει κανένας θα πηγαινουμε στο σινεμά μόνο όταν θα υπάρχει ενημέρωση από εδώ ότι την τάδε μέρα και τάδε ώρα θα σκάσει γυναίκα, ζευγάρι ή cross Αυτή είναι η δικιά μου πρόταση
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
748
Κριτικές
131
Like
6.999
Πόντοι
17.576
Αν και το έχω ξαναπεί...όσοι πάτε στο πορνό θέατρο για να πετύχετε παρτουζα η γυναίκα... λάθος!!!απλά και αυτοί που έρχονται στο τέλος θα ξενερώσουν... μερικοί από το γινατι άλλοι από την αγαμία άλλοι από άγνοια πέφτουν απάνω τους σαν τα κοράκια και οι κοπέλες φεύγουν με 1000....εκεί πας αν γουστάρεις κυνήγι και καλτιλα...!!!
 

Maria cross

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Γειά. Εγώ παντός ντυμένη Σάββατο μ μ σύνοδο που πήγαμε μπροστά κ μ γαμανε... Μαζεύτηκαν... Τους είπε να φύγουν κ μετά που γύριζα κ έμπαινα κ σε καμπίνες τίποτα δέκα άτομα το πολύ.... Λέω να μην ξαναπάω χαλια
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Γειά. Εγώ παντός ντυμένη Σάββατο μ μ σύνοδο που πήγαμε μπροστά κ μ γαμανε... Μαζεύτηκαν... Τους είπε να φύγουν κ μετά που γύριζα κ έμπαινα κ σε καμπίνες τίποτα δέκα άτομα το πολύ.... Λέω να μην ξαναπάω χαλια

Σε ποιο σινεμά θα πας την άλλη φορά; Μάλλον καλύτερα για ποιο δουλεύεις;

:zombie: :zombie:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.733
Κριτικές
126
Like
7.767
Πόντοι
7.885
Γειά. Εγώ παντός ντυμένη Σάββατο μ μ σύνοδο που πήγαμε μπροστά κ μ γαμανε... Μαζεύτηκαν... Τους είπε να φύγουν κ μετά που γύριζα κ έμπαινα κ σε καμπίνες τίποτα δέκα άτομα το πολύ.... Λέω να μην ξαναπάω χαλια

Είναι ανώμαλοι ρε μαρια κροος,τι να πεις
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.733
Κριτικές
126
Like
7.767
Πόντοι
7.885
τυπε που χαθηκες εσυ? :S :S :S

Τύπε ήμουν μιουταρισμένος για καιρό,αλλά συνέχιζα να διαβάζω. Έχω τεράστια ανάγκη την καλτίλα και συνεχίζω κόντρα στους πιρφόρους του σάιτ.Πες κανα νέο από το τσοντάδικο να ξεροχύσουμε  :coolcondom: :think: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Τύπε ήμουν μιουταρισμένος για καιρό,αλλά συνέχιζα να διαβάζω. Έχω τεράστια ανάγκη την καλτίλα και συνεχίζω κόντρα στους πιρφόρους του σάιτ.Πες κανα νέο από το τσοντάδικο να ξεροχύσουμε  :coolcondom: :think: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
τυπε ποιος φασιστας το εκανε αυτο?
εχω καιρο να παω γτ ειμαι εκτος Αθηνας αυτο τον καιρο...το μονο καλο νεο ειναι οτι ειχα μια μικρη επαφη απο την αεροσυνοδο του Γιωργου..η οποια ελπιζω οτι θα ερθει ξανα στο σινεμα!οχι ομως αυτο τον καιρο λογο εγκυμοσυνης  :S :S :S
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.733
Κριτικές
126
Like
7.767
Πόντοι
7.885
τυπε ποιος φασιστας το εκανε αυτο?
εχω καιρο να παω γτ ειμαι εκτος Αθηνας αυτο τον καιρο...το μονο καλο νεο ειναι οτι ειχα μια μικρη επαφη απο την αεροσυνοδο του Γιωργου..η οποια ελπιζω οτι θα ερθει ξανα στο σινεμα!οχι ομως αυτο τον καιρο λογο εγκυμοσυνης  :S :S :S

Τύπε οι σκληροί του σινεμά να οργανωθείτε να πάρετε κανα δώρο στην κοπέλα για τα βαφτίσια
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
T΄ειν' το "μεα"? είναι όπως ΑΜΕΑ χωρίς το Α ??


Πείτε μας κι εμάς να τσονταρουμε στο δώρο της αεροΛιάνη.

Που να στείλω τα χρήματα? Λίρες (χρυσές) δέχεστε ή μόνο ευρά και δολλάρια?
Bitcoin? Άλλα cryptocurrencies?
Με πιστωτική μπορούμε να πλερώσουμε? (για να μπούμε και στην φορολοταρία)

Περιμένω απάντηση !


 

Nick Nick

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Κανένα καυτό μωρό για σήμερα το απόγευμα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Naito64

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2013
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
0
Καμία ωραία ύπαρξη θα πάει απόψε?
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom