Νέα

Τρελό-Κύργιος fans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.464
Κριτικές
171
Like
91.233
Πόντοι
46.423
Ο αντισυμβατικός τενίστας με τις τεράστιες δυνατότητες που μπορεί να κερδίσει τον οποιονδήποτε αντίπαλο.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.464
Κριτικές
171
Like
91.233
Πόντοι
46.423
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.464
Κριτικές
171
Like
91.233
Πόντοι
46.423
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Δεν είναι αντισυμβατικός. Μαλάκας είναι που πρέπει να αποκλείεται για τα καραγκιοζιλίκια του.

Μπήκατε και εσείς με Τσιτσιπά και στη συνέχεια στο τρένο-Κυργιο εναντίον του Χέρμπερτ; Ανυπολόγιστα τα θύματα εκείνη τη μέρα, χάθηκαν περιουσίες.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.955
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Δεν πρέπει να έχει περάσει μεγαλύτερος κάγκουρας από τα γήπεδα τέννις. Το παπάκι του Μήτρογλου του λείπει μόνο. Όσο ταλέντο κι αν έχει ο μπούστης.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Ο αντισυμβατικός τενίστας με τις τεράστιες δυνατότητες που μπορεί να κερδίσει τον οποιονδήποτε αντίπαλο.
Τον έχω παρακολουθήσει εντός και εκτός κορτ..
Ένας κακομαθημένος κάγκουρας ταλαντούχος ζογκλερ είναι..

Δυστυχώς τόσο αυτός όσο και ο Τσιτσιπάς, είναι αντιπαθείς στην πλειοψηφία του κοινού και όχι άδικα..
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.464
Κριτικές
171
Like
91.233
Πόντοι
46.423
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.464
Κριτικές
171
Like
91.233
Πόντοι
46.423
Δεν είναι αντισυμβατικός. Μαλάκας είναι που πρέπει να αποκλείεται για τα καραγκιοζιλίκια του.

Είναι ενδιαφέρον να διαβάσεις την ιστορία του.

Από το bullying που έχει υποστεί μικρός λόγω του πάχους του μέχρι σήμερα.

 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.464
Κριτικές
171
Like
91.233
Πόντοι
46.423

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.279
Πόντοι
10.336
κανει τον τσιτσιπα να ωρυεται με ενα του μονο βλεμα ο θεουλης. Εγω γουσταρω γιατι το τεννις ειναι αθλημα "για πριγκηπες" και ατομα σαν τον Κυργιο κατουρανε τους καθωσπρεπισμους, χωρις ακροτητες.
Κυργιος δεν ητανε;
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
1
Like
2.383
Πόντοι
456
κριμα που στο τενις εχουν μπει και ασχολουνται τα τελευταια χρονια ασχετοι .ισως για το στοιχημα μαλλον.Σαν παικτης επιπεδου πρωταθλητισμου σαν προπονητης και με πρωταθλητη Ελλαδας , και στα 56 μου πλεον μπορώ να έχω αρκετές εμπειρίες ωστε να κρινω ισως λιγο πιο τενιστικα.Ο κυργιος είναι το μεγαλύτερο ταλέντο που εχει εμφανιστει τα τελευταια χρονια.ομως κάηκε ψυχολογικα σχεδον απο τα 17 χρονια του οταν ολη η ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΒΛΈΠΟΝΤΑς ΤΘς ΑΠΊΣΤΕΥΤΕς ΙΚΑΝΌΤΗΤΕς ΤΟΥ έπιασε επάνω του σαν το επόμενο νο 1 του κόσμου και αλλα τετοια .Και δεν άντεξε, ψυχολογικα.Ολα αυτα τα καραγκιοζιλίκια που κάνει είναι στη πραγματικότητα για να αποφορτίσει το αυξανόμενο αγχος κατα τη διάρκεια του αγώνα.Προπονητες σαν τον Μουρατογλου αλλα και τον Μέισι κορυφαιοι στο κόσμο εχουν πει τα καλύτερα για τις ικανότητες του.Το να παιζεις με το νο 1 του κόσμου και να κάνεις πλάκα αλλά να κερδίζεις τον αγώνα, δεν θέλει να είσαι μαλάκας όπως γράφουν ορισμένοι , αλλά ικανότητα, αλωστε μαλάκες στη χωρα μας υπήρχαν παντα πολλοι ,τετοιου επιπεδου τενίστες ελάχιστοι .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Είναι ενδιαφέρον να διαβάσεις την ιστορία του.

Από το bullying που έχει υποστεί μικρός λόγω του πάχους του μέχρι σήμερα.

Από μικρός ναυάγιο ήταν....απλά τώρα είναι πλούσιο ναυάγιο.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.464
Κριτικές
171
Like
91.233
Πόντοι
46.423
Γαμαει ο Κύργιος.

Τέτοιους θελουμε.

Κάτω η χούντα του Τσιτσιπά!

Όλοι είναι καλοί.

Ο καθένας έχει τα δικά του ιδιαίτερα χαρακτηριστικά.

Ο Κύργιος είναι ένας ιδιαίτερος συνδυασμός χαρισματικού τενίστα με αντισυμβατική στα όρια προκλητικής τενιστικής συμπεριφοράς για τους αντιπάλους του.

Ο δικός μας είναι νάρκισσος ...
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Όλοι είναι καλοί.

Ο καθένας έχει τα δικά του ιδιαίτερα χαρακτηριστικά.

Ο Κύργιος είναι ένας ιδιαίτερος συνδυασμός χαρισματικού τενίστα με αντισυμβατική στα όρια προκλητικής τενιστικής συμπεριφοράς για τους αντιπάλους του.

Ο δικός μας είναι νάρκισσος ...

Τριμάλακας είναι.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536
κριμα που στο τενις εχουν μπει και ασχολουνται τα τελευταια χρονια ασχετοι .ισως για το στοιχημα μαλλον.Σαν παικτης επιπεδου πρωταθλητισμου σαν προπονητης και με πρωταθλητη Ελλαδας , και στα 56 μου πλεον μπορώ να έχω αρκετές εμπειρίες ωστε να κρινω ισως λιγο πιο τενιστικα.Ο κυργιος είναι το μεγαλύτερο ταλέντο που εχει εμφανιστει τα τελευταια χρονια.ομως κάηκε ψυχολογικα σχεδον απο τα 17 χρονια του οταν ολη η ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΒΛΈΠΟΝΤΑς ΤΘς ΑΠΊΣΤΕΥΤΕς ΙΚΑΝΌΤΗΤΕς ΤΟΥ έπιασε επάνω του σαν το επόμενο νο 1 του κόσμου και αλλα τετοια .Και δεν άντεξε, ψυχολογικα.Ολα αυτα τα καραγκιοζιλίκια που κάνει είναι στη πραγματικότητα για να αποφορτίσει το αυξανόμενο αγχος κατα τη διάρκεια του αγώνα.Προπονητες σαν τον Μουρατογλου αλλα και τον Μέισι κορυφαιοι στο κόσμο εχουν πει τα καλύτερα για τις ικανότητες του.Το να παιζεις με το νο 1 του κόσμου και να κάνεις πλάκα αλλά να κερδίζεις τον αγώνα, δεν θέλει να είσαι μαλάκας όπως γράφουν ορισμένοι , αλλά ικανότητα, αλωστε μαλάκες στη χωρα μας υπήρχαν παντα πολλοι ,τετοιου επιπεδου τενίστες ελάχιστοι .
Σου θυμίζει λίγο Μάκενρο στον χαρακτήρα?
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.441
Πόντοι
456
κριμα που στο τενις εχουν μπει και ασχολουνται τα τελευταια χρονια ασχετοι .ισως για το στοιχημα μαλλον.Σαν παικτης επιπεδου πρωταθλητισμου σαν προπονητης και με πρωταθλητη Ελλαδας , και στα 56 μου πλεον μπορώ να έχω αρκετές εμπειρίες ωστε να κρινω ισως λιγο πιο τενιστικα.Ο κυργιος είναι το μεγαλύτερο ταλέντο που εχει εμφανιστει τα τελευταια χρονια.ομως κάηκε ψυχολογικα σχεδον απο τα 17 χρονια του οταν ολη η ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΒΛΈΠΟΝΤΑς ΤΘς ΑΠΊΣΤΕΥΤΕς ΙΚΑΝΌΤΗΤΕς ΤΟΥ έπιασε επάνω του σαν το επόμενο νο 1 του κόσμου και αλλα τετοια .Και δεν άντεξε, ψυχολογικα.Ολα αυτα τα καραγκιοζιλίκια που κάνει είναι στη πραγματικότητα για να αποφορτίσει το αυξανόμενο αγχος κατα τη διάρκεια του αγώνα.Προπονητες σαν τον Μουρατογλου αλλα και τον Μέισι κορυφαιοι στο κόσμο εχουν πει τα καλύτερα για τις ικανότητες του.Το να παιζεις με το νο 1 του κόσμου και να κάνεις πλάκα αλλά να κερδίζεις τον αγώνα, δεν θέλει να είσαι μαλάκας όπως γράφουν ορισμένοι , αλλά ικανότητα, αλωστε μαλάκες στη χωρα μας υπήρχαν παντα πολλοι ,τετοιου επιπεδου τενίστες ελάχιστοι .
Έχω την εντύπωση ότι μετά τον αγώνα με τον Τζόκοβιτς ωρίμασε ξαφνικά απότομα και θα μας δείξει πολύ καλό τέννις από εδώ και πέρα.Η ψυχολογική βοήθεια του λείπει για να ωριμάσει και να διαχειριστεί τον εαυτό του.Οντως είναι αντιδραστικός γιατί δεν μπορεί να διαχειριστεί την κατάσταση είναι αυτός ο χαρακτήρας του.Θυμιζει λίγο από Αγκάσι τα πρώτα χρόνια της καριέρας του που δεν σταύρωνε Γκραντ Σλαμ.Για να δούμε.Εγω πάντως τον πάω περισσότερο από τον Τσιτσιπα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom