Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
410
Like
408
Πόντοι
21
Γιατι ασχολειστε ακομα με τον κρυφογκει  :effemine: - ξεροσταλακια  :idiot: - "καθομαι εξω στη σταση και ξεροσταλιάζω"  :uglystupid: ?
αφήστε το ...
παμε παρακατω και μην γεμιζουμε το νημα με off topic !
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Γιατι ασχολειστε ακομα με τον κρυφογκει  :effemine: - ξεροσταλακια  :idiot: - "καθομαι εξω στη σταση και ξεροσταλιάζω"  :uglystupid: ?
αφήστε το ...
παμε παρακατω και μην γεμιζουμε το νημα με off topic !



Κρυφογκέουλας είσαι εσυ που πας σινεμά φανατικά,εκει συχνάζουν δροσεροί από όσο ξέρω  :gay: :gay: εγώ δε μπήκα γτ δε γόυσταρω πισογλέντιδες σαν εσένα!!για τη φάση πήγαινα ,με εσένα μωρη αγκαλιά θα κατέληγα??  :vomit: :vomit: :vomit:
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
Κρυφογκέουλας είσαι εσυ που πας σινεμά φανατικά,εκει συχνάζουν δροσεροί από όσο ξέρω  :gay: :gay: εγώ δε μπήκα γτ δε γόυσταρω πισογλέντιδες σαν εσένα!![size=10pt][size=10pt]για τη φάση πήγαινα[/size][/size] ,με εσένα μωρη αγκαλιά θα κατέληγα??  :vomit: :vomit: :vomit:

:2funny: :2funny: :2funny:

καλυτερα να πηγαινεις εκει ...  :)
 

mounta

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2014
Μηνύματα
530
Like
0
Πόντοι
6
Ο ρατσιστης φιλε μου και ο κρυφογκει ειναι μονιμα ενας αρρωστος ανθρωπος
Δε μιλαω για τους γκει!!! Για τους κρυφο μιλαω!! Αρα φιλε μου ακρη δε βγαζεις
Εχει γινει περιγελος
Νικό τι κάνεις?καλά?το κόψες το παπαρι ή ακόμα?
 

prionis13

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
Γιατι ασχολειστε ακομα με τον κρυφογκει  :effemine: - ξεροσταλακια  :idiot: - "καθομαι εξω στη σταση και ξεροσταλιάζω"  :uglystupid: ?
αφήστε το ...
παμε παρακατω και μην γεμιζουμε το νημα με off topic !
Σωστος
Χαχαχα
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Νικό τι κάνεις?καλά?το κόψες το παπαρι ή ακόμα?



Oτι και να κάνει γυναίκα δε θα γίνει ποτέ ο τρανσφορμερ..θα κάνει κλώνους για να επιτήθετε και θα χρησιμοποιεί της φίλες του για υποστήριξει!!  :2funny: :2funny:
 

prionis13

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
Oτι και να κάνει γυναίκα δε θα γίνει ποτέ ο τρανσφορμερ..θα κάνει κλώνους για να επιτήθετε και θα χρησιμοποιεί της φίλες του για υποστήριξει!!  :2funny: :2funny:
Ο,τι ναναι
Κλαιω μαλακα!!! Χαχαχα
Τραβα στη γυναικα σου ρε κακομοιρη που σιγουρα θαναι σαν κ εσενα κακομοιρε
 

prionis13

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
Κρυφογκέουλας είσαι εσυ που πας σινεμά φανατικά,εκει συχνάζουν δροσεροί από όσο ξέρω  :gay: :gay: εγώ δε μπήκα γτ δε γόυσταρω πισογλέντιδες σαν εσένα!!για τη φάση πήγαινα ,με εσένα μωρη αγκαλιά θα κατέληγα??  :vomit: :vomit: :vomit:
Ημασταν ολοι μεσα
Και ηταν απεξω ο γλιτσας να κρυφοκοιταει
Χαχαχα γελανε ολοι μαζι σου ρεεε!!!
Παλι καλα που εμφανιστηκες κ καταλαβαμ περι τινος προκειται!! Οργιο
Μπετοβλακα
Εισαι η ομαδα των κρυφο χαχα
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Ημασταν ολοι μεσα
Και ηταν απεξω ο γλιτσας να κρυφοκοιταει
Χαχαχα γελανε ολοι μαζι σου ρεεε!!!
Παλι καλα που εμφανιστηκες κ καταλαβαμ περι τινος προκειται!! Οργιο
Μπετοβλακα
Εισαι η ομαδα των κρυφο χαχα


Νικόλ άκουσε κάτι είμασταν εισαμε 4 άτομα απέξω αλλα εγώ βγήκα και το είπα και το χεις κάνει θέμα,εισαι εμονικός κοίταξε το σε παρακαλώ,χαραχτηρίζεις κάποιον γκέουλα χωρ΄πις να έχει πει το παραμικρό!!έχεις σοβαρό ψυχολογικό θέμα εσυ και ο kineg <κυναιδος?> μαζι με τον άλλο το dskουλό έχετε λυσάξει που καθόμουν απέξω!!κουμάντο στη πούτσα μου θα κάνετε???ουστ λούγκρα
 

prionis13

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
Νικόλ άκουσε κάτι είμασταν εισαμε 4 άτομα απέξω αλλα εγώ βγήκα και το είπα και το χεις κάνει θέμα,εισαι εμονικός κοίταξε το σε παρακαλώ,χαραχτηρίζεις κάποιον γκέουλα χωρ΄πις να έχει πει το παραμικρό!!έχεις σοβαρό ψυχολογικό θέμα εσυ και ο kineg <κυναιδος?> μαζι με τον άλλο το dskουλό έχετε λυσάξει που καθόμουν απέξω!!κουμάντο στη πούτσα μου θα κάνετε???ουστ λούγκρα
Ρε μαγκακο σουχω πει τοσες φορες δεν εομαι η νικολ
Σε γραφω κ στα παπαρια μου κ στο τι πιστευεις! Ο καθενας μπορει να γραφει οτι γουσταρει! Απλα η μονη διαφορα ειναι οτι απο τα γραμμενα ρε μαλακα φαινεται το τι εισαι! Και εισαι ενας μαλακας μισοριξιας γλιτσας που βριζει οτι κινηται! Τραβα βρισε τη γυναικα σου μαλακα κ ξεσπασε στο κωλοχανιο σου οχι γυρω αποσενα γιατι μπορει να σου γαμησει καμμια μερα κανενας τιποτα! Σπερματοζητιανα λουλου
Αντε βαρεθηκα αρκετα ασχοληθηκαν μαζι σου ολοι
Ματακια των τσοντοσινεμαδων
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
Νικόλ άκουσε κάτι είμασταν εισαμε 4 άτομα απέξω αλλα εγώ βγήκα και το είπα και το χεις κάνει θέμα,εισαι εμονικός κοίταξε το σε παρακαλώ,χαραχτηρίζεις κάποιον γκέουλα χωρ΄πις να έχει πει το παραμικρό!!έχεις σοβαρό ψυχολογικό θέμα εσυ και ο kineg <κυναιδος?> μαζι με τον άλλο το dskουλό έχετε λυσάξει που καθόμουν απέξω!!κουμάντο στη πούτσα μου θα κάνετε???ουστ λούγκρα

ξαναβαλε το gayavatar... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Ρε μαγκακο σουχω πει τοσες φορες δεν εομαι η νικολ
Σε γραφω κ στα παπαρια μου κ στο τι πιστευεις! Ο καθενας μπορει να γραφει οτι γουσταρει! Απλα η μονη διαφορα ειναι οτι απο τα γραμμενα ρε μαλακα φαινεται το τι εισαι! Και εισαι ενας μαλακας μισοριξιας γλιτσας που βριζει οτι κινηται! Τραβα βρισε τη γυναικα σου μαλακα κ ξεσπασε στο κωλοχανιο σου οχι γυρω αποσενα γιατι μπορει να σου γαμησει καμμια μερα κανενας τιποτα! Σπερματοζητιανα λουλου
Αντε βαρεθηκα αρκετα ασχοληθηκαν μαζι σου ολοι
Ματακια των τσοντοσινεμαδων



:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Ρε μαγκακο σουχω πει τοσες φορες δεν εομαι η νικολ
Σε γραφω κ στα παπαρια μου κ στο τι πιστευεις! Ο καθενας μπορει να γραφει οτι γουσταρει! Απλα η μονη διαφορα ειναι οτι απο τα γραμμενα ρε μαλακα φαινεται το τι εισαι! Και εισαι ενας μαλακας μισοριξιας γλιτσας που βριζει οτι κινηται! Τραβα βρισε τη γυναικα σου μαλακα κ ξεσπασε στο κωλοχανιο σου οχι γυρω αποσενα γιατι μπορει να σου γαμησει καμμια μερα κανενας τιποτα! Σπερματοζητιανα λουλου
Αντε βαρεθηκα αρκετα ασχοληθηκαν μαζι σου ολοι
Ματακια των τσοντοσινεμαδων



To θέμα είναι ότι το λέει και άλλος δε το λέω μόνο εγώ παλιολούγκρα!!
 

prionis13

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
To θέμα είναι ότι το λέει και άλλος δε το λέω μόνο εγώ παλιολούγκρα!!
Οσο κ να βριζεις μαγκακο μου σε σκιζω ανετα κ δεν προλαβαινεις να βγαλεις αχνα
Ο αλλος που το λεει ειναι πιο τελειωμενος αποσενα! Διαβασε κριτικες για την παρτη του κ θα καταλαβεις
Ζωαδι
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Οσο κ να βριζεις μαγκακο μου σε σκιζω ανετα κ δεν προλαβαινεις να βγαλεις αχνα
Ο αλλος που το λεει ειναι πιο τελειωμενος αποσενα! Διαβασε κριτικες για την παρτη του κ θα καταλαβεις
Ζωαδι


Καλα νίκο!!! πήγαινε ξυρίσου και στήσου χαχαχαχ
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Κόφτε το με τις βρισιές.
ευχαριστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom