Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

sissypoutanaki

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
συντομα θα ανεβασω και φωτογραφια μου αρεσει να φοραω γυναικεια
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.213
Πόντοι
4.706
φίλε μου ξερω πως γίνεται το παιχνίδι απλα θελω ενα ζευγάρι να παμε μαζι γτ τιν Παρασκευή πηγα νε τιν κοπέλα μου και εχει μονο παπουδια οποτε θέλουμε ενα ζευγάρι να παμε παρεα να παίξουμε δεν γίνεται να κάτσεις οταν έχουμε 50 άτομα πανο απο το κεφαλι μας ευχαριστούμε πάντως
Παρασκευή και Σάββατο ΜΗΝ πηγαίνεις. Πάνε όλοι οι αγάμητοι και οι αποτυχημένοι. Για την περίπτωσή σου, θα σου πρότεινα ένα Swinger Club, γιατί τα τσοντοσινεμά δεν ενδεικνύονται για ανταλλαγή ή παιχνίδια ανάμεσα σε ζευγάρια.
 

Newguyhere

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
23
Like
8
Πόντοι
0
Καμία καλή ρουφηχτρα για σήμερα απόγευμα βράδυ;
 

lust4all

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2016
Μηνύματα
63
Like
170
Πόντοι
0
Ίσως η πιο καυλωτική βραδιά μου χθες στο Adult. Λίγο μετά τις 11 και ενώ ήμουν στον εξώστη, βλέπω στην κυρίως αίθουσα ζευγαράκι με την κοπέλα γύρω στα 25, πανέμορφη, με φόρεμα ξώπλατο και ντεκολτέ πολλά υποσχόμενο, καστανόξανθη, μαζί με τον συνοδό της να κάθονται στον πρώτο καναπέ δεξιά μπροστά. Από το ντύσιμό της και μόνο, φαινόταν τι θα επακολουθούσε. Η συνέχεια και πρώτη δυνατή σκηνή παίχτηκε στο υπόγειο και συγκεκριμένα, πάνω στο κρεβάτι. Ο κορίτσαρος γούσταρε πούτσες και έκανε το παν για να ευχαριστήσει και να ευχαριστηθεί. Την γάμησαν 3 πάνω και ήμουν ο ένας από τους τυχερούς. Μετά από πίπα της ενώ δεχόταν στα 4 εμβολισμούς από συναδέλφους, κάνει τη στροφή μετά από παράκλησή μου και μου στήνει την κωλάρα της. Θεϊκό! Της τον κάρφωσα και έχυσα μετά από λίγο. Η δεύτερη σκηνή παίχτηκε στον εξώστη, στην πρώτη σειρά μπροστά από τις καμπίνες, όπου το μωρό μας τον πήρε από άλλους 2, ενώ εγώ σε ημισηκωμένη κατάσταση (αφού είχα χύσει πριν λίγο), της τον έδινα στο στόμα. Εκτός του ότι ήταν μουνάρα (με πανέμορφο στήθος που δεν χόρταινα να γλείφω), η κοπέλα ήταν πολύ άνετη και χαμογελαστή, δείγμα του ότι μάλλον ικανοποιήθηκε χθες, αφού έφευγε με ζωγραφισμένο χαμόγελο στο προσωπάκι της. Κάπου εκεί της είπα "Είσαι μεγάλη καύλα" και μου απαντά χαμογελαστή "να σαι καλά". Φαινόταν ότι εκτός από την εμφάνισή της και τη σεξουαλική της απελευθέρωση παρά το νεαρό της ηλικίας της, είναι γυναίκα ερωτεύσιμη και πολλά μπράβο και στην ίδια αλλά και στον συνοδό της που την χαίρεται (ευτυχώς όχι μόνος του :) και την φέρνει στον οίκο. Πάντα τέτοια! 
 

Rotem

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
147
Like
70
Πόντοι
1
Μήπως θυμάσαι αν ήταν αυτός ο κώλος :think:


Adult theater
το σαββατο 2/3 και μετα τις 23.30 θα παω το πουτανακι μου να ξεφτιλιστει πουτσα στο adult theater οποιος θελει να γαμησει το 26 χρονο μουνακι της θα μας βρει σε ενα απο τα δωματια του σινεμα
 

Συνημμένα

  • 1429495.jpg
    1429495.jpg
    71 KB · Εμφανίσεις: 104

lust4all

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2016
Μηνύματα
63
Like
170
Πόντοι
0
Πολύ πιθανό αλλά τι σημασία έχει? Είχα δει κι εγώ την αγγελία αυτή και ήταν ένας από τους λόγους που πήγα χθες...
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
αμα πεσει το ματι σας σε καμια τετοια αγγελια πειτε το και εδω βρε συναγωνιστες να ξερουμε και εμεις
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
341
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
1
επιβεβαιωνω ειχα και εγω πριβε προσκληση
 

lust4all

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2016
Μηνύματα
63
Like
170
Πόντοι
0
2 στα 2! μετά την πολύ καυλωτική εμπειρία που έζησα Σάββατο βράδυ στο adult, ξυπνάω την Κυριακή με καύλες και μόνο στη θύμηση της χθεσινής μουνάρας... χωρίς πολλή σκέψη, λίγο μετά τις 2 το μεσημέρι είμαι και πάλι στον οίκο... αναγνωριστική βόλτα στο ισόγειο μέχρι να συνηθίσει το μάτι στο σκοτάδι... στη μεσαία καμπίνα του ισογείου, κλειδωμένη πόρτα, στη διπλανή καμπίνα τύπος να προσπαθεί μανιωδώς να δει μέσα από το τζάμι και έξω από την πόρτα ένας άλλος να περιμένει... σκέφτομαι λες? πολύ γρήγορα ανοίγει η πόρτα και βγαίνει ένας κοιλαράς, η πόρτα ξανακλείνει και σπρώχνω λίγο την ανοίγω και βλέπω μαζί με μουσάτο τυπά μια ξανθιά 40+... ρωτάω ευγενικά αν μπορώ να περάσω και σε 2'' είμαι στο δωμάτιο μέσα και κλείνει η πόρτα... χωρίς πολλά πολλά, πετάω έξω το παπάρι, και σε λίγο είναι όρθιος, φοράω προφυλακτικό και η ξανθιά αρχίζει διπλοτσίμπουκο... μετά στήσιμο στα 4 στα όρθια προς τον καναπέ και συνατό κάρφωμα στο μουνάκι της επί ώρα με ένταση... παίρνει σειρά ο δικός της και εγώ ανάσκελα στον καναπέ να γλείφω τις βυζάρες της που κρέμονταν, ενώ ο δικός της που την γαμούσε μου έπαιζε και την πούτσα ταυτόχρονα... μεγάλη καύλα αφού είχαμε καυλώσει πολύ και οι 3! μετα ξανά σκίσιμο στα 4... γλείψιμο στις ρώγες του τύπου από την κυρία και μένα ταυτόχρονα και τελείωμα στο στόμα της με ενα φανταστικό τσιμπούκι με ένταση (μέσα στο προφυλακτικό)... ντύνομαι και την κάνω για να πάρουν άλλοι σειρά... στην έξοδο γνωρίζομαι με τα παιδιά, τους δίνω το τηλ μου... ελπίζω να με καλέσουν και να ξαναβρεθούμε είτε στο σινεμα είτε οπουδήποτε θελήσουν...
 

vyzarakias

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2018
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
70
Πόντοι
0
πωσ γινεται να χω παει 14 φορεσ και να χω πετυχει ενα ζευγαρι και αυτο να παιζει μονο του και εσεισ να παιζεται συνεχεια με ζευγαρια
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
πωσ γινεται να χω παει 14 φορεσ και να χω πετυχει ενα ζευγαρι και αυτο να παιζει μονο του και εσεισ να παιζεται συνεχεια με ζευγαρια
ποθοι κατω απο τις λευκες................
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
πωσ γινεται να χω παει 14 φορεσ και να χω πετυχει ενα ζευγαρι και αυτο να παιζει μονο του και εσεισ να παιζεται συνεχεια με ζευγαρια

ειναι σαν να ρωτας ..γιατι οταν βαζει  ο παπατζης τα χαρτια  κερδιζουν  μονο οι  αβανταδοροι...
 

bearman

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2017
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Παρασκευη κατα τις 11 θα σκάσω μυτη, ψήνω και μια ξεκωλιάρα που γνωρισα πριν καμια βδομαδα..
Δεν το έχει ξανακάνει και κολλάει οπότε για αρχη μεχρι να συνηθησει στον χωρο δεν θα είναι για πολλά πολλά.. Μετά ελπίζω να πιανει μονη της τις πουτσες χαχα
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
600
Like
718
Πόντοι
86
Φιλε μια ερωτηση 11 βραδυ η 11 πρωι ? και ποσο ετων η κυρια ?
 

bearman

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2017
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Eννοείται για βράδυ ότι μιλάω... 35 ετων είναι το μωρό, το πρόβλημα ειναι οτι δε θέλω να την πέσουν πολλοί τριγύρω και να την φοβίσουν... Οπότε πιθανον να ξεκινησω από καμπίνα του εξώστη να φτιαχτεί λίγο με το παιχνίδι μας και στη συνέχεια να την πάω στο καναπέ που ειναι στο σκοτεινο μέρος του εξώστη..Κάπως έτσι το έχω σκεφτει.. Ελπίζω να μου βγει! Αν υπάξει και κανάς τυπάς που φέρει το δικό του μωράκι, θα είναι ακόμη καλύτερα!
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.213
Πόντοι
4.706
πωσ γινεται να χω παει 14 φορεσ και να χω πετυχει ενα ζευγαρι και αυτο να παιζει μονο του και εσεισ να παιζεται συνεχεια με ζευγαρια
Αρχηγέ, μόλις απάντησα δημόσια σε ένα ζευγάρι και τους συμβούλεψα να ΜΗΝ πάνε Παρασκευή και Σάββατο στο σινεμά, ξαφνικά έσκασε δυνατή γκόμενα το περασμένο Σάββατο και την ερχόμενη Παρασκευή, λέει κάποιος ότι ψήνει την δική του, για να πάνε. Πηγαίνω στο σινεμά από τότε που άνοιξε και μόλις πριν από ένα μήνα μου έκατσε σκηνικό. Εν τω μεταξύ, όσοι έγραψαν για τα υποτιθέμενα σκηνικά, είναι όλοι νέα μέλη, με μια χούφτα μηνύματα και καμία κριτική.

ΥΓ: Όσοι αναρωτιούνται, για το αν θα πάει ο τύπος την ερχόμενη Παρασκευή, διαβάστε την κριτική μου, με τίτλο "Η Μπλόφα του Μήνα".
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Αρχηγέ, μόλις απάντησα δημόσια σε ένα ζευγάρι και τους συμβούλεψα να ΜΗΝ πάνε Παρασκευή και Σάββατο στο σινεμά, ξαφνικά έσκασε δυνατή γκόμενα το περασμένο Σάββατο και την ερχόμενη Παρασκευή, λέει κάποιος ότι ψήνει την δική του, για να πάνε. Πηγαίνω στο σινεμά από τότε που άνοιξε και μόλις πριν από ένα μήνα μου έκατσε σκηνικό. Εν τω μεταξύ, όσοι έγραψαν για τα υποτιθέμενα σκηνικά, είναι όλοι νέα μέλη, με μια χούφτα μηνύματα και καμία κριτική.

ΥΓ: Όσοι αναρωτιούνται, για το αν θα πάει ο τύπος την ερχόμενη Παρασκευή, διαβάστε την κριτική μου, με τίτλο "Η Μπλόφα του Μήνα".
Διαβασα την κριτικη που εγραψες, για να πω την αληθεια, αν έδινα 7,5 ευρω για να δω μια μπαζολα να παιρνει πιπες και μαλιστα σε τοσο στριψοξίδι θα τα εκλεγα τα λεφτα μου αλλα οπως και να χει με τα 7,5 ευρω εμαθες να ξεχωριζεις αν ειναι fake ή real αυτοι που γραφουν οποτε και παλι κερδισμενος βγηκες
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
πωσ γινεται να χω παει 14 φορεσ και να χω πετυχει ενα ζευγαρι και αυτο να παιζει μονο του και εσεισ να παιζεται συνεχεια με ζευγαρια
μασονοι πρωτου βαθμου τυπε μου..
κασερατοι με διαρκειας..
vvip καριοληδες παιχτη μου..
σταξε να μπεις κ εσυ στο κολπο..
το φθηνο κρεας το τρωνε οι σκυλοι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom