Νέα

Σας έχουν κατηγορήσει ποτέ για βιασμό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tremere
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 118
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Hawkeye Argill

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
599
Κριτικές
10
Like
2.751
Πόντοι
736
43χρονων Οι αλβανίδες και άλλες ξενες έχουν εγγονάκια..οι ελλεινιδες..γυρνάνε όλη νύχτα στα μπαρ και πίνουν..και μετά γαμιουντε σαν κοριτσάκια με τύπους από το μπαρ!!!!
Απο ατυχημα ετσι?Αποκλειεται εκ γενετης το θεματακι σου ε?? Ουτε θηλυκο κομοδινο που σκας τα επι πληρωμης δεν σου καθεται?
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.134
Like
34.370
Πόντοι
9.931
Πείσμωσα και είπα θα βγάλω τη σαιζόν. Έπειξα αλλά τα κατάφερα.
Μπραβο τυπε που τα καταφερες, η καριολα με τον μαλακα της ήθελαν να σε διώξουν και δεν τα καταφεραν. Εσυ νικησες.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.043
Πόντοι
456
Μπραβο τυπε που τα καταφερες, η καριολα με τον μαλακα της ήθελαν να σε διώξουν και δεν τα καταφεραν. Εσυ νικησες.
Ειληκρινά ευχαριστώ συναγωνιστή. Μου έβαλες ένα χαμόγελο στη θλιμμένη φάτσα μου.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.172
Κριτικές
18
Like
19.931
Πόντοι
4.546
Εγώ έχω μια απορία σε σχέση με τις dick pics.
Όταν στέλνει κάποιος σε κάποια που δεν ξέρει καλά ή καθόλου, τι ευελπιστεί; Ότι η άλλη που θα τη δει, θα λειτουργήσει όπως ακριβώς θα λειτουργούσε και κάποιος άντρας που βλέπει τη φωτογραφία μιας γυμνής γυναίκας;
Τι πιθανότητες "επιτυχίας" και "καψίματος" έχει αυτή η κίνηση άραγε; :think:
Δείχνει την ποιότητα του ανδρός, για ταν κάδο απορριμάτων. Το ίδιο και αυτή που θα κάνει κάτι μαζί του, στον κλίβανο.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.043
Πόντοι
456

Skorpio93

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
246
Κριτικές
13
Like
2.191
Πόντοι
1.191
Όχι δε την έστειλα τύπε. Δουλεύαμε μαζί στο ίδιο ξενοδοχείο. Εγώ μάλωσα με το γκόμενο της για πολιτικά και γίναμε κώλος και μετά αυτή άρχισε να λέει για εμένα. Εμένα οποίος με ρωτούσε έλεγα πως " δε το έκανα. Άμα το έκανα ας πάει στην αστυνομία ".
Τύπε, αν ΔΕΝ έκανες κάτι άσχημο & ποινικά κολάσιμο, δεν έχεις τίποτε να φοβάσαι. Επιπλέον, εάν παρήλθε το 3μηνο (προθεσμία εντός της οποίας έχει την δυνατότητα να καταθέσει εναντίον σου έγκληση σε Αστυνομικές Αρχές ή κατευθείαν στο γραφείο του Εισαγγελέα ζητώντας την ποινική σου δίωξη) και δεν έχει συντάξει & καταθέσει επίσημη καταγγελία μέχρι την προαναφερθείσα προθεσμία, μπορείς άφοβα να την γράψεις στα αρχίδια σου! Που ακόμη κι αν υποθετικά ήσουν ένοχος για κάτι, εάν ο καταγγέλων παθών / καταγγέλουσα παθούσα αμελήσει να κινηθεί εναντίον σου Δικαστικώς πέραν των 3 μηνών από τη στιγμή που το έμαθε/συνέβη, χάνει κάθε δικαίωμα να ζητήσει την ποινική δίωξη σου

Γράψ' την στα αρχίδια σου κι αυτήν και τον γκόμενό της

ΥΓ. Αν ήμουν στη θέση σου, εγώ θα το χειριζόμουν αλλιώς... αλλά αυτό δεν σημαίνει πως η δική μου λύση ταιριάζει σε όλους​
 

Hawkeye Argill

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
599
Κριτικές
10
Like
2.751
Πόντοι
736
Έλα κούρασες τρολ..την αλήθεια λέω..
Και επανερχομαστε οτι εχεις εμπαθεια.Κανενα τρολ.Επιλογη του καθενος και προβλημα του τι θα κανει με τη ζωη του και τα γενετησια οργανα του.Οταν το κανεις γενικα εθνικο,εσυ κουραζεις μπαρμπα-πικραμενε..
 

Hawkeye Argill

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
599
Κριτικές
10
Like
2.751
Πόντοι
736
Οι ελλεινιδες έχουν πρόβλημα..που ενώ είναι 43χρονων γιαγιάδες..τι λενε κορίτσια..και αντι να έχουν άντρα και δύο παιδιά..γυρνάνε στα μπαρ.και γαμιουντε με τον έναν και τον άλλον.η πιο αχρηστη φάρα γυναικών..αφού.δεν προσφέρουν τίποτα στη κοινωνια γιατι δεν τις βάζουν να πάνε φαντάροι ένα χρόνο τουλάχιστον?να προσφέρουνε και κάτι..
Οκ.Οτι πεις.Απλα λιγο wd-40 ισως βοηθησει τα γραναζια να λειτουργησουν.....
 

Hawkeye Argill

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
599
Κριτικές
10
Like
2.751
Πόντοι
736
Γιατί να μη πάνε φαντάροι?ισότητα δεν έχουμε?
Να μπουν στον στρατο,διαφωνια σε αυτο καμια.Αλλα το τσουβαλιασμα σου μαστορα ειναι απο αλλο ανεκδοτο.Δες καλυτερα τα πραγματα(Και στο λεω πραγματικα φιλικα)

Επισης βαριεμαι να σχολιαζω αλλο.Γραψε οτι θες.
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.519
Κριτικές
11
Like
3.359
Πόντοι
4.615
Και τι να κανει ρε τυπε να την αρχίσει στις σφαλιάρες την καριολα. Δεν ξερω αν μπορούσε να σταθεί μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση, να κατουρηθει επανω της.
Καραμπινάτη συκοφαντική δυσφήμηση βλέπω.
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
557
Like
645
Πόντοι
86
Εχω καταμπερδευτει. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι αν πω σε καοια γυναικα, "μαναρα μου τι ματαρες ομορφες ειναι αυτες που εχεις" ειναι κομπλιμαν και αν της πω "μαναρα μου, τι ομορφα κωλομερια εχεις" ειναι σεξουαλικη παρενοχλιση? Αφου οντως μαρεσουν και οι ματαρες και οι κωλαρες. Παει αυτο
Προσωπικα χεστηκα αν η 40χρονη Αλβανιδα ειναι γιαγια και η Ελληνιδα γλενταει χορευει και γαμιεται με οποπιον γουσταρει. Δημοκρατια εχουμε, οτι γουσταρει κανει ο καθενας, αρκει να μην ενοχλει τον διπλανο του. Αποφευγω τις Αλβανιδες γιατι λογω DNA φερουν ιχνη υπατιτηδας και για το οτι εχουν μεγαλο κεφαλι. Δεν ειναι ο τυπος μου βρε αδερφε. Δεν τις κατηγορω ουτε και τις πενευω.
Παει η αλλη σε ενα παρτυ, πινει γινεται φεσι χεσι, ισως ζηταει και κανα ψιλακο, ετσι γαι να κανουμε κεφαλι βρε αδερφε. Τελος δεχεται να φυγει με το καρο καποιου που γνωρισε στο παρτυ. Πανε σε καποιο σπιτι ξαναγινονται λιαδα, αρχιναναι τις παρτουζες, την πηδανε καμια 10αρια. Την επομενη ξεσουρωτη και για να γλυτωσει πυθανες σφαλιαρες του μπαμπα κανει και μια καταγγελια για βιασμο. Αν ειμουν δικαστης θα την εκλεινα μεσα για κανα 6μηνο
Εχουμε τωρα καποιες/καποιους που ειναι διατεθημενεσ/νοι, οχι μονο κωλο αλλα και απο τα αυτια να τον παρουν για να εξασφαλισουν ενα ρολακι σε σηριαλ. Τις πηδαει π.χ. ο καθε Φιλιπιδης και δεν της δινει το ρολακι. Μετα απο καποιους μηνες η χρονια, θυμαται η γαμηθεισα να κανει μια καταγγελια για βιασμο. Αφου δεν πηραμε το ρολακι, μηπως τσιμπησουμε καμια αποζημιωση.
Υποθετικα ειναι τα σεναρια και προσωπικα ειμαι εντιον καθε βιασμου.
Ομως το π,χ, Φιλιπηδη τον κρεμαμε στα μανταλακια γιατι πουλαει, εννω τον πακο που βιασε την 80χρονη γιαγια η το Συρο που στριμωγνει κοριτσακια στα ανσασερ τους περναμε στο ντουκου. Αθανατη Ελληνικη νοοτροπεια και νομοθεσια
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.134
Like
34.370
Πόντοι
9.931
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.134
Like
34.370
Πόντοι
9.931

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.172
Κριτικές
18
Like
19.931
Πόντοι
4.546
Έχει σημασία ο χρόνος της σεξουαλικής πράξης; 15 λεπτά διήρκησε, λέει το άρθρο. Αν ήταν 5, θα άλλαζε κάτι; Φυσικά και ΔΕΝ λέω ότι έγινε το οτιδήποτε, αυτό μένει να ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.134
Like
34.370
Πόντοι
9.931
Έχει σημασία ο χρόνος της σεξουαλικής πράξης; 15 λεπτά διήρκησε, λέει το άρθρο. Αν ήταν 5, θα άλλαζε κάτι; Φυσικά και ΔΕΝ λέω ότι έγινε το οτιδήποτε, αυτό μένει να ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ.
Εγω θελω να μαθω αν η τυπισσα ειναι παντρεμένη και αν ναι αν ειναι και αυτος εργαζόμενος στον δημο. Ισως να επεσε συναινετικό γαμησι και μετα φοβήθηκε οτι απο στομα σε στομα θα φτάσει στα αυτιά του συζύγου, ιδικά αν και αυτος δουλεύει στο δημο, οποτε το γύρισε σε βιασμό για να καλύψει τον γαμημενο κωλο της.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.134
Like
34.370
Πόντοι
9.931

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom