Νέα

Τρελαίνομαι για την χήρα γειτόνισσα και δεν μου δίνει σημασία!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Erotiaris26
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 605
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
εγω σε οσες κ οσους δεν μιλαγα κ τους απευφευγα ηθελα να τους δω να ψοφανε κ να χεσω στον ταφο τους

μπορει να παιζει και αυτο. Να τον ειδε και να τον αντιπαθησε καργα. σε καθε περιπτωση ειναι καπως περιεργη η συμπεριφορα της να μην του μιλαει καλα καλα ενω στους υπολοιπους φερεται φυσιολογικα. δεν νομιζεις;
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
μπορει να παιζει και αυτο. Να τον ειδε και να τον αντιπαθησε καργα. σε καθε περιπτωση ειναι καπως περιεργη η συμπεριφορα της να μην του μιλαει καλα καλα ενω στους υπολοιπους φερεται φυσιολογικα. δεν νομιζεις;


    :rockon: :rockon: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ανθρωπε αυτη ειναι εμπειρη γυναικα δεν θελει παιχνιδακια και ιστοριες,εσυ θες να τον βρεξεις και αυτη να βρει καποιον να στηριχτει και να φορτωσει και το παιδι..
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
και ο παμμεγιστος bbwlover το ιδιο λεει για την αννουλα ρε τυπε :grin:


 ΑΠΟΛΥΤΕ στο χω ξαναπεί...  Εσύ είσαι ΙΔΕΑ.

Ο bbw lover είναι ΘΡΗΣΚΕΙΑ.  Όταν μιλάνε οι ιδέες και οι θρησκείες οι υπόλοιποι απλώς σωπαίνουμε.

 ;) ;) ;) ;)
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Συγνωμη σε ποια περιοχη ειναι η πολυκατοικια που μενει ο φιλος και η χηρα ?
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Κατ' εμέ θα έπρεπε να πας ένα βήμα παραπάνω στην άσχημη συμπεριφορά της. Που πάει να πει να μην της μιλάς καθόλου παρα μόνο όταν σου απευθύνει το λόγο. Εάν χαιρετήσει χαιρετάς και τέλος. Η συμπεριφορά της είναι απαράδεκτη.

Τώρα, εάν σου έχει κολλήσει... Προσπάθησε να μάθεις ή να κανονίσεις κάτι μέσω της μητέρας σου. Με έμμεσο τρόπο να κανονίσεις καφέ, να έλθει αυτή, να πάει η μητέρα σου και να τη χρειαστείς κάτι εκείνη τη στιγμή κτλ. Ή κάτι από αυτά που σου είπε η erinal αλλά θα φας τη μούρη σου εάν ισχύουν όσα είπες.

ΥΓ: Πωπω ρε φίλε, μάνα στα 17 της;;;
Τώρα γύρισα γιατί ήμουν σε πρόβα με το συγκρότημα...Καμία απολύτως σημασία από δω και πέρα και να πάει να γαμηθεί με όποιον θέλει!!!Εντάξει φάγαμε κόλλημα αλλά είμαστε άντρες να τα ξεπερνάμε με επιτυχία!!!Ο άντρας δεν είναι αυτός που θα καταφέρει να γαμήσει μια μουνάρα αλλά αυτός που μπορεί να κοιτάει το συμφέρον του για να μην μπλέξει σε ανώμαλες καταστάσεις!!! ;)  
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
11
Like
3.366
Πόντοι
4.615
Εδώ και 1,5 χρόνο περίπου μετακόμισε δίπλα μας μια κοπέλα 24 ετών περίπου, η οποία έχασε τον άντρα της σε τροχαίο πριν 3 χρόνια. Έχει μία κόρη 7 ετών και δεν έχω δει να τα έχει με κάποιον. Αυτή είναι μια πανέμορφη ξανθιά που ο καθένας θα έχανε τον ύπνο του για πάρτη της! Σε αυτό το διάστημα που μένει δίπλα μας, δεν μου έχει δώσει καμιά σημασία και μερικές φορές λέει ένα ξερό γεια μόνο από θέμα ευγένειας. Όταν με βλέπει γυρίζει αντίθετη μεριά ή μπαίνει μέσα στο σπίτι της, λες και είμαι κανένας βιαστής. Εγώ ξενέρωσα με την συμπεριφορά της γιατί την βλέπω με τους άλλους γείτονες να μιλάει και να κάνει παρέα ενώ εμένα με αποφεύγει σαν τον διάολο. Τελευταία κάνει λίγο παρέα και με την μάνα μου αλλά με εμένα κρατάει την ίδια απόμακρη στάση. Η αλήθεια είναι ότι δεν ταιριάζουμε και δεν μου αρέσουν γυναίκες ψηλομύτες αλλά όσο σκέφτομαι πως επειδή είναι κουκλάρα και μπορεί να βρει άνετα όποιον θέλει, εκεί με πιάνει κρύος ιδρώτας. Εγώ είμαι 26 ετών και δεν έχω δείξει σημάδια λιγουριάς. Τι να κάνω για να την πλησιάσω και να μου δώσει σημασία?Μου είπε ένας γνωστός που άκουσε για αυτήν από κάπου ότι ξηγιέται με πίπα σε πολλούς όταν πίνει αλκοόλ αλλά δεν ξέρω αν λέει αλήθεια, γιατί με εμένα φέρεται σαν παρθενοπιπίτσα και μη μου άπτου...Έχω τραλαθεί πραγματικά και δεν έχω όρεξη για τίποτα μετά από αυτά, γιατί την θέλω πολύ και με αυτό που άκουσα μου γάμησε την ψυχολογία :headbang: 
Νομίζω πως η όλη ιστορία είναι απλή: δεν ξέρω αν οι φήμες για τη χήρα είναι αληθείς και εάν παρτουζώνεται, αλλά εάν παρτουζώνεται, με ποιους το κάνει; με τους γείτονές της στο σπίτι της ή μακριά από τη γειτονιά της και ξεσκίζεται με την άνεσή της; νομίζω η απάντηση είναι ολοφάνερη, και ό,τι κάνει η χήρα θα το κάνει μακριά από τη γειτονιά της.... Επίσης, θα πρέπει να σημειωθεί ότι από την περιγραφή της γειτονιάς διαπιστώνει εύκολα κανείς ότι είναι ''γειτονιά'': οι γείτονες μιλάνε μεταξύ τους, υπάρχουν κάποιες διαπροσωπικές επαφές, δεν είναι κάποια απρόσωπη περιοχή που ο ένας δε μιλάει στον άλλο.
Με βάση τις δύο προηγούμενες διαπιστώσεις, το πράγμα είναι πάρα μα πάρα πολύ απλό: δεν υπάρχει φως φίλτατε ερωτιάρη με τη γειτόνισσα χήρα, ακριβώς γιατί είσαι γείτονας. Και να γουστάρει να πηδηχθεί μαζί σου, δε θα το κάνει, και ξέρεις γιατί; φοβάται μήπως την άλλη μέρα γίνει βούκινο στη ''γειτονιά'', και ''τι θα πει ο κόσμος'';;;; Χήρα, μάνα ανήλικου παιδιού να μαθευτεί ότι ξεσκίζεται με το γείτονά της, δεν είναι ό,τι καλύτερο μπορεί να ακουστεί, ακόμη και στις ημέρες μας.....
Επομένως η λύση είναι μία: άλλαξε γειτονιά  :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Τώρα γύρισα γιατί ήμουν σε πρόβα με το συγκρότημα..
black metal τυπε?
grim.gif
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Νομίζω πως η όλη ιστορία είναι απλή: δεν ξέρω αν οι φήμες για τη χήρα είναι αληθείς και εάν παρτουζώνεται, αλλά εάν παρτουζώνεται, με ποιους το κάνει; με τους γείτονές της στο σπίτι της ή μακριά από τη γειτονιά της και ξεσκίζεται με την άνεσή της; νομίζω η απάντηση είναι ολοφάνερη, και ό,τι κάνει η χήρα θα το κάνει μακριά από τη γειτονιά της.... Επίσης, θα πρέπει να σημειωθεί ότι από την περιγραφή της γειτονιάς διαπιστώνει εύκολα κανείς ότι είναι ''γειτονιά'': οι γείτονες μιλάνε μεταξύ τους, υπάρχουν κάποιες διαπροσωπικές επαφές, δεν είναι κάποια απρόσωπη περιοχή που ο ένας δε μιλάει στον άλλο.
Με βάση τις δύο προηγούμενες διαπιστώσεις, το πράγμα είναι πάρα μα πάρα πολύ απλό: δεν υπάρχει φως φίλτατε ερωτιάρη με τη γειτόνισσα χήρα, ακριβώς γιατί είσαι γείτονας. Και να γουστάρει να πηδηχθεί μαζί σου, δε θα το κάνει, και ξέρεις γιατί; φοβάται μήπως την άλλη μέρα γίνει βούκινο στη ''γειτονιά'', και ''τι θα πει ο κόσμος'';;;; Χήρα, μάνα ανήλικου παιδιού να μαθευτεί ότι ξεσκίζεται με το γείτονά της, δεν είναι ό,τι καλύτερο μπορεί να ακουστεί, ακόμη και στις ημέρες μας.....
Επομένως η λύση είναι μία: άλλαξε γειτονιά  :2funny: :2funny: :2funny:
Σίγουρα φταίει ότι μένουμε και στην ίδια γειτονιά.Οι σχέσεις είναι ''γειτονιάς'' με όλους όπως λες. Σκέφτηκα να αλλάξω και γειτονιά να πάω να μείνω αλλού, αλλά τότε δεν θα την βλέπω και καθόλου και δεν ξέρω πως θα βοηθήσει στην κατάσταση αυτό... Επίσης δεν ξέρω που συχνάζει για να κάνω παιχνίδι από κει σε περίπτωση που αλλάξω κατοικία, εκτός και αν το παίξω πράκτορας 007 ;) 
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ωρες ωρες ρε παιδια ειστε υπερβολικοι. ειναι 24 εχει παιδι θες να την γαμησεις και σκεφτεσαι οτι θα γινεις θυμα. ελεος. δηλαδη οτι η τυπισσα αλλο καημο δεν εχει να βαλει ενα μαλακα στο κεφαλι της να της μεγαλωσει το παιδι. Λες και αυτη δεν το μεγαλωνει τωρα η το εχει για πεταμα. και ολα αυτα επειδη ακουσες κουτσομπολια. τεσπα τι να πω μπορει να ειναι και ψωλα αλλα και παλι δεν κινδυνευεις για ονομα.
:s&m_3:Ναι ίσως να έχει πέσει θύμα με κάποια τέτοια!
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
  Ρε τύπε το ενδεχόμενο η γκόμενα να σε γουστάρει, δεν το έχεις σκεφτεί καθόλου;

Για αυτό να σου κάνει και "κορδελάκια" του τύπου και καλά δεν σου μιλάω;

Αφού μιλάει σε όλη τη γειτονιά και σε σένα όχι.... κάτι παίζει...


Προσωπική άποψη εκφράζω.... χώσου την στα ίσα... " Μωρό μου γουστάρω να πηδηχτούμε μέχρι να σου σπασω τα κόκκαλα! Δεν το χω ξαναπάθει αυτό με άλλην!"

Δες τι θα σου πει... Το πολύ πολύ να φας χυλόπιτα...

Και τι έγινε; Χέστηκε η Φατμέ στο Γενί τζαμί.
Θα το έκανα αυτό γιατί δεν κολλάω να μιλήσω και σε περαστική αν μου κάνει το κλικ αλλά φοβάμαι πως τότε θα τον πάρει πολύ ψηλά τον αμανέ και δεν πρόκειται να γίνει τίποτα στον αιώνα τον άπαντα! :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom