Νέα

Τρελαίνομαι για την χήρα γειτόνισσα και δεν μου δίνει σημασία!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Erotiaris26
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 605
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Και εγω πιστευω εξισου οτι η ιστορια ειναι τελειωμενη.

Αν καταφερει και μας αποδειξει το αντιθετο θα τον παραδεχθω ωστοσο.

Η αποψη μου ομως ειναι η παραπανω. Οχι επειδη κανει κατι λαθος ο φιλος
αλλα επειδη εξηγησαμε ποιες ειναι οι αντικειμενικες δυσκολιες που επηρεαζουν
το αποτελεσμα.

Οταν σε κατι υπάρχουν αντικειμενικες δυσκολιες που δεν εξαρτωνται απο σενα...
δεν μπορεις να κανεις κατι... πχ μια γκομενα που εχει την νευρωση οτι ολοι οι αντρες ειναι μαλακες.
Δεν ειναι δικο σου το προβλημα και δεν θες να το αποκτησεις μπλεκοντας μαζι της. Η συγκεκριμενη ειναι χηρευσασα...

Δεν μπορεις να κανεις κατι... εχεις απλα την επιλογη να επιλεξεις πιο βολικο στοχο.
Ήταν στραβό το κλίμα και δεν ξεκίνησα με πολλές πιθανότητες επιτυχίας από την αρχή...Αν δεν τα φτιάξω με αυτήν τότε πιστεύω ότι θα αργήσει πολύ να μπει ένας άλλος στόχος με την ψυχολογία εις βάρος μου... :headbang:
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
το σκηνικο που διαβασα με το λουλουδι,αστειο δεκαετια 60'..παρολαυτα σκεφτεσαι να συνεχισεις το ιδιο τροπαρι..
εφοσον ηθελες να μπεις πιο επιθετικα,καλυτερο θα ταν να της πεταγες
"το βραδυ θα μαι (οπουδηποτε) με παρεα..αμα θελεις περνα"..

αυτη η περιπτωση καμμενη ειναι πλεον κατα 99%..κανε οτι σου καβλωσει..

γενικα για επομενες "γειτονισσες" εχε στο μυαλο σου σε πρωτη φαση ΔΕΝ ζητας τηλεφωνο,ποσω δε μαλλον αν μενει διπλα σου!
πριν γαμησεις ΔΕΝ κανεις δωρα,ΔΕΝ κανεις κοπλιμεντα,ΔΕΝ κανεις το σοφερ-υπηρετη-ειλωτα..της φερεσαι οπως θα φεροσουν σε ενα ατομο για το οποιο δεν νιωθεις καμια ελξη..εξυπακουεται πως τηρεις καποιους στοιχειωδεις κανονες ευγενειας-ανθρωπινης συμπεριφορας..
Τηλέφωνο δεν ζήτησα απλά πρότεινα να δώσω το δικό μου και δεν δέχτηκε.Όχι ότι αλλάζει κάτι μετά από αυτή την πατάτα αλλά λέμε τώρα...Πάντος μου φαίνεται παράξενο που δεν έχω δεχτεί την ήτα μου αλλά έχω ελπίδες ακόμα :jerking: Μάλλον χάζεψα τελευταία :uglystupid:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Τηλέφωνο δεν ζήτησα απλά πρότεινα να δώσω το δικό μου και δεν δέχτηκε.Όχι ότι αλλάζει κάτι μετά από αυτή την πατάτα αλλά λέμε τώρα...Πάντος μου φαίνεται παράξενο που δεν έχω δεχτεί την ήτα μου αλλά έχω ελπίδες ακόμα :jerking: Μάλλον χάζεψα τελευταία :uglystupid:

τυπε πες της να της κουβαλησεις τα ψωνια απο το σουπερμαρκετ την επομενη
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
τυπε πες της να της κουβαλησεις τα ψωνια απο το σουπερμαρκετ την επομενη
Η τεχνική άλλαξε και δεν επιστρέφουμε στις μουνόδουλες τεχνικές...Πάμε για αντρίκια πράγματα τώρα!!! ;)
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Προτεραιότητα μου δεν είναι να γαμήσω αλλά να είμαι δίπλα της και να την στηρίζω...Στην αρχή είχα άλλα στο μυαλό μου, αλλά τώρα καταλαβαίνω ότι την θέλω για κάτι πιο σοβαρό...Το μόνο που φοβάμαι είναι να μην μάθει ότι γράφω για αυτήν σε ένα μπουρδελοσάϊτ, γιατί τότε ούτε για φτύσιμο δεν θα με έχει και από την μεριά της θα έχει απόλυτο δίκαιο.Ο λόγος που έθεσα τον ερωτικό μου προβληματισμό σε αυτό το σάϊτ είναι γιατί ορισμένοι με τις προτάσεις τους πραγματικά με βοήθησαν και με παρακίνησαν κιόλας να δείξω αυτά που αισθάνομαι στο πρόσωπο που με ενδιαφέρει χωρίς κανένα κόμπλεξ...  
μπραβο σου και πολυ καλα εκανες,υπαρχουν σοβαρα ατομα εδω μεσα που θα δουν με αλλο ματι αυτον τον προβληματισμο σου,αν και νομιζω οτι θα μπορουσες να μιλησεις πρωτα στον αχαχουχα,γιατι με το που ανοιξες αυτο το πολυ ωραιο και κοινωνικο θεμα βρεθηκαν ελαχιστοι ευτυχως μαλακες που λεγανε το μακρυ και το κοντο τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom