Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Σεβασμό στους κρεμπιέδες!
Βεβαίως βεβαίως !
:alivedick:



 

Επισκέπτης
τι να κανει και η καθε ελλεηνιδα ... για να  νοιωσει σπουδαια θα παει  σε ενα τσοντοσινεμα και θα επιλεξει γαμιαδες ....
 

Stev77

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2018
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
248
Πόντοι
0
τι να κανει και η καθε ελλεηνιδα ... για να  νοιωσει σπουδαια θα παει  σε ενα τσοντοσινεμα και θα επιλεξει γαμιαδες ....
Παλι καλα Ελλεηνες σαν και σενα που ειναι μελοι του bourdela.com ποσταρουν σε τοπικ για τσοντοσινεμα και οχι μονο οτι τους ερθει για να φανουν σοβαροι
 

Stev77

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2018
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
248
Πόντοι
0
χαχαχ ουρα απο εξω την Κυριακη...
Καταρχας αν νιωσουμε και οι 2 ενταξει γιατι οπως ειπα δε εχουμε ξανα παει σε τσοντοσινεμα,δε θα δεχομαστε κανεναν πανω απο 40+ η τουλαχιστον οσοι δειχνουν πολλοι μεγαλοι κ ειναι απλυτοι. Μονο οσοι ειναι ξυρισμενοι, σοβαροι με τροπους θα περνανε μεσα στη καμπινα. Ολοι οι υπολοιποι θα τρωνε πορτα και θα μεινουν με την ορεξη. Αν απτην αλλη δουμε οτι δεν υπαρχει κανενας σεβασμος και ακολουθηση των δικων μας κανονων ή απλα θα περασουμε καλα μονοι μας ή θα σηκωθουμε και θα φυγουμε. Δεν υπαρχει κανενα προβλημα
 

Stev77

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2018
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
248
Πόντοι
0
:2funny:

ναι πιρφορακο μου ναι ...
Πες μου λιγο σοβαρε τυπε Ελλεηνα, για να απαντας εχθρικα στο ποστ μου παει να πει οτι ειτε πας στο τσοντοσινεμα και εισαι λουλα και πιπιλας, ειτε δε πας γιατι αισθανεσαι πολυ σοβαρος και καθως πρεπει για τετοια μερη. Αν επαιζε το δευτερο σεναριο δε θα ποσταρες στο συγκεκριμενο τοπικ μιας και δε θα σε ενδιαφερε. Αρα ανηκεις στην 1η κατηγορια
 

Επισκέπτης
Πες μου λιγο σοβαρε τυπε Ελλεηνα, για να απαντας εχθρικα στο ποστ μου παει να πει οτι ειτε πας στο τσοντοσινεμα και εισαι λουλα και πιπιλας, ειτε δε πας γιατι αισθανεσαι πολυ σοβαρος και καθως πρεπει για τετοια μερη. Αν επαιζε το δευτερο σεναριο δε θα ποσταρες στο συγκεκριμενο τοπικ μιας και δε θα σε ενδιαφερε. Αρα ανηκεις στην 1η κατηγορια


χεσε μας  ρε  παπαρα  που θα ασχοληθουμε σοβαρα με εσενα και  τη  φλομπα σου..  και πολυ αξια σου εδωσα .
 

Stev77

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2018
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
248
Πόντοι
0
χεσε μας  ρε  παπαρα  που θα ασχοληθουμε σοβαρα με εσενα και  τη  φλομπα σου..  και πολυ αξια σου εδωσα .
Ετσι ειναι, οταν ξεμενεις απο επιχειρηματα ανοιγεις το κουτακι με τις βρισιες, κλασσικη μεθοδος Ελλεηνα.
Επιβεβαιωνεις οτι ανηκεις στη κατηγορια της λουλας και του πιπιλα..... δροσερο αγορι μου εσυ !
 

Επισκέπτης
Ετσι ειναι, οταν ξεμενεις απο επιχειρηματα ανοιγεις το κουτακι με τις βρισιες, κλασσικη μεθοδος Ελλεηνα.
Επιβεβαιωνεις οτι ανηκεις στη κατηγορια της λουλας και του πιπιλα..... δροσερο αγορι μου εσυ !
τι επιχειρηματα  μωρε  παπαρα θες ;;;;
αντε τραβα  να  βρεις  μπολικες ξυρισμενες  πουτσες  που ζητας  ...

σιχαμα ..
 

Stev77

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2018
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
248
Πόντοι
0
τι επιχειρηματα  μωρε  παπαρα θες ;;;;
αντε τραβα  να  βρεις  μπολικες ξυρισμενες  πουτσες  που ζητας  ...

σιχαμα ..
Φοβερη ευφραδεια λογου ομολογουμενως ! Να σαι καλα δροσερη μου λουλα
 

seglentao

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
226
Like
36
Πόντοι
1
παρε και βεζελινη να εχεις καλου κακου...
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Αυτοι που βριζετε πρεπει να ειστε ή παππουδες ή πολύ ασχημοι, ή πολύ χοντροι. Δεν εξηγειται αλλιως. Σιγουρα θα τρώγατε ακυρο από την γκομενα και γι αυτό τωρα εχετε σκυλιασει από την ζηλια.

Stev77 για ποιο λογο δεν θελετε απο την αρχη να επιλεξετε ατομα? Το να ειστε μονοι σας εστω και στην αρχη, δεν εχει νοημα να πατε εκει. Αλλα όπως νομιζετε
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
τι να κανει και η καθε ελλεηνιδα ... για να  νοιωσει σπουδαια θα παει  σε ενα τσοντοσινεμα και θα επιλεξει γαμιαδες ....
Aυτήν άστην.Ο φίλος της όμως που θα βλέπει να την γαμάνε .............
Δεν ξέρω ,μάλλον έχω γεράσει ή είμαι πολύ παλιών αρχών.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Like
3.126
Πόντοι
456
Aυτήν άστην.Ο φίλος της όμως που θα βλέπει να την γαμάνε .............
Δεν ξέρω ,μάλλον έχω γεράσει ή είμαι πολύ παλιών αρχών.
Nταβατζής στις καύλες και στα γούστα του; δεν πας καλά άνθρωπε!
 

la_kolan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
133
Like
124
Πόντοι
1
Δεν είδα πάντως να λέτε τα ίδια και για την αεροσυνοδό που θα ερθει.
 

Επισκέπτης
Aυτήν άστην.Ο φίλος της όμως που θα βλέπει να την γαμάνε .............
Δεν ξέρω ,μάλλον έχω γεράσει ή είμαι πολύ παλιών αρχών.


γενικα  οι  cuckold αντρες(?) .... γουσταρουν να βλεπουν πολλες πουτσες .... οποτε καταλαβαινεις ...
 

vyzarakias

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2018
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
70
Πόντοι
0
o kαθενασ οτι θελει κανει κ κοιταει τ παρτη του
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stev77

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom