Νέα

Τρελαίνομαι για την χήρα γειτόνισσα και δεν μου δίνει σημασία!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Erotiaris26
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 605
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
στα λεγα εγω αυτη η γυναικα μεχρι και το πιανο θα σε κανει να σταματησεις
Έχω και μάθημα αύριο στο ωδείο και θα φάω κράξιμο από τον δάσκαλο αν δεν κάτσω να παίξω :s&m_3:
Πάντα με ξεκαύλωνε και με χαλάρωνε να παίζω μουσική αλλά τώρα ούτε αυτό βοηθάει :S
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Μάγκες επειδή βλέπω να μην βρίσκω αυτήν την ευκαιρία να την πετύχω μόνη ή να μην μας παίρνει μάτι κάποιος άλλος...Λέω να της ρίξω ένα γράμμα κάτω από την πόρτα και να της γράψω όλα όσα θα της έλεγα από κοντά...Τι λέτε?Μήπως είναι μαλακία και με περάσει για σαγχάνο άντρα?
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Μάγκες επειδή βλέπω να μην βρίσκω αυτήν την ευκαιρία να την πετύχω μόνη ή να μην μας παίρνει μάτι κάποιος άλλος...Λέω να της ρίξω ένα γράμμα κάτω από την πόρτα και να της γράψω όλα όσα θα της έλεγα από κοντά...Τι λέτε?Μήπως είναι μαλακία και με περάσει για σαγχάνο άντρα?
ρε μαλακα τραβασ εκει και πεσε την και πες τις σε γουσταρω και θελω να στον εφορμαρω ε οτι και να γινει δεν θας μας τα πρηζεις απο εκει και περα .
θαρρος και κουραγιο τραβα και χωσου
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Άρχισες πάλι τις δύσκολες λέξεις, θα μπερδέψεις την μαγείρισσα την erinal.
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Πάνε χώσου ρε τύπε να σου ρίξει ένα βαρβάτο άκυρο κατά 99% να τελειώνει η ιστορία!
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
ρε μαλακα τραβασ εκει και πεσε την και πες τις σε γουσταρω και θελω να στον εφορμαρω ε οτι και να γινει δεν θας μας τα πρηζεις απο εκει και περα .
θαρρος και κουραγιο τραβα και χωσου
Θα πήγαινα αλλά άμα ανοίξει την πόρτα και είναι εκεί και η κόρη της τότε θα χειροτερέψουν τα πράγματα...Θα πάω να κάτσω για λίγο έξω να περιμένω την κατάλληλη στιγμή...
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Θα πήγαινα αλλά άμα ανοίξει την πόρτα και είναι εκεί και η κόρη της τότε θα χειροτερέψουν τα πράγματα...Θα πάω να κάτσω για λίγο έξω να περιμένω την κατάλληλη στιγμή...
δεν σου ειπα να ειναι εκει και η κορη τις αλλα ημαρτον εγω ξερεις ποσες γουσταρω !Δεν κανω ετσι τραβα χωσου και οτι βγει .Μην ξεχνας καλυτερα μια χυλο και ασ το προσπαθησες παρα καμια και με την φαντασια μετα οτι τι θα γινοταν.
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
δεν σου ειπα να ειναι εκει και η κορη τις αλλα ημαρτον εγω ξερεις ποσες γουσταρω !Δεν κανω ετσι τραβα χωσου και οτι βγει .Μην ξεχνας καλυτερα μια χυλο και ασ το προσπαθησες παρα καμια και με την φαντασια μετα οτι τι θα γινοταν.
Σίγουρο αυτό :rockon:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Μάγκες επειδή βλέπω να μην βρίσκω αυτήν την ευκαιρία να την πετύχω μόνη ή να μην μας παίρνει μάτι κάποιος άλλος...Λέω να της ρίξω ένα γράμμα κάτω από την πόρτα και να της γράψω όλα όσα θα της έλεγα από κοντά...Τι λέτε?Μήπως είναι μαλακία και με περάσει για σαγχάνο άντρα?


Πιο μεγάλη μαλακία δεν θα μπορούσες να σκεφτείς.... 

Ρε ερωτιάρη, είσαι καλό παιδί και σε συμπαθώ.  Μπες την στα ίσα... Πιάστηνε και πές της αυτά που σου είπα. ας είναι και με την κόρη της... Δεν ρωτας κάτι κακό. Εκεί πάνω στην ερώτηση κλειστης ραντεβού να τα πείτε...

Και ξεμούνιασέ την...


Η γκόμενα σε γουστάρει.... ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ.... Εχει προσεγγίσει τη μάνα σου μπας και της δείξεις λίγη σημασία.

΄ΞΥΠΝΑ ΒΑΣΙΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Πιο μεγάλη μαλακία δεν θα μπορούσες να σκεφτείς.... 

Ρε ερωτιάρη, είσαι καλό παιδί και σε συμπαθώ.  Μπες την στα ίσα... Πιάστηνε και πές της αυτά που σου είπα. ας είναι και με την κόρη της... Δεν ρωτας κάτι κακό. Εκεί πάνω στην ερώτηση κλειστης ραντεβού να τα πείτε...

Και ξεμούνιασέ την...


Η γκόμενα σε γουστάρει.... ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ.... Εχει προσεγγίσει τη μάνα σου μπας και της δείξεις λίγη σημασία.

΄ΞΥΠΝΑ ΒΑΣΙΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!
Όπως είπα το μόνο μου πρόβλημα είναι να μείνει μόνη χωρίς την μικρή...Μην νομίζεις ότι η μικρή δεν καταλαβαίνει και ότι είναι στον κόσμο της...Είναι τετραπέρατη και όλα τα καταλαβαίνει...Δεν κωλώνω να το έκανα αλλά δεν θέλω να πληγωθεί η μικρή με τίποτα...Είναι που είναι ορφανή, θα της δημιουργήσω και ψυχολογικά τώρα?Σήμερα έφαγα όλη την μέρα σχεδόν στον μπες, βγες και ευκαιρία δεν βρήκα. Το πρωί την πηγαίνει στο σχολείο και έλεγα να παίσω πάνω της γιατί έτσι και αλλιώς τέτοια ώρα θα φτάσω σπίτι μετά την δουλειά και να της πω να μιλήσουμε λίγο η δυο μας...Πως το βλέπεις αυτό?Με προβληματίζει ότι θα είναι πρωί και ότι το πρωί το κεφάλι δεν λειτουργεί 100% :think:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Όπως είπα το μόνο μου πρόβλημα είναι να μείνει μόνη χωρίς την μικρή...Μην νομίζεις ότι η μικρή δεν καταλαβαίνει και ότι είναι στον κόσμο της...Είναι τετραπέρατη και όλα τα καταλαβαίνει...Δεν κωλώνω να το έκανα αλλά δεν θέλω να πληγωθεί η μικρή με τίποτα...Είναι που είναι ορφανή, θα της δημιουργήσω και ψυχολογικά τώρα?Σήμερα έφαγα όλη την μέρα σχεδόν στον μπες, βγες και ευκαιρία δεν βρήκα. Το πρωί την πηγαίνει στο σχολείο και έλεγα να παίσω πάνω της γιατί έτσι και αλλιώς τέτοια ώρα θα φτάσω σπίτι μετά την δουλειά και να της πω να μιλήσουμε λίγο η δυο μας...Πως το βλέπεις αυτό?Με προβληματίζει ότι θα είναι πρωί και ότι το πρωί το κεφάλι δεν λειτουργεί 100% :think:
  Παραμόνεψέ την μετά που πάει το παιδί στο σχολείο. Κάνε τον αδιάφορο και την ώρα που γυρίζει από το σχολείο μόνη, πέσε πάνω της, χαμογέλασέ της και πες της... " γεια σου γειτόνισσα! Τόσον καιρό σε βλέπω και δεν μου λες ούτε καλημέρα... Εχεις κάτι μαζί μου; Θες να πάμε να πιούμε ένα καφεδάκι εδώ πιο κάτω να το συζητήσουμε;"

  ΟΡΜΑ.... ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom