Νέα

Τρελαίνομαι για την χήρα γειτόνισσα και δεν μου δίνει σημασία!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Erotiaris26
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 605
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
αντι να της μιλησει σαν φυσιολογικος του λες να της φερθει σαν 15χρονο . τι αλλο θα ακουσουμε παναια μου αποψε
φιλαρακι για να σου δωσει σημασια παρε μια κοκακολα κουτακι κουνατο και οταν τη δεις κανονισε σαν να φανει ατυχημα ανοιξε το κουτακι και καντηνα μουνι μετα και καλα συγνωμη πες και πιασε κουβεντα
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
φιλε ειναι απλα τα πραγματα κανε που σου λεω την ξυγα με το πετρελαιο και θα δεις θα σου χαμογελαει καθε πρωι.Μην κολωνεις ακουμπησετα και θα γευτεις συντομα την μουναρα της.....Προσοχη στην κορη γιατι ειναι δυσκολο σημειο.
 

Επισκέπτης
αντι να της μιλησει σαν φυσιολογικος του λες να της φερθει σαν 15χρονο . τι αλλο θα ακουσουμε παναια μου αποψε
γιατι αυτο δεν ειναι φυσιολογικο μονο τα 15χρονα πινουν κοκακολα ?ειδαμε και τις φυσιολογικες μαλακιες που ειπες εσυ να μιλησουνε για τη κριση μεγαλυτερη μαλακια δεν υπαρχει θα ξενερωσει η γκομενα
 

Επισκέπτης
φιλαρακι για να σου δωσει σημασια παρε μια κοκακολα κουτακι κουνατο και οταν τη δεις κανονισε σαν να φανει ατυχημα ανοιξε το κουτακι και καντηνα μουνι μετα και καλα συγνωμη πες και πιασε κουβεντα

τύπε η zero να ξέρεις κάνει πιο πολύ αφρό  :rockon:
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
τύπε αφού είσαι φραγκάτος και με γυαλιστερή επιδερμίδα γιατί δεν κοιτάς λίγο παραέξω να δεις τον όχλο από ελλεηνίδες που στήνουν κώλο για να μπουν συνδικαιούχες στην τριώροφή σου;
ψάχνεις την αυτοκαταστροφή;
Και γω αυτό λέω!Που πας ρε καραμίτρο :rockon:!!!Φραγκάτος δεν είμαι,δούλεψα σκληρά με τους γονείς μου από τα 15 σε ότι δουλειά μπορεί να φανταστείς, απλά έχω ένα εισόδημα που δεν θα πεθάνω κιόλας της πείνας...
 

Επισκέπτης
γιατι αυτο δεν ειναι φυσιολογικο μονο τα 15χρονα πινουν κοκακολα ?ειδαμε και τις φυσιολογικες μαλακιες που ειπες εσυ να μιλησουνε για τη κριση μεγαλυτερη μαλακια δεν υπαρχει θα ξενερωσει η γκομενα

τύπε η erinal είναι γυναίκα, τα βλέπει από πιο σωστή οπτική τα πράματα
 

Επισκέπτης
τύπε η erinal είναι γυναίκα, τα βλέπει από πιο σωστή οπτική τα πράματα

σε αυτα τα θεματα τυπε μονο ο αντρας ξερει η γυναικα δε μπορει να σκεφτει με το μυαλο του κυνηγου γιατι ειναι το θηραμα δε ξερω αν με πιανεις δικε μου  ;)
 

Επισκέπτης
Και γω αυτό λέω!Που πας ρε καραμίτρο :rockon:!!!Φραγκάτος δεν είμαι,δούλεψα σκληρά με τους γονείς μου από τα 15 σε ότι δουλειά μπορεί να φανταστείς, απλά έχω ένα εισόδημα που δεν θα πεθάνω κιόλας της πείνας...

η τριώροφη δική σου είναι; ή μόνο ο τρίτος;
 

Επισκέπτης
σε αυτα τα θεματα τυπε μονο ο αντρας ξερει η γυναικα δε μπορει να σκεφτει με το μυαλο του κυνηγου γιατι ειναι το θηραμα δε ξερω αν με πιανεις δικε μου  ;)

τύπε η erinal με τόσες ώριμες συζητήσεις που έχει κάνει εδώ μέσα με τόσα ώριμα άτομα, έχει οδηγηθεί στην απόκτηση ώριμων απόψεων
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
φιλε ειναι απλα τα πραγματα κανε που σου λεω την ξυγα με το πετρελαιο και θα δεις θα σου χαμογελαει καθε πρωι.Μην κολωνεις ακουμπησετα και θα γευτεις συντομα την μουναρα της.....Προσοχη στην κορη γιατι ειναι δυσκολο σημειο.
Πρέπει να είσαι διαχειριστής πολυκατοικίας εσύ γιατί δεν εξηγήτε αλλιώς :2funny:
Καλό τσουτσέκι θα γίνει και η μικρή όπως βλέπω!!!Ούτε η μπάρμπη δεν ντύνεται έτσι όπως την ντύνει η μάνα της!

 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
γιατι αυτο δεν ειναι φυσιολογικο μονο τα 15χρονα πινουν κοκακολα ?ειδαμε και τις φυσιολογικες μαλακιες που ειπες εσυ να μιλησουνε για τη κριση μεγαλυτερη μαλακια δεν υπαρχει θα ξενερωσει η γκομενα

μονο τα 15 χρονα θα εκαναν μουσκεμα την γκομενα για να της πιασουν κουβεντα . προτεινα να μιλησουν για τα θεμετα της θερμανσης που λογω κρισης απασχολουν ολες τις πολυκατοικιες, το πιασες ; φυσιολογικα πραγματα που ουτε στοχο δινεις αλλα και μιλας με τον αλλον. τεσπα εσυ χρησιμοποιησε την μεθοδο κανω μουνι την γκομενα.τι να σου πω
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
να φανταστω δλδ οτι του αδερφου το διαμερισμα το νοικιασε η χηρα και ο αδερφος μενει με τους γονεις.ενω εσυ εισαι αραχτος στον τριτο κ εχεις ολο το σπιτι για την παρτυ σου.μηπως τον εριξες λιγο?
 

Επισκέπτης
η μουναρα μενει στο διπλανο τριοροφο και ξυνει τη μουναρα της
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
να φανταστω δλδ οτι του αδερφου το διαμερισμα το νοικιασε η χηρα και ο αδερφος μενει με τους γονεις.ενω εσυ εισαι αραχτος στον τριτο κ εχεις ολο το σπιτι για την παρτυ σου.μηπως τον εριξες λιγο?
Στην δίπλα μένει αυτή και όχι στην δικιά μου...Απ'ότι ξέρω νοικιάζει...Εγώ μόνος με τον πόνο μου στον 1ο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom