Νέα

Τρελαίνομαι για την χήρα γειτόνισσα και δεν μου δίνει σημασία!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Erotiaris26
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 605
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
χτες την επεφτες στη Βιλμα σημερα στη δικηγορινα τι γινεται  με σενα , εισαι ερωτιαρης δικε μου ?

 Τι να κλάσω ρε παίδες εγώ....  Καμάκι - αγαπούλης - ερωτιάρης εγω;  :2funny: :2funny: :2funny:

Γεροντάκι είμαι...

Είμαι τόσα χρόνια στην πιάτσα. Αλίμονο αν δεν μάθαινα να ξεχωρίζω τα δυνατά μυαλά.
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
 Τι να κλάσω ρε παίδες εγώ....  Καμάκι - αγαπούλης - ερωτιάρης εγω;  :2funny: :2funny: :2funny:

Γεροντάκι είμαι...

Είμαι τόσα χρόνια στην πιάτσα. Αλίμονο αν δεν μάθαινα να ξεχωρίζω τα δυνατά μυαλά.
δικε μου αυτο αν το χεις παει μεχρι τον ταφο.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
 Τι να κλάσω ρε παίδες εγώ....  Καμάκι - αγαπούλης - ερωτιάρης εγω;  :2funny: :2funny: :2funny:

Γεροντάκι είμαι...

Είμαι τόσα χρόνια στην πιάτσα. Αλίμονο αν δεν μάθαινα να ξεχωρίζω τα δυνατά μυαλά.

τυπε η γεροντοαγαπουλιαση ειναι η πιο συχνη παθηση
 

Biker!

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2011
Μηνύματα
454
Like
0
Πόντοι
1
. . .  θα την ενοχλεί να "καμπανίζουν" οι όρχεις της.

Από όσα απίστευτα αστεία έχω διαβάσει μέχρι τώρα στα διάφορα ιντερνετικά φόρα , η ατάκα σας φιγουράρει στην δεύτερη θέση , παρέα με το εξίσου υπέροχο :
« -  Θα την ενοχλεί το πουτσάκι της ! » , του Pitsirikos1 !


Μιά και το θέμα είναι « της πλάκας », τολμώ να αναφέρω τον διάλογο μου με τον Panosmpos :

- Ρε Πάνο , τι λες ; Αυτός είναι πούστης .
- Κοίτα , μπορεί να τον παίρνει ... ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΝΤΡΙΚΙΑ !

Ξεράθηκα .
 

Rygg

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.646
Like
2
Πόντοι
16
υπαρχει η χηρα σε καμια φωτο σε καμια σελιδα? μην παταω αδικα...
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Αυτοι που γαμανε χηρες και γενικά πηδανε αβερτα δεν ανοίγουν θέμα στο σάιτ αυτό. Οπότε να σε σίγουρος με το πουλί στο χέρι θα μείνεις
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Αυτοι που γαμανε χηρες και γενικά πηδανε αβερτα δεν ανοίγουν θέμα στο σάιτ αυτό. Οπότε να σε σίγουρος με το πουλί στο χέρι θα μείνεις
Προτεραιότητα μου δεν είναι να γαμήσω αλλά να είμαι δίπλα της και να την στηρίζω...Στην αρχή είχα άλλα στο μυαλό μου, αλλά τώρα καταλαβαίνω ότι την θέλω για κάτι πιο σοβαρό...Το μόνο που φοβάμαι είναι να μην μάθει ότι γράφω για αυτήν σε ένα μπουρδελοσάϊτ, γιατί τότε ούτε για φτύσιμο δεν θα με έχει και από την μεριά της θα έχει απόλυτο δίκαιο.Ο λόγος που έθεσα τον ερωτικό μου προβληματισμό σε αυτό το σάϊτ είναι γιατί ορισμένοι με τις προτάσεις τους πραγματικά με βοήθησαν και με παρακίνησαν κιόλας να δείξω αυτά που αισθάνομαι στο πρόσωπο που με ενδιαφέρει χωρίς κανένα κόμπλεξ... 
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Προτεραιότητα μου δεν είναι να γαμήσω αλλά να είμαι δίπλα της και να την στηρίζω...Στην αρχή είχα άλλα στο μυαλό μου, αλλά τώρα καταλαβαίνω ότι την θέλω για κάτι πιο σοβαρό...Το μόνο που φοβάμαι είναι να μην μάθει ότι γράφω για αυτήν σε ένα μπουρδελοσάϊτ, γιατί τότε ούτε για φτύσιμο δεν θα με έχει και από την μεριά της θα έχει απόλυτο δίκαιο.Ο λόγος που έθεσα τον ερωτικό μου προβληματισμό σε αυτό το σάϊτ είναι γιατί ορισμένοι με τις προτάσεις τους πραγματικά με βοήθησαν και με παρακίνησαν κιόλας να δείξω αυτά που αισθάνομαι στο πρόσωπο που με ενδιαφέρει χωρίς κανένα κόμπλεξ...   



γάμησε πρώτα- έχουμε και ένα θρεντ μ ξεχνάς- κι αν αξίζει μετά να πεις δυο κουβέντες μαζί της και αν αυτές στη πορεία γίνουν 3-4 άρχιζε να την στηρίζεις.
πρόσεξε μην ξαναχηρέψει. :grin:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • newego_LARGE_t_641_105682678.JPG
    newego_LARGE_t_641_105682678.JPG
    29,2 KB · Εμφανίσεις: 19
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
γάμησε πρώτα- έχουμε και ένα θρεντ μ ξεχνάς- κι αν αξίζει μετά να πεις δυο κουβέντες μαζί της και αν αυτές στη πορεία γίνουν 3-4 άρχιζε να την στηρίζεις.
πρόσεξε μην ξαναχηρέψει. :grin:
:2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Στέλνε λουλουδια και με ωτομοτρίς. Να φαίνεται πως τα στελνεις εσύ. Η ΤΡοια δεν έπεσε σε μία μέρα. 10 χρόνια χρειάστηκαν και ένας ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΙΠΠΟΣ. Βρες το αδύνατο σημείο της... που θα ναι μειον της... που θα ναι μειον της.... χι χιχ ιχι
Δείξε της πως μπορείς να κάνεις τα πάντα για πάρτη της...
αν δεν τρολλαρεις,πυρφορος τελειωμενος..πιθανοτατα πας στο βιλα μερσεντες και κανεις λογαριασμο για να βρεις γκομενα..
Λέω σε μια βδομάδα να της στείλω ένα τρελό μπουκέτο και μέσα στην κάρτα να γράφω το τηλέφωνο μου και ότι θα μετακομίσω αλλού για να μην αισθάνεται άβολα...Καλό?Αφού αγαπούλη θέλει! :grin:
οπότε θα έχω λεφτά και για δώρα και για βόλτες άμα λάχει και δέσει το σιρόπι...

τα κανες πουτανα..με βαση τα γραφομενα σου δε μου κανει καμια εντυπωση..
το σκηνικο που διαβασα με το λουλουδι,αστειο δεκαετια 60'..παρολαυτα σκεφτεσαι να συνεχισεις το ιδιο τροπαρι..
εφοσον ηθελες να μπεις πιο επιθετικα,καλυτερο θα ταν να της πεταγες
"το βραδυ θα μαι (οπουδηποτε) με παρεα..αμα θελεις περνα"..

αυτη η περιπτωση καμμενη ειναι πλεον κατα 99%..κανε οτι σου καβλωσει..

γενικα για επομενες "γειτονισσες" εχε στο μυαλο σου σε πρωτη φαση ΔΕΝ ζητας τηλεφωνο,ποσω δε μαλλον αν μενει διπλα σου!
πριν γαμησεις ΔΕΝ κανεις δωρα,ΔΕΝ κανεις κοπλιμεντα,ΔΕΝ κανεις το σοφερ-υπηρετη-ειλωτα..της φερεσαι οπως θα φεροσουν σε ενα ατομο για το οποιο δεν νιωθεις καμια ελξη..εξυπακουεται πως τηρεις καποιους στοιχειωδεις κανονες ευγενειας-ανθρωπινης συμπεριφορας..
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
hitman21 έχεις γκομενα?  :P

Τα λες σωστα για αυτο ηθελα να σε ρωτησω.

Το προτυπο του Καζανοβα οριζει οτι για να ριξεις κάποια θα πρεπει
να αδειάζεις και το περιεχομενο του πορτοφολιου σου ... και γενικα να την
πολιορκεις για καιρο.

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και εγω πιστευω εξισου οτι η ιστορια ειναι τελειωμενη.

Αν καταφερει και μας αποδειξει το αντιθετο θα τον παραδεχθω ωστοσο.

Η αποψη μου ομως ειναι η παραπανω. Οχι επειδη κανει κατι λαθος ο φιλος
αλλα επειδη εξηγησαμε ποιες ειναι οι αντικειμενικες δυσκολιες που επηρεαζουν
το αποτελεσμα.

Οταν σε κατι υπάρχουν αντικειμενικες δυσκολιες που δεν εξαρτωνται απο σενα...
δεν μπορεις να κανεις κατι... πχ μια γκομενα που εχει την νευρωση οτι ολοι οι αντρες ειναι μαλακες.
Δεν ειναι δικο σου το προβλημα και δεν θες να το αποκτησεις μπλεκοντας μαζι της. Η συγκεκριμενη ειναι χηρευσασα...

Δεν μπορεις να κανεις κατι... εχεις απλα την επιλογη να επιλεξεις πιο βολικο στοχο.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Προτεραιότητα μου δεν είναι να γαμήσω αλλά να είμαι δίπλα της και να την στηρίζω...Στην αρχή είχα άλλα στο μυαλό μου, αλλά τώρα καταλαβαίνω ότι την θέλω για κάτι πιο σοβαρό...Το μόνο που φοβάμαι είναι να μην μάθει ότι γράφω για αυτήν σε ένα μπουρδελοσάϊτ, γιατί τότε ούτε για φτύσιμο δεν θα με έχει και από την μεριά της θα έχει απόλυτο δίκαιο.Ο λόγος που έθεσα τον ερωτικό μου προβληματισμό σε αυτό το σάϊτ είναι γιατί ορισμένοι με τις προτάσεις τους πραγματικά με βοήθησαν και με παρακίνησαν κιόλας να δείξω αυτά που αισθάνομαι στο πρόσωπο που με ενδιαφέρει χωρίς κανένα κόμπλεξ... 
Φιλε εισαι νεος ακομα αν ανοιξες το thread για να ακουσεις καμια συμβουλη ανοιξε λιγο τα ματια σου. Μεχρι τωρα συμφωνεις με οτι ειχες ηδη στο μυαλο σου και απλα ηθελες να επιβεβαιωσεις. Εχεις την loser συμπεριφορα που εχουν οι περισσοτεροι στην ηλικια σου(εγω στα χρονια σου ημουν ακομη μια καμμενος). Αυτο δεν αλλαζει απο τη μια μερα στην αλλη ουτε επειδη το γραψε καποιος εδω ειναι και σωστο. Απλα σου προτεινω να κανεις ενα πειραμα δοκιμασε κατι διαφορετικο την ΑΛΛΗ φορα γιατι με τη χηρα το εχασες το παιχνιδι.
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Φιλε εισαι νεος ακομα αν ανοιξες το thread για να ακουσεις καμια συμβουλη ανοιξε λιγο τα ματια σου. Μεχρι τωρα συμφωνεις με οτι ειχες ηδη στο μυαλο σου και απλα ηθελες να επιβεβαιωσεις. Εχεις την loser συμπεριφορα που εχουν οι περισσοτεροι στην ηλικια σου(εγω στα χρονια σου ημουν ακομη μια καμμενος). Αυτο δεν αλλαζει απο τη μια μερα στην αλλη ουτε επειδη το γραψε καποιος εδω ειναι και σωστο. Απλα σου προτεινω να κανεις ενα πειραμα δοκιμασε κατι διαφορετικο την ΑΛΛΗ φορα γιατι με τη χηρα το εχασες το παιχνιδι.
Έκανα λάθος επιλογή να ακούσω κάποιον που εμπιστεύομαι και πάτωσα με αυτήν την περίπτωση ακολουθώντας την τακτική του.Η αλήθεια είναι ότι δεν είχα περιθώριο να κάνω κάποια ανατροπή γιατί δεν μου έδωσε χρόνο να μιλήσω ή να οργανωθώ.Πιστεύω ότι δεν είναι χαμένο 100% το παιχνίδι ακόμα γιατί έχω βρει ένα καλό και αξιόπιστο επιτελείο που ασχολείται με την περίπτωση μου. Τώρα είμαι λίγο ψηλό χάλια αλλά αν δεν είχα και την μικρή πιθανότητα που με κρατάει ζωντανό, τότε θα ήμουν για φούντο ψυχολογικά. Την γουστάρω και δεν θέλω να δω καμιά άλλη προς το παρόν... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom