Νέα

Τρελαίνομαι για την χήρα γειτόνισσα και δεν μου δίνει σημασία!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Erotiaris26
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 605
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
ωρες ωρες ρε παιδια ειστε υπερβολικοι. ειναι 24 εχει παιδι θες να την γαμησεις και σκεφτεσαι οτι θα γινεις θυμα. ελεος. δηλαδη οτι η τυπισσα αλλο καημο δεν εχει να βαλει ενα μαλακα στο κεφαλι της να της μεγαλωσει το παιδι. Λες και αυτη δεν το μεγαλωνει τωρα η το εχει για πεταμα. και ολα αυτα επειδη ακουσες κουτσομπολια. τεσπα τι να πω μπορει να ειναι και ψωλα αλλα και παλι δεν κινδυνευεις για ονομα.
Από όνομα δεν κινδυνεύω αλλά από το κέρατο πολύ πιθανόν!!!Δεν θα της κακόπεφτε και ένας μαλάκας τώρα που έμεινε και άνεργη ;) Το θέμα είναι ότι η τύπισσα είναι πρώτο πιστόλι εμφανισιακά και μπορεί να βρει τέτοιους με το κιλό και αυτό είναι που με κάνει τούρμπο και ανασφαλή να προχωρήσω στο παρασύνθημα :knockinb:  
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Από όνομα δεν κινδυνεύω αλλά από το κέρατο πολύ πιθανόν!!!Δεν θα της κακόπεφτε και ένας μαλάκας τώρα που έμεινε και άνεργη ;) Το θέμα είναι ότι η τύπισσα είναι πρώτο πιστόλι εμφανισιακά και μπορεί να βρει τέτοιους με το κιλό και αυτό είναι που με κάνει τούρμπο και ανασφαλή να προχωρήσω στο παρασύνθημα :knockinb:  

κερατο θα φας επειδη ειναι ομορφη η  επειδη το λενε οι γειτονες; γιατι προσωπικα δεν την ξερεις. και δευτερον και πιο σημαντικο. να κανεις σχεση θες η να πηδηξεις νταρλινγκ;
παντως ασχετο αλλα αν στην ζωη σου  εχεις την λογικη μην κανω κατι με αυτην που ερωτευτηκα γιατι μπλα μπλα μπλα.. βραστα.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Δεν εχει καμια σημασια απλα ελεγα μηπως ειναι μια που ξερω ενος φιλου που ο κοσμος ειναι μικρος αλλα οχι.καταρχας νοικιαζετε και οι δυο η ειναι δικο της και δικο σου?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εδώ και 1,5 χρόνο περίπου μετακόμισε δίπλα μας μια κοπέλα 24 ετών περίπου, η οποία έχασε τον άντρα της σε τροχαίο πριν 3 χρόνια. Έχει μία κόρη 7 ετών και δεν έχω δει να τα έχει με κάποιον. Αυτή είναι μια πανέμορφη ξανθιά που ο καθένας θα έχανε τον ύπνο του για πάρτη της! Σε αυτό το διάστημα που μένει δίπλα μας, δεν μου έχει δώσει καμιά σημασία και μερικές φορές λέει ένα ξερό γεια μόνο από θέμα ευγένειας. Όταν με βλέπει γυρίζει αντίθετη μεριά ή μπαίνει μέσα στο σπίτι της, λες και είμαι κανένας βιαστής. Εγώ ξενέρωσα με την συμπεριφορά της γιατί την βλέπω με τους άλλους γείτονες να μιλάει και να κάνει παρέα ενώ εμένα με αποφεύγει σαν τον διάολο. Τελευταία κάνει λίγο παρέα και με την μάνα μου αλλά με εμένα κρατάει την ίδια απόμακρη στάση. Η αλήθεια είναι ότι δεν ταιριάζουμε και δεν μου αρέσουν γυναίκες ψηλομύτες αλλά όσο σκέφτομαι πως επειδή είναι κουκλάρα και μπορεί να βρει άνετα όποιον θέλει, εκεί με πιάνει κρύος ιδρώτας. Εγώ είμαι 26 ετών και δεν έχω δείξει σημάδια λιγουριάς. Τι να κάνω για να την πλησιάσω και να μου δώσει σημασία?Μου είπε ένας γνωστός που άκουσε για αυτήν από κάπου ότι ξηγιέται με πίπα σε πολλούς όταν πίνει αλκοόλ αλλά δεν ξέρω αν λέει αλήθεια, γιατί με εμένα φέρεται σαν παρθενοπιπίτσα και μη μου άπτου...Έχω τραλαθεί πραγματικά και δεν έχω όρεξη για τίποτα μετά από αυτά, γιατί την θέλω πολύ και με αυτό που άκουσα μου γάμησε την ψυχολογία :headbang: 
τυπε μηπως δεν σε κοιταει επειδη εισαι μπαζογκασμας?
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
κερατο θα φας επειδη ειναι ομορφη η  επειδη το λενε οι γειτονες; γιατι προσωπικα δεν την ξερεις. και δευτερον και πιο σημαντικο. να κανεις σχεση θες η να πηδηξεις νταρλινγκ;
παντως ασχετο αλλα αν στην ζωη σου  εχεις την λογικη μην κανω κατι με αυτην που ερωτευτηκα γιατι μπλα μπλα μπλα.. βραστα.
Αν υπήρχε τρόπος να μάθω πραγματικά τι καπνό φουμάρει και ήταν ok η γκόμενα και οι φήμες λανθασμένες, τότε δεν θα είχα πρόβλημα να κάνω και σχέση σοβαρή αλλά από την στιγμή που ο ένας λέει το ένα και ο άλλος το άλλο αρνητικό, τότε δεν σου κρύβω πως φοβάμαι να κάνω κάτι μαζί της μήπως κολλήσω και έχουμε παρατράγουδα μετά, γιατί εγώ μαλακίες δεν σηκώνω εύκολα και αν μάθω ή την πιάσω με άλλον μπορεί να γίνω εγκληματίας στα καλά καθούμενα...
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
τωρα που θα χρειαστει να βαλετε πετραιλαιακι κανε πεσιμο στεγνα.......τι λες?
 

Επισκέπτης
Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια και αυτό γιατί η γκόμενα κατάλαβε ότι γουστάρω την χείρα και μπορεί να το πε για να μείνω μακριά της

ωχ τύπε άμα σε πήρανε χαμπάρι ότι είσαι καψούρης τη γάμησες άσχημα
μάλλον θα το ξέρει κι η γκόμενα γι αυτό σε αποφεύγει

προτείνω ένα ύστατο μπάσιμο με αλκοόλα όταν λείπει η κόρη και αν δεν κάτσει η φάση Καναδά ή Βραζιλία
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Αν υπήρχε τρόπος να μάθω πραγματικά τι καπνό φουμάρει και ήταν ok η γκόμενα και οι φήμες λανθασμένες, τότε δεν θα είχα πρόβλημα να κάνω και σχέση σοβαρή αλλά από την στιγμή που ο ένας λέει το ένα και ο άλλος το άλλο αρνητικό, τότε δεν σου κρύβω πως φοβάμαι να κάνω κάτι μαζί της μήπως κολλήσω και έχουμε παρατράγουδα μετά, γιατί εγώ μαλακίες δεν σηκώνω εύκολα και αν μάθω ή την πιάσω με άλλον μπορεί να γίνω εγκληματίας στα καλά καθούμενα...

σωστος 
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Δεν εχει καμια σημασια απλα ελεγα μηπως ειναι μια που ξερω ενος φιλου που ο κοσμος ειναι μικρος αλλα οχι.καταρχας νοικιαζετε και οι δυο η ειναι δικο της και δικο σου?
Αν ενδιαφέρεσαι να αγοράσει σπίτι σε λάθος σάϊτ είσαι :jerking: .Μπες καλύτερα στην χρυσή ευκαιρία!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
τι σωστός μαρί;
που θα κάνει βεντέτα άμα πιάσει τη γκόμενα που δεν έχει βγάλει ακόμη με άλλον;
εχει μια τοποθετηση ξηγημενη σε αυτο ειναι σωστος. τωρα αν αυτη εχει καποια ακροτητα για να δειξει οτι δεν ανεχεται κερατο ε ειναι στα πλαισια του λογου φανταζομαι

 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
τωρα που θα χρειαστει να βαλετε πετραιλαιακι κανε πεσιμο στεγνα.......τι λες?
Νομίζω πως δεν αξίζει τον κόπο η συγκεκριμένη γιατί θα πάρω τα ρχίδια μου στο τέλος από πολλές απόψεις!Λέω να την παίσω σε καμιά άλλη πιπίνα και να αφήσω τα δύσκολα για τους τολμηρούς!
 

Επισκέπτης
εχει μια τοποθετηση ξηγημενη σε αυτο ειναι σωστος. τωρα αν αυτη εχει καποια ακροτητα για να δειξει οτι δεν ανεχεται κερατο ε ειναι στα πλαισια του λογου φανταζομαι

1. ξες κανέναν που να έλεγε ότι θα άφηνε τη γυναίκα του (πριν τη γνωρίσει) να πάει με άλλον;
2. τι ποσοστό δολοφονιών σε σχέση με τους κερατωμένους άνδρες είχαμε την τελευταία δεκαετία;
 

Επισκέπτης
Αν ενδιαφέρεσαι να αγοράσει σπίτι σε λάθος σάϊτ είσαι :jerking: .Μπες καλύτερα στην χρυσή ευκαιρία!

φιλαρακι για να σου δωσει σημασια παρε μια κοκακολα κουτακι κουνατο και οταν τη δεις κανονισε σαν να φανει ατυχημα ανοιξε το κουτακι και καντηνα μουνι μετα και καλα συγνωμη πες και πιασε κουβεντα
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
1. ξες κανέναν που να έλεγε ότι θα άφηνε τη γυναίκα του (πριν τη γνωρίσει) να πάει με άλλον;
2. τι ποσοστό δολοφονιών σε σχέση με τους κερατωμένους άνδρες είχαμε την τελευταία δεκαετία;

που το πας θα μας πεις γιατι δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το προβλημα σου να σε βοηθησουμε
 

Επισκέπτης
Νομίζω πως δεν αξίζει τον κόπο η συγκεκριμένη γιατί θα πάρω τα ρχίδια μου στο τέλος από πολλές απόψεις!Λέω να την παίσω σε καμιά άλλη πιπίνα και να αφήσω τα δύσκολα για τους τολμηρούς!

τύπε αφού είσαι φραγκάτος και με γυαλιστερή επιδερμίδα γιατί δεν κοιτάς λίγο παραέξω να δεις τον όχλο από ελλεηνίδες που στήνουν κώλο για να μπουν συνδικαιούχες στην τριώροφή σου;
ψάχνεις την αυτοκαταστροφή;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom