Νέα

Τρελαίνομαι για την χήρα γειτόνισσα και δεν μου δίνει σημασία!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Erotiaris26
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 605
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Θα περάσει αλλά δεν ξέρω πότε...Ούτε το τηλέφωνο μου δεν δέχτηκε να πάρει...Σκέτο δράμα ζω τώρα :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :-
ε το πολυ να παθεις καταθλιψη για κανα δυο χρονια ,μην ανυσηχεις
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
ε το πολυ να παθεις καταθλιψη για κανα δυο χρονια ,μην ανυσηχεις
Το πρόβλημα είναι που την βλέπω κάθε μέρα...Σε μια βδομάδα θα είμαι περδίκι πιστεύω!!!Αυτή έχασε την ευκαιρία της ζωής της και δεν έχει καθόλου γούστο!!!Έτσι θα το βλέπω από δω και πέρα το πράγμα...Θα βρω καμιά άλλη και όλα καλά!!!
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Μάγκες πάτωσα εντελώς..... :headbang:
Της φώναξα να βγει έξω και της πρόσφερα ένα λουλούδι...
Έμεινε έκπληκτη και μου είπε ένα σκέτο ευχαριστώ μπαίνοντας αμέσως σπίτι και παραμερίζοντας με...
Ένιωσα μεγάλος μαλάκας και την ξανα φώναξα να της πω να πάμε για καφέ ή φαγητό και μου είπε ότι δεν βγαίνει με άντρες και ούτε με γυναίκες....
Έμεινα μαλάκας εντελώς και μου έρχεται να τα σπάσω όλα μπροστά μου τώρα :tickedoff:
Πάει η ωραία ιστορία...

Τι λουλούδι ήταν τύπε? Έχει σημασία.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Το πρόβλημα είναι που την βλέπω κάθε μέρα...Σε μια βδομάδα θα είμαι περδίκι πιστεύω!!!Αυτή έχασε την ευκαιρία της ζωής της και δεν έχει καθόλου γούστο!!!Έτσι θα το βλέπω από δω και πέρα το πράγμα...Θα βρω καμιά άλλη και όλα καλά!!!

Το αντιμετωπίζεις με τη σωστή οπτική!
 

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.155
Like
349
Πόντοι
36
Μάγκες πάτωσα εντελώς..... :headbang:
Της φώναξα να βγει έξω και της πρόσφερα ένα λουλούδι...
Έμεινε έκπληκτη και μου είπε ένα σκέτο ευχαριστώ μπαίνοντας αμέσως σπίτι και παραμερίζοντας με...
Ένιωσα μεγάλος μαλάκας και την ξανα φώναξα να της πω να πάμε για καφέ ή φαγητό και μου είπε ότι δεν βγαίνει με άντρες και ούτε με γυναίκες....
Έμεινα μαλάκας εντελώς και μου έρχεται να τα σπάσω όλα μπροστά μου τώρα :tickedoff:
Πάει η ωραία ιστορία...
Και με τι βγαίνει με άνθη οι και φυτά ( γυμνή ή ντυμένη );;;;;;;;;;
Απορίες έχω.

Παρήγγειλε από φαγητό και πήγαινε χτύπα την πόρτα της ( δεν είναι ανάγκη να βγείτε έξω ).

Μην τα παρατάς μεγάλε απλά είναι φρεσκοχωρισμένη ( μάλον ).
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Της φώναξα να βγει έξω και της πρόσφερα ένα λουλούδι...
Έμεινε έκπληκτη και μου είπε ένα σκέτο ευχαριστώ μπαίνοντας αμέσως σπίτι και παραμερίζοντας με...
Ένιωσα μεγάλος μαλάκας και την ξανα φώναξα να της πω να πάμε για καφέ ή φαγητό και μου είπε ότι δεν βγαίνει με άντρες και ούτε με γυναίκες....
Έμεινα μαλάκας εντελώς και μου έρχεται να τα σπάσω όλα μπροστά μου τώρα :tickedoff:

Δεν παίζονται οι τύπισσες..... Άκου "δε βγαίνει ούτε με άνδρες και ούτε με γυναίκες"........ :idiot:
 

pathitikos.33

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
360
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Μάγκες πάτωσα εντελώς..... :headbang:
Της φώναξα να βγει έξω και της πρόσφερα ένα λουλούδι...
Έμεινε έκπληκτη και μου είπε ένα σκέτο ευχαριστώ μπαίνοντας αμέσως σπίτι και παραμερίζοντας με...
Ένιωσα μεγάλος μαλάκας και την ξανα φώναξα να της πω να πάμε για καφέ ή φαγητό και μου είπε ότι δεν βγαίνει με άντρες και ούτε με γυναίκες....
Έμεινα μαλάκας εντελώς και μου έρχεται να τα σπάσω όλα μπροστά μου τώρα :tickedoff:
Πάει η ωραία ιστορία...

Ξενέρωτη...
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Τι λουλούδι ήταν τύπε? Έχει σημασία.
Ήταν ένα λευκό τριαντάφυλλο που αγόρασα χθες ειδικά για την περίσταση!Ενθουσιάστηκε με το λουλούδι και το μύρισε αλλά κατευθείαν πήγε μέσα στο σπίτι και με άφησε απ'έξω...
 

giorgos doul

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
τράβα μια παχιά για πάρτι της και χαλάρωσε, γκόμενες υπάρχουν παντού, σιγά τα ωά ΄-) :fuck1:
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Δεν παίζονται οι τύπισσες..... Άκου "δε βγαίνει ούτε με άνδρες και ούτε με γυναίκες"........ :idiot:
Γάμησε τα!!!Τα παιξα και γω όταν το άκουσα :uglystupid:
Είναι η μόνη παπαριά που δεν περίμενα να ακούσω!!! :jerking:
Τουλάχιστον τώρα πήρε το μήνυμα ότι είμαι άντρας και όχι μαλάκας!!!
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Και με τι βγαίνει με άνθη οι και φυτά ( γυμνή ή ντυμένη );;;;;;;;;;
Απορίες έχω.

Παρήγγειλε από φαγητό και πήγαινε χτύπα την πόρτα της ( δεν είναι ανάγκη να βγείτε έξω ).

Μην τα παρατάς μεγάλε απλά είναι φρεσκοχωρισμένη ( μάλον ).
Σιγά μην κάτσω και ασχολούμαι άλλο μετά από αυτό το κουφό που άκουσα...Λες και την ρώτησα αν είναι πουτάνα και πηδιέται με άντρες και γυναίκες :idiot:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Ήταν ένα λευκό τριαντάφυλλο που αγόρασα χθες ειδικά για την περίσταση!Ενθουσιάστηκε με το λουλούδι και το μύρισε αλλά κατευθείαν πήγε μέσα στο σπίτι και με άφησε απ'έξω...
Το χρωμα το πετυχες αλλα τριανταφυλλο ρε φιλε? Αφου στο ειπανε οτι τις πιπες τις κανει με αλκοολ .
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Το χρωμα το πετυχες αλλα τριανταφυλλο ρε φιλε? Αφου στο ειπανε οτι τις πιπες τις κανει με αλκοολ .
Αν δε δω κάτι με τα μάτια μου δεν το θεωρώ σοβαρό επιχείρημα όταν το λέει κάποιος...Και ακόμα και τώρα που μου φέρθηκε έτσι πάλι πιστεύω στο τεκμήριο αθωότητας της και ας λένε κάποιοι τα τέρατα για αυτήν...Είμαι σίγουρος ότι απλά είναι μία άτυχη κοπέλα, αλλά και αυτή τα ήθελε κατά κάποιο τρόπο, όταν έκανε παιδί στην ηλικία που έπρεπε να παίζει με τις κούκλες...
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
"δε βγαίνει ούτε με άνδρες και ούτε με γυναίκες"


Καλα, ποσοι-ες την εχετε πεσει?
 

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.155
Like
349
Πόντοι
36
Σιγά μην κάτσω και ασχολούμαι άλλο μετά από αυτό το κουφό που άκουσα...Λες και την ρώτησα αν είναι πουτάνα και πηδιέται με άντρες και γυναίκες :idiot:

Δεν την ρώτησε κάτι τέτοιο σίγουρα. Πρέπει να το δεις και λίγο από έξω αυτή χώρισε ίσως οχι και με των καλύτερο τρόπο ψάχνει να βρει τον ευατό της και κάποιον που θα της προσφέρει ασφάλεια εσύ θέλεις τον πήδουλο γιατί είναι ωραία γυναίκα. Δεν αδικό κανένα και οι δύο έχουν δίκιο απο την μεριά τους.

Είσαι μικρότερος αλλά πρέπει να της δείξης ότι είσαι μεγαλύτερος και θα το δείξης με τον τρόπο που θα μιλήσεις και όχι με το τη θα πεις ( Εαν φυσικά θέλεις να συνεχήσεις το κηνύγι ).

Πάντως εαν κάνεις πίσω τώρα θα της δείξης ότι ήθελες πήδουλο απλά ( και αυτό θέλεις ) αλλά ταπεινή μου γνώμη μην κάνεις πίσω ακόμα.
 

pathitikos.33

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
360
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Μα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι ήθελε πήδουλο και μάλιστα την προσέγγισε και με πολύ ωραίο τρόπο..
Αν είναι να πρέπει να της κάνει πρόταση γάμου πρώτα... γάμησε τα!!! :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom