Νέα

Travian:To νέο παιχνίδι στο internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι όνομα θέλετε για τη ΣΥΜΜΑΧΙΑ?

  • bourdela

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela brothers

    Ψήφοι: 5 45,5%
  • brdl

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • brothers of steel

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Alexxx

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Globeos brothers

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Taratsas brothers (!!!)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Vrasidas force (!!!)

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela masters

    Ψήφοι: 2 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    11

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Ακόμα πόλεμο κάνετε;

Κάνετε έρωτα ρε, όχι πόλεμο!!!

Πέρα από την πλάκα, όταν έκανα ηρωϊκή έξοδο αρχές καλοκαιριού ηρέμησα.

Μεγάλη μου μαλακία η ενασχόληση με το Τράβιαν.

Οι εμπνευστές του τώρα βρίσκονται με γεμάτες τσέπες σε παραλίες τροπικών νησιών!
 

aswtoss

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2006
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Και εγω το μετανιωσα που ξεκινησα να παιζω Travian. Με τσαντησε πιο πολυ ομως γιατι εβαλα και ενα φιλαρακι να παιζουμε παρεα στην δουλεια και μας κλειδωσε τους λογαριασμους γιατι λεει ο admin οτι του φαινεται υποπτο που μπαινουμε τις ιδιες ωρες,,, Ειχαμε δηλωσει οτι παιζουμε απο το ιδιο pc.  Και ξαφνικα με επιχειρηματα του τυπου ΄΄πιστευω και εχω την εντυπωση οτι δεν ειστε δυο παιχτες΄΄ μας κλειδωσε. Τι παει να πει εχω την εντυπωση και νομιζω??  Ετσι για πλακα μας κλειδωνουν???  Τι μαλακιες ειναι αυτες ρε παιδια. Υπ οψιν οτι και οι δυο εχουμε στρατο και τα χωρια μας ηταν πολυ μακρια.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ακόμα πόλεμο κάνετε;

Κάνετε έρωτα ρε, όχι πόλεμο!!!

Πέρα από την πλάκα, όταν έκανα ηρωϊκή έξοδο αρχές καλοκαιριού ηρέμησα.

Μεγάλη μου μαλακία η ενασχόληση με το Τράβιαν.

Οι εμπνευστές του τώρα βρίσκονται με γεμάτες τσέπες σε παραλίες τροπικών νησιών!
και ψαρευουνε ξιφιες
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Καλημέρα στους συμπολεμιστές.Τελικά,ναρκωτικό είναι και το travian και δεν κόβεται εύκολα...Με άλλο userneme συνεχίζω τι συνεισφορά μου για την κατάκτηση της ΠΡΩΤΙΑΣ στον server!!!Μέσω της ένωσής μας σαν wing της ΕΕΧ,χτυπάμε την ΠΡΩΤΙΑ συναγωνιστές,Έχουμε ήδη τα πιο πολλά σχέδια για την κατασκευή του Παγκόσμιου Θαύματος και προελαύνουμε ακάθεκτοι.Σπάσαμε και κάποιους κώδικες,μιλάμε πια μέσω skype και γενικά η Συμμαχία μας έχει αποσπάσει τα κολακευτικότερα σχόλια.Κουραγιο φίλοι το τέλος είναι κοντα....
[move][size=14pt]BOYRDELA BROTHERS FOR EVER!!![/size][/move]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
Στα οπλα, στα οπλα!! Ηρθε το ΤΕΛΟΟΟΟΟΣΣΣΣ.........  :uzi:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
605
Πόντοι
96
εεξ?  :2funny: :2funny: περιεργος ο σερβερ ετσι οπως εγινε παντως 3ις ομαδες να πηγαινου για το θαυμα μεχρι το τελος
θα γινουν ακομα πολλες ανατροπες για να δουμε
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
εεξ?  :2funny: :2funny: περιεργος ο σερβερ ετσι οπως εγινε παντως 3ις ομαδες να πηγαινου για το θαυμα μεχρι το τελος
θα γινουν ακομα πολλες ανατροπες για να δουμε
Φίλε η ΕΕΧ είναι το φαβορί.Με την αμέριστη υποστήριξη των Μπουρδελιάρηδων!!!!
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
605
Πόντοι
96
οι εεξ εχουν μονο ενα ww ειναι πανευκολο να σπασει αυτο το ww να κερδισουν οι μηρμυδονες και επηδη ειναι και οι εεξ στην ιδια συμμαχια να θεωρηθουν νικητες μπορει να γινει αλλα μονο ετσι
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
οι εεξ εχουν μονο ενα ww ειναι πανευκολο να σπασει αυτο το ww να κερδισουν οι μηρμυδονες και επηδη ειναι και οι εεξ στην ιδια συμμαχια να θεωρηθουν νικητες μπορει να γινει αλλα μονο ετσι


Το WW δεν σπαει.. Φροντιζω προσωπικα για την αμυντικη ενισχυση!! Αν ερθει καποιος τον φανταζομαι να ερχεται με τη οπισθεν.. Εσυ κομπε με ποιους παιζεις?
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
605
Πόντοι
96
οσο αμυνα και να εχεις μεσα αν σου ερθουν 5000 κατας σπαει το ww τα κατας περνανε και κανουν ζημια αν ρωτησετε καποιον που εχει ξαναπαιξει αυτο θα σας πει
εγω ειμαι αντιπαλος ειμαι στην πρωτη 20αδα στους παικτες απο την αρχη του σερβερ και ακομα εκει ειμαι
 

paterjohn

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
603
Like
0
Πόντοι
6
αντιπαλος - εχθρος που θελει να μας χαλασει το υψηλο ηθικο μας.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
οσο αμυνα και να εχεις μεσα αν σου ερθουν 5000 κατας σπαει το ww τα κατας περνανε και κανουν ζημια αν ρωτησετε καποιον που εχει ξαναπαιξει αυτο θα σας πει
εγω ειμαι αντιπαλος ειμαι στην πρωτη 20αδα στους παικτες απο την αρχη του σερβερ και ακομα εκει ειμαι
Μπουρδελίάρης και αντίπαλος????? :o
ΒΑΝ :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
Οποιος θέλει ας έρθει να τη σπάσει την άμυνα...να πλυθεί καλά μόνο και να κάνει και χωρίστρα!!!!
:cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
605
Πόντοι
96
παιζω τραβιαν απο την πρωτη μερα του σερβερ πριν μπειτε οι περισσοτεροι γιατι νομιζω αργησατε λιγο να μπειτε
δεν ειναι θεμα να σπασω το ηθικο σας προτημω να σπαω εεξ  :P ρωτηστε τον babisoflou να σας πει  :rockon:
με τους bbeex δεν εχω πολλες επαφες γιατι ειμαστε σε διαφορετικη γεωφγραφικη θεση
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
παιζω τραβιαν απο την πρωτη μερα του σερβερ πριν μπειτε οι περισσοτεροι γιατι νομιζω αργησατε λιγο να μπειτε
δεν ειναι θεμα να σπασω το ηθικο σας προτημω να σπαω εεξ  :P ρωτηστε τον babisoflou να σας πει  :rockon:
με τους bbeex δεν εχω πολλες επαφες γιατι ειμαστε σε διαφορετικη γεωφγραφικη θεση
Έλα μαζί μας όσο είναι καιρός!! ;)Προλαβαίνεις να είσαι με τους νικητές!! :)Και σαν συναγωνιστής που είσαι θα τύχεις και προνομιακής μεταχείρισης από εμάς. :rockon:Αρκεί να σου πω ότι οι μεγάλοι μας παίκτες έχουν μπει sitters στην ΕΕΧ!!!Τόση εντύπωση έχουμε κάνει... :dancing: :dancing:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.566
Πόντοι
22.785
Xαιρετω τον γιαννιωτη φιλο μου bull.........
τα σεβη μου .
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.566
Πόντοι
22.785
Kαλησπέρα αδερφέ μου...φεύγω πάω γήπεδο να δω την αρρώστεια...καλό απόγευμα,έμαθα πήραν φωτιά τα πηρούνια χτες... :grin:
οχι μονο τα πηρουνια.... τα τηλεφωνα να λες.
παντα νικες μεγαλη χανουμισα απο εναν ΒΑΖΕΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
οχι μονο τα πηρουνια.... τα τηλεφωνα να λες.
παντα νικες μεγαλη χανουμισα απο εναν ΒΑΖΕΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
:new_shocked:
Τι είπες τώρα???με τσάκισες ψυχολογικά και σωματικά... :S

Μια είναι η ομάδα ρεεεεεεεεε :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • sports01_copy.jpg
    sports01_copy.jpg
    61,8 KB · Εμφανίσεις: 53

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom